Založ si blog

Nejaký E. Heger sa nám nebude vyhrážať! To bolo naposledy!

„Vládny“ farizeji nám hovoria, že počas Veľkonočných sviatkov by sme sa mali utíšiť, vstúpiť do svojho vnútra a rozjímať.

A dá sa to, keď nás takto bezdôvodne gniavia? Nie, nedá sa! Nehodlám sa podvoliť týmto farizejom!

K tomuto „sviatočnému“ článku ma vyprovokovalo jedno nehorázne, drzé vyjadrenie sa „nového“, vraj „predsedu“ Vlády SR, tej vlády, ktorú nikto nevolil (lebo túto „vládu“ naozaj nikto nevolil!) a jediný mandát, ktorý dostali, bol svojvoľný mandát od Zuzany Čaputovej ! (o tejto svojvôli Zuzany Čaputovej sa povenujem v samostatnom článku).

Teda o čo ide? Nuž o toto!

Eduard Heger, ktorý ma ešte (falošné) premiérske mlieko na brade, sa nám skrze média vyhráža týmto svojim diktátorským vyjadrením – „Ak nepôjdete šibať, po sviatkoch možno regionálne uvoľníme opatrenia“. (Nový premiér Heger: Ak nepôjdete šibať, po sviatkoch možno regionálne uvoľníme opatrenia (rozhovor) | Aktuality.sk)

Čo si to dovoľuje?! Akým právom sa nám takto vyhráža! Kto je on, že si dovolí takúto nehoráznosť voči nám občanom, tým občanom SR, ktorí tu poctivo niekoľko desaťročí pracujú, odvádzajú všetky štátom stanovené, predpísané dane tomuto štátu, z ktorých je aj on kráľovský pardon „premiérsky“ platený! Akým právom sa nám vyhráža, že ak neurobíme to, či ono, tak on nám milostivo dovolí ísť na toaletu???!!!

Takže Eduard Heger, toto si zapamätajte nadoživotie, nie vy Nám budete klásť podmienky, ale My vám! Vy ste tam nateraz nie z vôle ľudu! Lebo o tento post ste sa neuchádzali v riadnych PV po tom všetkom, čo ste spoločne s vašimi kumpánmi na nás navystrájali za posledný rok! Vy nemáte iný mandát na premiérske kreslo, ako len ten, čo vám poza náš chrbát dala Zuzana Čaputová. Žiaden iný mandát nemáte!!!

Záver je len jeden Eduard Heger, za toto všetko, aj za tento váš nehorázny odkaz občanom Slovenskej republiky, sa budete v dohľadnej dobe celému slovenskému národu a všetkým poctivo pracujúcim občanom SR, na základe zákona, dôkladne a spravodlivo zodpovedať!!! Aj vy ste rovnako zodpovedný za tento marazmus, za toto naše ničím neodôvodnené utrpenie, ako je zodpovedný každý jeden člen vašej pozliepanej despoticko-diktátorskej, vraj súdržnej koalície spolu so Zuzanou Čaputovou!!!

 

Otvorený list adresovaný, zaslaný – Prezidentský palác, NR SR, Vláda SR

19.04.2021

Tento Otvorený list bude dnes oficiálnou cestou, so všetkými náležitosťami, čo k nemu patria, zaslaný – Prezidentský palác, NR SR, Vláda SR, všetkým poslancom NR SR, všetkým na Slovensku pôsobiacim médiám, všetkým týmto listom dotknutým slovenským, aj neslovenským inštitúciám pôsobiacich na území SR. Pozorný čitateľ určite postrehne, že v tomto Otvorenom [...]

Štefan Harabin opäť na scéne. Fatálna chyba! Tento nepremyslený krok je ich koniec!

18.04.2021

Vlkovi baránka sa zachcelo?! Teda je to taký vĺčko nezbedný, ale aj ten musí z niečoho predsa žiť! Za socializmu sa tradovalo, že vláda, ktorá zvýši cenu piva, padne. Dnes, keď to trochu, málinko preženiem, môžem napísať, že vláda, ktorá neopodstatnene siahne na Štefana Hrabina, padne. To prvé sa už stalo! To druhé sa čo nevidieť stane tiež! Je komické sledovať, [...]

I. Matovič odkazuje Z. Čaputovej – začína ma to baviť, nikam neodchádzam!

17.04.2021

A nie len to, Igor Zuzane odkazuje oveľa viac a adresuje jej prostredníctvom FB, veľmi tvrdé slová. Zuzana možno, ľutuje to, že vymenovala Igora Matoviča do „novej“, druhej Matovičovej vlády, v podobe premiéra na kresle ministra financií, ale ako som už v niektorom predchádzajúcom článku napísal, dnes už je neskoro lamentovať nad tým, že rozliate mlieko, je už [...]

Štefan Ágh

Proces so Štefanom Ághom v kauze televíznych zmeniek vytýčili na jún

19.04.2021 16:52

Ágh v minulosti figuroval v kauze, v ktorej súd právoplatne odsúdil Ruska a Kočnera na 19-ročné tresty.

pocasie-20-4-2021

Teplo, teplejšie, ale s dažďom. A ešte raz sa počasie zlomí

19.04.2021 16:42

Nízke teploty už nebudú hrozbou, ale veľa slnka si neužijeme. Môžu sa dokonca vyskytnúť aj búrky. Navyše nás ešte čaká teplotný zlom. Kedy?

Joe Biden

Je veľká šanca, že Biden navštívi Slovensko

19.04.2021 16:09

Hlavným bodom Bidenovej cesty do Európy je summit NATO, ktorý sa v Bruseli uskutoční v júni.

miroslav lehotský

Sériový vrah Lehotský dostal doživotie

19.04.2021 15:03, aktualizované: 17:23

Miroslav Lehotský je obžalovaný z troch brutálnych vrážd. Všetky obete likvidoval spálením.