Založ si blog

I. Matovič poctil svojou moskovskou gratuláciou aj Z. Čaputovú. Vníma to Z. Čaputová?

Na úvod celkom úprimne, aj ja sa pripájam k Matovičovej moskovskej gratulácií. Prečo? Moje vysvetlenie je nižšie v článku.

Nie, dnes nebudem rozoberať žiadnu vakcínu, ktorá je určená na „likvidáciu“ C-19. Nie preto lebo môj postoj k propagandistickej, násilnej vakcinácií je jasný – som kategoricky proti!!! Dôvod? Jednoduchý ! Zatiaľ sa na všetky problémy sveta našli minimálne dve riešenia! Zatiaľ čo na riešenie problému s C-19, sa nám snažia propagandisticky nahovoriť, že existuje len to jedno a tým je „dobrovoľná“ vakcinácia a „odmenou“ za našu poslušnosť a naivitu, nám má byť akýsi Covid pas „voľnosti“! A ešte malá poznámka k Rusom a ich snahe o prinavrátenie ich know-how na riešenie C-19. Iste, každý rozumný národ, každý rozumný politik a Rusov za takých bezpochyby považujem, by si nenechal robiť zo seba takýchto fackovacích panákov a nenechal by si nejakými analfabetmi takto brnkať po nose. Totiž Rusi nevyvinuli Sputnik V pre myši a morčatá, ale jednoznačne pre ľudí, ktorí sa ňou chcú dať dobrovoľne zaočkovať – dôkaz – používanie Sputnik V v 40. štátoch sveta – žeby bez potrebnej dokumentácie, ktorá našim rusofóbom tak chýba??? Toľko k vakcínam.

Podstatou môjho článku je odkaz, pardon gratulácia Igora Matoviča, ktorú, ako ináč, prostredníctvom FB statusu venoval všetkým tým, ktorí ho za jeho úprimnú snahu zachrániť čo najviac životov občanov SR, prinútili podať demisiu a prinútili ho k tomu, aby sa ako prvý politik SR, počas celej existencie SR, či už tej prvej alebo tej druhej, stal predsedom vlády na pozícií ministra financií!!! Som presvedčený, že Igor toto nechcel, ale keď videl, že jeho politickí „priatelia“ by za pomoci jeho vernej „družky“ Zuzany Čaputovej zložili novú vládu bez jeho účasti v nej, tak sa do takejto „novej“ vlády nanominoval a rozum káže, že najjednoduchšie to bude na miesto svojho poslušného saralabandalaraquantana Edka Hegerovie, teda ako minister financií (!).

A tu je podstata môjho článku. Ako nazvať tých čo vykonali takúto nebotyčnú hlúposť, aby zložili, Zuzane Čaputovej nanominovali a Zuzana Čaputová následne vymenovala „novu“ vládu za účasti Igora Matoviča, ako ministra financií?! Nuž na toto použijem moskovský výrok Igora Matoviča – GRATULUJEM IDIOTI! Áno, lebo len idiot by vykonal takúto nebotyčnú idiotinu!

A teraz sa čudujú, že Igor Matovič ich všetkých nazval idiotmi, bez výnimky, teda aj samotnú Zuzanu Čaputovú. Veď kto to bol, čo stále vykrikoval, že je to práve Zuzana Čaputová, čo mu kladie polená pod nohy? Kto to bol, čo stále vykrikoval, že je to práve Zuzana Čaputová, čo mu takmer prekazila jeho svetovo prelomový nápad, ako poraziť hnusobu C-19, prostredníctvom „dobrovoľného“ AG psieho testovania všetkej slovenskej populácie? Nuž áno, bol to Igor Matovič! A kto poskytol Denníku N rozhovor, v ktorom označil Igora Matoviča za predsedu Vlády SR, ktorý nezvláda svoju funkciu a štýl vládnutia potrebuje zmenu? Nuž áno, bola to Zuzana Čaputová, ktorá dňa 2.2.2021, poskytla rozhovor pre Denník N, ktorý vyšiel pod názvom – „ Prezidentka Čaputová: Nechcem premiérovi podrážať nohy, ale štýl vládnutia potrebuje zmenu“, kde Zuzana Čaputová, okrem iných útokov na Igora Matoviča povedala aj toto – „Zdá sa, že sa nenaplnili očakávania, ktoré mal pán premiér zo skríningového testovania. Vtedy hovoril, že na začiatku februára bude denne menej ako 2-tisíc pozitívnych a deti pôjdu 1. februára do školy.“

A čo napísal Igor Matovič vo svojom moskovskom FB statuse? Nuž toto – „Dnes však svoje dielo dokonali – svojimi bludmi, ktoré cez Denník N pustili do celého sveta…“ a ukončil to týmto – „GRATULUJEM IDIOTI!“

Takže sa pýtam. Označil Igor Matovič aj Zuzanu Čaputovú za idiotku alebo neoznačil Zuzanu Čaputovú za idiotku? Podľa vyššie, jasných dôkazov, podľa mňa jednoznačne áno! A teda podľa Igora Matoviča má SR na čele nie prezidentku, ale Idiotku! Nuž Igor Matovič, musím vám úprimne zagratulovať, začali ste proces rozpadu Hegerovej „vlády“! Vláda Eduarda Hegera bude najkratšie pôsobiacou „vládou“, ktorá kedy pôsobila na území SR!!!

A čo Zuzana Čaputová, ak sa táto „vláda“ rozpadne a bude iná „nová“, „zrekonštruovaná“, zložená opäť z tých istých „súdržných“ koaličných partnerov a Igor Matovič bude nominovaný za „ministra pre cestovný ruch“ (to by nemal byť problém takéto ministerstvo vytvoriť, keď už vytvorili iné „potrebné“  ministerstvo pre istú Veroniku!), tak Zuzana takúto vládu opäť spak ruky vymenuje, len aby nerozbila „jednotu“ týchto, podľa Igora Matoviča idiotov?!

Záver:

Situácia je naozaj vážna! Nie však z dôvodu C-19, ale celkom jednoznačne z dôvodu, že USA administratíva svojim podlým konaním, vyvoláva na východ od nás vojenský konflikt, zaťahuje nás do tohto konfliktu, naši najvyšší, ako nesvojprávne osôbky, takémuto nebezpečnému konaniu USA administratívy ponížene prikyvujú a my sa nevieme zbaviť idiotov, ktorých máme dnes na najvyšších pozíciách nášho štátu! A to, že ich tam máme neúrekom nehovorím ja, to tvrdí samotný Igor Matovič – „GRATULUJEM IDIOTI“!!! Tu už Igor nespomína len jedného (Richard Sulík), ale požíva množné číslo, takže jednoznačne kolektivizuje!

 

Prezidentka Čaputová: Nechcem premiérovi podrážať nohy, ale štýl vládnutia potrebuje zmenu – Denník N (dennikn.sk)

 

(10) Igor Matovic | Facebook

 

 

Pracuje sa na ďalšom mega podvode na občanoch SR?

09.05.2021

Dnešná „vládna“ despoticko-diktátorsko-tyranská mašinéria, chunta, sa sväto-sväte zadúša, že predčasné PV sú pre ňu absolútne neprijateľné. Presne tak isto sa tvári aj Zuzany Čaputová, ktorá sa ani len málinko nepozastavila nad tým, presne 1. apríla 2021, že vymenováva opäť tú istú vládu, vládu Igora Matoviča, ktorý bol presunutý v rokovacej sále vlády [...]

Ponovembrová-89 mládež, toto je pravda a nie to, čo Vám odkazuje Z. Čaputová a spol. !

08.05.2021

Manipulácia s novodobou históriou Európy, sa začala ihneď po tom, čo v strednej Európe, v štátoch bývalého sovietskeho socialistického bloku, ČSSR nevynímajúc, prevzali moc do svojich špinavých imperialistických, kapitalistických rúk, Západne veľkokapitalistické, buržoázne, neoliberálne sily na čele s USA administratívou. Vtedy, v novembri 1989, si socialisticky [...]

Vysokoškolská študentská rada, hanba Vám, aj všetkým VŠ študentom!

07.05.2021

Som presvedčený, že na napísanie tohto porovnávacieho článku o študentoch z novembra 1989 a o dnešných študentoch – máj 2021 mám kompetenciu, ako málokto! Samozrejme, že nie som jediný, ale asi som dnes jediný, ktorý sa podujal napísať tento naozaj nadmieru kritický článok na našu dnešnú, hlbokým spánkom spiacu, VŠ mládež. Hneď na úvod je potrebné z mojej [...]

Colorado, streľba

Muž zastrelil na oslave šesť ľudí, potom aj seba

10.05.2021 05:50

Šesť dospelých osôb vrátane svojej priateľky zastrelil muž v nedeľu skoro ráno na narodeninovej oslave v americkom štáte Colorado.

navaľný navalnyj

Hlavný lekár z nemocnice v Omsku, kde ležal Navaľnyj, je nezvestný

10.05.2021 05:30

Alexander Murachovskij, od novembra minulého roka minister zdravotníctva Omskej oblasti, sa v piatok nevrátil z poľovačky.

pocasie-10-5-2021

Týždeň kontrastov. Najskôr nás vyfúka horúci vzduch, potom poleje dážď

10.05.2021 00:00

Počasie počas týždňa bude mať dve tváre. Najskôr veľmi horúcu, potom zase mokrú. Kam až stúpnu teploty a kedy sa počasie zlomí?

Výťah

V Bratislave zomrelo dieťa po zaseknutí sa výťahu, žena je ťažko zranená

09.05.2021 19:04

Bližšie okolnosti tejto udalosti sa v súčasnosti preverujú.