Založ si blog

Zrušiť Covidautomat, zrušiť AG psie testovanie a okamžite vykonať TOTO! !!

Áno, je potrebné okamžite zrušiť akýsi komiksový Covidautomat, ktorý je nastavený na podklade akýchsi manipulatívnych čísel, na základe ktorých sme všetci pod čiernou plachtou. Áno, okamžite zrušiť AG testovanie v zmysle, že ak ho neabsolvuješ a nemáš negatívny výsledok v podobe „toaletného“ papiera v ruke, tak zhniješ doma…

Nie nebudem opisovať, čo nám spôsobujú tieto dve absolútne hlúposti.

Tento môj článok je predovšetkým o tom, že dnes už presne vieme, čo je potrebné vykonať, aby sme sa čo najskôr vrátili k normálnemu spôsobu života. Týmito opatreniami sú jednoznačne prevencia voči respiračným chorobám a teda aj voči C-19 a tým druhým je účinná a včasná liečba všetkých respiračných ochorení vrátane „nebezpečného“ C-19!

Takže čo je potrebné urobiť, aby sa situácia výrazne zlepšila a čím skôr zastabilizovala?

Skôr, ako tak učiním celkom jednoznačne vyjadrujem svoj názor, že terajšie plné nemocnice s „Covid“ pacientami sú zaplnené tými občanmi SR, ktorým sa už takmer rok nedostáva vysokoodbornej zdravotnej starostlivosti – onkologickí pacienti, srdcovocievni pacienti, cukrovkári a pod. Samozrejme tým, že si tieto vysokoodborné zdravotnícke pracoviská, nemohli z dôvodu „veď Covid“, plnohodnotne vykonávať aj svoju prevenčnú úlohu v diagnostikovaní nových prípadov týchto ťažkých onemocnení, tak v dnešnej dobe sa nám to vracia ako bumerang!

Takže čo robiť? Je potrebné vypracovať napríklad takýto prevenčno-liečebný „automat“.

Navrhujem vysokorizikové skupiny našich obyvateľov rozdeliť do týchto štyroch skupín:

  • Od 60 do 65 rokov
  • Od 66 do 70 rokov
  • Od 71 do 75 rokov
  • Od 76 rokov vyššie

Ministerstvo zdravotníctva prostredníctvom Úradu verejného zdravotníctva, by Vyhláškou zaviazalo všetkých všeobecných lekárov, aby oslovili tieto skupiny, svojich „pacientov“ s tým, že ich pozvú na preventívnu prehliadku, či už majú alebo nemajú  príznaky respiračného ochorenia (kto iný v tomto štáte má presnejšiu evidenciu a vedomosť o zdravotnom stave našich 60+, ak nie ich všeobecní obvodní lekári?!). Je potrebné si uvedomiť, že bola obrovská chyba doslova „odstrihnúť“ prvý kontakt našich najrizikovejších od ich obvodných všeobecných lekárov lebo práve týmto títo naši 60+ najviac dôverujú, dôverovali a práve na týchto lekárov sa najviac s dôverou obracali, nech už mali akýkoľvek zdravotný problém (niektorí aj vtedy, keď im nič mimoriadne nebolo a bol to len prejav a následok ich vysokého veku!) Všeobecní lekári by to vykonali v poradí od najvyššieho veku u nich registrovaných „pacientov“, teda od štvrtej skupiny – 76+. Samozrejme, že každý takto oslovený občan, by sa slobodne rozhodol, či takúto preventívnu prehliadku absolvuje alebo nie. Žijeme v kapitalistickom režime a teda, každý je zodpovedný sám za seba a teda aj každý sám zodpovedá za svoj zdravotný stav. Nemožno nikoho k ničomu prinútiť!

Na týchto preventívnych prehliadkach by všeobecný lekár vykonal bežnú prehliadku zdravotného stavu u neho evidovaného „pacienta“ a ak by neboli žiadne príznaky, tak by mu minimálne predpísal vitamíny v požadovanom množstve na požadovaný čas (C,D, horčík, zinok a pod.) a „pacienta“ by po adekvátnom poučení „prepustil“. Ak by všeobecný lekár u neho, evidovaného „pacienta“ zistil čo i len náznak respiračného ochorenia, tak so súhlasom dotknutej osoby, by mu mohol pre rýchlu „diagnostiku“ vykonať ihneď na mieste odborným odberom AG test. Ak by AG test vykázal pozitívny výsledok, tak by takého „pacienta“ objednal na PCR test v čo najskoršom termíne (ak by sme nateraz nemali Covid šialenstvom preplnené PCR testovacie stanoviská, tak by sa to mohlo udiať okamžite). Následne by mu naordinoval liečbu zatiaľ na báze vitamínov a po preukázaní následných výsledkov PCR testu – pozitívny, by mu nasadil podľa zhodnotenia stavu, veku, hmotnosti a pod. domácu liečbu Ivermektínom v kombinácií s inými podpornými liekmi a vitamínmi. Bola by nariadená následná opätovná kontrola resp. pri zhoršujúcom sa stave by nasledovala hospitalizácia na príslušné oddelenie.

Samozrejme, že je potrebné počítať aj s občanmi, ktorí nemajú možnosť, aby navštívili svojho všeobecného lekára a tu je potrebné, aby štát – ministerstvo zdravotníctva, zabezpečilo pre týchto všeobecných lekárov, také technické prostriedky, aby sa títo všeobecní lekári, po dohode so svojimi „pacientmi“, vybrali priamo za nimi do miest ich bydliska a štandardné bežné, všeobecné lekárske vyšetrenie vykonali priamo u nich doma a následne by postupovali, tak ako pri vyšetreniach v ambulanciách. (dať k dispozícií plne vybavenú sanitku a so zaškoleným personálom – vodič + jedna pomocná zdravotnícka osoba /mohla by to byť práve zdravotná sestra daného obvodného všeobecného lekára – v minulosti, počas socializmu to bola bežná prax a fungovala nadmieru dobre a spoľahlivo/, ktoré už mali byť dávno nakúpené za tie naše štátne peniaze, ktoré sa minuli na nezmyselný nákup AG testov a následne sa minuli ďalšie desiatky miliónov na zabezpečenie ešte nezmyselnejších povinných Ag psích testovaní!)

Áno toto je prevencia  a liečenie, ktoré je potrebné vykonať IHDEĎ. A nie mrhať zbytočne obrovskými finančnými prostriedkami na povinné AG testovanie hlava-nehlava! Okamžite zabezpečiť dostatok základného liečiva Ivermektín, dostatok vitamínu C, „vitamínu“ D3 a iných podporných medikamentov. Vakcináciu vykonávať, taktiež na absolútnej dobrovoľnosti a ničím to nepodmieňovať a to z jediného neodškriepiteľného dôvodu. Tým dôvodom je, že dnes sa ukazuje, aká je ich účinnosť nízka! Zuzana Čaputová je už niekoľko týždňov po druhom očkovaní vakcínou Pfizer-BioNTech a k rúšku, rukaviciam jej pribudol ešte štít na tvár a argumentuje tým, že ona síce je už absolútne chránená pred „nebezpečným“ C-19, ale mohla by nakaziť „nebezpečným“ C-19 tých druhých! Prosím? Ako je to možné, keď ju „super“ USA vakcína zbavila choroby C-19! To že vakcíny nie sú celkom „v poriadku“ dokazuje aj fakt, čo potvrdil samotný „duch svätý“ Marek Krajčí, keď občanov rozdelil (segregoval) do dvoch skupín – do 55 rokov, očkovať výhradne vakcínou od AstraZeneca a nad 55 rokov to môže byť aj Pfizer-BioNTech! V tejto súvislosti sa pýtam, ako vyvíjali tieto dve spoločnosti svoje vakcíny proti C-19? To ich po vzájomnej dohode vyvíjali jedna pre ľudí do 55 rokov a tá druhá aj nad 55 rokov? Nuž aj ja sa prikláňam k tomu „konšpiračnému“ názoru, že terajšie očkovanie nie je nič iné iba tá povestná chýbajúca fáza výrobcov týchto vakcín, kde sa testuje ich účinnosť a týmto testovaním po niekoľko státisícoch očkovaní sa zistilo, že jedna je vraj dobrá len do 55 rokov a tá druhá aj nad 55 rokov života obyvateľov! Niečo úžasné! A samozrejme, že nezabúdajú dodávať, že ich výroba a dodávky pre jednotlivých objednávateľov sa oneskoria lebo vraj prišli nato, že tieto vírusy zvyknú mutovať (to musí byť pre nich obrovská „novinka“ lebo pri „obyčajnom“ chrípkovom víruse je to bežné, že vakcíny upravujú každoročne!!!) a teda ich musia adekvátne „upraviť“, aby boli účinné aj proti týmto novým, nepredvídateľným“ ich mutantom!!!

Takže áno, opakujem ešte raz. Jednoznačne sa musia k moci dostať tí, ktorí budú vedieť, ako na to! Tí, ktorí sa nebudú báť konečne povedať občanom SR pravdu a začať účinnú prevenciu a účinnú liečbu!

Tým pádom sa totálne uvoľnia kapacity „Covidových“ lôžok našich nemocníc a na lôžkach budú len tí, čo to naozaj dnes veľmi potrebujú lebo takmer rok boli títo ľudia bez dôkladnej lekárskej starostlivosti lebo najprednejšie bolo zabezpečiť psie AG testy a ich povinné testovanie, ako som už vyššie uviedol hlava-nehlava!!! Následky tohto nezmyslu žneme dnes!

Záver:

Na základe vyššie opísaného (navrhovaného) prevenčno-liečebného „automatu“, je potrebné všetkým zdravým ľuďom (a tých je absolútna väčšina – 99%) dovoliť žiť, pracovať, tešiť sa zo života bez obmedzení, deti okamžite, tak isto bez nezmyselných obmedzení poslať do škôl…

V tejto súvislosti sa pýtam dnešných tínedžerov vo veku niekde okolo 17+ rokov – to vám nevadí, že ste takýmto podlým spôsobom oberaný o najkrajšie roky svojho života?

Nuž veru, za seba odpovedám – mne by to neskutočne vadilo a neviem si to ani len predstaviť, žeby niekto našu generáciu, takto gniavil, keď sme boli vo vašom veku! Ja som mal 17 rokov v roku 1983 a to mi verte dnešná mládež, to nám bolo vtedy sveta žiť!!! Áno, vyrastali sme napr. na piesňach skupiny ELÁN a dávam Vám do pozornosti časť textu ich piesne „Aj keď bez peňazí“, presne z tohto pre nás sladkého obdobia mladosti, kedy sme síce nemali vrecká plné peňazí, mali sme tak akurát, ale boli sme šťastní, že sme mali voľnosť o ktorej sa Vám mládež, žiaľ dnes môže ani len snívať –

Aj keď bez peňazí
máme krásnych sedem dní v týždni
Vzácnych sedem dní v nás
To je znamenie Láska sa blíži
Aj keď bez peňazí
žiadne dlžoby sme ako vtáci
Aj keď bez peňazí
je streda našich zlatých čias.

https://hudba.zoznam.sk/elan/piesen/aj-ked-bez-penazi/

 

Úprimne, veľmi by som vám prial takúto mladosť so všetkým pekným, čo k nej patrí!!!

Takže odhoďte zo seba ten ničím opodstatnený strach a minimálne dýchajte voľne, bez zábran a všakovakých „ochranných“ prekážok a nenechajte si ničím a hlavne nikým pokaziť ten najkrajší čas vašich mladých životov!!! Lebo život a hlavne mladosť mate len jeden/jednu!!!

 

 

Igor Matovič hovorí – Ja si idem svoje! Dokedy mu to budeme tolerovať?

08.03.2021

Toto je tragédia národa slovenského, celej našej spoločnosti, tragédia Slovenskej republiky! Nie, nepovažujem za tragédiu to, že veľká väčšina občanov-voličov SR sa 29. februára 2020 v PV rozhodli tak, ako sa rozhodli a odovzdali svoje volebné hlasy hlavne OĽANO a predovšetkým Igorovi Matovičovi – 498740 preferenčných hlasov pre Igora a celkovo pre OĽANO 721166 [...]

Bezhraničný cynizmus Zuzany Čaputovej!

07.03.2021

Nie, mňa absolútne nezaujíma, kto pripravuje Zuzane Čaputovej program, ba ani to čo v tom programe hovorí/číta a vykonáva lebo takto musí? Nie z jediného dôvodu. Zuzana Čaputová sa hrdí tým, že terazky je najvyšším ústavným činiteľom SR, podľa Ústavy SR – prezident/ka SR! To zanemená, že sa má v otázkach spoločensko-politických, či už domácich alebo [...]

Keď sa poslanec za OĽANO sekne a zároveň zázračne stratí pamäť aj chrbtovú kosť!

06.03.2021

Aby som bol úplný a presný, jedná sa o poslanca NR SR, ktorý kandidoval v PV 2020 do NR SR na kandidačnej listine strany(?), koalície(?) s názvom- OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, Kresťanská únia (KÚ), ZMENA ZDOLA“ zo 40 miesta, tréner a manažér tenisovej akadémie – Ján Krošlák. Avšak neviem, kde ho mám na základe tak dlhého názvu tejto [...]

kollár

Podľa Kollára by Matovič a Sulík po odchode z vlády rozpútali peklo v parlamente

08.03.2021 16:51

Odstúpením Igora Matoviča a Richarda Sulíka z funkcií by sa podľa šéfa Sme rodina nič nezmenilo.

čaputová

Čaputová: 80 percent zamestnancov v prvej línii tvoria ženy

08.03.2021 16:42, aktualizované: 17:00

Prezidentka upozornila, že výskyt domáceho násilia celosvetovo stúpa a nevyhlo sa to ani Slovensku.

samuel paty vražda

Útok na učiteľa Patyho vo Francúzsku podnietili aj lživé tvrdenia študentky

08.03.2021 16:35

Počas výsluchov vyšlo najavo, že dievčina, ktorá učiteľa obvinila z islamofóbie, v danom čase v triede ani nebola.

Vatikán SR Prezidentka Pápež Audiencia

Pápež prijal pozvanie od Čaputovej a príde na Slovensko

08.03.2021 16:03, aktualizované: 16:27

Svätého Otca pozvala prezidentka na návštevu ešte počas ich spoločného stretnutia v decembri minulého roka.