Založ si blog

Nielen Z. Čaputovej by prospelo, keby sa vrátila späť k ochrane skládok komunálneho odpadu!

Zuzane Čaputovej trvalo niečo viac, ako dva roky, aby sa úplne odtrhla od života bežných ľudí na Slovensku.

Keď národ slovenský a občania SR, sú čím ďalej tým viac tlačený do Covid apartheidného povinného očkovania, tak ona si natočí hlúpe, bezstarostné videjko, na ktorom sa tvári, ako keby na Slovensku dnes vládol raj na zemi!!!

Na tom hlúpom, pre ňu bezstarostnom videjku, si celkom zjavne robí z občanov SR doslova hlupákov. Tvári sa, že priamo a otvorene odpovedá na otázky občanov SR, ktoré jej vraj mali zaslať na jej Instagram.

Zuzana Čaputová sa síce tvári, že odpovedá, ale z jej prejavu je jasne vidieť, že si z nich robí doslova srandu.

Otázočky sú jasne pripravené, nadmieru zreteľné, aby sa Zuzana pri odpovediach nepomýlila! Nuž pomýliť sa ani nemohla lebo zjavne odpovede čítala, a keď je na jednom zábere zrejme, že sa akosi „vymkla“ z čítaného textu, tak šup a záber je strihnutý!!!

Naozaj je načase, aby sa Zuzana Čaputová zbavila tohto pre ňu neprirodzeného jarma,  vrátila sa späť k tomu, čomu ako tak rozumie, čo ju vraj po celý jej profesijný život napĺňalo a tým je záchrana ekológie nášho krásneho Slovenska a zamedzenie vytvárania nezákonných , nepovolených, čiernych skládok komunálneho odpadu.

Tým by pre Slovensku republiku, pre jej biotop vykonala naozaj užitočnú prácu a zároveň by sa opäť vrátila späť na slovenskú zem. Na zem, nad ktorou dnes tak vysoko lieta, sa nadnáša, že na obyčajného slovenského človeka, poctivo pracujúceho, poctivo sa starajúceho o svoje potomstvo, jednoducho už nedovidí a potom tropí také nezmysli, akým je to prezentované videjko – otázky a odpovede! – https://www.facebook.com/zcaputova/videos/555996238754190 , jediným plusom tohto videa je, že konečne Zuzana už nemá rúško, respirátor a konečne národ slovenský vidí, ako dnes Zuzana Čaputová vyzerá naživo!!!

To si už rovno mohla vytvoriť reláciu v niektorej z „objektívnych“ komerčných TV lebo o RTVS ani len nechyruje a mohla by tam mať svoju TV šou – „Nad otázkami výhradne mojich podporovateľov“ alebo „ Vy sa pýtate, ja čítam odpovede“ alebo „Vy na mňa a ja na Vás“ a pod.

Ak by to Zuzana Čaputová myslela seriózne so svojimi odpoveďami na naozajstné otázky Covid ugniaveného občana SR, ktoré dnes trápia občanov SR, tak by zašla do redakcie Slobodného vysielača, do relácie Infovojna a v priamom audiovizuálnom prenose, možno aj štyri hodiny, by bez prípravy odpovedala a odpovedala!!!

Potom by sa ukázalo, kde by jej dnes bolo najlepšie, či tam kde je dnes, teda v prezidentskom paláci ako neprirodzená „hlava“ štátu alebo na skládke komunálneho odpadu, ako jej ochrankyňa!

Já mám v tom úplne jasno!

Ak Zuzana Čaputová nechce byť týmto národom znenávidená ešte viac, ako dnes a chce sa ulicami SR po skončení dočasného mandátu „prezidentky“, prechádzať bez osobnej ochranky (tá jej nebude pridelená, ak sa samá vzdá mandátu resp. ak ju „zhodí“ nová NR SR) tak, aby sa mala pozrieť na túto fotografiu a vrátiť sa späť odkiaľ vzišla – https://m.smedata.sk/api-media/media/image/sme/7/22/2202197/2202197_1200x.png?rev=3 a garantujem jej, že byť na takejto fotografii nie je žiadna hanba, ba práve naopak, aj keď je na skládke komunálneho odpadu, je celkom jasné, že tam a takto, je oveľa bližšie k občanom SR, ako na tejto fotografií – https://www1.pluska.sk/gal/soubiznis/domaci-soubiznis/foto-znamy-fotograf-ktoremu-pozovala-caputova-poviem-vam-ako-nam-prezidentka-spravala/3?itm_brand=plus1&itm_template=article&itm_modul=article_gallery&position=2 . O takejto fotografii sa hovorí, že to už ani nie je hanba, ale farizejská odvaha!!!

A veru v takýchto veciach Zuzane Čaputovej odvaha nechýba! Škoda len, že jej chýba odvaha byť samostatne mysliacou osobou, inak povedané byť myšlienkovo autonómnou!!!

 

Návšteva Pápeža v SR – pretvárka, faloš, farizejstvo!

16.09.2021

Nie, nejdem hodnotiť pápeža Františka lebo súhlasím s tým, čo napísal Eduard Chmelár na svojom FB profile, že – „Nemýľte sa – toto nie je pápež bratislavskej kaviarne, nie je to ten gýčový ujo, ktorého vám ukazujú v sklenenej vitrínke.“ Nuž áno o predošlom živote pápeža Františka, toho veľa naštudovaného nemám a teda sa nebudem k nemu nijako [...]

Očistec „očistca“!

15.09.2021

Zapredanecké, neoliberálne, Covid apartheidnej segregačnej diktatúre naklonené „slovenské objektívne“ média doslova šalejú! „Novinárske“ vlasy si trhajú! Koľkože títo zapredaneckí „novinári“ nadpráce vykonali, aby sa naplnili slová Igora Matoviča o tom, že oni (Matovičovci a spol.) budú iní, ako tí pred nimi, že oni kradnúť nebudú, že oni sú Vláda [...]

O 5 minút 12 – 12. 9. 2021 – nebotyčná tuposť a hlúposť!

14.09.2021

Ostatná politická diskusia na RTVS O 5 minút 12 bola pre mňa osobne, ukážkou totálnej nebotyčnej tuposti a hlúposti. Hovorím o moderátorovi RTVS Marekovi Makarovi a dvoch „dámach političkách“, o Anne Zemanovej z SaS a Miriam Šutekovej zo Za ľudí. Marek Makara považuje stav rozhádanosti a rozštiepenosti v zo Za ľudí pre občanov SR za tak dôležitý, že [...]

Ide o pravdu, Marián Gavenda

Kňaz Gavenda v Ide o pravdu: V kauze Bezák je na ťahu Vatikán. Predpokladám ponuku diecézy mimo Slovenska

17.09.2021 05:00

„Pápež František vedel o tom, čo počas jeho návštevy prežíva prezidentka Zuzana Čaputová vo svojej rodine,“ priznal v relácii Ide o pravdu kňaz Marián Gavenda.

Týždeň mobility, bicykel

Namiesto áut kroky i cestovanie zadarmo

17.09.2021 05:00

Urobte 10-tisíc krokov a vyhrajte, alebo sa vyberte tatranskou električkou za polovičnú cenu. Začal sa Európsky týždeň mobility.

Preberanie štátnej ceny Jozefa Miloslava Hurbana

Hurbanovu cenu dostali Feldek, Sabaka i Hegerová

17.09.2021 05:00

Ceny udeľujú za mimoriadny prínos v kultúrnej, spoločenskej i humanitnej oblasti

NAKA, polícia, vyšetrovanie

Bývalý šéf vyšetrovateľov Šátek: Medzi policajtmi mohol byť legalizant SIS

17.09.2021 04:00

Podľa šéfa niekdajšieho Úrad boja proti korupcii Jozefa Šáteka je zainteresovanosť tajnej služby v kauze údajného manipulovania svedkov podozrivá.