Založ si blog

ODCHOD Z. Čaputovej a I. Matoviča a spol. je NEVYHNUTNÝ! Pomôcť by mohli aj títo – dosť podstatne!

Zuzana Čaputová tým, že voči Igorovi Matovičovi nekoná, tak, ako konať by mala a Igor Matovič s jeho (ne)vládou sú najzodpovednejší za všetko, čo sa v našom štáte deje, už od prvopočiatku nástupu Igora Matoviča a spol. k moci, ktorú si postupom času na základe svojich nezmyslov, výmyslov a neoprávnených Núdzových stavov, čim ďalej, tým viac si uzurpujú neobmedzenú diktátorskú moc do svojich despotických rúk.

Nie, v dnešnom článku sa nebudem zaoberať a podrobne rozoberať čo sa to tu s nami deje, ako sme gniavení, segregovaní dnešnou verchuškou – to rozoberiem v nasledujúcom článku aj s podrobným popisom, čo je, podľa môjho názoru, potrebné urobiť, vykonať okamžite, aby sa tento jedinečný Slovenský marazmus minimálne pre začiatok aspoň zmiernil a následne, aby sme sa dostali do normálnych pred Covidových koľají bežného života a kategoricky zavrhnime myšlienky a komentáre, že už nikdy nebude tak, ako bolo pred týmto Covid šialenstvom lebo to nie je pravda a nesmieme si takúto budúcnosť pripustiť a už vôbec nie dať si ju nanútiť!!!

Dnešný článok je a bude predovšetkým o tom, ako sa čo najskôr, zákonnými prostriedkami zbaviť Zuzany Čaputovej a Igora Matoviča. Iste najrýchlejším spôsobom by bolo uplatniť si demokratický Čl.32 Ústavy SR – „vypovedanie poslušnosti“ tejto vláde, tým, žeby občania v státisícoch vyšli do ulíc! Avšak dnes Slovenska republika nedisponuje takým silným vodcom, pretože pravdepodobne nie je pre západ a USA administratívu vhodné meniť na Slovensku súčasné despotické, segregačné podmienky života. A tak sa ide cestou referenda za vypísanie predčasných parlamentných volieb. Avšak sú obrovské problémy so zbieraním podpisov na petičné hárky lebo – Núdzový stav a obrovský strach momentálnych (ne)vládnych diktátorov s jasnou podporou Zuzany Čaputovej!

K tomuto článku ma primäla táto správa o ktorej som sa musel dočítať v „konšpiračnom“ alternatívnom médiu – Hlavný denník lebo pre média „hlavného prúdu“ je táto správa nepodstatná! Pre nich je podstatné to, že gniavenie národa slovenského pokračuje a keďže Igor Matovič a spol. dostali 29.2.2020 od občanov mandát na vládnutie, tak nech sa deje, čo sa deje s týmto národom, musia predsa dovládnuť v riadnom volebnom období…! Nuž vedzte „objektívne“ média „hlavného prúdu“, že NEMUSIA a s najväčšou pravdepodobnosťou skončia skôr, ako sa vôbec bude konať nejaké referendum…a vy pravdepodobne s nimi!

Tou správou je to, že Iniciatíva 10 pre Gastro (reštauratéri a hotelieri) odkazuje Igorovi Matovičovi a spol. – „Máme vás plné zuby, nemáme čo dať deťom jesť…“!!!

A toto si média „hlavného prúdi“ nevšimli, ba ani si všimnúť nehodlajú! Pre nich je na prvom mieste správa, či sýta, nasýtená Lucinka SaS opúšťa preto alebo preto…!

Súhlasím s iniciatívou tejto Iniciatívy, ale dal by som im do pozornosti, ako by mohli svojou aktivitou pomôcť k skoršiemu ukončeniu (ne)vládnutia Igora Matoviča a spol. a zároveň aj sebe. Ako vyššie píšem, sú dosť veľké problémy so zbieraním podpisov na petičné hárky na vypísanie referenda o konaní predčasných parlamentných volieb. Tak tu by som tejto Iniciatíve 10 pre Gastro navrhol, aby pomohli aj takýmto spôsobom. Nie, nemusia svoje prevádzky teraz v čase núdzového stavu nasilu na znak svojho nesúhlasu otvárať. Nie, stačí, ak dodržia základnú podmienku, ktorú pre  nich ustanovil akýsi komiksový Covidautomat –

Covid Automat – Ministerstvo zdravotníctva.

Tou podmienkou, pre všetky prevádzky gastro je táto – aj v tej najčernejšej farbe, aj v tom najčernejšom okrese na základe komiksového Covidautomatu, môžu gastro prevádzky vydávať jedlo cez okienko a zostáva zachovaný aj rozvoz stravy.

Takže navrhujem všetkým gastro prevádzkam v hustejšie obývaných oblastiach, aby svoje prevádzky „otvorili“ na okienkový výdaj stravy, aby „okoloidúci“ (výnimka-bez AG psieho testu umožňuje, že si môžete ísť zakúpiť aj stravu) si za účelom zakúpenia potravy mohli pri týchto okienkach napr. zakúpiť ponuku z denného menu v hodnote do 5,00€ a zároveň by slobodne pri výdajnom okienku podpísali predmetnú petíciu. Následne by si podpísané hárky na týchto „podpisových“ stravovacích stanovištiach osobne vyzbierali členovia petičného výboru!

Áno, presne o toto je potrebné sa pokúsiť, lebo ak niekto by chcel zbierať podpisy na ulici, tak ho dnešná diktátorská (ne)vládnuca chunta okamžite pozbaví osobnej slobody lebo POZOR!, je núdzový stav a vtedy nie je dovolené ani voľne dýchať…!

 

 

 

 

Zastane sa Z. Čaputová „dobytka“ a okamžite sa obráti na Ústavný súd SR alebo. ..

23.07.2021

…sa na neho vykašle, totálne ho odignoruje, ako obvykle?! Áno, aj ja podľa „naj novinára“ „najobjektívnejšieho“ média, denníka SME.SK, Petra Schutza, patrím medzi ten ním označený ľudský dobytok, ako nás „pekne“ nazval lebo nie som Covid zaočkovaný a urobím maximum, aby som takýmito experimentálnymi vakcínami nebol nikdy zaočkovaný a zároveň odmietam [...]

Protesty 1. septembra 2021 proti dnešnej covidchuntovláde nie sú pomoc ani SMERU-SSD, ani R. Ficovi, ale sebe samému!

22.07.2021

Strach, nekonečný strach tých, čo pred parlamentnými voľbami 2020 za absolútnej pomoci Západnej rozvratnej činnosti a USA administratívy, ale hlavne za pomoci všetkých „mienkotvorných“ médií pôsobiacich na území SR na čele so štátnou RTVS prišli k moci, ako slepé kura k zrnu! Hlavne Igor Matovič, ktorý ani nechcel byť víťazom volieb, ihneď po vyhlásení takmer [...]

S pápežom, len plne zaočkovaní. S Bohom bez rozdielu každý!

21.07.2021

Čítam, počúvam a neverím vlastným ušiam ani očiam, kam až zachádzajú dnešní „slovenskí“ Covidchuntovládcovia. Už im nestačí, že rozdeľujú/segregujú občanov SR na základe svetských, ich Covidchuntovskovládnych parametrov, oni už absolútne bez hanby a bez zábran rozdeľujú občanov SR na veriacich zaočkovaných a na veriacich nezaočkovaných, pričom z tých [...]

DPB / Autobusy / MHD

Cestujúci slovne napadli vodiča bratislavskej MHD, odmietli mať vo vozidle rúško

23.07.2021 16:50

Skupina cestujúcich, najmä v staršom veku, vodičovi vulgárne nadávala. Incident zachytáva video, ktoré sa šíri sociálnymi sieťami.

LGBT / Dúha / Pride /

Verejná ochrankyňa práv Patakyová podporí Dúhový Pride aj tento rok

23.07.2021 16:33

Patakyová ho podporí prejavom na virtuálnom podujatí, ktoré sa uskutoční v sobotu i vyvesením dúhovej vlajky z okna Kancelárie verejného ochrancu práv počas piatka.

Polícia / Kukláči / NAKA /

Otvorená vojna: Inšpekcia vyšetruje elitných policajtov

23.07.2021 16:11

Policajná inšpekcia začala prešetrovať podozrenia o protizákonných praktikách elitných vyšetrovateľov z NAKA a obvinila troch pochybných svedkov zo zločineckej skupiny takáčovcov.

nemecko záplavy povodeň

Silné záplavy by v Európe mohli byť do konca storočia až 14-krát častejšie

23.07.2021 13:52

Dôvodom pre pomalší pohyb búrok by mohla byť rýchlo sa otepľujúce Arktída.