Založ si blog

Zuzana Čaputová mlčí lebo sa jej to nedotklo resp. netýka? !

Jej možno nie, ale nás občanov SR a Slovenskej republiky, ako suverénneho (?) štátu, sa to týka a to jednoznačne bytostne!!!

Zuzana Čaputová sklopila cudne zrak a zaryto mlčí! Mlčí o nevídanej drzosti, o absolútnej arogantnosti, o neskonalom presvedčení USA administratívy o ich nadradenosti nad všetkými štátmi a národmi sveta! Áno, hovorím resp. píšem o tom, že USA administratíva sa opäť neokúňala a drzo nazerala do „kúpeľni“ a „spálni“ popredných európskych lídrov, hlavne tých štátov, ktoré o sebe hovoria, že bez USA ani krok v pred, nie to ešte nazad!!!

Zaujímavé, že sa to nedotklo napr. 80. najvplyvnejšej ženy sveta Zuzany Čaputovej (https://www.forbes.sk/toto-su-najmocnejsie-zeny-sveta-do-rebricka-sa-dostala-aj-zuzana-caputova/) a čo je ešte zaujímavejšie, že sa to nedotklo ani tak „významnej“ európskej „političky“, „štátničky“, akou Zuzana Čaputová „bez pochyby“ je, ale len podľa Politico.eu. Tento politický bruselský server-plátok, zaradil Zuzanu Čaputovú medzi 28 najvplyvnejších ľudí v Európe (samochvála na https://www.prezident.sk/article/zuzana-caputovu-zaradili-medzi-najvplyvnejsie-osobnosti-v-europe/), ale presnú priečku už Zuzane nepridelil!

Z tohto pohľadu by sa mala Zuzana Čaputová cítiť hlavne ponížená! Tak ona je 81. najmocnejšia žena sveta, je usadená v najmocnejšej 28. Európy a ju USA administratíva nenechala odpočúvať?! Naozaj, ako sa mohli kapitalisticky súdruhovia z USA dopustiť takejto nehoráznosti! Takej to potupy „našej prezidentky“ Zuzany Čaputovej?!

Nuž toto má, podľa mňa, len dve vysvetlenia – prvé – Zuzana Čaputová nie je pre USA administratívu ani v najmenšom dôležitá lebo -druhé – vysvetlenie to pravdepodobnejšie, len potvrdí tú pravdepodobnú skutočnosť, že Zuzana Čaputová verne slúži USA administratíve a teda jej kontrola nie je za potreby, na to stačí, keď občas (pravidelne?) zavíta do prezidentského paláca SR veľvyslankyňa USA na Slovensku Bridget Ann Brinková a USA administratíva má pravdepodobne dostatok informácií o činnosti Zuzany Čaputovej, ktoré potrebuje a nebude vynakladať ešte ďalšie zbytočné doláre na jej odposluch, jej komunikačných prostriedkov?! Naozaj bolo by to nadmieru neefektívne vynaloženie peňazí USA daňových poplatníkov!

USA administratíve v tomto nehanebnom akte odposluchov a špehovania európskych politických lídrov, podľa medializovaných informácií, pomáhalo Dánsko. A kde bola toť nedávno Zuzana Čaputová? Áno bolo to v dánskom kráľovstve! (10.5.2021 – https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/587317-caputova-sa-v-dansku-stretla-s-princom-frederikom/)

Vtedy Zuzana Čaputová nemala na stole od všetkých slovenských spravodajských služieb, hlavne tej vojenskej, informáciu o laškovaní dánskej zahraničnej a vojenskej služby s USA Národnou bezpečnostnou agentúrou?!

Podľa všetkého nemala lebo jedinou najdôležitejšou prácou a povinnosťou Zuzany Čaputovej na tejto dánskej zahraničnej ceste bolo zistiť, ako sa Dáni lepšie vysporiadali so svetovou „pandémiou“ C-19 a ako sú ďaleko v otázke environmentalistiky, čomu pravdepodobne Zuzana Čaputová rozumie najlepšie, vzhľadom na jej predchádzajúce časté potulky po pezinskej skládke odpadu!!! (https://www.teraz.sk/slovensko/caputova-dansko-je-pre-sr-inspirac/547870-clanok.html, https://mypezinok.sme.sk/c/20613370/pezinska-skladka-na-druhy-pokus.html)

Zuzana Čaputová si neuvedomuje čo sa stalo? Neuvedomuje si, že USA administratíva prekročila, aj týmto svojím nehoráznym, odsúdeniahodným konaním, všetky hranice politickej slušnosti a politickej korektnosti!

Prečo Zuzana Čaputová a všetky jej naklonené „slovenské“ média mlčia? Prečo Zuzana Čaputová neiniciovala zvolanie bezpečnostnej rady štátu, aby sa dozvedela, či tieto USA aktivity sa netýkali nie len jej samotnej, ale aj iných vysokopostavených ústavných činiteľov SR? A nemuselo by to byť v útrobách SIS, na to by stačil bohato Grasalkovičov palác!!!

Prečo na znak nesúhlasu s touto USA aktivitou, si nepozvala do „svojho“ paláca na diplomatický koberček istú Ann Brinkovú, aby jej jasne povedala, že toto teda nie! Prečo na znak nesúhlasu s takouto špinavou zahraničnou politikou USA administratívy, nežiada naše ministerstvo zahraničných vecí, aby sme zo Slovenska vykázali/vyhostili, minimálne taký počet amerických diplomatov, ako sme to nehorázne vykonali v otázke ruskej „aktivity“ spred 7. rokov v českých Vrběticiach?!

Keďže mne je jasné, komu Zuzana Čaputová a celá naša terajšia „vládna“ chunta verne, lokajský slúži, tak ďalší komentár je z mojej strany absolútne, pre túto chvíľu zbytočný!

Áno, predvolebný slogan bývalej opozície, dnes „vládnej“ koalície – „Zmena je nutná!“, dnes platí oveľa viac, ako kedy pred tým!!!

Zmena musí nastať čo najskôr!!! Zmena musí nastať nie len v rovine politickej, ale aj spoločensko – ekonomickej!!!

 

 

 

 

Čaputová a osem „statočných demokratov“!

31.03.2023

Asi každý pozná resp. videl USA western – Sedem statočných. Film je už dostatočne „zarastený“/„bradatý“ lebo svetlo sveta uzrel v roku 1960, teda pred 63 rokmi… Vtedy sa USA kinematografia presne trafila do historických pomerov USA, aké „demokratické“ princípy sa u nich uplatňovali. Avšak si neuvedomovali, že takto „demokraticky“ sa USA administratíva po [...]

Slováci, čaká vás ďalšia vlna zdražovania. Nevadí, veď stojíme na správnej strane dejín? !

30.03.2023

Na Západe, na tom vyspelom západe EÚ to dnes medzi pracujúcim ľudom vrie, búria sa čim ďalej tým viac a tu na Slovensku pohodička! Dokonca už aj „demokraticky-objektívne“ média slovenskej, jedinej „pravdu“ píšucej mediálnej scény, to jednoducho už nemôžu držať pod mediálnou pokrievkou, viď napr. TU – „Západ sa búri ako už dávno nie…“ – [...]

„Sibyla“ Čaputová opäť v plnej „paráde“!

29.03.2023

Na Káčerovom Ministerstve zahraničných vecí slovenskej republiky sa dňa 27.3.2023 konal XXI. Ročník Hodnotiacej konferencie zahraničnej a európskej politiky Slovenskej republiky, na ktorú boli pozvaní hostia, takpovediac výhradne z jedného politického súdka! Takže hovoriť o tejto konferencií, ako o demokratickej, vyváženej – nemôže byť ani len reči! Nebol tam jeden [...]

zelenskyj, ukrajina, heger, sanduová, plenkovič, golob

Zelenskyj na summite v Kyjeve: Buča sa musí stať "symbolom spravodlivosti"

31.03.2023 22:45

Vyhlásil to na prvé výročie stiahnutia Ruska z tohto mesta pri Kyjeve, ktoré je teraz stelesnením obvinení z ruských vojnových zločinov.

Andrew Tate

Kontroverzného influencera Tatea a jeho brata premiestnia do domáceho väzenia

31.03.2023 22:38

Bratia Tateovci a dve Rumunky údajne pašovali, najímali a zneužívali ženy a nútili ich k výrobe pornografie na účel zisku.

obilie

Päť krajín EÚ vrátane Slovenska požaduje obmedzenie dovozu ukrajinského obilia

31.03.2023 21:00

Krajiny adresovali list šéfke Európskej komisie Leyenovej. K výzve sa pridal aj Heger.

švajčiarsko, vlak, útok

Vo Švajčiarku sa vykoľajili dva vlaky na rôznych miestach

31.03.2023 20:52

Nehody sa stali neďaleko hlavného mesta Bern počas búrky.