Založ si blog

Danielovi Lipšicovi – „Pôjdeš do basy ty h-jz-l“!

Nie, toto nehovorím ja, len som si dovolil v názve použiť citát z roku 2008, keď v NR SR prebiehalo odvolávanie vtedajšieho ministra spravodlivosti Štefana Harabina a za kecpultom vystupoval vtedy poslanec NR SR Daniel Lipšic. Nuž a týmito slovami ho počastoval vtedy minister spravodlivosti Štefan Harabin a mal na to predpokladám jasne odôvodnený dôvod. (čas ukáže!)

Dnes, keď sa Daniel Lipšic, stáva „špeciálnym prokurátorom“, zásluhou koaličnej väčšiny, plne podliehajúcej diktátorskému vplyvu Igora Matoviča a za ním stojacích tieňov, o ktorých dnes nevieme takmer nič, tak sa môže kľudne stať, že Daniel, rovnako pomstychtivý, ako Igor Matovič, naplní vtedajší výrok Štefana Harabina na neho, proti nemu samotnému. To by však Daniel musel byť iný právnicky kaliber, aby toho „h-jz-a“ Harabina dostal, čo i len pred vyšetrovateľa na výsluch, nie to ešte do basy!

Môj osobný názor je taký, že nielen Daniel Lipšic, ale aj Igor Matovič a všetci jeho dnešný lokaji + tichá spoločníčka Zuzana Čaputová, sa po predčasných parlamentných voľbách budú musieť spovedať zo všetkého, čo doteraz na národe slovenskom spáchali a naďalej beztrestne páchajú. Lebo iné je konať trestnú činnosť ekonomického razu a iné je páchať genocídu na vlastnom národe. Ekonomické škody spáchané kýmkoľvek, sú nahraditeľné a napraviteľné, ale straty na ľudských životoch už nenahradí a nenapraví nik!

Takže áno, po parlamentných voľbách či už predčasných alebo riadnych, s najväčšou pravdepodobnosťou, bude musieť platiť veta – „pôjdete do basy Vy, chlapci a dievčatá, čo ste nás tu takto nekonečne dlho ponižovali, vedome nám ničili životy…!

A aby to nevyznelo, ako vyhrážanie sa lebo toto vyhrážanie v žiadnom prípade nie je, tak predpokladám, že toto sa udeje len a výhradne na základe zákonov platných na území Slovenskej republiky.

Zatiaľ nemám k tomu čo viac dodať…!!!

 

 

Zastane sa Z. Čaputová „dobytka“ a okamžite sa obráti na Ústavný súd SR alebo. ..

23.07.2021

…sa na neho vykašle, totálne ho odignoruje, ako obvykle?! Áno, aj ja podľa „naj novinára“ „najobjektívnejšieho“ média, denníka SME.SK, Petra Schutza, patrím medzi ten ním označený ľudský dobytok, ako nás „pekne“ nazval lebo nie som Covid zaočkovaný a urobím maximum, aby som takýmito experimentálnymi vakcínami nebol nikdy zaočkovaný a zároveň odmietam [...]

Protesty 1. septembra 2021 proti dnešnej covidchuntovláde nie sú pomoc ani SMERU-SSD, ani R. Ficovi, ale sebe samému!

22.07.2021

Strach, nekonečný strach tých, čo pred parlamentnými voľbami 2020 za absolútnej pomoci Západnej rozvratnej činnosti a USA administratívy, ale hlavne za pomoci všetkých „mienkotvorných“ médií pôsobiacich na území SR na čele so štátnou RTVS prišli k moci, ako slepé kura k zrnu! Hlavne Igor Matovič, ktorý ani nechcel byť víťazom volieb, ihneď po vyhlásení takmer [...]

S pápežom, len plne zaočkovaní. S Bohom bez rozdielu každý!

21.07.2021

Čítam, počúvam a neverím vlastným ušiam ani očiam, kam až zachádzajú dnešní „slovenskí“ Covidchuntovládcovia. Už im nestačí, že rozdeľujú/segregujú občanov SR na základe svetských, ich Covidchuntovskovládnych parametrov, oni už absolútne bez hanby a bez zábran rozdeľujú občanov SR na veriacich zaočkovaných a na veriacich nezaočkovaných, pričom z tých [...]

DPB / Autobusy / MHD

Cestujúci slovne napadli vodiča bratislavskej MHD, odmietli mať vo vozidle rúško

23.07.2021 16:50

Skupina cestujúcich, najmä v staršom veku, vodičovi vulgárne nadávala. Incident zachytáva video, ktoré sa šíri sociálnymi sieťami.

LGBT / Dúha / Pride /

Verejná ochrankyňa práv Patakyová podporí Dúhový Pride aj tento rok

23.07.2021 16:33

Patakyová ho podporí prejavom na virtuálnom podujatí, ktoré sa uskutoční v sobotu i vyvesením dúhovej vlajky z okna Kancelárie verejného ochrancu práv počas piatka.

Polícia / Kukláči / NAKA /

Otvorená vojna: Inšpekcia vyšetruje elitných policajtov

23.07.2021 16:11

Policajná inšpekcia začala prešetrovať podozrenia o protizákonných praktikách elitných vyšetrovateľov z NAKA a obvinila troch pochybných svedkov zo zločineckej skupiny takáčovcov.

nemecko záplavy povodeň

Silné záplavy by v Európe mohli byť do konca storočia až 14-krát častejšie

23.07.2021 13:52

Dôvodom pre pomalší pohyb búrok by mohla byť rýchlo sa otepľujúce Arktída.