Založ si blog

Štefan Harabin opäť na scéne. Fatálna chyba! Tento nepremyslený krok je ich koniec!

Vlkovi baránka sa zachcelo?! Teda je to taký vĺčko nezbedný, ale aj ten musí z niečoho predsa žiť!

Za socializmu sa tradovalo, že vláda, ktorá zvýši cenu piva, padne. Dnes, keď to trochu, málinko preženiem, môžem napísať, že vláda, ktorá neopodstatnene siahne na Štefana Hrabina, padne. To prvé sa už stalo! To druhé sa čo nevidieť stane tiež!

Je komické sledovať, ako sa vládna moc snaží dostať Štefanovi Harabinovi na tú povestnú kobylku. Štefan Harabin používajúc jednoznačne zdravý rozum a riadiac sa výhradne a len na základe platného práva platného na územní SR, nenosí ani rúško, ani respirátor a predpokladám, že sa nebol ani raz testovať AG psími testami! (a preto je zdravý!!!)

Nijako sa tým netají, ba naopak snaží sa ľuďom v tomto otvoriť oči! Štefan Harabin nehovorí, že neexistuje nový korona vírus. Nehovorí to preto lebo koronavírusov je nespočetné množstvo a mnohé na svoje objavenie ešte len čakajú! Štefan Harabin nehovorí, že korona vírusy nie sú nebezpečné pre zdravie a životy ľudí! Nie, toto Štefan Harabin nehovorí. Štefan Harabin hovorí, že nie je dokázané, že práve tento jeden jediný zo státisícov vírusov, teda SarsCov-2 alias Covid 19 (C-19) je tak nebezpečný, aby sa vykonávali takéto reštrikcie, aby sa takto nezákonne obmedzovali ľudské a občianske práva. Áno, aj Štefan Harabin dokazuje, že C-19, ak má človek zdravý rozum, správa sa k svojmu organizmu zodpovedne, posilňuje si svoju imunitu, nestresuje sa, nehysterizuje, vdychuje čerstvý vzduch a vydychuje svoj „odpad“ bez akýchkoľvek zábran a pod., nie je pre väčšinu, drvivú väčšinu občanov SR, ale aj celého ľudstva sveta, tak nebezpečný, ako sa to mediálne prezentuje. Áno, nenosí rúško, pohybuje sa voľne všade tak, kam uzná za vhodné a je tu, je zdravý a nič mu nie je!!! A to si je potrebné uvedomiť, že podľa Covidfilov a Covid strašiakov patrí Štefan Harabin svojim vekom (63r.) do tzv. kritickej skupiny ľudstva, kde sa na ochorenie C-19 už len zomiera!!! Ako je možné, že Štefana Harabina sa Covid ešte nedotkol? Veď chodí neorúškovaný, neorespirátorovaný, AG, ani PCR neotestovaný, nezaočkovaný, chodí po vonku, po prírode, medzi ľudí, medzi dav ľudí – viď „oslavy“ 17. novembra 2020 v Bratislave a NIČ!!!

Je Štefan Harabin nadčlovek? Nie, ani náhodou! Svojim organizmom je úplne normálny, ako každý iný, avšak rozumovo, je od niektorých o svetelné roky vzdialený!!!  Jeho zdravé Covid zmýšľanie, konanie, by malo byť pre nás všetkých veľkým príkladom, nasledovania hodného!!!

Dnešná Covid mašinéria sa ho bojí! Bojí sa, že Štefan Harabin je živým príkladom toho, že rúško, respirátory, odstupy, dezinfekcie, očkovanie…, nijakým spôsobom zásadne neovplyvňujú, či sa daný jedinec respiračne nakazí alebo nie! Ba práve naopak. Štefan Harabin je príkladom a dôkazom toho, že ak dýchaš slobodne, žiješ slobodne, tak tvoj organizmus ti dokáže, ťa podrží, že je dostatočne silný, imúnny aj proti C-19!!! To však neznamená, že je potrebné ho podceňovať. Nie, to určite nie! Žiadnu chorobu nie je dobre podceňovať, áno ani tie respiračné! Samozrejme je potrebné sa obliekať primerane počasiu, aby sa človek nenachladil a neprivodil si respiračné ochorenie, ktoré môže niekedy prepuknúť až do zápalu pľúc, čo je naozaj nepríjemné a životu nebezpečné ochorenie! Ale nato, aby som neochorel na respiračné ochorenie, nie je je potrebné všade a za každých okolnosti nosiť rúško, respirátor, hlavne ak je človek zdravý!!! Rúška, respirátory sú podľa môjho presvedčenia pre zdravého človeka jednoznačne škodlivé! Hlavne, ak ich nanucujeme malým, neplnoletým deťom, čím im umelo bránime vo vývoji ich prirodzenej telesnej imunite, vo vzťahu k okolitému svetu, vo vzťahu k vírusom, ktoré sú všade okolo nich od samého narodenia!!!

Nuž, ale späť K Štefanovi Harabinovi. Média na neho ušili takú smiešnu búdu, doslova malú búdku! Vylákali ho von na svetlo božie, pred svoje „investigatívne“ kamery a mysleli si, že okamžite pribehne Polícia SR a zoberú ho v putách lebo Štefan si odmieta nasadiť rúško! A ešte sa ho idotský opýtajú, že prečo sa schováva, že Polícia SR sa ho nevie dopátrať! Ja neviem, toto majú byť objektívne média? To naozaj?

Tak obyčajný novinár vie Štefana Harabina nájsť a nakontaktovať sa na neho kedy sa mu zachce a Polícia SR, sa ho nevie s nasadením všetkých síl dopátrať? Haló policajný prezident Polície SR JUDr. Ing. Peter Kovařík, to si takto, médiami necháte urážať vašich podriadených a tým pádom aj seba samého? To Vám nevadí, že kadejaký „novinár“ vie vypátrať Štefana Hrabina a vám podriadená, vysoko profesionálna Polícia SR to nedokáže dlhé mesiace? Naozaj na zamyslenie!

Veru, nemá význam ďalej rozoberať túto frašku, ktorú dnešný despoticko-diktátorsky režim, dnes na Slovensku praktizuje. Je potrebné len dúfať a veriť, že aj vplyvom, zásluhou Štefana Harabina, sa čo najskôr, drvivej väčšine Slovákov konečne otvoria oči a uvedomia si, ako sú manipulovaní, ako sa nechali nechutne zmanipulovať a že je načase žiť opäť normálne, bez stresu, bez strachu, bez rúška, bez respirátora a ten, kto to uzná slobodne za vhodné, tak aj bez tých narýchlo nakvasených vakcín vraj proti C-19, dýchať a žiť naplno! Nedovoliť, aby nás delili – SEGREGOVALI – na základe „dobrovoľného“ očkovania sa – si zaočkovaný=nepotrebuješ test, nie si zaočkovaný=testuješ sa do aleluja a až potom môžeš vkročiť a vycestovať všade tam, kde aj ten, „dobrovoľne zaočkovaný!!! Absolútne neprípustné!!!

Takže na záver ešte dve heslá :

Prvé – „Slovenská vláda, ktorá siahne neoprávnene, neopodstatnene na Štefana Harabina, PADNE!!!“

A druhé, také mušketierske – „HARABIN ZA VŠETKÝCH, VŠETCI ZA HARABINA!!!“

 

 

 

Pracuje sa na ďalšom mega podvode na občanoch SR?

09.05.2021

Dnešná „vládna“ despoticko-diktátorsko-tyranská mašinéria, chunta, sa sväto-sväte zadúša, že predčasné PV sú pre ňu absolútne neprijateľné. Presne tak isto sa tvári aj Zuzany Čaputová, ktorá sa ani len málinko nepozastavila nad tým, presne 1. apríla 2021, že vymenováva opäť tú istú vládu, vládu Igora Matoviča, ktorý bol presunutý v rokovacej sále vlády [...]

Ponovembrová-89 mládež, toto je pravda a nie to, čo Vám odkazuje Z. Čaputová a spol. !

08.05.2021

Manipulácia s novodobou históriou Európy, sa začala ihneď po tom, čo v strednej Európe, v štátoch bývalého sovietskeho socialistického bloku, ČSSR nevynímajúc, prevzali moc do svojich špinavých imperialistických, kapitalistických rúk, Západne veľkokapitalistické, buržoázne, neoliberálne sily na čele s USA administratívou. Vtedy, v novembri 1989, si socialisticky [...]

Vysokoškolská študentská rada, hanba Vám, aj všetkým VŠ študentom!

07.05.2021

Som presvedčený, že na napísanie tohto porovnávacieho článku o študentoch z novembra 1989 a o dnešných študentoch – máj 2021 mám kompetenciu, ako málokto! Samozrejme, že nie som jediný, ale asi som dnes jediný, ktorý sa podujal napísať tento naozaj nadmieru kritický článok na našu dnešnú, hlbokým spánkom spiacu, VŠ mládež. Hneď na úvod je potrebné z mojej [...]

Colorado, streľba

Muž zastrelil na oslave šesť ľudí, potom aj seba

10.05.2021 05:50

Šesť dospelých osôb vrátane svojej priateľky zastrelil muž v nedeľu skoro ráno na narodeninovej oslave v americkom štáte Colorado.

navaľný navalnyj

Hlavný lekár z nemocnice v Omsku, kde ležal Navaľnyj, je nezvestný

10.05.2021 05:30

Alexander Murachovskij, od novembra minulého roka minister zdravotníctva Omskej oblasti, sa v piatok nevrátil z poľovačky.

pocasie-10-5-2021

Týždeň kontrastov. Najskôr nás vyfúka horúci vzduch, potom poleje dážď

10.05.2021 00:00

Počasie počas týždňa bude mať dve tváre. Najskôr veľmi horúcu, potom zase mokrú. Kam až stúpnu teploty a kedy sa počasie zlomí?

Výťah

V Bratislave zomrelo dieťa po zaseknutí sa výťahu, žena je ťažko zranená

09.05.2021 19:04

Bližšie okolnosti tejto udalosti sa v súčasnosti preverujú.