Hegero idiotizmy, Hegero dristy!

Keďže som na zaslúženej dovolenke na zotavenie, budem nadmieru stručný, ale o to výstižnejší.

V posledných dňoch počúvame, ako nás Eduard Heger častuje svojimi idotizmami, doslova dristami.

Na margo svojho 100 dňového „pôsobenia“ na pozícií „predsedu vlády“ SR Eduard hovorí, že už bolo rozorané, už aj zasiate a ide čas žatvy!

Eduard má na mysli, že všetko čo bolo zlé je zničené, následne to bolo vymetené, je politicky super zasiate a teraz už len budeme žať v podobe oveľa lepšieho školstva, zdravotníctva a tak ďalej!

Podľa Eduarda nás čaká raj na zemi!

Avšak čo ma „potešilo“ najviac z jeho vyjadrení bolo to, že vyzýva všeobecných ambulantných lekárov, aby vysvetľovali občanom SR, ktorí ešte nie sú zaočkovaní všetko o Covid vakcínach tak, aby Slovač stratila z nich strach, strach z Covid vakcín!

Tu sa na takýto Eduardov výrok nadmieru ohradzujem lebo Slovač nemá strach z Covid vakcín, Slovač jednoducho nemá záujem sa nechať vakcinovať, očkovať, napichať len preto, že si to niekto doslova želá lebo na to nevidí žiaden dôvod a snaží sa na základe zdravého rozumu bojovať s respiračnými ochoreniami predovšetkým prirodzenou cestou – budovaním silnej imunity svojho organizmu!

Toto nech si Eduard Heger a spol. zapamätajú a zároveň nech si zapamätajú, že Slovač nemá strach, Slovač má hnev na nich a teda strach majú oni, oni „demokrati“, korí vedia, že ľud ich onedlho politicky zmetie a budú sa za svoje protislovenské a proti občianske konania tvrdo, ale spravodlivo spovedať.

Trump ako Pilát. Velenie NATO a vedenie EÚ, ako idioti!

15.07.2025

Pýtam sa, kto tomu tlieska? Pýtam sa, kto sa z toho teší? Kto sa dokáže tomuto tešiť? O bežných ľuďoch, sa vyjadrovať nebudem. Ale ak sa z tohto tešia politici, média alebo „apolitické“ mimovládky, ktorí majú veľký dosah na to, čo sa dnes vlastne deje, ktorí majú veľký dosah na verejnú mienku, na zmýšľanie a správanie sa ľudí tých, ktorí sú mimo [...]

Slováci, stojme dnes pri Ficovi tak, ako stáli Sovieti pri Stalinovi!

14.07.2025

Tvrdý nadpis? Naozaj? Nuž tak teda, idem na to. Ani náhodou neprirovnávam Fica k Stalinovi! Ani náhodou neprirovnávam dobu, v ktorej žil a tvrdou rukou v ZSSR panoval Stalin, s dnešnou dobou, kedy na Slovensku demokraticky zvolená Vláda SR, demokraticky vládne Vláda SR, pod vedením Fica! Ale, čosi veľmi vážne sa deje. Ešte som nikdy, od 1990 nevidel a nepočul, tak [...]

Jasný odkaz Ficovi – „Merzovi povedať jasné nie! “ Aj za cenu našej prehry 100: 0!

13.07.2025

Tak a je to von! Konečne! Konečne TB slovenského politika, ktorý je momentálne na Slovensku pri moci, kde sa pomenovalo, kde je naše miesto v rámci EÚ. Presnejšie, kde je naše miesto v EÚ, podľa západných nafúkancov, hlavne Nemcov! Na včerajšej TB Fica, kde mu „komparz“ robili ministri Blanár a Takáč, z úst Predsedu Vlády SR, okrem iného, jasne zaznelo, [...]

Takáč

Takáč odmieta obvinenia Zdechovského o nedostatočnej kontrole eurofondov na Slovensku

18.07.2025 17:51

Podľa ministra ide o pokračovanie politicky motivovanej kampane, ktorú europoslanec vedie v spolupráci s Progresívnym Slovenskom.

polizei, nemecko, belgicko, migrácia

V aute zomrelo na prehriatie 15-mesačné dieťa, zabudol ho tam otec

18.07.2025 17:20

Forenzná analýza vylúčila cudzie zavinenie a dospela k záveru, že dieťa zomrelo na prehriatie.

Legionárska choroba / Legionella pneumophila / Legionelóza /

V hotelovej vírivke v Demänovskej Doline potvrdili prítomnosť baktérie Legionella

18.07.2025 16:38

Počas pobytu v hoteli sa baktériou mala nakaziť 65-ročná žena, ktorá neskôr zomrela.

Opitý motorkár

Divoká naháňačka v Prahe: motorkár vtrhol na dráhu letiska, zadržali ho až doma

18.07.2025 16:25, aktualizované: 19:03

Na Letisku Václava Havla na krátky čas zastavili leteckú premávku.