Založ si blog

Igor Matovič hovorí – Ja si idem svoje! Dokedy mu to budeme tolerovať?

Toto je tragédia národa slovenského, celej našej spoločnosti, tragédia Slovenskej republiky! Nie, nepovažujem za tragédiu to, že veľká väčšina občanov-voličov SR sa 29. februára 2020 v PV rozhodli tak, ako sa rozhodli a odovzdali svoje volebné hlasy hlavne OĽANO a predovšetkým Igorovi Matovičovi – 498740 preferenčných hlasov pre Igora a celkovo pre OĽANO 721166 oprávnených, podotýkam celkom legitímnych, voličských hlasov, občanov-voličov SR. Toto nebola tragédia, bolo to slobodné rozhodnutie občanov SR, i keď na základe masmediálnej masirácie ich mozgov a teda ich hlasovanie možno označiť za zmanipulované! Iste, každý máme právo sa pomýliť resp. urobiť chybu. Čo však za tragédiu považujem, je to, že práve tí istí občania-voliči SR, ktorí už dnes jasne vedia, že 29. februára 2020 urobili vo svojom „politickom“ živote, ako občania-voliči obrovskú chybu, to dnes nemôžu zmeniť! Podľa posledných (stále ich považujem za jasne manipulatívne) mediálne vyhovujúcich prieskumov verejnej mienky, by dnes OĽANO volilo okolo 10% voličov. Čoby v prepočte na posledné PV znamenalo celkový zisk okolo 288000 volebných hlasov! Pýtam sa akú možnosť napraviť svoj omyl má dnes tých zvyšných 433166 voličov, ktorí vo februári 2020 volili Igora Matoviča a jeho OĽANO a dnes si možno pri pohľade na Igora, doslova odpľuvnú! Áno, toto považujem za tragédiu tohto národa, že nemajú možnosť (možno silu?), aby napravili tento svoj tragický omyl!

Takže opakujem, nie je tragédia sa pomýliť, to je právo! Ale tragédia je nemožnosť napraviť svoj omyl lebo aj toto je rovnaké právo, ako právo na omyl!!!

Nuž prejdem k podstate tohto článku a k jeho nadpisu.

V „objektívnom“ štátnom slovenskom médiu – RTVS, mal Igor Matovič svoj siahodlhý monológ, opäť bez oponenta a to ani v úlohe moderátorky tejto relácie, Marty Jančkárovej. Jedná sa o rozhlasovú reláciu Sobotné dialógy (6.3.2021), ktorej obrazový záznam si občan-volič môže (ak má tu silu!) pozrieť tu –  Sobotné dialógy – RTVS.sk). Moderátorka Marta Jančkárová sa neústale motala okolo Richarda Sulíka a ani náhodou ju nenapadlo sa Igora Matoviča opýtať, prečo sa občanom SR nehovorí pravda. Pravda o tom, že dnes už je nad slnko jasné, že C-19 je liečiteľný a vyliečiteľný! Prečo sa moderátorka štátnej RTVS, dookola nepýtala Igora Matoviča na to, prečo sa nezačínajú používať liečebné postupy, liečebné protokoly na liečbu nemocničnú, ale aj ambulantnú na C-19 liekmi a ďalšími sprievodnými medikamentami – Ivermektínom počnúc, Isoprinosinom končiac, plus vitamín C, D, zinok a pod. Nie, moderátorka nechala Igora Matoviča rozprávať o tom, ako sa on teraz angažuje v tom, aby pre občanov SR zabezpečil čo najviac vakcín a v tejto súvislosti Igor Matovič povedal tú tragickú vetu, že jeho teraz nezaujíma nič, jeho nezaujíma čo robí Richard Sulík, čo robia ostatní členovia vlády, on si jednoducho, teraz citujem – „Ja si idem svoje…!“ Igor Matovič si nemôže ísť svoje! Igor Matovič už nie je neškodný opozičný poslanec, keď si mohol dovoliť a aj tak robil, že si vždy išiel len to svoje! NIE! Dnes je omylom voličov SR na pozícií predsedu vlády SR a nemôže si ísť svoje! Ak si Igor Matovič chce opäť „ísť svoje“, tak má nato právo, ale tu je len jedna cesta. Tou cestou je, aby okamžite podal demisiu, aby občania SR, oprávnení voliči SR, dostali šancu napraviť svoj omyl z 29. februára 2020 a opäť v riadnych, predčasných PV nanovo rozdali politické „karty“ a ak si je Igor istý tým, že nerobí nič v neprospech občanov SR, ba naopak, už rok ochraňuje ich zdravie a životy, tak potom čoho sa obáva? A argument, ktorý zo seba Igor v predmetnej relácií dostal, že keď v roku 2010/11 Richard Sulík povalil aj za pomoci hlasovania o Eurovale v NR SR samotným Igorom Matovičom, Radičovej vládu, tak následne sa tu k moci dostala na desať rokov vláda zlodejov, mafie, vrahov, tak ak by teraz pristúpil na to, že podá demisiu, tak Slovensku hrozí, žeby sa tá istá mafia, zlodeji a vrahovia dostali na Slovensku k moci, ale teraz už, až na 20 rokov!!!

Nuž väčšiu idiotinu Igor, zo seba už dostať nemohol!

Záver je len jediný, nenechajme Igora nech si „ide to svoje“, ale poďme si My občania SR to svoje a snažme sa o čo najrýchlejšie konanie predčasných PV a to tým, že vyvinieme obrovský verejný tlak na Igora Matoviča a jeho despoticko-diktátorskú chuntu. Pretože na prvom mieste nesmie byť bezhlavá vakcinácia, ale na úplne prvom mieste je prednemocničná účinná liečba a vrátiť život na Slovensku urýchlene späť, do normálnych pred Covidových, pred matovičovských dôb!!!

Vy občania, ktorí ste 29. februára 2020 volili Igora Matoviča, jeho OĽANO, snažte sa o to, aby ste čo najskôr dostali šancu napraviť svoj volebný omyl lebo máte na to podľa Ústavy SR plné právo! Každý má právo sa pomýliť, každý má právo urobiť chybu a každý má právo svoju chybu a svoj omyl NAPRAVIŤ!!!

 

Otvorený list adresovaný, zaslaný – Prezidentský palác, NR SR, Vláda SR

19.04.2021

Tento Otvorený list bude dnes oficiálnou cestou, so všetkými náležitosťami, čo k nemu patria, zaslaný – Prezidentský palác, NR SR, Vláda SR, všetkým poslancom NR SR, všetkým na Slovensku pôsobiacim médiám, všetkým týmto listom dotknutým slovenským, aj neslovenským inštitúciám pôsobiacich na území SR. Pozorný čitateľ určite postrehne, že v tomto Otvorenom [...]

Štefan Harabin opäť na scéne. Fatálna chyba! Tento nepremyslený krok je ich koniec!

18.04.2021

Vlkovi baránka sa zachcelo?! Teda je to taký vĺčko nezbedný, ale aj ten musí z niečoho predsa žiť! Za socializmu sa tradovalo, že vláda, ktorá zvýši cenu piva, padne. Dnes, keď to trochu, málinko preženiem, môžem napísať, že vláda, ktorá neopodstatnene siahne na Štefana Hrabina, padne. To prvé sa už stalo! To druhé sa čo nevidieť stane tiež! Je komické sledovať, [...]

I. Matovič odkazuje Z. Čaputovej – začína ma to baviť, nikam neodchádzam!

17.04.2021

A nie len to, Igor Zuzane odkazuje oveľa viac a adresuje jej prostredníctvom FB, veľmi tvrdé slová. Zuzana možno, ľutuje to, že vymenovala Igora Matoviča do „novej“, druhej Matovičovej vlády, v podobe premiéra na kresle ministra financií, ale ako som už v niektorom predchádzajúcom článku napísal, dnes už je neskoro lamentovať nad tým, že rozliate mlieko, je už [...]

Václav Klaus

Klaus označil prípad Vrbětice za 'vykonštruovaného strašiaka'

19.04.2021 18:21

Vyhostení ruskí diplomati s rodinami odleteli z Prahy podvečer naspäť do vlasti.

Serenáda žiab

Video: Serenáda žiab pri párení

19.04.2021 18:00

Obojživelníky patria medzi najohrozenejšie skupiny živočíchov.

Štefan Ágh

Proces so Štefanom Ághom v kauze televíznych zmeniek vytýčili na jún

19.04.2021 16:52

Ágh v minulosti figuroval v kauze, v ktorej súd právoplatne odsúdil Ruska a Kočnera na 19-ročné tresty.

pocasie-20-4-2021

Teplo, teplejšie, ale s dažďom. A ešte raz sa počasie zlomí

19.04.2021 16:42

Nízke teploty už nebudú hrozbou, ale veľa slnka si neužijeme. Môžu sa dokonca vyskytnúť aj búrky. Navyše nás ešte čaká teplotný zlom. Kedy?