Založ si blog

Zásadné klamstvo a manipulácia občanov SR Igora Matoviča, praktizovaná cez naše deti! !!

Tých klamstiev, manipulácií a zavádzaní v podaní Igora Matoviča je neúrekom. Avšak toto je o to zásadnejšie, že sa jedná o naše nevinné deti! Takže v stručnosti. Tento víkend patrí hviezde špilkového testovania – Igorovi Matovičovi. Ide všetkým, celému svetu ukázať, že keď sa chce, tak sa dá! Igor ide urobiť maximum preto, aby jeho deti mohli od pondelka 7.12.2020 nastúpiť do školy. Ostatné deti majú smolu lebo všetci ostatní sme babráci, neschopáci, mudrosráči, teda budíš k ničomu. Nebudem sa tu venovať jeho víkendovému idiotskému konaniu lebo to naozaj nemá v tejto chvíli význam a pravdepodobne to bude musieť organizovať a vykonávať ďalšie víkendy po sebe, až do doby, kedy si on a všetci tí, čo teraz po víkende nastúpia do škôl, nedajú vpichnúť „všemocnú“ vakcínu proti C-19.

Teraz sa chcem venovať inej veci a chcem poukázať na absolútne klamstvo, ktoré si akosi „objektívne“ média nehodlajú vôbec všimnúť!!!

Igor Matovič pred veľkým celoštátnym, celoplošným testovaním, ktoré sa bombastický, „dobrovoľne“ vykonalo cez víkend na prelome októbra a novembra, občanom SR jasne povedal, že ak to zvládneme, tak budeme dýchať o poznanie voľnejšie! Budeme si užívať obrovskej slobody! Vtedy Igor pretestoval všetkých žiakov II.st. ZŠ, SŠ ba aj VŠ, všetkých pedagogických aj nepedagogických zamestnancov, všetkých škôl a samozrejme minimálne aj jedeného z rodičov všetkých školopovinných detí ! Tak prečo už vtedy neotvoril školy? Veď mal vo veľkom urobené presne to, čo chce teraz silou mocou zopakovať, aby mohli ísť deti do škôl? Prečo to neurobil už vtedy, pýtam sa ešte raz??? Veď to čo dnes navrhuje, znamená bez diskusie, znovu vykonať povinné celoplošné testovanie, minimálne pre jeden (1) milión občanov SR! A toto chce opakovať na týždennej báze! Čo je toto za idiotizmus?! Toto vy média, nevidíte? Prečo Igora Matoviča neroznesiete za takýto idiotizmus na svojich novinárskych „kopytách“ ??? Vám to takto vyhovuje???

Je len jedno riešenie, absolútne Igora Matoviča odignorovať, nedať sa testovať a deti poslať do škôl riadne, bez testov, bez obmedzení a v plnom počte!!! Deti nesmú byť rukojemníkom jedeného despotu, diktátora, akým Igor Matovič bez pochyby je!!! Viac k tomu nemám čo dodať!

Na záver ešte jedná mimoriadna a zásadná poznámka. Vo včerajšej relácii TV Markíza „Na telo plus“ (Na telo plus – V.Krčméry, M.Krajčí a P. Jarčuška o očkovaní | Na telo plus | Relácie A-Z | Archív Markíza (markiza.sk)) odznela z úst Prof. MUDr. Vladimíra Krčméryho, DrSc., FRSP, FACP, FRCP., Dr.h.c. mult, táto nebezpečná myšlienka. Tento pán úplne vážne povedal, že nosenie rúšok závisí od toho, kto sa dá resp. nedá zaočkovať novou „bezpečnou“ vakcínou na C-19! Vraj, ak budeme mať zaočkovaných len 30% občanov SR, tak to znamená, ako keby nebol zaočkovaný nikto a keď ich bude 70% a viac, tak potom títo ľudia nebudú musieť už nosiť rúško! A čo tí ostatní? Nebudú mať papierik, možno teraz inej, ako modrej farby, že sú zaočkovaný na C-19, tak títo budú musieť nosiť rúško? Nuž tak toto sme mali v Európe naposledy v 30. rokoch minulého storočia v jednej nemenovanej západnej „demokracií“, kde istá skupina ľudí musela nosiť na viditeľnom mieste svojho vrchného odevu žltú hviezdu, aby každý videl, že toto sú tí zlí, nepotrební a pod. Tak dnes budeme mať podobným spôsobom označkovaných našich občanov, ale tentokrát bude žltá hviezda vymenená za možno žlté rúško, aby všetci na okolí videli, že hľa toto je ten, čo nás ostatných ohrozuje na živote, toto je ten nezodpovedný, toto je ten…?!

Nuž vážený pán Krčméry a všetci zarytí zástancovia očkovania na C-19 s Igorom Matovičom na čele, nech sa páči, máte možnosť ukázať nám ostatným občanom SR, že tejto vakcíne absolútne dôverujete a necháte sa verejne zaočkovať, ako prví a my nejaký čas počkáme, ako sa táto vakcína na Vás prejaví, avšak je tu jedna podmienka, okamžite po zaočkovaní si snímete rúško a budete denne povinne cestovať mestskou hromadnou dopravou v najväčších špičkách, aby sme si na vás otestovali, že vakcína je účinná (my všetci ostatní, tiež nebudeme mať rúška, aby sme vás mohli eventuálne infikovať na C-19) a že C-19 sa vás už ani nedotkne. No a následne môžete predstúpiť pred občanov SR a na dobrovoľne báze im odporúčať očkovanie proti C-19!!!

Naozaj, na dnes k tomuto, už nemám viac slov…!!!

Igor Matovič hovorí – Ja si idem svoje! Dokedy mu to budeme tolerovať?

08.03.2021

Toto je tragédia národa slovenského, celej našej spoločnosti, tragédia Slovenskej republiky! Nie, nepovažujem za tragédiu to, že veľká väčšina občanov-voličov SR sa 29. februára 2020 v PV rozhodli tak, ako sa rozhodli a odovzdali svoje volebné hlasy hlavne OĽANO a predovšetkým Igorovi Matovičovi – 498740 preferenčných hlasov pre Igora a celkovo pre OĽANO 721166 [...]

Bezhraničný cynizmus Zuzany Čaputovej!

07.03.2021

Nie, mňa absolútne nezaujíma, kto pripravuje Zuzane Čaputovej program, ba ani to čo v tom programe hovorí/číta a vykonáva lebo takto musí? Nie z jediného dôvodu. Zuzana Čaputová sa hrdí tým, že terazky je najvyšším ústavným činiteľom SR, podľa Ústavy SR – prezident/ka SR! To zanemená, že sa má v otázkach spoločensko-politických, či už domácich alebo [...]

Keď sa poslanec za OĽANO sekne a zároveň zázračne stratí pamäť aj chrbtovú kosť!

06.03.2021

Aby som bol úplný a presný, jedná sa o poslanca NR SR, ktorý kandidoval v PV 2020 do NR SR na kandidačnej listine strany(?), koalície(?) s názvom- OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, Kresťanská únia (KÚ), ZMENA ZDOLA“ zo 40 miesta, tréner a manažér tenisovej akadémie – Ján Krošlák. Avšak neviem, kde ho mám na základe tak dlhého názvu tejto [...]

kollár

Podľa Kollára by Matovič a Sulík po odchode z vlády rozpútali peklo v parlamente

08.03.2021 16:51

Odstúpením Igora Matoviča a Richarda Sulíka z funkcií by sa podľa šéfa Sme rodina nič nezmenilo.

čaputová

Čaputová: 80 percent zamestnancov v prvej línii tvoria ženy

08.03.2021 16:42, aktualizované: 17:00

Prezidentka upozornila, že výskyt domáceho násilia celosvetovo stúpa a nevyhlo sa to ani Slovensku.

samuel paty vražda

Útok na učiteľa Patyho vo Francúzsku podnietili aj lživé tvrdenia študentky

08.03.2021 16:35

Počas výsluchov vyšlo najavo, že dievčina, ktorá učiteľa obvinila z islamofóbie, v danom čase v triede ani nebola.

Vatikán SR Prezidentka Pápež Audiencia

Pápež prijal pozvanie od Čaputovej a príde na Slovensko

08.03.2021 16:03, aktualizované: 16:27

Svätého Otca pozvala prezidentka na návštevu ešte počas ich spoločného stretnutia v decembri minulého roka.