Založ si blog

Z. Čaputová, Igor Matovič – „osloboditelia“ vlastného územia? Ani to im už nepomôže!

Tento článok som napísal ešte na začiatku novembra 2020 po prvom celoplošnom psom AG povinnom testovaní, ale pre iné vtedy aktuálnejšie témy som ho nezverejnil. Robím tak dnes a posúď občan-volič SR, či je aj dnes táto téma aktuálna a či sa niečo odvtedy na Slovensku zmenilo. Lebo podľa mňa áno, ale výrazne k horšiemu!!!

Delenie občanov SR na dobrých a zlých, na zdravých a chorých, na našich a ich, pokračuje ! Druhé kolo celoštátneho „dobrovoľného“ testovania bude, ale POZOR s výnimkami ! Tu už Zuzana Čaputová neprotestuje ! Prečo asi ? Už jej nevadí delenie občanov SR podľa „dobrovoľnosti“ a dobrovoľnosti ? Už jej nevadí, že jedná časť Slovenska áno a druhá nie ? Nie ? Zaujímavé ! Na úvod uvádzam, že som celkom jasne proti akémukoľvek testovaniu na C-19, ak to nie je absolútne slobodné rozhodnutie občana ! Nesúhlasím ani s testovaním, ktoré si vynucujú zamestnávatelia lebo je tiež z donútenia a je jednoznačne neústavné a nezákonné! To si každý zamestnávateľ môže dovoliť povedať svojim zamestnancom, že zajtra testujeme všetkých a kto sa testovania nezúčastní, tak nemôže nastúpiť do práce ?! To kde sme ? Toto Zuzane Čaputovej tiež neprekáža ! Toto je ta sloboda občanov SR, po ktorej tak vehementne volala pred prezidentskými voľbami 2019 ?! Dnes, keď diktátor Matovič rozhodol, že druhé „celoplošné“ testovanie bude len v severnej časti Slovenska (viď diktátorovu mapu rozdelenia Slovenska – https://www.tvnoviny.sk/koronavirus/2012002_mapa-druhe-kolo-testovania-podla-konzilia-odbornikov-miesto-45-okresov-by-prebehlo-len-v-19), ako je možné, že Zuzana Čaputová hlasno nekričí, že diktátor Matovič opäť arogantne nepočúva odborníkov ? Veď Zuzana Čaputová pred prvým kolom jasne povedala, že treba týchto odborníkov nie len počúvať, ale hlavne sa riadiť ich návrhmi a odporúčaniami ! Odborníci navrhovali diktátorovi Matovičovi, ak už tak vehementne chce opäť testovať (samozrejme povinne a z donútenia!), tak výhradne v tých okresoch, kde prvé testovanie „odhalilo“ (losovaním!) viac ako 1,5 % „dobrovoľne“ zúčastnených občanov ! NIE, diktátor, uzurpátor moci Igor Matovič silno dupol nožičkou, na ktorú má Modrú knižku (nebol chudáčik na povinnej vojenskej službe a teraz sa hraje na generála! HNUS!) a zavelil silným diktátorským hlasom – „…testovanie bude vo všetkých okresoch, kde miera pozitivity bola vyššia, ako 0,7 % !“ A všetci neoliberáli si zhlboka vydýchli lebo takto z tohto „losovania“ unikli občania prvej kategórie, hlavne Bratislavy a Košíc ! Prečo asi ? Nuž skúsme sa pozrieť na výsledky prezidentských volieb 2019 a parlamentných volieb 2020 a odpoveď je jasná ! Tieto dve najväčšie mestá SR sú hlavnými baštami týchto dvoch dnes hlavných postáv „boja“ proti C-19 – Zuzana Čaputová a Igor Matovič a spol. Takže dráždiť obyvateľov „prvej“ kategórie by nebolo dobré a tak sa vymyslela hranica nad 0,7 % !!!

A akosi stíchli aj všetky neoliberálne média. Už toľko nekričia ! Samozrejme, keď všetky tieto neoliberálne média, áno na čele so štátnou RTVS, majú svoje hlavné sídla v Bratislave ! Tým pádom sa ich to už netýka a ty, ostatná druhotriedna Slovač trp ?!

Samozrejme, že celý cirkus okolo testovania je obrovský protiústavný a protizákonný podvod na občanoch SR a túto ranu na dušiach občanov SR nezahojí ani takéto „milé“ gesto diktátora Matoviča, že časti občanom SR „milosrdne“ dovolí neisť na „dobrovoľné“ testovanie.

Zuzana Čaputová a Igor Matovič vaše „milosrdenstva“ v podobe akéhosi „odpúšťania“ vašich totálnych neústavných a protizákonných opatrení nezmenia nič na tom, že drvivá väčšina občanov SR vás má už po krk ! Klamete nás, zavádzate, držíte vedome v strachu, v napätí a nie je na to absolútny dôvod ! Áno, viď najnovšie vyjadrenia WHO !!! Vráťte život na Slovensku do absolútne normálnych koľají do pred „pandemickej“ doby a to bez akýchkoľvek obmedzení, žiadne povinné nosenie rúška (kto chce, tak nech v ňom aj spí!), stiahnite z obehu tie nezmyselné denné reporty vo všetkých neoliberálnych „mienkotvorných“ médiach o testovaných, infikovaných, chorých, umretých na C-19, prestaňte týmto traumatizovať občanov SR ! Týmto jednoznačne uznávate a nezmyselne preferujete, len jednu „chorobu“ a tie naozajstné, na ktoré u nás od začiatku roka umrelo (zbytočne?!) mnoho tisíc slovenských občanov, dávate na vedľajšiu koľaj, ako keby ani neexistovali! (onkologické ochorenia, srdcovocievne ochorenia, ochorenia psychického rázu, alkoholizmus, drogy, fajčenie, ale aj zvýšenie podielu domáceho násilia, znásilnení, zvyšujúcej sa agresivity obyvateľstva a pod!)

Netvárte sa ako osloboditelia lebo nimi nie ste ! Ste jednoznačnými agresormi, nepriateľmi drvivej väčšiny občanov SR a blízka budúcnosť to jasne preukáže v podobe vášho nevyhnutného politického konca !!!

Igor Matovič hovorí – Ja si idem svoje! Dokedy mu to budeme tolerovať?

08.03.2021

Toto je tragédia národa slovenského, celej našej spoločnosti, tragédia Slovenskej republiky! Nie, nepovažujem za tragédiu to, že veľká väčšina občanov-voličov SR sa 29. februára 2020 v PV rozhodli tak, ako sa rozhodli a odovzdali svoje volebné hlasy hlavne OĽANO a predovšetkým Igorovi Matovičovi – 498740 preferenčných hlasov pre Igora a celkovo pre OĽANO 721166 [...]

Bezhraničný cynizmus Zuzany Čaputovej!

07.03.2021

Nie, mňa absolútne nezaujíma, kto pripravuje Zuzane Čaputovej program, ba ani to čo v tom programe hovorí/číta a vykonáva lebo takto musí? Nie z jediného dôvodu. Zuzana Čaputová sa hrdí tým, že terazky je najvyšším ústavným činiteľom SR, podľa Ústavy SR – prezident/ka SR! To zanemená, že sa má v otázkach spoločensko-politických, či už domácich alebo [...]

Keď sa poslanec za OĽANO sekne a zároveň zázračne stratí pamäť aj chrbtovú kosť!

06.03.2021

Aby som bol úplný a presný, jedná sa o poslanca NR SR, ktorý kandidoval v PV 2020 do NR SR na kandidačnej listine strany(?), koalície(?) s názvom- OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, Kresťanská únia (KÚ), ZMENA ZDOLA“ zo 40 miesta, tréner a manažér tenisovej akadémie – Ján Krošlák. Avšak neviem, kde ho mám na základe tak dlhého názvu tejto [...]

kollár

Podľa Kollára by Matovič a Sulík po odchode z vlády rozpútali peklo v parlamente

08.03.2021 16:51

Odstúpením Igora Matoviča a Richarda Sulíka z funkcií by sa podľa šéfa Sme rodina nič nezmenilo.

čaputová

Čaputová: 80 percent zamestnancov v prvej línii tvoria ženy

08.03.2021 16:42, aktualizované: 17:00

Prezidentka upozornila, že výskyt domáceho násilia celosvetovo stúpa a nevyhlo sa to ani Slovensku.

samuel paty vražda

Útok na učiteľa Patyho vo Francúzsku podnietili aj lživé tvrdenia študentky

08.03.2021 16:35

Počas výsluchov vyšlo najavo, že dievčina, ktorá učiteľa obvinila z islamofóbie, v danom čase v triede ani nebola.

Vatikán SR Prezidentka Pápež Audiencia

Pápež prijal pozvanie od Čaputovej a príde na Slovensko

08.03.2021 16:03, aktualizované: 16:27

Svätého Otca pozvala prezidentka na návštevu ešte počas ich spoločného stretnutia v decembri minulého roka.