Založ si blog

Nebotyčné farizejstvo Zuzany Čaputovej! Všimol si to vôbec niekto? ??

Ak sa v nadpise pýtam, či si farizejstvo Zuzany Čaputovej niekto všimol, tak tým myslím jednoznačne „naše“ „objektívne“ média.

O čo ide? Nuž ťažko to opíšem tomu čitateľovi, ktorý nemá prístup resp., si tieto moje tvrdenia nemôže overiť na internetových stránkach – na FB statuse Zuzany Čaputovej. Budem sa snažiť byť stručný a dosť jasný, aby obsah môjho článku bol jasný aj tým, ktorí „nevidia“ resp. tým, ktorí vidia, ale vidieť nechcú!!!

Zuzana Čaputová je už niekoľko týždňov po absolvovaní druhej dávky vakcíny proti C-19 od spoločnosti Pfizer-BioNTech. A stále nosí rúško! Naozaj ho nosí stále a všade? Naozaj ho nosí a nasadzuje si ho pri každej príležitosti alebo je tomu inak.

Nuž stačí sa pozrieť na jej FB profil a farizejstvo Zuzany Čaputovej, ktoré sa v tomto prípade týka nosenia rúška je jednoznačné a neodškriepiteľné.

Keď Zuzana komunikuje so slovenskými občanmi a je jedno či osobne fyzicky alebo osobne skrze audiovizuálnu techniku, tak má poslušne nasadené rúško! Viď napr. jej FB status zo dňa 07.02.2021, kde uverejňuje foto z veľmi „dôležitej“ diskusie, ktorú „moderovala“ jej menovkyňa Zuzana Kovačič Hanzelová a týkala sa duševného zdravia našich mladých, „slobodu“ si užívajúcich občanov. Tu z fotodokumentácie jasne vyplýva, že Zuzana si pokojne hovie v nóbl kresle a má nasadené rúško!  ((8) Facebook).

Následne v ďalšom svojom FB statuse zo dňa 10.2.2021, sa Zuzana hrdí tým, ako telefonuje s jedným z mnoho komisárov EÚ (Bretonom) o možnosti výroby vakcín proti/na C-19. Tu Zuzana zverejňuje foto, ako sedí za stolom, pred ňou je notebook umiestnený tak, aby každý videl, že je to značka svetová Apple, Zuzana má nasadené slušivé rúško čiernej farby, aby jej ladilo s outfitom a pri uchu má priložený MT. Či Zuzana v danom okamihu naozaj komunikuje s daným eurokomisárom, tak to z uvedenej fotografie nie je možné určiť, pretože notebook je situovaný tak, že divák/čitateľ nemá možnosť vidieť na obrazovku notebooku. Ale podstatné je, že Zuzana má rúško –  (8) Facebook.

No a teraz dôkaz Zuzaninho, Čaputovej farizejstva, nebotyčného! Dňa 18.2.2021 Zuzana Čaputová opäť „hrdinský“ uverejňuje svoj FB status v ktorom nás informuje o tom, ako komunikuje s rakúskym prezidentom Van der Bellenom a ďakuje mu za ponúknutú pomoc, ohľadne rakúskych zdravotníkov. (mimochodom slovenskí zdravotníci, Vás to neuráža, že aj samotná hlava nášho štátu Vás považuje za budiškničemu a nebojuje za vaše lepšie pracovné podmienky a za aplikáciu zdravého rozumu do/na riešenie Covid „pandémie“? Hlavne prevencia pred respiračnými chorobami a ich liečenie!)  Tu Zuzana zverejňuje takúto fotografiu – Zuzana na fotografií sedí k nám chrbtom, opretá lakťami o stôl a pred ňou je veľkoplošná obrazovka na ktorej je jasne vidieť staršieho prešediveného pána (77), prezidenta Rakúskej republiky – Alexandra Van der Bellena. Nebolo by na tejto fotografií nič výnimočné, ba ani povšimnutia hodné, ak by tu nebola anomália oproti iným Zuzaniným fotografiám, ktoré tak rada Zuzana zverejňuje na svojom FB statuse. Totiž tvár rakúskeho prezidenta je jasne bez rúška a na tvár Zuzany Čaputovej nie je vidieť lebo fotograf si dal naozaj dobrý pozor, aby Zuzana bola fotená v tak presnom uhle, aby Zuzane nebolo vidieť ani kúsok z tváre. Jej dlhé vlasy, ktoré si tak často rukou upravuje vyššie na hlavu, sú na tejto fotografií spustené na boku tak, aby sme nevideli či rúško má alebo nemá! ((8) Facebook) Ja usudzujem, že ho nemá! A prečo ho nemá? Nuž asi preto, ako to zdôvodnila pri osobnej návšteve svätého otca vo Vatikáne – „…svätý otec si prial audienciu bez rúšok“!

Takže, ak si to niekto z vplyvných ľudí želá, aby Zuzana Čaputová rúško nemala, tak aj na vzdory toho, že sa Zuzana Čaputová nachádza na veľmi „Covid nebezpečnom“ území SR, ktorá je dnes centrom všetkých možných svetových Covid mutácií, tak si rúško nenasadí! A čo Mikasova vyhláška? A čo nato Polícia SR? Čo nato epidemiologické odborné konzílium, to jediné slovenské, ktoré má oprávnenie nás tu gniaviť akýmsi Covidautomatom?

Takže tento môj článok ukončím parafrázovaním výroku Zuzany Čaputovej, ktorá tento FB status, rozhovor s rakúskym prezidentom začína touto vetou – „Každý rozhovor s rakúskym prezidentom Van der Bellenom je pre mňa zážitkom a povzbudením.“ – moja posledná veta v tomto článku – „Pre mňa bude zážitkom a veľkým povzbudením deň, keď Zuzana Čaputová skončí na pozícií najvyššieho ústavného činiteľa SR!“

A pre všetkých tých ruškofilov, ktorý takto ponížene, potupene prejavujú svoju pokoru a oddanosť tomuto diktátorskému režimu, ktorý tu dnes na Slovensku máme za absolútnej podpory Zuzany Čaputovej, venujem túto moju vetu – „Prajem Vám, aby ste sa oslobodili a rúško sňali. Uvidíte, že od tej chvíle sa opäť stanete slobodnými občanmi našej drahej Slovenskej republiky a každý takýto deň bude pre vás po naozaj dlhej, predlhej Covid diktátorskej, despotickej dobe obrovským zážitkom a povzbudením do ďalších slobodných, tvorivých dní vášho/nášho života!“

Veru, mám to na sebe odskúšané už pár mesiacov – od marca 2020!!!

 

 

Igor Matovič hovorí – Ja si idem svoje! Dokedy mu to budeme tolerovať?

08.03.2021

Toto je tragédia národa slovenského, celej našej spoločnosti, tragédia Slovenskej republiky! Nie, nepovažujem za tragédiu to, že veľká väčšina občanov-voličov SR sa 29. februára 2020 v PV rozhodli tak, ako sa rozhodli a odovzdali svoje volebné hlasy hlavne OĽANO a predovšetkým Igorovi Matovičovi – 498740 preferenčných hlasov pre Igora a celkovo pre OĽANO 721166 [...]

Bezhraničný cynizmus Zuzany Čaputovej!

07.03.2021

Nie, mňa absolútne nezaujíma, kto pripravuje Zuzane Čaputovej program, ba ani to čo v tom programe hovorí/číta a vykonáva lebo takto musí? Nie z jediného dôvodu. Zuzana Čaputová sa hrdí tým, že terazky je najvyšším ústavným činiteľom SR, podľa Ústavy SR – prezident/ka SR! To zanemená, že sa má v otázkach spoločensko-politických, či už domácich alebo [...]

Keď sa poslanec za OĽANO sekne a zároveň zázračne stratí pamäť aj chrbtovú kosť!

06.03.2021

Aby som bol úplný a presný, jedná sa o poslanca NR SR, ktorý kandidoval v PV 2020 do NR SR na kandidačnej listine strany(?), koalície(?) s názvom- OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, Kresťanská únia (KÚ), ZMENA ZDOLA“ zo 40 miesta, tréner a manažér tenisovej akadémie – Ján Krošlák. Avšak neviem, kde ho mám na základe tak dlhého názvu tejto [...]

kollár

Podľa Kollára by Matovič a Sulík po odchode z vlády rozpútali peklo v parlamente

08.03.2021 16:51

Odstúpením Igora Matoviča a Richarda Sulíka z funkcií by sa podľa šéfa Sme rodina nič nezmenilo.

čaputová

Čaputová: 80 percent zamestnancov v prvej línii tvoria ženy

08.03.2021 16:42, aktualizované: 17:00

Prezidentka upozornila, že výskyt domáceho násilia celosvetovo stúpa a nevyhlo sa to ani Slovensku.

samuel paty vražda

Útok na učiteľa Patyho vo Francúzsku podnietili aj lživé tvrdenia študentky

08.03.2021 16:35

Počas výsluchov vyšlo najavo, že dievčina, ktorá učiteľa obvinila z islamofóbie, v danom čase v triede ani nebola.

Vatikán SR Prezidentka Pápež Audiencia

Pápež prijal pozvanie od Čaputovej a príde na Slovensko

08.03.2021 16:03, aktualizované: 16:27

Svätého Otca pozvala prezidentka na návštevu ešte počas ich spoločného stretnutia v decembri minulého roka.