Založ si blog

Zásadné klamstvo a manipulácia občanov SR Igora Matoviča, praktizovaná cez naše deti! !!

Tých klamstiev, manipulácií a zavádzaní v podaní Igora Matoviča je neúrekom. Avšak toto je o to zásadnejšie, že sa jedná o naše nevinné deti! Takže v stručnosti. Tento víkend patrí hviezde špilkového testovania – Igorovi Matovičovi. Ide všetkým, celému svetu ukázať, že keď sa chce, tak sa dá! Igor ide urobiť maximum preto, aby jeho deti mohli od pondelka 7.12.2020 nastúpiť do školy. Ostatné deti majú smolu lebo všetci ostatní sme babráci, neschopáci, mudrosráči, teda budíš k ničomu. Nebudem sa tu venovať jeho víkendovému idiotskému konaniu lebo to naozaj nemá v tejto chvíli význam a pravdepodobne to bude musieť organizovať a vykonávať ďalšie víkendy po sebe, až do doby, kedy si on a všetci tí, čo teraz po víkende nastúpia do škôl, nedajú vpichnúť „všemocnú“ vakcínu proti C-19.

Teraz sa chcem venovať inej veci a chcem poukázať na absolútne klamstvo, ktoré si akosi „objektívne“ média nehodlajú vôbec všimnúť!!!

Igor Matovič pred veľkým celoštátnym, celoplošným testovaním, ktoré sa bombastický, „dobrovoľne“ vykonalo cez víkend na prelome októbra a novembra, občanom SR jasne povedal, že ak to zvládneme, tak budeme dýchať o poznanie voľnejšie! Budeme si užívať obrovskej slobody! Vtedy Igor pretestoval všetkých žiakov II.st. ZŠ, SŠ ba aj VŠ, všetkých pedagogických aj nepedagogických zamestnancov, všetkých škôl a samozrejme minimálne aj jedeného z rodičov všetkých školopovinných detí ! Tak prečo už vtedy neotvoril školy? Veď mal vo veľkom urobené presne to, čo chce teraz silou mocou zopakovať, aby mohli ísť deti do škôl? Prečo to neurobil už vtedy, pýtam sa ešte raz??? Veď to čo dnes navrhuje, znamená bez diskusie, znovu vykonať povinné celoplošné testovanie, minimálne pre jeden (1) milión občanov SR! A toto chce opakovať na týždennej báze! Čo je toto za idiotizmus?! Toto vy média, nevidíte? Prečo Igora Matoviča neroznesiete za takýto idiotizmus na svojich novinárskych „kopytách“ ??? Vám to takto vyhovuje???

Je len jedno riešenie, absolútne Igora Matoviča odignorovať, nedať sa testovať a deti poslať do škôl riadne, bez testov, bez obmedzení a v plnom počte!!! Deti nesmú byť rukojemníkom jedeného despotu, diktátora, akým Igor Matovič bez pochyby je!!! Viac k tomu nemám čo dodať!

Na záver ešte jedná mimoriadna a zásadná poznámka. Vo včerajšej relácii TV Markíza „Na telo plus“ (Na telo plus – V.Krčméry, M.Krajčí a P. Jarčuška o očkovaní | Na telo plus | Relácie A-Z | Archív Markíza (markiza.sk)) odznela z úst Prof. MUDr. Vladimíra Krčméryho, DrSc., FRSP, FACP, FRCP., Dr.h.c. mult, táto nebezpečná myšlienka. Tento pán úplne vážne povedal, že nosenie rúšok závisí od toho, kto sa dá resp. nedá zaočkovať novou „bezpečnou“ vakcínou na C-19! Vraj, ak budeme mať zaočkovaných len 30% občanov SR, tak to znamená, ako keby nebol zaočkovaný nikto a keď ich bude 70% a viac, tak potom títo ľudia nebudú musieť už nosiť rúško! A čo tí ostatní? Nebudú mať papierik, možno teraz inej, ako modrej farby, že sú zaočkovaný na C-19, tak títo budú musieť nosiť rúško? Nuž tak toto sme mali v Európe naposledy v 30. rokoch minulého storočia v jednej nemenovanej západnej „demokracií“, kde istá skupina ľudí musela nosiť na viditeľnom mieste svojho vrchného odevu žltú hviezdu, aby každý videl, že toto sú tí zlí, nepotrební a pod. Tak dnes budeme mať podobným spôsobom označkovaných našich občanov, ale tentokrát bude žltá hviezda vymenená za možno žlté rúško, aby všetci na okolí videli, že hľa toto je ten, čo nás ostatných ohrozuje na živote, toto je ten nezodpovedný, toto je ten…?!

Nuž vážený pán Krčméry a všetci zarytí zástancovia očkovania na C-19 s Igorom Matovičom na čele, nech sa páči, máte možnosť ukázať nám ostatným občanom SR, že tejto vakcíne absolútne dôverujete a necháte sa verejne zaočkovať, ako prví a my nejaký čas počkáme, ako sa táto vakcína na Vás prejaví, avšak je tu jedna podmienka, okamžite po zaočkovaní si snímete rúško a budete denne povinne cestovať mestskou hromadnou dopravou v najväčších špičkách, aby sme si na vás otestovali, že vakcína je účinná (my všetci ostatní, tiež nebudeme mať rúška, aby sme vás mohli eventuálne infikovať na C-19) a že C-19 sa vás už ani nedotkne. No a následne môžete predstúpiť pred občanov SR a na dobrovoľne báze im odporúčať očkovanie proti C-19!!!

Naozaj, na dnes k tomuto, už nemám viac slov…!!!

Zastane sa Z. Čaputová „dobytka“ a okamžite sa obráti na Ústavný súd SR alebo. ..

23.07.2021

…sa na neho vykašle, totálne ho odignoruje, ako obvykle?! Áno, aj ja podľa „naj novinára“ „najobjektívnejšieho“ média, denníka SME.SK, Petra Schutza, patrím medzi ten ním označený ľudský dobytok, ako nás „pekne“ nazval lebo nie som Covid zaočkovaný a urobím maximum, aby som takýmito experimentálnymi vakcínami nebol nikdy zaočkovaný a zároveň odmietam [...]

Protesty 1. septembra 2021 proti dnešnej covidchuntovláde nie sú pomoc ani SMERU-SSD, ani R. Ficovi, ale sebe samému!

22.07.2021

Strach, nekonečný strach tých, čo pred parlamentnými voľbami 2020 za absolútnej pomoci Západnej rozvratnej činnosti a USA administratívy, ale hlavne za pomoci všetkých „mienkotvorných“ médií pôsobiacich na území SR na čele so štátnou RTVS prišli k moci, ako slepé kura k zrnu! Hlavne Igor Matovič, ktorý ani nechcel byť víťazom volieb, ihneď po vyhlásení takmer [...]

S pápežom, len plne zaočkovaní. S Bohom bez rozdielu každý!

21.07.2021

Čítam, počúvam a neverím vlastným ušiam ani očiam, kam až zachádzajú dnešní „slovenskí“ Covidchuntovládcovia. Už im nestačí, že rozdeľujú/segregujú občanov SR na základe svetských, ich Covidchuntovskovládnych parametrov, oni už absolútne bez hanby a bez zábran rozdeľujú občanov SR na veriacich zaočkovaných a na veriacich nezaočkovaných, pričom z tých [...]

okresny sud, Bratislava II, Ba II, Drienova 5

Takáčovec Dömötör bude stíhaný väzobne

23.07.2021 18:01

Je obava, že by mohol ovplyvňovať svedkov a pokračovať v trestnej činnosti.

Mária Kolíková

Parlament odklepol lehotu pri trvaní kolúznej väzby

23.07.2021 17:42

Úpravu schválili 77 hlasmi.

DPB / Autobusy / MHD

Cestujúci slovne napadli vodiča bratislavskej MHD, odmietli mať vo vozidle rúško

23.07.2021 16:50

Skupina cestujúcich, najmä v staršom veku, vodičovi vulgárne nadávala. Incident zachytáva video, ktoré sa šíri sociálnymi sieťami.

LGBT / Dúha / Pride /

Verejná ochrankyňa práv Patakyová podporí Dúhový Pride aj tento rok

23.07.2021 16:33

Patakyová ho podporí prejavom na virtuálnom podujatí, ktoré sa uskutoční v sobotu i vyvesením dúhovej vlajky z okna Kancelárie verejného ochrancu práv počas piatka.