Založ si blog

Špinavá, diktátorsko-despotická manipulatívna propaganda najhrubšieho zrna pokračuje!

Covid propagandu tu máme už niekoľko dlhých mesiacov. Už som o tejto Covid propagande napísal naozaj dosť, ale ako sa zdá, je potrebné na to poukazovať neustále, pravdepodobne, až do predčasného ukončenia tejto „vládnej“ propagandistickej chunty, vrátane prezidentského paláca!!!

To čo sa v „našich“ médiach odohralo včera, ale aj v dnešných ranných reláciách, je niečo, cez čo, sa normálne, zdravo zmýšľajúci človek môže len ťažko preniesť s úškľabkom na tvári a poznámkou – „GRATULUJEM IDIOTI“ To nestačí!

Je potrebné jasne poukázať na propagandu, ktorá sa tu šíri, ako Mor!!!

Najskôr dve citácie.

Prvá – „Cez Veľkú noc sme si to nepokazili, takže môžeme uvažovať nad uvoľňovaním opatrení. Vidím priestor na otváranie terás“ – 19.4.2021 – PhDr. RNDr. MUDr. Ján Mikas, PhD., MPH – Hlavný hygienik SR.

Druhá – „ Počas chrípkovej sezóny 2018/2019, ktorá trvala od začiatku októbra 2018 do konca apríla 2019…“ – 10.5.2019 – PhDr. RNDr. MUDr. Ján Mikas, PhD., MPH – Hlavný hygienik SR.

Takže sa pýtam Jána Mikasa. Kedyže bola v roku 2021 Veľká noc? Áno pán Mikas, bola v dňoch od 02.4. do 05.4. 2021! Takže bola v období, kedy spravidla je vrchol sezónnych respiračných ochorení a následne prudko klesá a odchádza!!! Takže nie my sme si „nepokazili“ Veľkou nocou Covid respiračné ochorenie, ale je tu jednoznačný podiel sezónnosti týchto ochorení a keby ste ľudí nezavreli nasilu doma, keby ste ich nechali resp., keby ste ich doslova vyhnali povinne von, do prírody, na slniečko, bez rúšok, bez respirátorov, tak to by ste, ako hovoria bratia Česi „teprve viděli“, ako by sa aj Covid respiračné ochorenie pobralo ta tam!!!

Toľko k Mikasovej propagande!

A teraz k tej mediálnej. Niečo neskutočné! „Slovenské“ média na čele s RTVS, sa včera vo svojich spravodajských reláciách čudovali (!), koľko ľudí sa podľa nich nahrnulo do „láskavo“ „vládou“ a pandemickou (tou jedinou „správnou“!) komisiou po dlhých mesiacoch, otvorených obchodov a predajní iných, ako tých zahraničných veľkoobchodných reťazcov, ktoré mali od Jána Mikasa výnimku, byť otvorené a zásobovať nás západným treťotriednym brakom po celu doteraz trvajúcu Covid sezónou…!!!

Nad týmto ste sa „slovenské“ média pozastavovali? A nie nad tým, že tieto obchody boli tak dlho zbytočne a bezdôvodne pozatvárané a mnohé z nich sa pravdepodobne už ani neotvoria?!

Totálna propaganda všetkých týchto médií vrcholila v tom, že každé z nich ukazovalo a prezentovalo šťastných, spokojných občanov SR, ktorí sa tešili z toho, že si konečne mohli ísť niečo na seba kúpiť, ale nezaznel ani len jeden, jediný rozhorčený názor, že toto všetko si od včera mohol/môže dovoliť len „uvedomelý“ a „zodpovedný“ občan a to taký, ktorý si nechal „dobrovoľne“ urobiť AG psí test, PCR test, resp. je už nejakú tu dobu zaočkovaný aj druhou dávkou, zázračnými západnými vakcínami alebo div sa svete taký občan, čo mal to šťastie a nakazil sa C-19 a prekonal toto obzvlášť „nebezpečné“ ochorenie!!! Toto sa do Vašej mediálnej propagandy o šťastných občanoch SR už nedostalo???

A čo my ostatní (predpokladám) drvivá väčšina občanov SR rôzneho veku od 0 do 100 rokov, ktorí máme silnú imunitu organizmu tým, že sa o svoje zdravie staráme, nie len v týchto dňoch, ale dlho predlho, pred vypuknutím „pandémie“ C-19?! Čo my ostatní, čo sme nemali to šťastie a nenakazili sme sa počas tých predošlých dlhých 14. Covid mesiacoch touto „zákernou“ chorobou SarsCov-2 alias Covid-19?! A to i napriek tomu, že sme si dovolili voľne dýchať čerstvý vzduch a žiť čo najviac tak, ako tomu bolo pred marcom 2020?! My, ako zdraví ľudia, ľudia, ktorí počas tých 14. Covid mesiacoch, ani raz nezaťažili slovenské zdravotníctvo, chodili do práce, bez strachu, že sa nakazia C-19, tí čo sme svojou prácou aj počas týchto diktátorsko – despotických Covid mesiacov vytvárali pre túto republiku hodnoty, odvádzali do štátnej kasy na rôznych povinných odvodoch a daniach nemalé peniaze, aby bolo z čoho platiť „vládu“ SR, celú pandemickú, jedinú správnu vládnu komisiu, aby bolo z čoho kupovať zbytočné AG psie testy a pod. My máme od včera, aké privilégia? Áno, jediné privilégium, ktoré máme je to, že ak si chceš ísť kúpiť niečo na seba resp. do príbytku, tak musíš podstúpiť ponižujúcu tortúru, nedôstojným spôsobom urážajúcu ľudskú dôstojnosť!!! Musíš sa „dobrovoľne“ nechať zaočkovať vakcínou, ktorej ani jedenej absolútne nedôveruješ, musíš sa nechať nakaziť naschvál C-19, čo sa bojíš, veď imunitu máš dobrú, tak to prekonáš, ale musíš si doma odsedieť v domácom žalári niekoľko dní (s tebou celá blízka aj vzdialená rodina, kolegovia z práce a pod.!), prichádzaš o značnú časť svojho príjmu a podobné absolútne nezmysli a absurdity!!!

Do toho všetkého, akoby na povel, všetky média navštívili kaderníctva – holičstva a tam nakrúcali šťastných, prešťastných jedincov, že sa konečne môžu dať skrášliť! Samozrejme opäť to bez 7. dňového AG testu nepôjde a zároveň je povinné dýchať len cez respirátor!!!

Ale pozor! Jedna z takých propagandistických „novinárok“ priniesla šťastnú šokujúcu správu, šťastné šokujúce odhalenie, že páni, ktorí sa chcú nechať oholiť, tak majú Mikasovu výnimku a môžu si láskavo respirátor na túto nevyhnutnú dobu dať dole! No povedz občan, no nejasal by si od toľkej voľnosti? Nebol by si celý bez seba, že aj ty máš Mikasovu výnimku v jeho „odborných“ vyhláškach a nie len tí, tam hore papaláši? Čudujem sa, že niektoré média sa s nejakým „náhodným“ občanom nedohodli (možno za nejakú tu odmenu), že im pred kamerami od toľkej blaženosti odpadnú a chvíľu s úsmevom (na tú chvíľu mu na výnimku dajú respirátor dole) na tvári nehybne poležia na dlážke.

Jednoducho hnus! Hnus, ako propagandisticky ukazovali, akí je národ slovenskí šťastní, ako sa mu naraz voľne dýcha, aké je to skvelé, že „vláda“ ho takto „uvoľnila“ lebo len ona jediná ho celých 14. mesiacov „chránila“ na jeho zdraví a živote!!!

Nuž „vážené objektívne“ vysoko propagandistické média, vravím Vám, že tú pravú „blaženosť“ občanov SR uvidíte ihneď potom, ako sa skončí Núdzový stav (dúfam, že definitívne skončí 28.4.2021, tak prosím občanov SR „nepokazme si to“!). Ihneď potom uvidíte všetky tie „blažené“ tváre občanov SR, na preplnených námestiach lebo rúška a respirátory im už nebudú brániť, aby na Vás vycerili svoje „šťastné“ úsmevy! Uvidíte, vy propagandistické, západom a USA administratívou riadené „objektívne“ média, akú slobodu chce absolútna, drvivá väčšina občanov SR!!!

Ešte raz HNUS, a vyjadrujem svoj jednoznačný odpor takejto mediálnej PROPAGANDE!!!

Článok ukončím ešte týmito citáciami:

  • „Mnohé výchovno-vzdelávacie zariadenia po konzultáciách s príslušnými regionálnymi úradmi verejného zdravotníctva (RÚVZ) rýchlo zareagovali na šírenie chrípky a stúpajúci počet chorých detí a žiakov prerušením vyučovania. Tým zabránili, aby sa ochorenie v kolektívoch ďalej rozširovalo.“ – 10.5.2019 – PhDr. RNDr. MUDr. Ján Mikas, PhD., MPH – Hlavný hygienik SR.
  • „Chrípku netreba podceňovať. Počas chrípkovej sezóny 2018/2019 nahlásili všeobecní lekári v SR 1.470.680 ARO“ – 10.5.2019 – PhDr. RNDr. MUDr. Ján Mikas, PhD., MPH – Hlavný hygienik SR.
  • „Komplikácie spojené s chrípkou si často vyžadujú hospitalizáciu v nemocnici a u vysoko rizikových osôb môžu spôsobiť nielen ohrozenie zdravia, ale môžu byť aj príčinou úmrtia.“ – 10.5.2019 – PhDr. RNDr. MUDr. Ján Mikas, PhD., MPH – Hlavný hygienik SR.
  • „Závažné problémy súvisiace s chrípkou sa môžu vyskytnúť v akomkoľvek veku, no medzi vysoko rizikové osoby patria najmä zdravotnícki pracovníci, tehotné ženy, ľudia s chronickými ochoreniami a osoby s oslabenou imunitou,“ – 10.5.2019 – PhDr. RNDr. MUDr. Ján Mikas, PhD., MPH – Hlavný hygienik SR.

 

K tomuto sa dá dodať, už len jedno jediné – je bezpodmienečne nutné – okamžité skončenie „vlády“ tejto diktátorsko-despotickej chunty, ako aj výmena všetkých tých, už 14. mesiacov jedine „správnych“ pandemických a epidemiologických rúško odborníkov, respirátor odborníkov, vakcín odborníkov, ruškofilov, respirátorfilov, vakcinofilov, za odborníkov (máme ich dostatok a podľa mňa oveľa kvalitnejších a kvalifikovanejších!), ktorí nebudú šíriť strach, paniku a hlavne nie účelovú PROPAGANDU, ktorá je hlavným zdrojom absolútne zbytočného gniavenia občanov Slovenskej republiky!!!

 

 

 

 

 

 

Pracuje sa na ďalšom mega podvode na občanoch SR?

09.05.2021

Dnešná „vládna“ despoticko-diktátorsko-tyranská mašinéria, chunta, sa sväto-sväte zadúša, že predčasné PV sú pre ňu absolútne neprijateľné. Presne tak isto sa tvári aj Zuzany Čaputová, ktorá sa ani len málinko nepozastavila nad tým, presne 1. apríla 2021, že vymenováva opäť tú istú vládu, vládu Igora Matoviča, ktorý bol presunutý v rokovacej sále vlády [...]

Ponovembrová-89 mládež, toto je pravda a nie to, čo Vám odkazuje Z. Čaputová a spol. !

08.05.2021

Manipulácia s novodobou históriou Európy, sa začala ihneď po tom, čo v strednej Európe, v štátoch bývalého sovietskeho socialistického bloku, ČSSR nevynímajúc, prevzali moc do svojich špinavých imperialistických, kapitalistických rúk, Západne veľkokapitalistické, buržoázne, neoliberálne sily na čele s USA administratívou. Vtedy, v novembri 1989, si socialisticky [...]

Vysokoškolská študentská rada, hanba Vám, aj všetkým VŠ študentom!

07.05.2021

Som presvedčený, že na napísanie tohto porovnávacieho článku o študentoch z novembra 1989 a o dnešných študentoch – máj 2021 mám kompetenciu, ako málokto! Samozrejme, že nie som jediný, ale asi som dnes jediný, ktorý sa podujal napísať tento naozaj nadmieru kritický článok na našu dnešnú, hlbokým spánkom spiacu, VŠ mládež. Hneď na úvod je potrebné z mojej [...]

Colorado, streľba

Muž zastrelil na oslave šesť ľudí, potom aj seba

10.05.2021 05:50

Šesť dospelých osôb vrátane svojej priateľky zastrelil muž v nedeľu skoro ráno na narodeninovej oslave v americkom štáte Colorado.

navaľný navalnyj

Hlavný lekár z nemocnice v Omsku, kde ležal Navaľnyj, je nezvestný

10.05.2021 05:30

Alexander Murachovskij, od novembra minulého roka minister zdravotníctva Omskej oblasti, sa v piatok nevrátil z poľovačky.

pocasie-10-5-2021

Týždeň kontrastov. Najskôr nás vyfúka horúci vzduch, potom poleje dážď

10.05.2021 00:00

Počasie počas týždňa bude mať dve tváre. Najskôr veľmi horúcu, potom zase mokrú. Kam až stúpnu teploty a kedy sa počasie zlomí?

Výťah

V Bratislave zomrelo dieťa po zaseknutí sa výťahu, žena je ťažko zranená

09.05.2021 19:04

Bližšie okolnosti tejto udalosti sa v súčasnosti preverujú.