Založ si blog

Ak dovolíme diktátorom z EÚ-Bruselu, výdatne podporovaných z USA, toto, tak je s nami definitívny koniec!

Z rozhorčením počúvam vyjadrenia byrokratov, diktátorov z vedenia EÚ sídliacich za naše peniaze v Bruseli o tom, že očkovanie proti/na C-19 musí byť vraj na základe slobodného rozhodnutia každého občana EÚ, ale podmienka je neakceptovateľná!!!

Byrokrati, diktátori, despoti z Bruselu sa zahrávajú, celkom vážne s veľmi nebezpečnou vecou. Tou nebezpečnou vecou je zavedenie akýchsi Covid pasov. Totiž zavedenie Covid pasu, akéhokoľvek, jednoznačne zruší Schengenský dohovor o voľnom pohybe osôb v rámci štátov EÚ tohto dohovoru.

Totiž títo eurohujeri chcú presadiť takú segregáciu a genocídu občanov EÚ, že kto nebude vlastníkom tohto idiotského, život ničiaceho Covid pasu, tak ten na doživotie, doslova zhnije tam, kde sa narodil a môže byť zdravý, ako nikto iný na svete!

Eurohujeri sa totiž v tomto idiotskom Covid pase zaoberajú len občanmi, ktorí sa buď pod nátlakom, proti ich vôli (zmanipulovaní), nechali zaočkovať alebo sa na C-19 nakazili (väčšina, keby nemala povinný psí AG test, tak o tom ani nevie) a v Covid pase budú mať uvedené tieto skutočnosti – občan bol zaočkovaný dvoma dávkami vakcíny schválenej na území EÚ alebo bude mať potvrdenie od svojho lekára, že úspešne prekonal C-19!!! Výborne! A čo tretia kategória občanov EÚ? Tá zdravá, rozumná, ktorá nepodľahla manipulácií zo strany týchto „dobrodincov“ o tom, že C-19 je zničiteľný len vakcináciou? Áno, do tejto patrím aj ja, celá moja blízka, aj vzdialená rodina, známi a predpokladám, že aj desiatky miliónov iných občanov štátov EÚ. Eurohujeri, byrokrati, despoti a diktátori v Bruseli zabudli na tých, čo sa o svoje zdravie starajú, čo si posilňujú svoju telesnú imunitu a za celé obdobie od vypuknutia „pandémie“ C-19 neboli chorí, nepotrebovali ani ošetrenie u svojho všeobecného lekára, nezaťažili zdravotnícky systém vo svojich domovských štátoch ani iný v rámci EÚ. Tak sa pýtam, čo s takýmito občanmi EÚ? S týmito sa v Covid pase nepočíta? Prečo v Covid pase nemôže byť aj tretia podmienka, ktorá im zaručí svetovú slobodu voľného pohybu a to tá, že budú mať v Covid pase potvrdenie, že za celú dobu C-19  „pandémie“ šialenstva na túto chorobu neochoreli a teda sú to tí najlepší z najlepších, čo sa týka ochorenia na C-19. Samozrejme, že je tu predpoklad, že títo jedinci, v miliónoch, už tento C-19 vírus, vlastnou imunitou možno prekonali a stávajú sa na dlhé roky, možno aj na doživotie voči nemu imúnni a nie sú pre svoje okolie žiadnym nebezpečenstvom, ani okolie pre nich!!! Takýchto ľudí nikto neberie do úvahy? Tak, ak títo ľudia chcú vycestovať zo svojho domovského štátu v rámci štátov EÚ, ale aj mimo nej, tak čo majú urobiť? Nuž podľa Eurohujerov, byrokratov, diktátorov a despotov z Bruselu, majú len dve „slobodné“ možnosti. Prvá možnosť je ísť sa proti svojej vôli nechať zaočkovať akousi vakcínou (nimi samotnými nevyskúšanou!), o ktorej nič nevieme! Nevieme čo s nami, s našim organizmom urobí do budúcna! Alebo sa budeme musieť nechať niekým zámerne nakaziť C-19 do takej miery, že si náš imunitný systém už neporadí, tak ako doteraz, ale budeme musieť vyhľadať lekársku pomoc, zaťažiť naše zdravotníctvo, nechať sa minimálne PCR testom otestovať a následne, keď tú chorobu prekonáme, tak budeme mať to „šťastie“ a budeme si môcť nechať vystaviť Covid pas so záznamom – To je ten, čo prekonal C-19!!! Totálny idiotizmus!!! NEPRÍPUSTNÉ!!!

Vidíš a počuješ občan SR túto zvrhlosť týchto Eurohujerov, čo vlastne s nami chcú vykonať proti našej vôli? Ak si zdravý – sedíš doma, ale ak si bol chorý a prekonal si C-19, tak si podľa nich voľný. Ak si zdravý a nechceš sa nechať zaočkovať, tak sedíš doma, ale ak si „zodpovedný“ a aj proti svojej vôli sa necháš zaočkovať, tak ti „milostivo“ dovolia opustiť tvoju rodnú zem, inak nie!!!

Tomuto sa musíme vzoprieť! Musíme sa konečne začať ozývať hlasnejšie a nie si zvykať nato, že takto to bude už naveky a obmedzovanie ľudskej, občianskej slobody sa bude neustále stupňovať!!!

STAČILO! A aj preto musí u nás doma, v SR dôjsť k predčasným PV, čo najskôr a musíme si zvoliť takých našich zástupcov, ktorých som v niekoľkých mojich článkov označil, ako – BEZRÚŠKOVÍ POLITICI !!! Lebo len takýto politici majú predpoklad, že budú rozmýšľať s riadne okysličeným rozumom, na prospech nás všetkých!!!

 

Pracuje sa na ďalšom mega podvode na občanoch SR?

09.05.2021

Dnešná „vládna“ despoticko-diktátorsko-tyranská mašinéria, chunta, sa sväto-sväte zadúša, že predčasné PV sú pre ňu absolútne neprijateľné. Presne tak isto sa tvári aj Zuzany Čaputová, ktorá sa ani len málinko nepozastavila nad tým, presne 1. apríla 2021, že vymenováva opäť tú istú vládu, vládu Igora Matoviča, ktorý bol presunutý v rokovacej sále vlády [...]

Ponovembrová-89 mládež, toto je pravda a nie to, čo Vám odkazuje Z. Čaputová a spol. !

08.05.2021

Manipulácia s novodobou históriou Európy, sa začala ihneď po tom, čo v strednej Európe, v štátoch bývalého sovietskeho socialistického bloku, ČSSR nevynímajúc, prevzali moc do svojich špinavých imperialistických, kapitalistických rúk, Západne veľkokapitalistické, buržoázne, neoliberálne sily na čele s USA administratívou. Vtedy, v novembri 1989, si socialisticky [...]

Vysokoškolská študentská rada, hanba Vám, aj všetkým VŠ študentom!

07.05.2021

Som presvedčený, že na napísanie tohto porovnávacieho článku o študentoch z novembra 1989 a o dnešných študentoch – máj 2021 mám kompetenciu, ako málokto! Samozrejme, že nie som jediný, ale asi som dnes jediný, ktorý sa podujal napísať tento naozaj nadmieru kritický článok na našu dnešnú, hlbokým spánkom spiacu, VŠ mládež. Hneď na úvod je potrebné z mojej [...]

Colorado, streľba

Muž zastrelil na oslave šesť ľudí, potom aj seba

10.05.2021 05:50

Šesť dospelých osôb vrátane svojej priateľky zastrelil muž v nedeľu skoro ráno na narodeninovej oslave v americkom štáte Colorado.

navaľný navalnyj

Hlavný lekár z nemocnice v Omsku, kde ležal Navaľnyj, je nezvestný

10.05.2021 05:30

Alexander Murachovskij, od novembra minulého roka minister zdravotníctva Omskej oblasti, sa v piatok nevrátil z poľovačky.

pocasie-10-5-2021

Týždeň kontrastov. Najskôr nás vyfúka horúci vzduch, potom poleje dážď

10.05.2021 00:00

Počasie počas týždňa bude mať dve tváre. Najskôr veľmi horúcu, potom zase mokrú. Kam až stúpnu teploty a kedy sa počasie zlomí?

Výťah

V Bratislave zomrelo dieťa po zaseknutí sa výťahu, žena je ťažko zranená

09.05.2021 19:04

Bližšie okolnosti tejto udalosti sa v súčasnosti preverujú.