Založ si blog

Aj Slovenská republika sa začína podobať na oruškovanú, zaočkovanú planétu opíc!

Aj tí oveľa neskôr narodení, ako moja generácia, ktorá absolútne nepociťuje paniku a strach z Covid šialenstva lebo takto sme boli pred novembrom 1989 vychovávaní, by si už mohli pamätať resp. spomenúť na film z produkcie USA kinematografie z roku 1968.

Áno, vtedy sa jednalo o žáner rýdzo dobrodružný sci-fi.

Nebudem opisovať celý obsah tohto prvého filmu o Planéte opíc, len letmo naznačím, že film je o tom, že akúsi planétu obývajú veľmi inteligentne opice a ľudí majú za menejcenných, dokonca za škodnú. Na konci filmu sa vynára scéna, kde jeden z aktérov, tohto vtedy výhradne sci-fi filmu, nachádza starú sochu, a ako ináč vo filme z dielne USA, jedná sa o  Sochu slobody (však to by nebol USA film, keby sa nepochválili, že jedine o nich sa niečo také môže natočiť!) a uvedomujú si, že nie sú na inej planéte, ale na planéte zem!

Nuž a presne dnes k tomu spejeme, ale nie ako Planéta opíc, ale ako Planéta Covid zaočkovaných, kde títo Covid zaočkovaný budú vládnuť tým Covid nezaočkovaným a doslova ich budú považovať za spoločenský odpad a evolučnú škodnú!!!

Ale Vážená Slovač, toto už nie je nevinné Sci-fi premietanie v kinách! NIE ! Toto sa začína pomaly, plazivo, zákerne, stávať, aj na Slovensku skutočnosťou!

Ak sa čím skôr nepreberieme z tejto Covid letargie, do ktorej nás dostali, pomaličky, pomaly za posledných 15. mesiacov, tak naozaj nielenže sa blížime k planéte Covid zaočkovaných „opíc“, ale hrozí, že tak celkom určite aj skončíme!!!

Nuž nebuďme k tomuto až takí ľahostajní lebo, čo sa pred rokom vydávalo za konšpiráciu, tak dnes je to tvrdá realita!

Neveríte? Nuž spomeňte si, keď sa na jar 2020 objavili prvé informácie, že ľudstvo bude povinne vakcinované proti obzvlášť nebezpečnej ľudskej prenosnej chorobe nazvanej Covid-19 (SarCov-2!), tak sa to okamžite vydávalo za konšpiráciu, ktorá sa mohla zrodiť, len v chorej hlave!

A čo vidíme dnes? Dnes je neskutočne veľký tlak na masívne, celoplošné, celoplanetárne očkovanie vakcínou, vakcínami, o ktorých nevieme absolútne nič!!!

Dnes sa už mocní tohto sveta ani len v najmenšom netaja, že cieľom je zaočkovať celosvetovú populáciu ľudí, na veku nezáleží a kto sa zaočkovať nedá, tak bude vytlačený na okraj spoločnosti!

Tento bude oproti zaočkovaným, „inteligentným opiciam“, len obyčajný pozostatok ľudských bytostí, budú, ako v tom filme vyššie spomínanom, držaný v getách, budú strážení, aby svojou nezaočkovanou DNA nenakazili „inteligentné opice“, ktoré sa vyvinuli z tej ľudskej spodiny tým, že sa nechali napichať akýmsi chemickým sajrajtom…!

Zdá sa to, ako konšpirácia? Naozaj? A to dnes nepočúvame resp. už aj zažívame, že budeme navzájom od seba oddelení, segregovaní akýmisi Covid pasmi?! Covid pasmi aj v elektronickej podobe?!

Každý bude mať pri sebe napr. v mobilnom telefóne stiahnutý QR kód o zaočkovaní, na základe ktorého bude mať umožnený, daná Covid zaočkovaná „opica“, vstup do MHD, do obchodov, na športovo-kultúrno-spoločenské akcie, bude môcť navštevovať školu/školy, bude môcť cestovať – letecky a pod., bude môcť cestovať aj mimo hranice domovského štátu atď. atď.!!!

A čo bude s tými nezaočkovanými? S tými ľuďmi, ktorí sa nechcú stať zaočkovanými, niekým na veky riadenými Covid „opicami“? Nuž, už som to vyššie v článku naznačil!

Preto na záver ešte raz, áno, vyzývam všetkých občanov SR, všetkých ľudí, ktorí sa snažia zachovávať si zdravý rozum, aby sme nespali, aby sme sa ozývali, aby nás bolo čo najviac počuť, dajme dole rúška, dajme dole respirátory a žime tak, ako normálny ľudia, nielenže chcú, ale ako žiť majú!!!

 

 

 

 

Čaputová a osem „statočných demokratov“!

31.03.2023

Asi každý pozná resp. videl USA western – Sedem statočných. Film je už dostatočne „zarastený“/„bradatý“ lebo svetlo sveta uzrel v roku 1960, teda pred 63 rokmi… Vtedy sa USA kinematografia presne trafila do historických pomerov USA, aké „demokratické“ princípy sa u nich uplatňovali. Avšak si neuvedomovali, že takto „demokraticky“ sa USA administratíva po [...]

Slováci, čaká vás ďalšia vlna zdražovania. Nevadí, veď stojíme na správnej strane dejín? !

30.03.2023

Na Západe, na tom vyspelom západe EÚ to dnes medzi pracujúcim ľudom vrie, búria sa čim ďalej tým viac a tu na Slovensku pohodička! Dokonca už aj „demokraticky-objektívne“ média slovenskej, jedinej „pravdu“ píšucej mediálnej scény, to jednoducho už nemôžu držať pod mediálnou pokrievkou, viď napr. TU – „Západ sa búri ako už dávno nie…“ – [...]

„Sibyla“ Čaputová opäť v plnej „paráde“!

29.03.2023

Na Káčerovom Ministerstve zahraničných vecí slovenskej republiky sa dňa 27.3.2023 konal XXI. Ročník Hodnotiacej konferencie zahraničnej a európskej politiky Slovenskej republiky, na ktorú boli pozvaní hostia, takpovediac výhradne z jedného politického súdka! Takže hovoriť o tejto konferencií, ako o demokratickej, vyváženej – nemôže byť ani len reči! Nebol tam jeden [...]

zelenskyj, ukrajina, heger, sanduová, plenkovič, golob

Zelenskyj na summite v Kyjeve: Buča sa musí stať "symbolom spravodlivosti"

31.03.2023 22:45

Vyhlásil to na prvé výročie stiahnutia Ruska z tohto mesta pri Kyjeve, ktoré je teraz stelesnením obvinení z ruských vojnových zločinov.

Andrew Tate

Kontroverzného influencera Tatea a jeho brata premiestnia do domáceho väzenia

31.03.2023 22:38

Bratia Tateovci a dve Rumunky údajne pašovali, najímali a zneužívali ženy a nútili ich k výrobe pornografie na účel zisku.

švajčiarsko, vlak, útok

Vo Švajčiarku sa vykoľajili dva vlaky na rôznych miestach

31.03.2023 20:52

Nehody sa stali neďaleko hlavného mesta Bern počas búrky.

Somálski piráti

Piráti uniesli pri západnom pobreží Afriky šiestich námorníkov

31.03.2023 19:57

Zvyšných desať členov posádky ropného tankera zachránila loď francúzskeho námorníctva.