Založ si blog

Chceme mať o rok normálnu Veľkú noc? Ak áno, tak vykonajme toto!

Presne pred rokom, 6.apríla 2020, vtedajšia „vláda“ SR Igora Matoviča rozhodla o rozsiahlom zákaze vychádzania a to od 8. apríla 2020 do 13. apríla 2020. A pamätáte si, čo bolo presne takto pred rokom v tomto ohraničenom rozmedzí? Nuž áno, boli to Veľkonočné sviatky 2020! Vtedy Igor Matovič infantilne, psychopaticky, idiotsky, zdôvodňoval tento ničím neodôvodnený zásah „slovenskej vlády“ do základných slobôd a práv občanov SR, takto – „Keď pôjdeš šibať starých rodičov, nabudúce nebudeš mať koho šibať“ Pamätáte si to, občania SR? Áno a vtedy začal prvý veľký konflikt medzi ním a Richardom Sulíkom, kedy sa doslova uzavreli hranice okresov. Tento ich egoistický konflikt nás poznačil na celý zbytok roka 2020 – viacej nezmyselných zákazov, Lockdawnov, povinných „dobrovoľných“ AG psích testovaní, schválenie a zavedenie idiotského Covidautomatu a pod. Netrpeli oni, ale My, radoví občania SR a predovšetkým naše deti, ktoré od vtedy videli školu len ma malú, malilinkú chvíľu!!!

Ako sa tento ich spor skočil, všetci vieme. Pre nich nijak! Vymenili Igora za Eduarda a Eduarda za Igora a ich diktátorsko-despotická „vláda“ ide proti záujmom väčšiny národa slovenského veselo ďalej. (Veľká to zásluha Zuzany Čaputovej!)

A teraz tento citát – „Ak nepôjdete šibať, po sviatkoch možno regionálne uvoľníme opatrenia“. Kto to povedal a kedy? Nuž povedal to „nový“ „predseda“ „Vlády“ SR Eduard Heger 2.apríla 2021! Tak sa pýtam, ako je to možné? Veď pred rokom Igor Matovič vyzýval nato isté, ale s podmienkou, že ak uposlúchneme jeho diktátorské odporúčanie, tak o rok budeme mať koho ísť šibať. Následne na jeseň 2020 a neskôr, Igor Matovič tvrdil, že stav do akého sme sa dostali, v počte úmrtí vraj výhradne na C-19, sme si svojou nezodpovednosťou zapríčinili My všetci sami lebo ich epidemiologické (idiotské) opatrenia sú podľa neho vynikajúco nastavené, ale My ostatní sa správame nezodpovedne! To zanemená, že na Veľkú noc 2021 by sme už podľa neho nemali koho šibať, teda naše babičky lebo COVID-19!!!

Tak, ako je možné, že po roku nás na to isté vyzýval aj jeho nástupca Eduard Heger, ale nepodmienil to tým, že ak pojdeme šibať, tak o rok už nebudeme mať koho šibať, ale podmienil to nehoráznou vyhrážkou – „ak nepôjdete, tak my možno zvoľníme“ !!!

A takto by som  mohol pokračovať v ich absurdnostiach ďalej.

Takže, ak nechceme mať o rok rovnakú Veľkú noc, ako v roku 2020 a 2021, ale chceme ju mať úplne normálnu, ako v roku 2019 a roky, rokúce (predstavte si, že takto zakázať Veľkú noc si nedovolili ani súdruhovia pred novembrom 1989!) pred tým, tak musíme začať okamžite konať a čím skôr sa zbaviť tejto „vládnej“ diktátorsko-despotickej garnitúry a nepustiť k moci tzv. iných, ním podobných rúškových, respirátorových „politikov“.

Lebo ak tak neučiníme, tak Veľká noc 2022 (od 15.4. do 18.4.) sa bude niesť v znamení online oblievania a šibania skrze obrazovky PC a podobných zariadení! Toto chceme? Ja určite NIE!!!

Preto dole s touto chuntou, dole rúška, dole respirátory, koniec idiotskému Covidautomatu, koniec akémukoľvek Lockdawnu, koniec núdzovému stavu lebo aj tento rok Covid chrípka na jar ustúpi a na jeseň opäť príde, ako každý rok sa opakujúce respiračné ochorenia (kde je „obyčajná“ chrípka? Kto resp. čo ju zmietlo z povrchu zemského?). Respiračné ochorenia liečiť, dostupnými, lacnými, účinnými liekmi a nie ich dávať na istý čas do „inkubátora“ nosením už vyššie spomínaných rúšok, respirátorov a stým spojených ďalších idiotských represií a opatrení!

Všetci von, na čerstvý vzduch, na priame slnečné lúče, dýchať prirodzený kyslík bez akýchkoľvek zábran na horných dýchacích cestách, aby sme následne nemuseli dýchať ten nemocničný kyslík na JIS a UPV, naberať prirodzenú imunitu a prirodzene sa opäť dostávať do kontaktu s akýmikoľvek korona vírusmi lebo tie človek nedokáže zničiť, dokáže ich poraziť len a len svojou silnou imunitou svojho organizmu a musí sa naučiť s nimi žiť! Všetku našu pozornosť, hlavne tú medicínsku, venovať tým najohrozenejším (približne 1% populácie) a zvyšok, tých 99% nechať slobodne žiť, slobodne pracovať, aby okrem iného bolo začo, z čoho zabezpečiť plnohodnotnú zdravotnú starostlivosť pre tých, už vyššie spomínaných 1% populácie!!!

Pracuje sa na ďalšom mega podvode na občanoch SR?

09.05.2021

Dnešná „vládna“ despoticko-diktátorsko-tyranská mašinéria, chunta, sa sväto-sväte zadúša, že predčasné PV sú pre ňu absolútne neprijateľné. Presne tak isto sa tvári aj Zuzany Čaputová, ktorá sa ani len málinko nepozastavila nad tým, presne 1. apríla 2021, že vymenováva opäť tú istú vládu, vládu Igora Matoviča, ktorý bol presunutý v rokovacej sále vlády [...]

Ponovembrová-89 mládež, toto je pravda a nie to, čo Vám odkazuje Z. Čaputová a spol. !

08.05.2021

Manipulácia s novodobou históriou Európy, sa začala ihneď po tom, čo v strednej Európe, v štátoch bývalého sovietskeho socialistického bloku, ČSSR nevynímajúc, prevzali moc do svojich špinavých imperialistických, kapitalistických rúk, Západne veľkokapitalistické, buržoázne, neoliberálne sily na čele s USA administratívou. Vtedy, v novembri 1989, si socialisticky [...]

Vysokoškolská študentská rada, hanba Vám, aj všetkým VŠ študentom!

07.05.2021

Som presvedčený, že na napísanie tohto porovnávacieho článku o študentoch z novembra 1989 a o dnešných študentoch – máj 2021 mám kompetenciu, ako málokto! Samozrejme, že nie som jediný, ale asi som dnes jediný, ktorý sa podujal napísať tento naozaj nadmieru kritický článok na našu dnešnú, hlbokým spánkom spiacu, VŠ mládež. Hneď na úvod je potrebné z mojej [...]

Colorado, streľba

Muž zastrelil na oslave šesť ľudí, potom aj seba

10.05.2021 05:50

Šesť dospelých osôb vrátane svojej priateľky zastrelil muž v nedeľu skoro ráno na narodeninovej oslave v americkom štáte Colorado.

navaľný navalnyj

Hlavný lekár z nemocnice v Omsku, kde ležal Navaľnyj, je nezvestný

10.05.2021 05:30

Alexander Murachovskij, od novembra minulého roka minister zdravotníctva Omskej oblasti, sa v piatok nevrátil z poľovačky.

pocasie-10-5-2021

Týždeň kontrastov. Najskôr nás vyfúka horúci vzduch, potom poleje dážď

10.05.2021 00:00

Počasie počas týždňa bude mať dve tváre. Najskôr veľmi horúcu, potom zase mokrú. Kam až stúpnu teploty a kedy sa počasie zlomí?

Výťah

V Bratislave zomrelo dieťa po zaseknutí sa výťahu, žena je ťažko zranená

09.05.2021 19:04

Bližšie okolnosti tejto udalosti sa v súčasnosti preverujú.