Založ si blog

Útok Richarda Sulíka na Igora Matoviča, by mal znamenať jednoznačný koniec tejto diktátorskej koalície a zároveň aj pád celej vlády!

To čo povedal Richard Sulík na adresu Igora Matoviča v ostatnej politickej relácií televízie TA3 v „V politike“ je niečo, s čím sa jednoducho nedá zotrvávať v akejkoľvek vládnej koalícií. Akosi je zaujímavé, že si to nikto nevšimol a „naše“ „objektívne“ média o to ani nezakopli!!!

A o čo ide? O aký zásadný a dôležitý výrok Richarda Sulíka, nahlas a s plnou vážnosťou povedaný v priamom prenose ide?

Nuž o tento! Moderátor relácie Norbert Dolinský v priebehu diskusie oslovil Richarda Sulíka s takouto otázkou – „…dobre pán Sulík, keď hovoríme o PENTE, pani Bittó Cigániková bola premiérom označená, ako lobistka PENTY, to ste určite zachytili, ako sa vám počúvajú takéto slová? Je lobistkou PENTY?“ a Richard Sulík od politického srdca a vážne odpovedá – „…je to podlé klamstvo a Igor Matovič toto robí často a nebudem to ďalej komentovať…“ (Duel R. Sulíka a P. Pellegriniho / Diskusia o rozpočte pre vzdelávanie / Komplikovaný návrat do škôl | TA3 – 22 minúta) Nuž škoda, že to Richard Sulík nemienil ďalej komentovať lebo, ak koaličný partner, predseda koaličnej strany sa vyjadrí o predsedovi vlády a zároveň o predsedovi najsilnejšej (víťaznej) koaličnej strane, že je podlý klamár a robí takéto podlé klamstvá vo vzťahu ku koaličným partnerom často, tak sa pýtam, či je vôbec politicky korektné (ak už nie politický mravné) zotrvávať s takýmto podlým klamárom naďalej v koalícií???!!! A pýtam sa takto na diaľku Richarda Sulíka, používa Igor Matovič takéto podlé klamstvá aj vo vzťahu k nám občanom SR, vo vzťahu k iným najvyšším ústavným činiteľom, prípadne aj vo vzťahu k orgánom činným v trestnom konaní, keď poukazoval v minulosti, ako opozičný poslanec a dnes diktátor na „trestnú“ činnosť vlád SMERU-SD a jeho koaličných partnerov??? Ako môže byť takýto človek (Igor Matovič) dôveryhodný politik, ak ho jeho koaličný partner úplne vážne, nazve častým podlým klamárom???

Takže pán Richard Sulík, ak by ste mali politickú chrbtovú kosť, tak po takomto verejnom vyjadrení sa na adresu Igora Matoviča, sa „otočíte na politickom“ opätku a takéhoto diktátora a často podlého klamára opustite do troch minút! S takýmito podlými klamármi je najlepšie sa len pozdraviť „Dobrý deň“ a „Dovidenia“, nič viac!!!

Iste, ak by vládnu koalíciu opustila len strana SaS, tak by ešte OĽANO-Sme rodina-Za ľudí disponovali pohodlnou obyčajnou väčšinou v NR SR (82) a mohli by pokojne diktátorsky vládnuť ďalej. Ale pýtam sa bývalého hlavného „občianskeho“ aktivistu „Za slušné Slovensko“, dnes podpredsedu NR SR a podpredsedu Kiskovej strany Za ľudí, či je slušné zotrvávať v koalícií s človekom, ktorý bol aj jeho (Šeligovim) koaličným partnerom Richardom Sulíkom, označený za „podlého klamára“ ??? Alebo Juraj Šeliga nemal ešte s Igorom Matovičom takúto skúsenosť??? Nuž ak nie, tak dávam Jurajovi Šeligovi do pozornosti reláciu na TV Pravda – „Ide o pravdu“ zo dňa 16.1.2020, kde Igor Matovič povedal o niekom zo Za ľudí, že sú pripravení urobiť taký politický ťah (teda niekto zo Za ľudí!), že na prvýkrát sa po PV 2020 nepodarí zostaviť väčšinovú vládu, potom sa vraj Pellegrini od SMERU-SD odtrhne a po predčasných PV, niekedy v Júni 2020, pôjde strana Za ľudí do koalície s tým „novým“ SMEROM, ale už bez Roberta Fica a samozrejme aj bez OĽANO a Igora Matoviča… Nuž nech sa páči pán Juraj Šeliga zo „Za slušné Slovensko“, pozrite si tento krátky záznam z uvedenej relácie a posúďte, či aj vtedy Igor Matovič „náhodou“ podlo neklamal, aj o niekom vysokopostavenom v strane Za ľudí –  Kto zrádza Kisku? Matovič zatiaľ meno tají – Domáce – Správy – Pravda.sk.

Na záver – každý, kto zotrváva v akejkoľvek spolupráci s diktátorom Igorom Matovičom, si musí byť vedomý, že spolupracuje s „podlým, neustálym klamárom“ a kto neverí, nech sa informuje u Richarda Sulíka a ostatných dvoch, dnes koaličných partnerov diktátora, despotu Igora Matoviča.

Apropo, Zuzana Čaputová ešte z úst Igora Matoviča, nepočula na svoju osobu ani jedno „podlé klamstvo“? Veru, ak Zuzana Čaputová odpovie, že nie, tak v takom prípade sa aj na ňu bude vzťahovať výrok Richarda Sulíka, pôvodne mysleného len na Igora Matoviča!!!

 

Zastane sa Z. Čaputová „dobytka“ a okamžite sa obráti na Ústavný súd SR alebo. ..

23.07.2021

…sa na neho vykašle, totálne ho odignoruje, ako obvykle?! Áno, aj ja podľa „naj novinára“ „najobjektívnejšieho“ média, denníka SME.SK, Petra Schutza, patrím medzi ten ním označený ľudský dobytok, ako nás „pekne“ nazval lebo nie som Covid zaočkovaný a urobím maximum, aby som takýmito experimentálnymi vakcínami nebol nikdy zaočkovaný a zároveň odmietam [...]

Protesty 1. septembra 2021 proti dnešnej covidchuntovláde nie sú pomoc ani SMERU-SSD, ani R. Ficovi, ale sebe samému!

22.07.2021

Strach, nekonečný strach tých, čo pred parlamentnými voľbami 2020 za absolútnej pomoci Západnej rozvratnej činnosti a USA administratívy, ale hlavne za pomoci všetkých „mienkotvorných“ médií pôsobiacich na území SR na čele so štátnou RTVS prišli k moci, ako slepé kura k zrnu! Hlavne Igor Matovič, ktorý ani nechcel byť víťazom volieb, ihneď po vyhlásení takmer [...]

S pápežom, len plne zaočkovaní. S Bohom bez rozdielu každý!

21.07.2021

Čítam, počúvam a neverím vlastným ušiam ani očiam, kam až zachádzajú dnešní „slovenskí“ Covidchuntovládcovia. Už im nestačí, že rozdeľujú/segregujú občanov SR na základe svetských, ich Covidchuntovskovládnych parametrov, oni už absolútne bez hanby a bez zábran rozdeľujú občanov SR na veriacich zaočkovaných a na veriacich nezaočkovaných, pričom z tých [...]

DPB / Autobusy / MHD

Cestujúci slovne napadli vodiča bratislavskej MHD, odmietli mať vo vozidle rúško

23.07.2021 16:50

Skupina cestujúcich, najmä v staršom veku, vodičovi vulgárne nadávala. Incident zachytáva video, ktoré sa šíri sociálnymi sieťami.

LGBT / Dúha / Pride /

Verejná ochrankyňa práv Patakyová podporí Dúhový Pride aj tento rok

23.07.2021 16:33

Patakyová ho podporí prejavom na virtuálnom podujatí, ktoré sa uskutoční v sobotu i vyvesením dúhovej vlajky z okna Kancelárie verejného ochrancu práv počas piatka.

Polícia / Kukláči / NAKA /

Otvorená vojna: Inšpekcia vyšetruje elitných policajtov

23.07.2021 16:11

Policajná inšpekcia začala prešetrovať podozrenia o protizákonných praktikách elitných vyšetrovateľov z NAKA a obvinila troch pochybných svedkov zo zločineckej skupiny takáčovcov.

nemecko záplavy povodeň

Silné záplavy by v Európe mohli byť do konca storočia až 14-krát častejšie

23.07.2021 13:52

Dôvodom pre pomalší pohyb búrok by mohla byť rýchlo sa otepľujúce Arktída.