Založ si blog

Z. Čaputová, Igor Matovič – „osloboditelia“ vlastného územia? Ani to im už nepomôže!

Tento článok som napísal ešte na začiatku novembra 2020 po prvom celoplošnom psom AG povinnom testovaní, ale pre iné vtedy aktuálnejšie témy som ho nezverejnil. Robím tak dnes a posúď občan-volič SR, či je aj dnes táto téma aktuálna a či sa niečo odvtedy na Slovensku zmenilo. Lebo podľa mňa áno, ale výrazne k horšiemu!!!

Delenie občanov SR na dobrých a zlých, na zdravých a chorých, na našich a ich, pokračuje ! Druhé kolo celoštátneho „dobrovoľného“ testovania bude, ale POZOR s výnimkami ! Tu už Zuzana Čaputová neprotestuje ! Prečo asi ? Už jej nevadí delenie občanov SR podľa „dobrovoľnosti“ a dobrovoľnosti ? Už jej nevadí, že jedná časť Slovenska áno a druhá nie ? Nie ? Zaujímavé ! Na úvod uvádzam, že som celkom jasne proti akémukoľvek testovaniu na C-19, ak to nie je absolútne slobodné rozhodnutie občana ! Nesúhlasím ani s testovaním, ktoré si vynucujú zamestnávatelia lebo je tiež z donútenia a je jednoznačne neústavné a nezákonné! To si každý zamestnávateľ môže dovoliť povedať svojim zamestnancom, že zajtra testujeme všetkých a kto sa testovania nezúčastní, tak nemôže nastúpiť do práce ?! To kde sme ? Toto Zuzane Čaputovej tiež neprekáža ! Toto je ta sloboda občanov SR, po ktorej tak vehementne volala pred prezidentskými voľbami 2019 ?! Dnes, keď diktátor Matovič rozhodol, že druhé „celoplošné“ testovanie bude len v severnej časti Slovenska (viď diktátorovu mapu rozdelenia Slovenska – https://www.tvnoviny.sk/koronavirus/2012002_mapa-druhe-kolo-testovania-podla-konzilia-odbornikov-miesto-45-okresov-by-prebehlo-len-v-19), ako je možné, že Zuzana Čaputová hlasno nekričí, že diktátor Matovič opäť arogantne nepočúva odborníkov ? Veď Zuzana Čaputová pred prvým kolom jasne povedala, že treba týchto odborníkov nie len počúvať, ale hlavne sa riadiť ich návrhmi a odporúčaniami ! Odborníci navrhovali diktátorovi Matovičovi, ak už tak vehementne chce opäť testovať (samozrejme povinne a z donútenia!), tak výhradne v tých okresoch, kde prvé testovanie „odhalilo“ (losovaním!) viac ako 1,5 % „dobrovoľne“ zúčastnených občanov ! NIE, diktátor, uzurpátor moci Igor Matovič silno dupol nožičkou, na ktorú má Modrú knižku (nebol chudáčik na povinnej vojenskej službe a teraz sa hraje na generála! HNUS!) a zavelil silným diktátorským hlasom – „…testovanie bude vo všetkých okresoch, kde miera pozitivity bola vyššia, ako 0,7 % !“ A všetci neoliberáli si zhlboka vydýchli lebo takto z tohto „losovania“ unikli občania prvej kategórie, hlavne Bratislavy a Košíc ! Prečo asi ? Nuž skúsme sa pozrieť na výsledky prezidentských volieb 2019 a parlamentných volieb 2020 a odpoveď je jasná ! Tieto dve najväčšie mestá SR sú hlavnými baštami týchto dvoch dnes hlavných postáv „boja“ proti C-19 – Zuzana Čaputová a Igor Matovič a spol. Takže dráždiť obyvateľov „prvej“ kategórie by nebolo dobré a tak sa vymyslela hranica nad 0,7 % !!!

A akosi stíchli aj všetky neoliberálne média. Už toľko nekričia ! Samozrejme, keď všetky tieto neoliberálne média, áno na čele so štátnou RTVS, majú svoje hlavné sídla v Bratislave ! Tým pádom sa ich to už netýka a ty, ostatná druhotriedna Slovač trp ?!

Samozrejme, že celý cirkus okolo testovania je obrovský protiústavný a protizákonný podvod na občanoch SR a túto ranu na dušiach občanov SR nezahojí ani takéto „milé“ gesto diktátora Matoviča, že časti občanom SR „milosrdne“ dovolí neisť na „dobrovoľné“ testovanie.

Zuzana Čaputová a Igor Matovič vaše „milosrdenstva“ v podobe akéhosi „odpúšťania“ vašich totálnych neústavných a protizákonných opatrení nezmenia nič na tom, že drvivá väčšina občanov SR vás má už po krk ! Klamete nás, zavádzate, držíte vedome v strachu, v napätí a nie je na to absolútny dôvod ! Áno, viď najnovšie vyjadrenia WHO !!! Vráťte život na Slovensku do absolútne normálnych koľají do pred „pandemickej“ doby a to bez akýchkoľvek obmedzení, žiadne povinné nosenie rúška (kto chce, tak nech v ňom aj spí!), stiahnite z obehu tie nezmyselné denné reporty vo všetkých neoliberálnych „mienkotvorných“ médiach o testovaných, infikovaných, chorých, umretých na C-19, prestaňte týmto traumatizovať občanov SR ! Týmto jednoznačne uznávate a nezmyselne preferujete, len jednu „chorobu“ a tie naozajstné, na ktoré u nás od začiatku roka umrelo (zbytočne?!) mnoho tisíc slovenských občanov, dávate na vedľajšiu koľaj, ako keby ani neexistovali! (onkologické ochorenia, srdcovocievne ochorenia, ochorenia psychického rázu, alkoholizmus, drogy, fajčenie, ale aj zvýšenie podielu domáceho násilia, znásilnení, zvyšujúcej sa agresivity obyvateľstva a pod!)

Netvárte sa ako osloboditelia lebo nimi nie ste ! Ste jednoznačnými agresormi, nepriateľmi drvivej väčšiny občanov SR a blízka budúcnosť to jasne preukáže v podobe vášho nevyhnutného politického konca !!!

Zastane sa Z. Čaputová „dobytka“ a okamžite sa obráti na Ústavný súd SR alebo. ..

23.07.2021

…sa na neho vykašle, totálne ho odignoruje, ako obvykle?! Áno, aj ja podľa „naj novinára“ „najobjektívnejšieho“ média, denníka SME.SK, Petra Schutza, patrím medzi ten ním označený ľudský dobytok, ako nás „pekne“ nazval lebo nie som Covid zaočkovaný a urobím maximum, aby som takýmito experimentálnymi vakcínami nebol nikdy zaočkovaný a zároveň odmietam [...]

Protesty 1. septembra 2021 proti dnešnej covidchuntovláde nie sú pomoc ani SMERU-SSD, ani R. Ficovi, ale sebe samému!

22.07.2021

Strach, nekonečný strach tých, čo pred parlamentnými voľbami 2020 za absolútnej pomoci Západnej rozvratnej činnosti a USA administratívy, ale hlavne za pomoci všetkých „mienkotvorných“ médií pôsobiacich na území SR na čele so štátnou RTVS prišli k moci, ako slepé kura k zrnu! Hlavne Igor Matovič, ktorý ani nechcel byť víťazom volieb, ihneď po vyhlásení takmer [...]

S pápežom, len plne zaočkovaní. S Bohom bez rozdielu každý!

21.07.2021

Čítam, počúvam a neverím vlastným ušiam ani očiam, kam až zachádzajú dnešní „slovenskí“ Covidchuntovládcovia. Už im nestačí, že rozdeľujú/segregujú občanov SR na základe svetských, ich Covidchuntovskovládnych parametrov, oni už absolútne bez hanby a bez zábran rozdeľujú občanov SR na veriacich zaočkovaných a na veriacich nezaočkovaných, pričom z tých [...]

okresny sud, Bratislava II, Ba II, Drienova 5

Takáčovec Dömötör bude stíhaný väzobne

23.07.2021 18:01

Je obava, že by mohol ovplyvňovať svedkov a pokračovať v trestnej činnosti.

Mária Kolíková

Parlament odklepol lehotu pri trvaní kolúznej väzby

23.07.2021 17:42

Úpravu schválili 77 hlasmi.

DPB / Autobusy / MHD

Cestujúci slovne napadli vodiča bratislavskej MHD, odmietli mať vo vozidle rúško

23.07.2021 16:50

Skupina cestujúcich, najmä v staršom veku, vodičovi vulgárne nadávala. Incident zachytáva video, ktoré sa šíri sociálnymi sieťami.

LGBT / Dúha / Pride /

Verejná ochrankyňa práv Patakyová podporí Dúhový Pride aj tento rok

23.07.2021 16:33

Patakyová ho podporí prejavom na virtuálnom podujatí, ktoré sa uskutoční v sobotu i vyvesením dúhovej vlajky z okna Kancelárie verejného ochrancu práv počas piatka.