Farizejstvo najhrubšieho zrna!

A ktože sa ho mal resp. stále dopúšťa?

Nuž nikto iný, ako Svetová zdravotnícka organizácia – WHO, ktorá je priamo závislá na farma firmách, dnes výhradne tých, čo doslova nekresťanský ryžujú na Covid vakcínach – Pfizer, Moderna a pod.!

Občan, ktorý si i napriek takejto celosvetovej Covid mozgovej masirácií ešte ako tak zachoval zdravý rozum, by sa pri čítaní článku, ktorý sa začína tým, že WHO neodporúča tretiu dávku Covid vakcíny, doslova zaradoval, že konečne aj vo WHO, už dostali Covid rozum a prestali prvotne odporúčať v boji proti C-19 len a výhradne Covid vakcináciu a začnú doslova obyvateľstvu tejto planéty v prvom rade odporúčať, aby sa hlavne zamerali na svoju prirodzenú imunitu svojich organizmov lebo žiadna Covid vakcína nie je tak účinná, ako práve vlastná telesná imunita!!!

Nuž, áno, radosť to predčasná lebo informácia z WHO ďalej znie takto – WHO neodporúča bohatým štátom sveta, aby sa dali na očkovanie proti C-19 treťou dávkou lebo chudobné štáty sveta nemajú ani na tie prvé dávky a tak WHO vyzýva bohaté štáty, aby sa svojich „nadbytočných“ zásob Covid vakcín vzdali v prospech štátov chudobných!!!

Aké Covid filantropné!

Nuž teda pozrime sa, čo je to za farizejstvo a cynizmus zo strany WHO!

Najskôr sa pýtam, či aj Slovensko je podľa WHO bohatý štát? Nuž vyzerá to naozaj, že sme!

Pretože na PCR a AG psie testy sme absolútne zbytočne vyhodili takmer trištvrte miliardy eur, na nákup Covid vakcín ďalšie stovky miliónov eur a dokonca máme niekoľko desiatok miliónov eur na akúsi Covid lotériu!!!

Podľa týchto údajov sme takmer Covid najbohatší štát sveta!!!

Ale kde je Covid WHO pes zakopaný?!

Nuž v tom, že WHO vyzýva bohaté štáty, aby sa vzdali svojich, neskutočne veľkých zásob zakúpených Covid vakcín v prospech tých chudobných, buď formou daru alebo aspoň za takú cenu za akú ich nakúpili oni!

Nuž veru super obchod, ale nie pre bohaté a chudobné štáty, ale výhradne pre veľké Covid vakcinačné spoločnosti, predovšetkým Pfizer.

A kde je Covid pes zakopaný?

Nuž v tom, že zatiaľ čo bohaté štáty sa vzdajú svojich abnormálnych zásob Covid vakcín, tak aby si následne doplnili Covid vakcinačné sklady, tak si budú musieť od napr. Pfizer a Moderny dokúpiť ďalšie Covid vakcíny!

Nebol by to „žiaden problém“, ak by tieto spoločnosti nekresťansky nezdvihli ceny svojich „účinných“ vakcín nehorázne nahor!

Pfizer z pôvodných 15,50 eur/1dávka na 19,50 eur/1dávka – navýšenie o 25,81%!!!

Moderna z pôvodných 25,50 USD/1dávka na 28,50 USD/1dávka – navýšenie o 11,76%!!!

https://www.ta3.com/clanok/207908/pfizer-a-moderna-zvysili-ceny-svojich-vakcin-proti-koronavirusu

Občan, ty nevidíš tu Covid zvrátenosť?!

Tak chudobné štáty podľa WHO trpia nedostatkom vakcín, tak niežeby WHO žiadala výrobcov týchto vakcín, aby sa buchli po svojich plných Covid vreckách a týmto chudobným štátom doslova podarovali za symbolickú cenu tieto „život“ zachraňujúce Covid vakcíny, ale farizejský a cynický dvíhajú ceny hore a bohaté štáty vyzývajú, aby svoje „lacné“ Covid vakcíny dali chudobným štátom a keďže sú bohaté štáty, tak si môžu dovoliť nakúpiť tie isté vakcíny o niekoľko percent drahšie, aby Covid farma firmy mali ešte väčšie zisky a väčšiu svetovú moc…!!!

Tak čo Slovač, občania SR, ani toto Vám Covid neotvára oči, čo sa to tu vlastne celosvetovo Covid deje…!!!

Ty Slovač nevidíš, že tu nuž dávno nejde o zdravie obyvateľov tejto planéty, ale o zisky mocných, aby boli ešte mocnejší…???

Poprosím – Covid BUDÍČEK!!!

 

 

Voliči PS a spol. , čo si myslíte, že Vám budú z neba padať do úst pečené holuby?

13.02.2026

Áno, ekonomická situácia na Slovensku je zlá! Áno, každá Vláda SR, najmä po PV 1998 , má na tomto našom ekonomicko-spoločensko-hospodárskom marazme svoje „zásluhy“. Ešte raz – všetky. Príčiny sú jasné – príliš veľká servilita a lokajstvo voči Západu, USA! Ale „vláda“ resp. „vlády“, ktoré tu boli v rokoch 2020-2023, majú na dnešnej zlej ekonomickej [...]

Nenáviď putinovské Rusko, miluj zelenského Ukrajinu a môžeš všetko!

12.02.2026

Nech mi je dovolené ešte „málinko“ názov môjho článku konkretizovať takto – „Nenáviď putinovské Rusko, Rusov a s tým aj všetko, čo ruské bolo, jest a bude! „Slovenské“ protislovenské média, sa na svojich weboch, svojich stránkach, svojich obrazovkách opäť vytešujú, že majú protislovenskú tému. Napr. TU – [...]

Ďalšia brutálna manipulácia Slovákmi na vlnách Slovenského rozhlasu! Dokedy ešte?

10.02.2026

Tak dnes ráno okolo 6:15 opäť! Opäť blud ako Brno! Blud, dezinformácia…, bez akejkoľvek vyváženosti! Nuž teda o čo ide tentoraz? O toto. Moderátor ranného vysielania vyslal na celé Slovensko toto „pravdivé“ posolstvo – „Komunizmus a cirkev nešli nijako dokopy. Kňazi boli vysvecovaní tajne, potajomky…“ Nejako takto to zaznelo, úplne presnú formuláciu [...]

Donald Trump

Trump: Zelenskyj sa musí pohnúť pri dohode s Ruskom o ukončení vojny na Ukrajine

13.02.2026 22:43

Trump opakovane tlačí na Zelenského a viní ho z neochoty dosiahnuť mier.

macron

Bez Európanov mier nebude. Macron v Mníchove prízvukoval, že po vojne musíme Rusku nadiktovať tvrdé pravidlá spoločného spolužitia

13.02.2026 21:15

Po štyroch rokoch vojny na Ukrajine je podľa Macrona Rusko oslabenou krajinou.

lavína alpy francúzsko Armancette

Spadla ďalšia lavína. V masíve Álp zahynuli traja lyžiari

13.02.2026 18:54

Masa snehu zasiahla šesť ľudí.

magyar

Pokus o politickú likvidáciu? Magyar podal trestné oznámenie pre nelegálne získané sexuálne nahrávky

13.02.2026 18:27

Líder maďarskej opozície naznačil, že vyhrážky môžu prichádzať z okolia premiéra Orbána.