Založ si blog

Ak dovolíme diktátorom z EÚ-Bruselu, výdatne podporovaných z USA, toto, tak je s nami definitívny koniec!

Z rozhorčením počúvam vyjadrenia byrokratov, diktátorov z vedenia EÚ sídliacich za naše peniaze v Bruseli o tom, že očkovanie proti/na C-19 musí byť vraj na základe slobodného rozhodnutia každého občana EÚ, ale podmienka je neakceptovateľná!!!

Byrokrati, diktátori, despoti z Bruselu sa zahrávajú, celkom vážne s veľmi nebezpečnou vecou. Tou nebezpečnou vecou je zavedenie akýchsi Covid pasov. Totiž zavedenie Covid pasu, akéhokoľvek, jednoznačne zruší Schengenský dohovor o voľnom pohybe osôb v rámci štátov EÚ tohto dohovoru.

Totiž títo eurohujeri chcú presadiť takú segregáciu a genocídu občanov EÚ, že kto nebude vlastníkom tohto idiotského, život ničiaceho Covid pasu, tak ten na doživotie, doslova zhnije tam, kde sa narodil a môže byť zdravý, ako nikto iný na svete!

Eurohujeri sa totiž v tomto idiotskom Covid pase zaoberajú len občanmi, ktorí sa buď pod nátlakom, proti ich vôli (zmanipulovaní), nechali zaočkovať alebo sa na C-19 nakazili (väčšina, keby nemala povinný psí AG test, tak o tom ani nevie) a v Covid pase budú mať uvedené tieto skutočnosti – občan bol zaočkovaný dvoma dávkami vakcíny schválenej na území EÚ alebo bude mať potvrdenie od svojho lekára, že úspešne prekonal C-19!!! Výborne! A čo tretia kategória občanov EÚ? Tá zdravá, rozumná, ktorá nepodľahla manipulácií zo strany týchto „dobrodincov“ o tom, že C-19 je zničiteľný len vakcináciou? Áno, do tejto patrím aj ja, celá moja blízka, aj vzdialená rodina, známi a predpokladám, že aj desiatky miliónov iných občanov štátov EÚ. Eurohujeri, byrokrati, despoti a diktátori v Bruseli zabudli na tých, čo sa o svoje zdravie starajú, čo si posilňujú svoju telesnú imunitu a za celé obdobie od vypuknutia „pandémie“ C-19 neboli chorí, nepotrebovali ani ošetrenie u svojho všeobecného lekára, nezaťažili zdravotnícky systém vo svojich domovských štátoch ani iný v rámci EÚ. Tak sa pýtam, čo s takýmito občanmi EÚ? S týmito sa v Covid pase nepočíta? Prečo v Covid pase nemôže byť aj tretia podmienka, ktorá im zaručí svetovú slobodu voľného pohybu a to tá, že budú mať v Covid pase potvrdenie, že za celú dobu C-19  „pandémie“ šialenstva na túto chorobu neochoreli a teda sú to tí najlepší z najlepších, čo sa týka ochorenia na C-19. Samozrejme, že je tu predpoklad, že títo jedinci, v miliónoch, už tento C-19 vírus, vlastnou imunitou možno prekonali a stávajú sa na dlhé roky, možno aj na doživotie voči nemu imúnni a nie sú pre svoje okolie žiadnym nebezpečenstvom, ani okolie pre nich!!! Takýchto ľudí nikto neberie do úvahy? Tak, ak títo ľudia chcú vycestovať zo svojho domovského štátu v rámci štátov EÚ, ale aj mimo nej, tak čo majú urobiť? Nuž podľa Eurohujerov, byrokratov, diktátorov a despotov z Bruselu, majú len dve „slobodné“ možnosti. Prvá možnosť je ísť sa proti svojej vôli nechať zaočkovať akousi vakcínou (nimi samotnými nevyskúšanou!), o ktorej nič nevieme! Nevieme čo s nami, s našim organizmom urobí do budúcna! Alebo sa budeme musieť nechať niekým zámerne nakaziť C-19 do takej miery, že si náš imunitný systém už neporadí, tak ako doteraz, ale budeme musieť vyhľadať lekársku pomoc, zaťažiť naše zdravotníctvo, nechať sa minimálne PCR testom otestovať a následne, keď tú chorobu prekonáme, tak budeme mať to „šťastie“ a budeme si môcť nechať vystaviť Covid pas so záznamom – To je ten, čo prekonal C-19!!! Totálny idiotizmus!!! NEPRÍPUSTNÉ!!!

Vidíš a počuješ občan SR túto zvrhlosť týchto Eurohujerov, čo vlastne s nami chcú vykonať proti našej vôli? Ak si zdravý – sedíš doma, ale ak si bol chorý a prekonal si C-19, tak si podľa nich voľný. Ak si zdravý a nechceš sa nechať zaočkovať, tak sedíš doma, ale ak si „zodpovedný“ a aj proti svojej vôli sa necháš zaočkovať, tak ti „milostivo“ dovolia opustiť tvoju rodnú zem, inak nie!!!

Tomuto sa musíme vzoprieť! Musíme sa konečne začať ozývať hlasnejšie a nie si zvykať nato, že takto to bude už naveky a obmedzovanie ľudskej, občianskej slobody sa bude neustále stupňovať!!!

STAČILO! A aj preto musí u nás doma, v SR dôjsť k predčasným PV, čo najskôr a musíme si zvoliť takých našich zástupcov, ktorých som v niekoľkých mojich článkov označil, ako – BEZRÚŠKOVÍ POLITICI !!! Lebo len takýto politici majú predpoklad, že budú rozmýšľať s riadne okysličeným rozumom, na prospech nás všetkých!!!

 

Zastane sa Z. Čaputová „dobytka“ a okamžite sa obráti na Ústavný súd SR alebo. ..

23.07.2021

…sa na neho vykašle, totálne ho odignoruje, ako obvykle?! Áno, aj ja podľa „naj novinára“ „najobjektívnejšieho“ média, denníka SME.SK, Petra Schutza, patrím medzi ten ním označený ľudský dobytok, ako nás „pekne“ nazval lebo nie som Covid zaočkovaný a urobím maximum, aby som takýmito experimentálnymi vakcínami nebol nikdy zaočkovaný a zároveň odmietam [...]

Protesty 1. septembra 2021 proti dnešnej covidchuntovláde nie sú pomoc ani SMERU-SSD, ani R. Ficovi, ale sebe samému!

22.07.2021

Strach, nekonečný strach tých, čo pred parlamentnými voľbami 2020 za absolútnej pomoci Západnej rozvratnej činnosti a USA administratívy, ale hlavne za pomoci všetkých „mienkotvorných“ médií pôsobiacich na území SR na čele so štátnou RTVS prišli k moci, ako slepé kura k zrnu! Hlavne Igor Matovič, ktorý ani nechcel byť víťazom volieb, ihneď po vyhlásení takmer [...]

S pápežom, len plne zaočkovaní. S Bohom bez rozdielu každý!

21.07.2021

Čítam, počúvam a neverím vlastným ušiam ani očiam, kam až zachádzajú dnešní „slovenskí“ Covidchuntovládcovia. Už im nestačí, že rozdeľujú/segregujú občanov SR na základe svetských, ich Covidchuntovskovládnych parametrov, oni už absolútne bez hanby a bez zábran rozdeľujú občanov SR na veriacich zaočkovaných a na veriacich nezaočkovaných, pričom z tých [...]

DPB / Autobusy / MHD

Cestujúci slovne napadli vodiča bratislavskej MHD, odmietli mať vo vozidle rúško

23.07.2021 16:50

Skupina cestujúcich, najmä v staršom veku, vodičovi vulgárne nadávala. Incident zachytáva video, ktoré sa šíri sociálnymi sieťami.

LGBT / Dúha / Pride /

Verejná ochrankyňa práv Patakyová podporí Dúhový Pride aj tento rok

23.07.2021 16:33

Patakyová ho podporí prejavom na virtuálnom podujatí, ktoré sa uskutoční v sobotu i vyvesením dúhovej vlajky z okna Kancelárie verejného ochrancu práv počas piatka.

Polícia / Kukláči / NAKA /

Otvorená vojna: Inšpekcia vyšetruje elitných policajtov

23.07.2021 16:11

Policajná inšpekcia začala prešetrovať podozrenia o protizákonných praktikách elitných vyšetrovateľov z NAKA a obvinila troch pochybných svedkov zo zločineckej skupiny takáčovcov.

nemecko záplavy povodeň

Silné záplavy by v Európe mohli byť do konca storočia až 14-krát častejšie

23.07.2021 13:52

Dôvodom pre pomalší pohyb búrok by mohla byť rýchlo sa otepľujúce Arktída.