Založ si blog

„Igora Matoviča zadržala NAKA. Putuje do kolúznej väzby“

Áno, presne takéto a podobné titulky sme mali čítať a počuť vo všetkých slovenských médiach ihneď potom, ako sa Igor Matovič priznal k tomu, že vymenil viac, ako 4000 životov občanov SR zato, že udrží terajšiu vládnu chuntu pri moci! Pri moci diktátorskej!

Čo robia naše justičné orgány. Spia? Resp. majú niekým prikázané, aby spali?! A čo robí „lev“, nový GP Maroš Žilinka? Áno presne takto sa o svojom pôsobení vo funkcií GP, vyjadril Maroš ihneď potom, ako bol ustanovený do funkcie GP! Povedal, že on bude konať, ako „lev“ lebo je narodený v znamení Leva a teda nebude robiť rozdiel medzi svojou „korisťou“! Žiaľ Maroš Žilinka na mňa osobne, z doterajšieho jeho konania/nekonania pôsobí, ako malé ustráchané mačiatko, ktoré málinko oblizne len to, čo mu dovolia oblízať!!!

Aby som dlho nechodil okolo „horúcej kaše“! To čo povedal Igor Matovič v politickom rozhovore pre REFRESHER.sk v jeho YOUTUBE relácií FACE TO FACE, nemalo pre Igora Matoviča inak skončiť, len tak, ako je to uvedené v názve článku.

Takže o čo ide? Nuž o takúto nesmierne vážnu vec, ktorá se bez výnimky dotýka každého jedného občana SR!

Malička odbočka – nerozumiem prečo, by táto relácia, predmetného web magazínu nemohla niesť názov „TÁROU v TVÁR“, ale musí byť v angličtine? Tomu naozaj nerozumiem!

Takže k veci. Okolo 18 minúty predmetného rozhovoru, sa moderátor Adel Ghannam pýta Igora Matoviča takúto otázku – „Ak je Sulík zodpovedný za tie smrti, tak je namieste, za tie smrti tých tisícok ľudí, ako vy hovoríte, prečo je ešte ministrom?“ – Igor odpovedá – „No lebo si myslím, že je dobré, aby tam ostal, aby sa zodpovedal voči tomu, že toto som spôsobil…“ – Ghannam: -„Tak zodpovedať sa za to znamená, žeby mal byť odvolaný?! To znamená tu zodpovednosť, že tie jeho akcie majú mať aj následky“ – I. Matovič –„Áno, ale v prvom rade by každý z nás, keď teda sme v niečom rozdielny od zvierat, tak mali by sme mať svedomie. A svedomie hovorí, že keď som za niečo zodpovedný, za takéto niečo, tak odstúpim aj sám, zbalím si švestky a jednoducho schovám sa…“ – Ghannam –„Ale on neodstúpil a vtedy má nastúpiť manažér, vy ste zodpovedný za tú vládu. Vy de facto ste priznali na tlačovej konferencií, že vaša vláda nechala zomrieť 4000 ľudí lebo on je iba člen vašej vlády a preto sa všetci pýtajú, či namieste nie je manažérske rozhodnutie, ak je niekto zodpovedný za smrť tisícok ľudí, prečo nezasiahne šéf, predseda vlády a neodvolá ho?“ – I. Matovič –„Hm, viete lebo, keď sa vám potom niekto vyhráža, že keď ho odvoláte, tak do mesiaca rozbije celú koalíciu a budú tu predčasné voľby…“ – Ghannam –„To on popiera, ale fakt je taký, že je pre vás stabilita vašej koalície dôležitejšia, ako životy tých ľudí, ktorých on tvrdíte, že zabil?“ – I. Matovič –„No, tie životy tých ľudí nevrátim bohužiaľ, ale touto koalíciou, že dokážem zabezpečiť, že jej rozpad alebo, že zabránim jej rozpadu, ktorým sa strana SaS vyhráža, keď odvolám Sulíka, tak dokážem zabezpečiť to, že tu nezomrú ďalší ľudia lebo jednoducho tu nebude to, čo sme tu videli posledných 12 rokov. Čiže áno, mňa mrzí tých 4000 životov, samozrejme, ale chcem aby sa k tomu postavil pán minister hospodárstva čelom…“ atď. atď. – celý rozhovor občan-volič SR si môžeš pozrieť a vypočuť tu –  https://www.youtube.com/watch?v=a8yEN5iVbIc&ab_channel=REFRESHERSK .

Je mrazivé počúvať tieto slová Igora Matoviča, dnes predsedu vlády SR, ktorý stabilitu vládnej koalície a stabilitu svojej predsedníckej pozície, doslova a do písmena vymenil za 4000 ľudských životov, životov občanov republiky, v ktorej on sedí na soličke predsedu vlády a ešte si dá farizejský slogan pri nezmyselnom povinnom „skríningovom“ celoplošnom psom AG „testovaní“ – „Zachráňme životy“ – FUJ, HNUS!!!

V ďalšom priebehu rozhovoru Igor Matovič hovorí o tom, že Richard Sulík pred jedenástimi rokmi, už raz povalil vládu, vtedy vládu Ivety Radičovej, ktorej súčasťou, ako koaličný politik v radoch SaS sedel aj vtedy mladý, politicky neskúsený Igor Matovič. Avšak to je obrovský omyl! Vládu nepoložil Richard Sulík, ale samotná tvrdohlavá Iveta Radičová, ktorá i napriek tomu, že jej Richard Sulík jasne povedal, aby nespájala hlasovanie v NR SR o schválenie Eurovalu s vyslovením dôvery vlády lebo on a jeho poslanci za Euroval nikdy nezahlasujú „Za“, ale budú jednoznačne proti, tak Ivetka i napriek tomu tak učinila a vláda padla!!! Mimochodom, vtedy už nezaradený poslanec Igor Matovič, tiež nezahlasoval za „Radičovej“ Euroval a teda Igor má a mal rovnaký podiel na páde Radičovej vlády –  https://spravy.pravda.sk/volby/clanok/243575-ako-hlasovali-pozrite-si-kto-potopil-vladu/ !!!

To len tak na okraj, aby bolo jasné, že Igor má za sebou už tiež jedno povalenie „vlastnej“ vlády!

Vrátim sa však k podstate veci. Takže Igor v rozhovore s moderátorom Adelom, jasne povedal, že mu je bližšia „košeľa, ako „kabát“. V tomto prípade tou „košeľou“ je vládna koalícia a tým „kabátom“ sú jednoznačne životy občanov SR, na ktorých Igorovi až tak veľmi „záleží“, že ich nechá zbytočne 4000 umrieť a to len preto, aby Richard Sulík urobil sebareflexiu!!! Niečo tak ľudský odporné, že až! Ak Igor Matovič chcel zachrániť ľudské životy, tak mal okamžite Riška vyhodiť a kašľať na vládnu koalíciu alebo mal aspoň na vlastnú päsť učiniť opatrenie také, ktoré by zabránilo zbytočnému úmrtiu tých 4000 nevinných občanov SR!!!

Igor urobil to čo urobil. A preto sa pýtam GP Maroša Žilinku, Polície SR, hlavne jej zložky NAKA a ďalších justičných zložiek nášho štátu – Ste hluchý? Vy ste nepočuli, čo v predmetnej relácií povedal Igor Matovič? Na toto potrebujete zvlášť trestné oznámenie, aby ste voči Igorovi Matovičovi konali okamžite a to jednoznačne zaistením a väzobným stíhaním, jednoznačne v prísnej kolúznej väzbe, aby nemohol ovplyvňovať svedkov, aby sa týmto rozviazali ruky a hlavne ústa, jeho terajším koaličným partnerom? Naozaj nevidíte dôvod, aby ste zažali konať ex offo – z úradnej moci, bez potreby podania trestného oznámenia?! NIE? Prečo??? Čosi tu smrdí v tomto našom štáte Slovenskom!!!

Ešte jedna závažná vec v predmetnom rozhovore zaznela z úst Igora Matoviča, táto: – „…on „Sulík“ to tvrdil sedem týždňov, že sa to nedá nakúpiť priamo (AG „testy“). Nakoniec to nakúpil priamo. A nakoniec to nakúpil priamo od dopredu vybranej firmy…“

Počuješ to resp. čítaš s porozumením občan – volič, GP M. Žilinka, NAKA a iné justičné orgány?! Igor jasne povedal, že núdzový stav tejto vláde slúži nie len na to, aby mali občanov držaných v poslušnosti, ale jednoducho aj na to, aby šafárili s našimi spoločnými financiami, aby mohli nakupovať nezmyselné AG „testy“ bez výberového konania, celkom na hulváta, na priamo a od vopred vybranej firmy!!! „Zhodou okolnosti“ v tomto prípade je to malá trnavská firmička s najväčšou pravdepodobnosťou, spriaznená s Igorom Matovičom a aj samotným „masovým vrahom“ občanov SR, Richardom Sulíkom!!!

Preto by mal platiť nadpis tohto môjho názorového článku, že Igor Matovič mal už pekných zopár dni sedieť v kolúznej, vyšetrovacej väzbe minimálne zato, že je podozrivý s trestného činu Zneužitia právomoci verejného činiteľa obzvlášť závažným spôsobom s následkom smrti viacerých osôb a iných trestných skutkov s tým spojených…

BODKA NA ZÁVER:

Tu navrhujem, aby mu advokáta robil jeho verný priateľ Daniel Lipšic, lebo advokátske „kvality“ Daniela Lipšica sú jedinou zárukou, že Igor Matovič bude uznaný vinným, viď. advokátske „víťazstvo“ Daniela Lipšica napr. v kauze Kočner, Zsuzsová…!!!

 

 

 

 

 

Schutz zo Sme. sk sa neskutočne bojí Rusov, zatiaľ čo Slovákov vôbec nie? !

30.09.2022

Začnem asi takto – „…aj Hitler mal presne takýchto novinárov, ktorí mali vzorce a mali presne napísané, ako majú manipulovať s verejnou mienkou. A na konci dosiahli svoje. Šírili lži a stokrát opakovaná lož na konci sa stala pravdou.“ – https://dennikn.sk/minuta/3032232/?ref=mwat Vieš Slovák, kto toto povedal? Nuž ver, že nik iný ako [...]

Čaputová, za socializmu charita nebola potrebná! Prečo nás stále provokujete?

29.09.2022

Články tohto typu z mojej názorovo-úvahovej klávesnice, musím začínať tým, že ak opisujem spôsob a úroveň života počas socializmu, tak jednoznačne až od roku 1981! Toto je dátum, kedy som začal vnímať svet už trochu inak, ako len dovtedy bezstarostné dieťa… Takže by so poprosil, aby sa poniektorí moji kritici (nič proti vám a už vôbec nič proti vášmu [...]

Dnes sa v parlamente začne rozhodovať o Čaputovej politickej budúcnosti a nie len o nej? !

28.09.2022

Áno, dnes je ten deň, kedy by sa mala mať Čaputová na pozore a od 14:00 hod. by si nemala nič mimoriadne plánovať, ale mala by zasadnúť za PC obrazovku a sledovať v priamom prenose rokovanie nášho parlamentu – napr. TU – https://www.youtube.com/watch?v=95gxF-xDNoY&ab_channel=TVNRSR Zatiaľ jej to dnešný program umožňuje lebo nemá nič oficiálne vopred [...]

Rusko, Putin, Ukrajina, anexia, vojna

ONLINE: Tuhé boje o Lyman. Cesta Kyjeva do NATO nie je podľa USA na programe dňa

01.10.2022 06:00, aktualizované: 06:10

Volodymyr Zelenskyj žiada o urýchlené prijatie Ukrajiny do NATO, poradca amerického prezidenta to momentálne nevidí ako nevyhnutné.

Počúvajte Pravdu, špeciál, víkendový podcast

Dedinský futbalista, ktorý chce hrať Ligu majstrov. Matovič stále nechápe, že problém je on

30.09.2022 20:03

Robí zo seba obeť, pričom je ešte stále v pozícii de facto najsilnejšieho človeka krajiny. Igor Matovič dokazuje, že stále nič nepochopil.

socha Milana Rastislava Štefánika

Slovenský velikán má ďalšiu sochu. Bradatý Štefánik má ruku na srdci s kompasom

30.09.2022 19:30

Milanovi Rastislavovi Štefánikovi odhalili sochu v Starej Ľubovni.

ide o pravdu, Richard Sulík, Peter Bielik

Sulík v Ide o pravdu: Viac ako 15 minút som Matoviča počúvať nevydržal

30.09.2022 18:45

Aj keď odvolanie Igora Matoviča z postu ministra vôbec nie je isté, Richard Sulík túto snahu považuje za logické vyvrcholenie odchodu SaS z koalície.