Založ si blog

Z. Čaputová a jej jasná prezentácia neúčinnosti vakcíny Pfizer. Plus absurdity ostatného víkendu!

Na Slovensku sa už dlhé mesiace potykáme s kopou absurdít, nezmyslov, despotizmu, absolútne diktátorského prístupu k občanom našej republiky a to hlavne od diktátora Igora Matoviča s požehnaním Zuzany Čaputovej.

Výnimkou neboli ani posledné víkendové dni, počínajúc piatkom.

Hneď v úvode totálna absurdita galaktických rozmerov, na čele ktorej stojí Zuzana Čaputová.

Pamätáme si, čo povedal Vladimír Krčméry pred začiatkom očkovania „božskou“ vakcínou „proti“ C-19? NIE? Nuž pripomeniem. Vladimír nám odkázal, že všetci tí, čo budú zaočkovaní „proti“ C-19 budú mať tú výhodu, že nebudú musieť nosiť rúško a tým sa odlíšia od tých, čo tak neučinia. Zároveň sa pre týchto „šťastlivcov“ takmer úplne uvoľnia opatrenia a budú žiť, ako „slobodní“ občania nášho štátu.

A tu prichádza „na scénu“ Zuzana Čaputová. Najskôr 27.12.2020 je zaočkovaná „proti“ C-19 prvýkrát a v treťom týždni 2021, bola zaočkovaná druhýkrát a to znamená, podľa slov Vladimíra Krčméryho, že Zuzana Čaputová sa už nemusí obávať C-19 a môže chodiť voľne, bez rúška, bez odstupov, bez dezinfekcie rúk a hlavne bez AG testovania! Je tomu naozaj tak? Veru nie je, ba ešte horšie! Zuzana Čaputová sa na svojom FB profile pochválila, ako „pomáha“ občanom SR s Igorovými nezmyslami, ohľadne povinného celoplošného testovania a dňa 22.1.2021 – piatok, sa nechá odfotiť, ako navštívila jedno z testovacích miest v Bratislave a čo občan na fotografií neuvidí?! Nuž každý by očakával, že Zuzana Čaputová po druhom očkovaní „proti“ C-19 bude, ustrojená tak, ako sľuboval Vladimír Krčméry! Avšak v prípade Zuzany sa nič také neudialo, ba práve naopak k rukaviciam, rúšku jej pribudol ešte ochranný štít na tvár!!! Nuž ďakujem pekne, za tak „účinnú“ vakcínu od spoločnosti Pfizer, ktorú, keď si necháte dvakrát vpichnúť, tak si musíte zadovážiť ešte aj ochranný štít! Totálna absurdita!

Ďalej Zuzana Čaputová celý víkend, tak pozorne „sledovala“, ako Slovač poslušne a „dobrovoľne“ prichádza na odberové testovacie miesta, že jej jediný postreh z tohto vysoko nehumánneho diktátorského aktu Igora Matoviča bol ten, že si všimla akési „biele vrany“!!! Nuž áno je zaujímavé, keď si „čierna vrana“ všimne len „biele vrany“ a nevidí, čo s národom slovenským, vystrája „čierny havran“ – Igor Matovič! Zuzana – „Gratulujem“, naozaj všetko pre národ, všetko pre ľud!!!

Ďalšou víkendovou absurditou je vyjadrenie sa poslankyne za Za ľudí, MUDr. Andrei Letanovskej, ktorá sa v relácií TV Pravda – „Ide o pravdu“, na adresu jej koaličného ministra zdravotníctva Mareka Krajčího, na otázku moderátorky, či Marek Krajčí je dobrým ministrom zdravotníctva SR, vyjadrila, že „NIE“ a na ďalšiu otázku, či si myslí, že Marek Krajčí je slabým ministrom zdravotníctva, Andrea odpovedá – „ÁNO“. Nuž výborne! Ďalšia absurdita! Podľa koaličnej poslankyne, doktorky, je Marek Krajči nanič ministrom, ale ide sa veselo ďalej a zlý minister zdravotníctva sedí naďalej pevne vo svojom ministerskom kresle a „pomáha“ v zdraví občanom SR!!!

Veľmi zaujímavá veta vyšla z úst Veroniky Remišovej na konci rozhlasovej relácie RTVS – „sobotné dialógy“, kde „diskutovala“ s Robertom Ficom. Veronika Remišová síce nevedela absolútne nič o smernici EÚ ohľadom plnenia kritérií na prideľovanie a posudzovanie eurofondov platnej od 01.01.2021, ale celkom jasne a zreteľne povedala túto naozaj veľmi zaujímavú, pre Slovensko a celý svet podstatnú informáciu – „…pretože sme veľmi blízko ku koncu pandémie…“ Nuž naozaj veľmi zaujímavá a zásadná informácia! Takže už čoskoro niekto zavelí a bude po pandémií? A bola tu vôbec nejaká pandémia, resp. bol dôvod na celosvetovú pandémiu…?!

V tejto súvislosti jedna absurdita tohto víkendu z poza hraníc – ČR – keď český minister zdravotníctva Ján Blatný pre ČT24 povie, takúto vetu –„My víme, že zhruba 30 procent ze smrtí, které vykazujeme, je jednoznačně spojeno s koronavirem. Deset procent, kam patří například i ta autonehoda, je bez spojitosti s koronavirem, protože opravdu můžete umřít na něco úplně jiného, včetně té citované autonehody,“

Pýtam sa nášho ministra zdravotníctva, platí táto veta aj na Slovensku.? Lebo ak áno, tak potom k dnešnému dni nemáme na Slovensku počet úmrtí výhradne na C-19 až 4068, ale „len“ 1220!!! ÁNO, je to obrovský rozdiel lebo smrtnosť na C-19 nie je 1,72%, ale „len“ 0,52% prepočítaný na celkový počet pozitívnych!!!

No a obrovskou absurditou a totálnym nezmyslom, tento víkend zakončil diktátor Igor Matovič, ktorý sa v nedeľu večer „štátnicky“ prihovorí občanom SR, aby im farizejský poďakoval za doterajšie „dobrovoľné“ skríningovanie sa psími AG testami, ktorých doterajšie výsledky jasne preukázali nezmyselnosť tejto jeho despotickej akcie a vypustil z úst aj túto nehoráznu vetu resp. slová – „…ďakujem Vám, Vám ktorí ste pomohli zorganizovať tento úžasný spoločný náš projekt…“ Igor Matovič, vyprosujem si, aby ste za nás občanov a je nás absolútna väčšina, sa vyjadrovali, že tento idiotský nezmysel, akým povinné celoplošné, nič riešiace psie AG testovanie, bez pochyby je, nazývali „naším spoločným projektom“!!! NIE, My s tým nemáme  nič spoločné!!!

Nuž veru, víkend plný absurdít, nezmyslov a manipulácií!!! NIE, nesmieme rezignovať, ba práve naopak, je potrebné tvrdo bojovať ďalej, aby tieto nezmysly, absurdity, manipulácie, klamstvá a zavádzania zo strany „čiernej vrany“ Zuzany Čaputovej a „čierneho havrana“ despotu, diktátora Igora Matoviča skončili čo najskôr!

ZDROJE:

(5) Facebook – Zuzana Čaputová po druhej vakcinácií „proti“ C-1 – vakcínou Pfizer

Príhovor a poďakovanie I. Matoviča k celoplošnému skríningu | TA3

Přímo na covid zemřela jen třetina z vykázaných obětí, připustil Blatný – iDNES.cz

Letanovská v Ide o pravdu: Čakáme na schválenie lieku, ktorý pomáha pri COVIDE-19 | Ide o pravdu | Relácie | TV Pravda.sk

2021-01-23 – Sobotné dialógy – alkoHranol vs. Remisova – YouTube

 

 

 

Otvorený list adresovaný, zaslaný – Prezidentský palác, NR SR, Vláda SR

19.04.2021

Tento Otvorený list bude dnes oficiálnou cestou, so všetkými náležitosťami, čo k nemu patria, zaslaný – Prezidentský palác, NR SR, Vláda SR, všetkým poslancom NR SR, všetkým na Slovensku pôsobiacim médiám, všetkým týmto listom dotknutým slovenským, aj neslovenským inštitúciám pôsobiacich na území SR. Pozorný čitateľ určite postrehne, že v tomto Otvorenom [...]

Štefan Harabin opäť na scéne. Fatálna chyba! Tento nepremyslený krok je ich koniec!

18.04.2021

Vlkovi baránka sa zachcelo?! Teda je to taký vĺčko nezbedný, ale aj ten musí z niečoho predsa žiť! Za socializmu sa tradovalo, že vláda, ktorá zvýši cenu piva, padne. Dnes, keď to trochu, málinko preženiem, môžem napísať, že vláda, ktorá neopodstatnene siahne na Štefana Hrabina, padne. To prvé sa už stalo! To druhé sa čo nevidieť stane tiež! Je komické sledovať, [...]

I. Matovič odkazuje Z. Čaputovej – začína ma to baviť, nikam neodchádzam!

17.04.2021

A nie len to, Igor Zuzane odkazuje oveľa viac a adresuje jej prostredníctvom FB, veľmi tvrdé slová. Zuzana možno, ľutuje to, že vymenovala Igora Matoviča do „novej“, druhej Matovičovej vlády, v podobe premiéra na kresle ministra financií, ale ako som už v niektorom predchádzajúcom článku napísal, dnes už je neskoro lamentovať nad tým, že rozliate mlieko, je už [...]

Štefan Ágh

Proces so Štefanom Ághom v kauze televíznych zmeniek vytýčili na jún

19.04.2021 16:52

Ágh v minulosti figuroval v kauze, v ktorej súd právoplatne odsúdil Ruska a Kočnera na 19-ročné tresty.

pocasie-20-4-2021

Teplo, teplejšie, ale s dažďom. A ešte raz sa počasie zlomí

19.04.2021 16:42

Nízke teploty už nebudú hrozbou, ale veľa slnka si neužijeme. Môžu sa dokonca vyskytnúť aj búrky. Navyše nás ešte čaká teplotný zlom. Kedy?

Joe Biden

Je veľká šanca, že Biden navštívi Slovensko

19.04.2021 16:09

Hlavným bodom Bidenovej cesty do Európy je summit NATO, ktorý sa v Bruseli uskutoční v júni.

Zliechov, vrah, sériový vrah, Miroslav Lehotský

Sériový vrah Lehotský dostal doživotie

19.04.2021 15:03

Miroslav Lehotský je obžalovaný z troch brutálnych vrážd. Všetky obete likvidoval spálením.