Založ si blog

Útok Richarda Sulíka na Igora Matoviča, by mal znamenať jednoznačný koniec tejto diktátorskej koalície a zároveň aj pád celej vlády!

To čo povedal Richard Sulík na adresu Igora Matoviča v ostatnej politickej relácií televízie TA3 v „V politike“ je niečo, s čím sa jednoducho nedá zotrvávať v akejkoľvek vládnej koalícií. Akosi je zaujímavé, že si to nikto nevšimol a „naše“ „objektívne“ média o to ani nezakopli!!!

A o čo ide? O aký zásadný a dôležitý výrok Richarda Sulíka, nahlas a s plnou vážnosťou povedaný v priamom prenose ide?

Nuž o tento! Moderátor relácie Norbert Dolinský v priebehu diskusie oslovil Richarda Sulíka s takouto otázkou – „…dobre pán Sulík, keď hovoríme o PENTE, pani Bittó Cigániková bola premiérom označená, ako lobistka PENTY, to ste určite zachytili, ako sa vám počúvajú takéto slová? Je lobistkou PENTY?“ a Richard Sulík od politického srdca a vážne odpovedá – „…je to podlé klamstvo a Igor Matovič toto robí často a nebudem to ďalej komentovať…“ (Duel R. Sulíka a P. Pellegriniho / Diskusia o rozpočte pre vzdelávanie / Komplikovaný návrat do škôl | TA3 – 22 minúta) Nuž škoda, že to Richard Sulík nemienil ďalej komentovať lebo, ak koaličný partner, predseda koaličnej strany sa vyjadrí o predsedovi vlády a zároveň o predsedovi najsilnejšej (víťaznej) koaličnej strane, že je podlý klamár a robí takéto podlé klamstvá vo vzťahu ku koaličným partnerom často, tak sa pýtam, či je vôbec politicky korektné (ak už nie politický mravné) zotrvávať s takýmto podlým klamárom naďalej v koalícií???!!! A pýtam sa takto na diaľku Richarda Sulíka, používa Igor Matovič takéto podlé klamstvá aj vo vzťahu k nám občanom SR, vo vzťahu k iným najvyšším ústavným činiteľom, prípadne aj vo vzťahu k orgánom činným v trestnom konaní, keď poukazoval v minulosti, ako opozičný poslanec a dnes diktátor na „trestnú“ činnosť vlád SMERU-SD a jeho koaličných partnerov??? Ako môže byť takýto človek (Igor Matovič) dôveryhodný politik, ak ho jeho koaličný partner úplne vážne, nazve častým podlým klamárom???

Takže pán Richard Sulík, ak by ste mali politickú chrbtovú kosť, tak po takomto verejnom vyjadrení sa na adresu Igora Matoviča, sa „otočíte na politickom“ opätku a takéhoto diktátora a často podlého klamára opustite do troch minút! S takýmito podlými klamármi je najlepšie sa len pozdraviť „Dobrý deň“ a „Dovidenia“, nič viac!!!

Iste, ak by vládnu koalíciu opustila len strana SaS, tak by ešte OĽANO-Sme rodina-Za ľudí disponovali pohodlnou obyčajnou väčšinou v NR SR (82) a mohli by pokojne diktátorsky vládnuť ďalej. Ale pýtam sa bývalého hlavného „občianskeho“ aktivistu „Za slušné Slovensko“, dnes podpredsedu NR SR a podpredsedu Kiskovej strany Za ľudí, či je slušné zotrvávať v koalícií s človekom, ktorý bol aj jeho (Šeligovim) koaličným partnerom Richardom Sulíkom, označený za „podlého klamára“ ??? Alebo Juraj Šeliga nemal ešte s Igorom Matovičom takúto skúsenosť??? Nuž ak nie, tak dávam Jurajovi Šeligovi do pozornosti reláciu na TV Pravda – „Ide o pravdu“ zo dňa 16.1.2020, kde Igor Matovič povedal o niekom zo Za ľudí, že sú pripravení urobiť taký politický ťah (teda niekto zo Za ľudí!), že na prvýkrát sa po PV 2020 nepodarí zostaviť väčšinovú vládu, potom sa vraj Pellegrini od SMERU-SD odtrhne a po predčasných PV, niekedy v Júni 2020, pôjde strana Za ľudí do koalície s tým „novým“ SMEROM, ale už bez Roberta Fica a samozrejme aj bez OĽANO a Igora Matoviča… Nuž nech sa páči pán Juraj Šeliga zo „Za slušné Slovensko“, pozrite si tento krátky záznam z uvedenej relácie a posúďte, či aj vtedy Igor Matovič „náhodou“ podlo neklamal, aj o niekom vysokopostavenom v strane Za ľudí –  Kto zrádza Kisku? Matovič zatiaľ meno tají – Domáce – Správy – Pravda.sk.

Na záver – každý, kto zotrváva v akejkoľvek spolupráci s diktátorom Igorom Matovičom, si musí byť vedomý, že spolupracuje s „podlým, neustálym klamárom“ a kto neverí, nech sa informuje u Richarda Sulíka a ostatných dvoch, dnes koaličných partnerov diktátora, despotu Igora Matoviča.

Apropo, Zuzana Čaputová ešte z úst Igora Matoviča, nepočula na svoju osobu ani jedno „podlé klamstvo“? Veru, ak Zuzana Čaputová odpovie, že nie, tak v takom prípade sa aj na ňu bude vzťahovať výrok Richarda Sulíka, pôvodne mysleného len na Igora Matoviča!!!

 

Igor Matovič hovorí – Ja si idem svoje! Dokedy mu to budeme tolerovať?

08.03.2021

Toto je tragédia národa slovenského, celej našej spoločnosti, tragédia Slovenskej republiky! Nie, nepovažujem za tragédiu to, že veľká väčšina občanov-voličov SR sa 29. februára 2020 v PV rozhodli tak, ako sa rozhodli a odovzdali svoje volebné hlasy hlavne OĽANO a predovšetkým Igorovi Matovičovi – 498740 preferenčných hlasov pre Igora a celkovo pre OĽANO 721166 [...]

Bezhraničný cynizmus Zuzany Čaputovej!

07.03.2021

Nie, mňa absolútne nezaujíma, kto pripravuje Zuzane Čaputovej program, ba ani to čo v tom programe hovorí/číta a vykonáva lebo takto musí? Nie z jediného dôvodu. Zuzana Čaputová sa hrdí tým, že terazky je najvyšším ústavným činiteľom SR, podľa Ústavy SR – prezident/ka SR! To zanemená, že sa má v otázkach spoločensko-politických, či už domácich alebo [...]

Keď sa poslanec za OĽANO sekne a zároveň zázračne stratí pamäť aj chrbtovú kosť!

06.03.2021

Aby som bol úplný a presný, jedná sa o poslanca NR SR, ktorý kandidoval v PV 2020 do NR SR na kandidačnej listine strany(?), koalície(?) s názvom- OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, Kresťanská únia (KÚ), ZMENA ZDOLA“ zo 40 miesta, tréner a manažér tenisovej akadémie – Ján Krošlák. Avšak neviem, kde ho mám na základe tak dlhého názvu tejto [...]

Vatikán SR Prezidentka Pápež Audiencia

Pápež prijal pozvanie od Čaputovej a príde na Slovensko

08.03.2021 16:03, aktualizované: 16:27

Svätého Otca pozvala prezidentka na návštevu ešte počas ich spoločného stretnutia v decembri minulého roka.

počítač, ruky, bankovníctvo, hacker, klávesnica, písať

USA chystajú odvety za nedávne počítačové útoky, terče sú v Rusku a Číne

08.03.2021 15:44

Protiútok budú sprevádzať ďalšie ekonomické sankcie.

pápež, irak

Pápež na historickej návšteve Iraku precestoval vyše 1 400 kilometrov

08.03.2021 15:07

Pápež sa stretol aj s otcom chlapčeka, ktorý sa utopil počas plavby cez Egejské more a stal sa symbolom ťažkého údelu utečencov.

čaputová

Do stredy bude ticho, koalícia čaká na výsledky rokovaní u Matoviča a Kollára

08.03.2021 14:31

Podľa ministra školstva sa diskutuje o každej jednej funkcii člena vlády.