Založ si blog

Ak dovolíme diktátorom z EÚ-Bruselu, výdatne podporovaných z USA, toto, tak je s nami definitívny koniec!

Z rozhorčením počúvam vyjadrenia byrokratov, diktátorov z vedenia EÚ sídliacich za naše peniaze v Bruseli o tom, že očkovanie proti/na C-19 musí byť vraj na základe slobodného rozhodnutia každého občana EÚ, ale podmienka je neakceptovateľná!!!

Byrokrati, diktátori, despoti z Bruselu sa zahrávajú, celkom vážne s veľmi nebezpečnou vecou. Tou nebezpečnou vecou je zavedenie akýchsi Covid pasov. Totiž zavedenie Covid pasu, akéhokoľvek, jednoznačne zruší Schengenský dohovor o voľnom pohybe osôb v rámci štátov EÚ tohto dohovoru.

Totiž títo eurohujeri chcú presadiť takú segregáciu a genocídu občanov EÚ, že kto nebude vlastníkom tohto idiotského, život ničiaceho Covid pasu, tak ten na doživotie, doslova zhnije tam, kde sa narodil a môže byť zdravý, ako nikto iný na svete!

Eurohujeri sa totiž v tomto idiotskom Covid pase zaoberajú len občanmi, ktorí sa buď pod nátlakom, proti ich vôli (zmanipulovaní), nechali zaočkovať alebo sa na C-19 nakazili (väčšina, keby nemala povinný psí AG test, tak o tom ani nevie) a v Covid pase budú mať uvedené tieto skutočnosti – občan bol zaočkovaný dvoma dávkami vakcíny schválenej na území EÚ alebo bude mať potvrdenie od svojho lekára, že úspešne prekonal C-19!!! Výborne! A čo tretia kategória občanov EÚ? Tá zdravá, rozumná, ktorá nepodľahla manipulácií zo strany týchto „dobrodincov“ o tom, že C-19 je zničiteľný len vakcináciou? Áno, do tejto patrím aj ja, celá moja blízka, aj vzdialená rodina, známi a predpokladám, že aj desiatky miliónov iných občanov štátov EÚ. Eurohujeri, byrokrati, despoti a diktátori v Bruseli zabudli na tých, čo sa o svoje zdravie starajú, čo si posilňujú svoju telesnú imunitu a za celé obdobie od vypuknutia „pandémie“ C-19 neboli chorí, nepotrebovali ani ošetrenie u svojho všeobecného lekára, nezaťažili zdravotnícky systém vo svojich domovských štátoch ani iný v rámci EÚ. Tak sa pýtam, čo s takýmito občanmi EÚ? S týmito sa v Covid pase nepočíta? Prečo v Covid pase nemôže byť aj tretia podmienka, ktorá im zaručí svetovú slobodu voľného pohybu a to tá, že budú mať v Covid pase potvrdenie, že za celú dobu C-19  „pandémie“ šialenstva na túto chorobu neochoreli a teda sú to tí najlepší z najlepších, čo sa týka ochorenia na C-19. Samozrejme, že je tu predpoklad, že títo jedinci, v miliónoch, už tento C-19 vírus, vlastnou imunitou možno prekonali a stávajú sa na dlhé roky, možno aj na doživotie voči nemu imúnni a nie sú pre svoje okolie žiadnym nebezpečenstvom, ani okolie pre nich!!! Takýchto ľudí nikto neberie do úvahy? Tak, ak títo ľudia chcú vycestovať zo svojho domovského štátu v rámci štátov EÚ, ale aj mimo nej, tak čo majú urobiť? Nuž podľa Eurohujerov, byrokratov, diktátorov a despotov z Bruselu, majú len dve „slobodné“ možnosti. Prvá možnosť je ísť sa proti svojej vôli nechať zaočkovať akousi vakcínou (nimi samotnými nevyskúšanou!), o ktorej nič nevieme! Nevieme čo s nami, s našim organizmom urobí do budúcna! Alebo sa budeme musieť nechať niekým zámerne nakaziť C-19 do takej miery, že si náš imunitný systém už neporadí, tak ako doteraz, ale budeme musieť vyhľadať lekársku pomoc, zaťažiť naše zdravotníctvo, nechať sa minimálne PCR testom otestovať a následne, keď tú chorobu prekonáme, tak budeme mať to „šťastie“ a budeme si môcť nechať vystaviť Covid pas so záznamom – To je ten, čo prekonal C-19!!! Totálny idiotizmus!!! NEPRÍPUSTNÉ!!!

Vidíš a počuješ občan SR túto zvrhlosť týchto Eurohujerov, čo vlastne s nami chcú vykonať proti našej vôli? Ak si zdravý – sedíš doma, ale ak si bol chorý a prekonal si C-19, tak si podľa nich voľný. Ak si zdravý a nechceš sa nechať zaočkovať, tak sedíš doma, ale ak si „zodpovedný“ a aj proti svojej vôli sa necháš zaočkovať, tak ti „milostivo“ dovolia opustiť tvoju rodnú zem, inak nie!!!

Tomuto sa musíme vzoprieť! Musíme sa konečne začať ozývať hlasnejšie a nie si zvykať nato, že takto to bude už naveky a obmedzovanie ľudskej, občianskej slobody sa bude neustále stupňovať!!!

STAČILO! A aj preto musí u nás doma, v SR dôjsť k predčasným PV, čo najskôr a musíme si zvoliť takých našich zástupcov, ktorých som v niekoľkých mojich článkov označil, ako – BEZRÚŠKOVÍ POLITICI !!! Lebo len takýto politici majú predpoklad, že budú rozmýšľať s riadne okysličeným rozumom, na prospech nás všetkých!!!

 

Schutz zo Sme. sk sa neskutočne bojí Rusov, zatiaľ čo Slovákov vôbec nie? !

30.09.2022

Začnem asi takto – „…aj Hitler mal presne takýchto novinárov, ktorí mali vzorce a mali presne napísané, ako majú manipulovať s verejnou mienkou. A na konci dosiahli svoje. Šírili lži a stokrát opakovaná lož na konci sa stala pravdou.“ – https://dennikn.sk/minuta/3032232/?ref=mwat Vieš Slovák, kto toto povedal? Nuž ver, že nik iný ako [...]

Čaputová, za socializmu charita nebola potrebná! Prečo nás stále provokujete?

29.09.2022

Články tohto typu z mojej názorovo-úvahovej klávesnice, musím začínať tým, že ak opisujem spôsob a úroveň života počas socializmu, tak jednoznačne až od roku 1981! Toto je dátum, kedy som začal vnímať svet už trochu inak, ako len dovtedy bezstarostné dieťa… Takže by so poprosil, aby sa poniektorí moji kritici (nič proti vám a už vôbec nič proti vášmu [...]

Dnes sa v parlamente začne rozhodovať o Čaputovej politickej budúcnosti a nie len o nej? !

28.09.2022

Áno, dnes je ten deň, kedy by sa mala mať Čaputová na pozore a od 14:00 hod. by si nemala nič mimoriadne plánovať, ale mala by zasadnúť za PC obrazovku a sledovať v priamom prenose rokovanie nášho parlamentu – napr. TU – https://www.youtube.com/watch?v=95gxF-xDNoY&ab_channel=TVNRSR Zatiaľ jej to dnešný program umožňuje lebo nemá nič oficiálne vopred [...]

Rusko, Putin, Ukrajina, anexia, vojna

ONLINE: Tuhé boje o Lyman. Cesta Kyjeva do NATO nie je podľa USA na programe dňa

01.10.2022 06:00, aktualizované: 06:10

Volodymyr Zelenskyj žiada o urýchlené prijatie Ukrajiny do NATO, poradca amerického prezidenta to momentálne nevidí ako nevyhnutné.

Počúvajte Pravdu, špeciál, víkendový podcast

Dedinský futbalista, ktorý chce hrať Ligu majstrov. Matovič stále nechápe, že problém je on

30.09.2022 20:03

Robí zo seba obeť, pričom je ešte stále v pozícii de facto najsilnejšieho človeka krajiny. Igor Matovič dokazuje, že stále nič nepochopil.

socha Milana Rastislava Štefánika

Slovenský velikán má ďalšiu sochu. Bradatý Štefánik má ruku na srdci s kompasom

30.09.2022 19:30

Milanovi Rastislavovi Štefánikovi odhalili sochu v Starej Ľubovni.

ide o pravdu, Richard Sulík, Peter Bielik

Sulík v Ide o pravdu: Viac ako 15 minút som Matoviča počúvať nevydržal

30.09.2022 18:45

Aj keď odvolanie Igora Matoviča z postu ministra vôbec nie je isté, Richard Sulík túto snahu považuje za logické vyvrcholenie odchodu SaS z koalície.