Založ si blog

Diktátorský Buldozér Z. Čaputová – I. Matovič a spol. ide neohrozene ďalej!

Idú si svoje! Hlava-nehlava, zákon-nezákon, vyhláška na vyhlášku!!! Nuž nie ochrana zdravia občanov SR, ale strach z občanov SR, ich núti robiť to čo robia!

Igor Matovič bol včera už „vyliečený“ z „nebezpečnej“ nákazlivej ľudskej choroby C-19, ale do NR SR ani nepáchol! Zato tam nechal na základe Mikasovej vyhlášky doslova priviesť šesť (6) poslancov z „vládnej“ diktátorskej koalície i napriek tomu, že títo boli v tomto čase chorí na obzvlášť „závažnú“ nákazlivú ľudskú chorobu C-19, aby sa naplnilo dielo skazy a aby „vládny“ diktátorský buldozér schválil ústavnou väčšinou, dva ústavne zákony, ktoré obidva, krehkú, oslabenú demokraciu na Slovensku zabíjajú!!! Apropo, ktoríže to boli poslanci resp. poslankyne? Spoznal ich niekto? Veď prišli (priviezli ich?) v „kozmonautických“ skafandroch a ešte ich obalili do fólie!!! Boli to oni alebo niekto iný, len aby bolo dostatok hlasov?! Ja viem, opäť tá nepríjemná „konšpirácia“ alebo žeby ani nie?!

Nuž bolo zvykom, že na Slovensku zákony nadobudli platnosť v okamihu, ako boli zverejnené v Zbierke zákonov! Dnes si „musíme“ zvykať na nový pojem nášho legislatívneho názvoslovia a tým je „Zbierka vyhlášok“!!! Pretože, dnes na Slovensku má Mikasova vyhláška väčšiu silu, ako zákon! Viď včerajšok! Ani obzvlášť „nebezpečná“ ľudská, nákazlivá choroba C-19 nezabránila Mikasovi, aby jeho vyhláška prebila všetky ostatné zákony platné na území SR a bolo to použité, ako najvyšší tromf v kartovej mafiánskej hre!!!

A tu sa začína obrovský problém diktátora Matoviča a jeho diktátorských lokajov, Zuzanu Čaputovú nevynímajúc! Ja nemám problém s tým, že pozitívne (?) testovaní poslanci na C-19, bezpríznakoví, sa zúčastnili rokovania v NR SR. Podľa všetkého ani neboli pozitívny, len akosi boli tiež falošne, ako mnoho bežných občanov SR, označení za pozitívnych a v ostatných laviciach, možno sedeli ich kolegovia pravdepodobne naozaj infikovaný na C-19, ale u nich sa test „pomýlil“ opačne – teda negatívny pozitivec!!! To, že im to Mikas umožnil, len dosvedčuje fakt, že tu čosi nebude v poriadku s tou „obzvlášť nebezpečnou“ ľudskou, nákazlivou chorobou! Viď príklad diktátora Igora Matoviča – „poležkal“ si doma desať dní, povypisoval denne množstvo hlúpych a arogantných, diktátorských FB statusov a dnes je čulý, ako rybička a hajde ho „zachraňovať“ ďalšie ľudské životy, tým, že ako prvý „liek“ nám naordinuje predĺženie Núdzového stavu o 40 dní a NR SR má veget lebo majú dlhých 20 dní nato, aby mu to odklepli. Dovtedy budú všetci diktátorsky „vládny“ lokaji po karanténe a hybaj veselo ďalej do nového, ešte viac diktátorského roka 2021!!!

Potom, čo si koaliční diktátori ústavnou väčšinou upevnili diktátorskú moc v štáte, vystupuje na TB „naj“ politik všetkých čias, mládenec (podľa koaličného partnera farizej farizejov!) Juraj Šeliga a spustí svoje kliatby na dnešnú parlamentnú opozíciu. Kričí, huláka a drzo ukazuje do kamery „lekársku správu“, na ktorej má vytlačené veľké číslo „106“, s poznámkou – „úmrtí“!!! Drzo klame a zavádza, keď tvrdí, že – „…dnes máme 106 úmrtí na C-19…“ Juraj tým slovíčkom „dnes“, nás všetkých chcel presvedčiť, že práve včera, v pondelok 28.12.2020 umrelo na Slovensku 106 ľudí výhradne na základe a vplyvom C-19! A „novinári“ NIČ!!! To mu nemal, kto šplechnúť do očí, že to čo hovorí je klamstvo, bohapustá lož!!! Stačí si pozrieť podrobnú tabuľku „presných“ štatistík na korona.gov.sk a zistí, že počas vianočných sviatkov – dni 24.12. a 25.12. 2020 sa v štatistikách „úmrtia na C-19“ objavuje NULA, ešte raz NULA!!!  A taká istá NULA v kolónke „úmrtia na C-19“ svieti aj pri dátume 21.12.2020!!! Takže, ak by Juraj Šeliga chcel byť aspoň trochu „presný“ tak by povedal, že za posledných sedem (7) dní od 21.12.2020 do 27.12.2020, umrelo na Slovensku „na“ C-19 v priemere denne 37 ľudí a nie v jeden deň až 106 a to práve v ten deň, keď ich chorí poslanci na túto smrteľnú chorobu riskovali svoj, aj ich život lebo 29.12.2020 končí na Slovensku Núdzový stav!!! Samozrejme, že ani u tých 37, v priemere denne zomretých ľudí, nie je pravdepodobne podrobnou pitvou dokázané, že jedinou príčinou bol práve C-19…!

Samozrejme, že mlčať nemohol ani najväčší zástanca a obdivovateľ NATO a US ARMY, „náš“ minister obrany a najväčší posluhovač a lokaj diktátora Igora Matoviča, sám slovutný Jaroslav Naď. Ten na svojom FB profile pourážal dnešnú parlamentnú opozíciu spôsobom nevyberaným a nevyhol sa ani slovu – Hitler!!! Komentovať výroky „opice“ (takýmito výrokmi častuje Jarko občanov SR, ktorí už nemajú čo do úst!) Jaroslava Naďa, nemá pre mňa pre túto chvíľu najmenší zmysel.

Na scénu prichádza Zuzana Čaputová zo „Zeleného dvora“, pardon, doslova a do písmena, zo Zlatého dvora, „inak povedané“ z Prezidentského paláca! Najskôr farizejský „pokarhá“ Jána Mikasa, že ani jej sa akosi nezadajú jeho vyhlášky a následne bez mihnutia oka podpíše obidva ústavne zákony, ktoré ústavnou väčšinou prijala diktátorská väčšina v NR SR za pomoci chorých ľudí, ktorí tam nemali čo hľadať!!! A ktože doručil Zuzane Čaputovej tieto narýchlo schválené zákony na podpis? Nuž ja by som navrhoval, aby to bola tá šestica poslancov NR SR, ktorí sa na základe Mikasovej vyhlášky a výnimky, mohli zúčastniť na „kritickom“ hlasovaní, priamo v pléne NR SR a preto nevidím dôvod, resp. žiadnu prekážku, prečo by tí istí poslanci nevyužili Mikasovu vyhlášku a neboli to práve oni, čo by Zuzane Čaputovej osobne doručili tieto právne paškvily!!! Veď prečo by mala mať Zuzana Čaputová s tým problém? Šestica chorých poslancov by bola v skafandroch, aj ona by si mohla jeden takýto navliecť a média by opäť mali o jednu senzáciu naviac! Naozaj všetko zlé, človeku sa z toho až žalúdok obracia!!!

Ale neobídem ani dnešnú parlamentnú opozíciu. Ja neviem, ale títo páni a dámy, majú naozaj krátku pamäť. Prečo sa nechcú poučiť z predchádzajúcej parlamentnej „demokratickej“ opozície, keď sa postavili pred kamery takmer všetci, spolu a pľuli a pľuli na vtedajšiu vládnu koalíciu a „fašistickú“ časť vtedajšej opozície, ako zmyslov zabavení?! Čo na tom, že tliachali dve na tri, ale boli tam spolu, v počte niekoľkých desiatok, že sa ani do záberu, im naklonených kamier, všetci nepomestili!!! A „demokraticky“ si na tieto opozičné TB, prizývali na posvätnú pôdu NR SR aj vtedajšiu mimoparlamentnú „demokratickú“ opozíciu – PS/SPOLU, Za ľudí, ale aj KDH!!!

A dnešná opozícia sa nevie zomknúť! Nevedia vystúpiť spolu vedľa seba! Nevedia si zavolať na tieto vystúpenia aj mimoparlamentnú demokratickú opozíciu! NIE! Oni vystupujú samostatne! Samostatne Ľuboš Blaha za SMER-SD, samostatne Richard Raši za HLAS-SD a keď idú samostatne vystúpiť poslanci za K-ĽSNS, tak už „naši slovenskí“ novinári majú svoje „novinárske fidlátka“ zbalené a Marián Kotleba a spol. hovoria, možno do jednej kamery, tej ktorá patrí NR SR!!! Takže aj Vy, dnešná demokratická opozícia, aj vám patrí výčitka – Všetko zlé! Je potrebné sa zomknúť a nateraz dať bokom, akékoľvek rozdiely, hlavne ideologické, ktoré medzi vami sú. A kašlite nato, že vás tí praví fašisti a mafiáni nazývajú „fašistami“ a „mafiánmi“.

Na záver si na margo dnešnej opozície neodpustím starý známy výrok „naj“ predsedu SNS, tiež Janka, ale tentokrát nie Mikasa, ale Slotu. Ján Slota svojho času v NR SR predniesol aj tieto pamätné slová – „…a My tu stále, len rozprávame a kňučíme, jak taký kňučiaci zdochýnajúci pes...!“

Je potrebné ešte niečo iné, výstižnejšie dodať k dnešnému stavu na Slovensku? Myslím si že NIE…

 

Igor Matovič hovorí – Ja si idem svoje! Dokedy mu to budeme tolerovať?

08.03.2021

Toto je tragédia národa slovenského, celej našej spoločnosti, tragédia Slovenskej republiky! Nie, nepovažujem za tragédiu to, že veľká väčšina občanov-voličov SR sa 29. februára 2020 v PV rozhodli tak, ako sa rozhodli a odovzdali svoje volebné hlasy hlavne OĽANO a predovšetkým Igorovi Matovičovi – 498740 preferenčných hlasov pre Igora a celkovo pre OĽANO 721166 [...]

Bezhraničný cynizmus Zuzany Čaputovej!

07.03.2021

Nie, mňa absolútne nezaujíma, kto pripravuje Zuzane Čaputovej program, ba ani to čo v tom programe hovorí/číta a vykonáva lebo takto musí? Nie z jediného dôvodu. Zuzana Čaputová sa hrdí tým, že terazky je najvyšším ústavným činiteľom SR, podľa Ústavy SR – prezident/ka SR! To zanemená, že sa má v otázkach spoločensko-politických, či už domácich alebo [...]

Keď sa poslanec za OĽANO sekne a zároveň zázračne stratí pamäť aj chrbtovú kosť!

06.03.2021

Aby som bol úplný a presný, jedná sa o poslanca NR SR, ktorý kandidoval v PV 2020 do NR SR na kandidačnej listine strany(?), koalície(?) s názvom- OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, Kresťanská únia (KÚ), ZMENA ZDOLA“ zo 40 miesta, tréner a manažér tenisovej akadémie – Ján Krošlák. Avšak neviem, kde ho mám na základe tak dlhého názvu tejto [...]

pápež, irak

Pápež na historickej návšteve Iraku precestoval vyše 1 400 kilometrov

08.03.2021 15:07

Pápež sa stretol aj s otcom chlapčeka, ktorý sa utopil počas plavby cez Egejské more a stal sa symbolom ťažkého údelu utečencov.

čaputová

Do stredy bude ticho, koalícia čaká na výsledky rokovaní u Matoviča a Kollára

08.03.2021 14:31

Podľa ministra školstva sa diskutuje o každej jednej funkcii člena vlády.

Branislav Gröhling

Zrušenie ústnych maturít nie je témou dňa, uviedol Gröhling

08.03.2021 14:08

Na štyroch školách sa v uplynulých dňoch uskutočnilo testovanie kloktaním, použitých bolo okolo 7 100 testov. Všetky boli negatívne.

Jana Bittó Cigániková

Cigániková žiada od premiéra ospravedlnenie za štyri mesiace staré výroky

08.03.2021 13:46

Predsedníčku výboru pre zdravotníctvo označil Matovič za „za ťažkú lobistku" spoločnosti Penta.