Založ si blog

„Igora Matoviča zadržala NAKA. Putuje do kolúznej väzby“

Áno, presne takéto a podobné titulky sme mali čítať a počuť vo všetkých slovenských médiach ihneď potom, ako sa Igor Matovič priznal k tomu, že vymenil viac, ako 4000 životov občanov SR zato, že udrží terajšiu vládnu chuntu pri moci! Pri moci diktátorskej!

Čo robia naše justičné orgány. Spia? Resp. majú niekým prikázané, aby spali?! A čo robí „lev“, nový GP Maroš Žilinka? Áno presne takto sa o svojom pôsobení vo funkcií GP, vyjadril Maroš ihneď potom, ako bol ustanovený do funkcie GP! Povedal, že on bude konať, ako „lev“ lebo je narodený v znamení Leva a teda nebude robiť rozdiel medzi svojou „korisťou“! Žiaľ Maroš Žilinka na mňa osobne, z doterajšieho jeho konania/nekonania pôsobí, ako malé ustráchané mačiatko, ktoré málinko oblizne len to, čo mu dovolia oblízať!!!

Aby som dlho nechodil okolo „horúcej kaše“! To čo povedal Igor Matovič v politickom rozhovore pre REFRESHER.sk v jeho YOUTUBE relácií FACE TO FACE, nemalo pre Igora Matoviča inak skončiť, len tak, ako je to uvedené v názve článku.

Takže o čo ide? Nuž o takúto nesmierne vážnu vec, ktorá se bez výnimky dotýka každého jedného občana SR!

Malička odbočka – nerozumiem prečo, by táto relácia, predmetného web magazínu nemohla niesť názov „TÁROU v TVÁR“, ale musí byť v angličtine? Tomu naozaj nerozumiem!

Takže k veci. Okolo 18 minúty predmetného rozhovoru, sa moderátor Adel Ghannam pýta Igora Matoviča takúto otázku – „Ak je Sulík zodpovedný za tie smrti, tak je namieste, za tie smrti tých tisícok ľudí, ako vy hovoríte, prečo je ešte ministrom?“ – Igor odpovedá – „No lebo si myslím, že je dobré, aby tam ostal, aby sa zodpovedal voči tomu, že toto som spôsobil…“ – Ghannam: -„Tak zodpovedať sa za to znamená, žeby mal byť odvolaný?! To znamená tu zodpovednosť, že tie jeho akcie majú mať aj následky“ – I. Matovič –„Áno, ale v prvom rade by každý z nás, keď teda sme v niečom rozdielny od zvierat, tak mali by sme mať svedomie. A svedomie hovorí, že keď som za niečo zodpovedný, za takéto niečo, tak odstúpim aj sám, zbalím si švestky a jednoducho schovám sa…“ – Ghannam –„Ale on neodstúpil a vtedy má nastúpiť manažér, vy ste zodpovedný za tú vládu. Vy de facto ste priznali na tlačovej konferencií, že vaša vláda nechala zomrieť 4000 ľudí lebo on je iba člen vašej vlády a preto sa všetci pýtajú, či namieste nie je manažérske rozhodnutie, ak je niekto zodpovedný za smrť tisícok ľudí, prečo nezasiahne šéf, predseda vlády a neodvolá ho?“ – I. Matovič –„Hm, viete lebo, keď sa vám potom niekto vyhráža, že keď ho odvoláte, tak do mesiaca rozbije celú koalíciu a budú tu predčasné voľby…“ – Ghannam –„To on popiera, ale fakt je taký, že je pre vás stabilita vašej koalície dôležitejšia, ako životy tých ľudí, ktorých on tvrdíte, že zabil?“ – I. Matovič –„No, tie životy tých ľudí nevrátim bohužiaľ, ale touto koalíciou, že dokážem zabezpečiť, že jej rozpad alebo, že zabránim jej rozpadu, ktorým sa strana SaS vyhráža, keď odvolám Sulíka, tak dokážem zabezpečiť to, že tu nezomrú ďalší ľudia lebo jednoducho tu nebude to, čo sme tu videli posledných 12 rokov. Čiže áno, mňa mrzí tých 4000 životov, samozrejme, ale chcem aby sa k tomu postavil pán minister hospodárstva čelom…“ atď. atď. – celý rozhovor občan-volič SR si môžeš pozrieť a vypočuť tu –  https://www.youtube.com/watch?v=a8yEN5iVbIc&ab_channel=REFRESHERSK .

Je mrazivé počúvať tieto slová Igora Matoviča, dnes predsedu vlády SR, ktorý stabilitu vládnej koalície a stabilitu svojej predsedníckej pozície, doslova a do písmena vymenil za 4000 ľudských životov, životov občanov republiky, v ktorej on sedí na soličke predsedu vlády a ešte si dá farizejský slogan pri nezmyselnom povinnom „skríningovom“ celoplošnom psom AG „testovaní“ – „Zachráňme životy“ – FUJ, HNUS!!!

V ďalšom priebehu rozhovoru Igor Matovič hovorí o tom, že Richard Sulík pred jedenástimi rokmi, už raz povalil vládu, vtedy vládu Ivety Radičovej, ktorej súčasťou, ako koaličný politik v radoch SaS sedel aj vtedy mladý, politicky neskúsený Igor Matovič. Avšak to je obrovský omyl! Vládu nepoložil Richard Sulík, ale samotná tvrdohlavá Iveta Radičová, ktorá i napriek tomu, že jej Richard Sulík jasne povedal, aby nespájala hlasovanie v NR SR o schválenie Eurovalu s vyslovením dôvery vlády lebo on a jeho poslanci za Euroval nikdy nezahlasujú „Za“, ale budú jednoznačne proti, tak Ivetka i napriek tomu tak učinila a vláda padla!!! Mimochodom, vtedy už nezaradený poslanec Igor Matovič, tiež nezahlasoval za „Radičovej“ Euroval a teda Igor má a mal rovnaký podiel na páde Radičovej vlády –  https://spravy.pravda.sk/volby/clanok/243575-ako-hlasovali-pozrite-si-kto-potopil-vladu/ !!!

To len tak na okraj, aby bolo jasné, že Igor má za sebou už tiež jedno povalenie „vlastnej“ vlády!

Vrátim sa však k podstate veci. Takže Igor v rozhovore s moderátorom Adelom, jasne povedal, že mu je bližšia „košeľa, ako „kabát“. V tomto prípade tou „košeľou“ je vládna koalícia a tým „kabátom“ sú jednoznačne životy občanov SR, na ktorých Igorovi až tak veľmi „záleží“, že ich nechá zbytočne 4000 umrieť a to len preto, aby Richard Sulík urobil sebareflexiu!!! Niečo tak ľudský odporné, že až! Ak Igor Matovič chcel zachrániť ľudské životy, tak mal okamžite Riška vyhodiť a kašľať na vládnu koalíciu alebo mal aspoň na vlastnú päsť učiniť opatrenie také, ktoré by zabránilo zbytočnému úmrtiu tých 4000 nevinných občanov SR!!!

Igor urobil to čo urobil. A preto sa pýtam GP Maroša Žilinku, Polície SR, hlavne jej zložky NAKA a ďalších justičných zložiek nášho štátu – Ste hluchý? Vy ste nepočuli, čo v predmetnej relácií povedal Igor Matovič? Na toto potrebujete zvlášť trestné oznámenie, aby ste voči Igorovi Matovičovi konali okamžite a to jednoznačne zaistením a väzobným stíhaním, jednoznačne v prísnej kolúznej väzbe, aby nemohol ovplyvňovať svedkov, aby sa týmto rozviazali ruky a hlavne ústa, jeho terajším koaličným partnerom? Naozaj nevidíte dôvod, aby ste zažali konať ex offo – z úradnej moci, bez potreby podania trestného oznámenia?! NIE? Prečo??? Čosi tu smrdí v tomto našom štáte Slovenskom!!!

Ešte jedna závažná vec v predmetnom rozhovore zaznela z úst Igora Matoviča, táto: – „…on „Sulík“ to tvrdil sedem týždňov, že sa to nedá nakúpiť priamo (AG „testy“). Nakoniec to nakúpil priamo. A nakoniec to nakúpil priamo od dopredu vybranej firmy…“

Počuješ to resp. čítaš s porozumením občan – volič, GP M. Žilinka, NAKA a iné justičné orgány?! Igor jasne povedal, že núdzový stav tejto vláde slúži nie len na to, aby mali občanov držaných v poslušnosti, ale jednoducho aj na to, aby šafárili s našimi spoločnými financiami, aby mohli nakupovať nezmyselné AG „testy“ bez výberového konania, celkom na hulváta, na priamo a od vopred vybranej firmy!!! „Zhodou okolnosti“ v tomto prípade je to malá trnavská firmička s najväčšou pravdepodobnosťou, spriaznená s Igorom Matovičom a aj samotným „masovým vrahom“ občanov SR, Richardom Sulíkom!!!

Preto by mal platiť nadpis tohto môjho názorového článku, že Igor Matovič mal už pekných zopár dni sedieť v kolúznej, vyšetrovacej väzbe minimálne zato, že je podozrivý s trestného činu Zneužitia právomoci verejného činiteľa obzvlášť závažným spôsobom s následkom smrti viacerých osôb a iných trestných skutkov s tým spojených…

BODKA NA ZÁVER:

Tu navrhujem, aby mu advokáta robil jeho verný priateľ Daniel Lipšic, lebo advokátske „kvality“ Daniela Lipšica sú jedinou zárukou, že Igor Matovič bude uznaný vinným, viď. advokátske „víťazstvo“ Daniela Lipšica napr. v kauze Kočner, Zsuzsová…!!!

 

 

 

 

 

Zastane sa Z. Čaputová „dobytka“ a okamžite sa obráti na Ústavný súd SR alebo. ..

23.07.2021

…sa na neho vykašle, totálne ho odignoruje, ako obvykle?! Áno, aj ja podľa „naj novinára“ „najobjektívnejšieho“ média, denníka SME.SK, Petra Schutza, patrím medzi ten ním označený ľudský dobytok, ako nás „pekne“ nazval lebo nie som Covid zaočkovaný a urobím maximum, aby som takýmito experimentálnymi vakcínami nebol nikdy zaočkovaný a zároveň odmietam [...]

Protesty 1. septembra 2021 proti dnešnej covidchuntovláde nie sú pomoc ani SMERU-SSD, ani R. Ficovi, ale sebe samému!

22.07.2021

Strach, nekonečný strach tých, čo pred parlamentnými voľbami 2020 za absolútnej pomoci Západnej rozvratnej činnosti a USA administratívy, ale hlavne za pomoci všetkých „mienkotvorných“ médií pôsobiacich na území SR na čele so štátnou RTVS prišli k moci, ako slepé kura k zrnu! Hlavne Igor Matovič, ktorý ani nechcel byť víťazom volieb, ihneď po vyhlásení takmer [...]

S pápežom, len plne zaočkovaní. S Bohom bez rozdielu každý!

21.07.2021

Čítam, počúvam a neverím vlastným ušiam ani očiam, kam až zachádzajú dnešní „slovenskí“ Covidchuntovládcovia. Už im nestačí, že rozdeľujú/segregujú občanov SR na základe svetských, ich Covidchuntovskovládnych parametrov, oni už absolútne bez hanby a bez zábran rozdeľujú občanov SR na veriacich zaočkovaných a na veriacich nezaočkovaných, pričom z tých [...]

DPB / Autobusy / MHD

Cestujúci slovne napadli vodiča bratislavskej MHD, odmietli mať vo vozidle rúško

23.07.2021 16:50

Skupina cestujúcich, najmä v staršom veku, vodičovi vulgárne nadávala. Incident zachytáva video, ktoré sa šíri sociálnymi sieťami.

LGBT / Dúha / Pride /

Verejná ochrankyňa práv Patakyová podporí Dúhový Pride aj tento rok

23.07.2021 16:33

Patakyová ho podporí prejavom na virtuálnom podujatí, ktoré sa uskutoční v sobotu i vyvesením dúhovej vlajky z okna Kancelárie verejného ochrancu práv počas piatka.

Polícia / Kukláči / NAKA /

Otvorená vojna: Inšpekcia vyšetruje elitných policajtov

23.07.2021 16:11

Policajná inšpekcia začala prešetrovať podozrenia o protizákonných praktikách elitných vyšetrovateľov z NAKA a obvinila troch pochybných svedkov zo zločineckej skupiny takáčovcov.

nemecko záplavy povodeň

Silné záplavy by v Európe mohli byť do konca storočia až 14-krát častejšie

23.07.2021 13:52

Dôvodom pre pomalší pohyb búrok by mohla byť rýchlo sa otepľujúce Arktída.