Založ si blog

1. aprílovým nemiestnym žartom Z. Čaputová preberá na seba plnú zodpovednosť!

Plnú zodpovednosť za pokračovanie marazmu v našej republike, plnú zodpovednosť za ďalšie gniavenie národa slovenského a občanov SR!!! Áno, píšem o tom, že Zuzana Čaputová sa rozhodla dnes, 1. apríla 2021, vymenovať „novú, zrekonštruovanú“ „Vládu“ Eduarda Hegera, na 90% presne takú istú, akú vymenovala 21. marca 2020.

Objektívne poznamenávam, že zatiaľ čo 21.marca 2020, Zuzana Čaputová, pravdepodobne len tušila, čo a koho vymenováva do podoby „Vlády“ SR a ako to asi v takej „súdržnej“ koalícií bude vyzerať a čo to pre SR a občanov SR bude znamenať, tak dnes Zuzana Čaputová, už presne vie, čo a koho vymenováva, ako „novú, zrekonštruovanú Vládu“ SR a čo to SR a jej občanom „prospešné“ prinesie!!!

Dnes už Zuzana Čaputová presne vie, čoho sú títo šašoidioti schopní a i napriek tomu ide vykonať akt, ktorý nás bude veľmi dlho, všetkých bolieť! Všetkých, okrem nej samotnej a terajšej šašoidiotskej koaličnej väčšiny!!! Ich životy naďalej budú plné pokoja, plné abnormálneho blahobytu a my ostatní sme opäť ostali na absolútnom okraji ich záujmu, ak vôbec!!!

Zuzana Čaputová týmto preberá na seba plnú zodpovednosť za ďalšie gniavenie národa slovenského. Tento svoj dnešný Matovičovi plne podliezacký čin, zo seba už nikdy nezmyje! Týmto „štátnickým“ činom len dokáže, že je od samého počiatku vo svojej funkcií nekompetentná, neautonómna a riadená niekým s pozadia! Inak by nemohla hrať rovnaké divadlo, ako s nami hraje terajšia „súdržná“ zapredanecká koaličná väčšina. Divadlo prijímania demisie a následne divadlo menovania tých istých, do tých istých pozícií! Neviem, ale som presvedčený, že neexistuje na svete štát, kde v jeden deň hŕstka „najlepších“ ministrov podá demisiu lebo chcú, aby odstúpil predseda vlády, hlava štátu so slzami žiaľu v očiach, ich demisiu prijme lebo chcú, aby odstúpil predseda Vlády, ktorého na slovo celý rok počúvali, aby následne, doslova o pár hodín neskôr, sa vracali do tej istej Vlády, kde po ich boku bude sedieť ten istý, predtým nimi nenávidený „predseda“ Vlády, ešte vo významnejšej pozícií a hlava štátu so slzami šťastia a dojatia, ide takúto „Vládu“ bez mihnutia oka vymenovať!!!

Toto je posledná kvapka, do už tak preplneného pohára trpezlivosti národa slovenského a občanov SR s touto dnes Slovensko gniaviacou, eštablišmentskou skupinkou absolútne nekompetentných ľudí, silne diktátorsko-despoticko orientovaných!!!

Dnes je Zelený štvrtok, v kresťanstve dosť podstatný deň, slávenie Poslednej večere Ježiša Krista. A Zuzana Čaputová si na svoj akt vybrala práve tento deň na to, aby potupila všetkých úprimných kresťanov žijúcich na území našej republiky, tým, že do pozície „Vlády“ SR vymenuje takýchto farizejov, ktorých Ježiš vyháňal z Dómu svojho Otca! Presne to, by sme mali vykonať aj my dnes a vyhnať týchto novodobých farizejov z nášho „Dómu“, vyhnať ich politický, zbaviť ich moci, ktorú sme im síce dali my, v riadnych PrV a PV, ale to neznamená, že ich tej moci nemôžeme zbaviť vo chvíli, keď nekonajú na prospech nás, ale výhradne na prospech seba a iných za nimi stojacích farizejov iných štátov sveta, ktorí si o sebe myslia, že sú bohmi na tejto zemi!!!

Na Slovensku sme už jeden takýto „významný“ Zelený štvrtok mali. Áno, bolo to na Zelený štvrtok, pred 21 rokmi (2000), Dzurindova vláda výbušninami vyvalila dvere na príbytku Vladimíra Mečiara, aby deklarovala svoju „demokratickú“ moc a to vo vláde sedeli tí najsvätejší z najsvätejších, zástupcovia KDH!!!

Dnes máme tiež Zelený štvrtok a Zuzana Čaputová svojim rozhodnutím vymenovať „novú zrekonštruovanú“ „Vládu“ SR na čele s „ministrom“ financií Igorom Matovičom, doslova a do písmena vyvaľuje, vybíja dvere na „Dóme“ našej krehkej demokracie, nášho mladého štátu, ak sa o nejakej demokracií dá vôbec dnes na Slovensku hovoriť!!!

Záver:

Je zlé, ak Vláda SR nevládne, ale bojuje so svojim národom. Je zlé, ak najvyšší ústavný činiteľ SR síce „citlivo“ vníma, ako národ slovenský a občania SR trpia pod gniaviacou „Vládou“, ale postaví sa jednoznačne na stranu, tých, ktorí zvádzajú nerovný boj so svojim národom! Ale vravím Vám, farizeji slovenskí, že národ slovenský a občania SR, Vás vyženú zo svojho „Dómu“ tak, ako zákony nášho štátu kážu – predčasnými parlamentnými voľbami!!!

Vravím Vám farizeji a nie je to vyhrážanie sa, ale celkom isto blízka budúcnosť, aj Vás čaká jeden Veľký „Zelený štvrtok“ a tým Vašim „Zeleným štvrtkom“ bude deň riadnych, predčasných parlamentných volieb!!!

Pracuje sa na ďalšom mega podvode na občanoch SR?

09.05.2021

Dnešná „vládna“ despoticko-diktátorsko-tyranská mašinéria, chunta, sa sväto-sväte zadúša, že predčasné PV sú pre ňu absolútne neprijateľné. Presne tak isto sa tvári aj Zuzany Čaputová, ktorá sa ani len málinko nepozastavila nad tým, presne 1. apríla 2021, že vymenováva opäť tú istú vládu, vládu Igora Matoviča, ktorý bol presunutý v rokovacej sále vlády [...]

Ponovembrová-89 mládež, toto je pravda a nie to, čo Vám odkazuje Z. Čaputová a spol. !

08.05.2021

Manipulácia s novodobou históriou Európy, sa začala ihneď po tom, čo v strednej Európe, v štátoch bývalého sovietskeho socialistického bloku, ČSSR nevynímajúc, prevzali moc do svojich špinavých imperialistických, kapitalistických rúk, Západne veľkokapitalistické, buržoázne, neoliberálne sily na čele s USA administratívou. Vtedy, v novembri 1989, si socialisticky [...]

Vysokoškolská študentská rada, hanba Vám, aj všetkým VŠ študentom!

07.05.2021

Som presvedčený, že na napísanie tohto porovnávacieho článku o študentoch z novembra 1989 a o dnešných študentoch – máj 2021 mám kompetenciu, ako málokto! Samozrejme, že nie som jediný, ale asi som dnes jediný, ktorý sa podujal napísať tento naozaj nadmieru kritický článok na našu dnešnú, hlbokým spánkom spiacu, VŠ mládež. Hneď na úvod je potrebné z mojej [...]

Colorado, streľba

Muž zastrelil na oslave šesť ľudí, potom aj seba

10.05.2021 05:50

Šesť dospelých osôb vrátane svojej priateľky zastrelil muž v nedeľu skoro ráno na narodeninovej oslave v americkom štáte Colorado.

navaľný navalnyj

Hlavný lekár z nemocnice v Omsku, kde ležal Navaľnyj, je nezvestný

10.05.2021 05:30

Alexander Murachovskij, od novembra minulého roka minister zdravotníctva Omskej oblasti, sa v piatok nevrátil z poľovačky.

pocasie-10-5-2021

Týždeň kontrastov. Najskôr nás vyfúka horúci vzduch, potom poleje dážď

10.05.2021 00:00

Počasie počas týždňa bude mať dve tváre. Najskôr veľmi horúcu, potom zase mokrú. Kam až stúpnu teploty a kedy sa počasie zlomí?

Výťah

V Bratislave zomrelo dieťa po zaseknutí sa výťahu, žena je ťažko zranená

09.05.2021 19:04

Bližšie okolnosti tejto udalosti sa v súčasnosti preverujú.