Založ si blog

Z. Čaputová ma k I. Matovičovi už len tieto dve možnosti ! Vyznamenať ho a dať návrh na jeho blahorečenie za Svätého !

Prvú možnosť Zuzana Čaputová nevyužila. Tou bolo donútiť Igora Matoviča, aby celoplošné testovanie sa stalo naozaj dobrovoľným. Ale o tom som už písal.

Zároveň celkovú analýzu víkendovej diktátorskej a nič riešiacej Matovičovej akcie vykonám až budú oficiálne výsledky „skutočných“ a „nesfalšovaných“ čísel o „dobrovoľnej“ účasti, o počte „skutočne“ infikovaných na C-19, o počte „skutočne“ negatívnych na C-19 a hlavne po „odbornom“ zhodnotení celej akcie Igorom Matovičom, ktorí všetkých, naozajstných odborníkov na túto medicínsku otázku označil za bludárov a pod.

Takže čo by mala Zuzana Čaputová urobiť, keď dovolila Igorovi Matovičovi, aby neskutočným spôsobom ponížil všetkých občanov SR !

Po prvé, za „chrabrosť“ by mala Igorovi Matovičovi udeliť najvyššie štátne vyznamenanie – Rád Bieleho dvojkríža – a to naraz obidva – civilný aj vojenský – „Rad Bieleho dvojkríža sa udeľuje občanom iných štátov, ktorí sa mimoriadnym spôsobom zaslúžili o všestranný rozvoj vzťahov medzi štátom, ktorého sú občanmi a Slovenskou republikou, o posilnenie postavenia Slovenskej republiky v medzinárodných vzťahoch, naplnenie zahraničnopolitických priorít Slovenskej republiky alebo mimoriadnym spôsobom sa inak zaslúžili o Slovenskú republiku alebo za mimoriadne šírenie dobrého mena Slovenskej republiky v zahraničí.“ – Áno Igor Matovič podľa tejto definície sa jednoznačne nespráva, ako občan SR a preto je možné ho považovať za občana iného štátu ! A zároveň sa mu nedá touto celoplošnou hlúpou akciou poprieť, že – „…posilnil postavenie Slovenskej republiky v medzinárodných vzťahoch…“ Týmto jeho diktátorským činom sme sa stali už naozajstnou „čiernou dierou“, ale nie len Európy, ale celej galaxie !!!

Po druhé, Zuzana Čaputová by mala okamžite zaslať list Svätej stolici do Vatikánu, ale aj všetkým náboženstvám celého sveta s návrhom, ktorý bude podložený jasnými „dôkazmi“, že sa tak stalo, aby ho blahorečili za Svätého ! Prečo ? Nuž preto ? Nemám vedomosť, žeby akýkoľvek obyvateľ tejto planéty, ktorého živá noha, kedy stúpila na našu milovanú planétu vykonala, takýto „zázrak“ a toľko „dobra“ ! Nikto z nich nedokázal svojim zázrakom „zachrániť“ toľko ľudských životov, ako práve Igor Matovič ! Veď on nezachránil milióny životov, len občanov SR, ale aj celého sveta, pretože od nás sa už tá „hnusoba“ nemôže dostať do okolitého sveta a zároveň každý občan našej planéty, ktorý by chcel vstúpiť na našu slovenskú zem, by sa musel predtým „slobodne“ a „dobrovoľne“ nechať otestovať na prítomnosť vírusu C-19 v jeho tele, aby nám tu opätovne nezaniesol túto „hnusobu“ a tým pádom by sme sa stali ostrovom nádeje života na našej planéte ! Nuž, kto by takéto niečo nevyužil ?! Okamžite by sme mali na Slovensku dostatok pracovnej sily…!  Pretože Igor zachytil všetkých infikovaných a poslal ich „demokratický“ do domáceho väzenia ! A Pozor ! On poslal do domáceho väzenia všetkých 5,5 milióna občanov SR, pretože jasne vyhlásil tieto „sväté slová“ – „…to že ste obdŕžali test negativity na C-19 neznamená, že nie ste pozitívny na C-19…! Pochopil to každý na svete ? Ja to chápem tak, že toto celoplošné testovanie malo dokázať, že sme všetci infikovaný !!!

Nuž uvidíme…

Záver :

Ja viem, obsah článku je potrebné vnímať v kontexte momentánnej spoločensko-ekonomicko-politickej situácie v SR. Uvedomujem si, že v obsahu článku je značná dávka „dobrovoľnej“ absurdity, ale ako inak, má občan SR vnímať vyjadrenia Igora Matoviča na jeho riešenie „boja“ proti C-19 a postoja  Zuzany Čaputovej k Igorovmu riešeniu, ak nie takto ?! Pretože, ak je niečo nie sväté, tak potom je to Bohapustá PROPAGANDA !!!

 

Zastane sa Z. Čaputová „dobytka“ a okamžite sa obráti na Ústavný súd SR alebo. ..

23.07.2021

…sa na neho vykašle, totálne ho odignoruje, ako obvykle?! Áno, aj ja podľa „naj novinára“ „najobjektívnejšieho“ média, denníka SME.SK, Petra Schutza, patrím medzi ten ním označený ľudský dobytok, ako nás „pekne“ nazval lebo nie som Covid zaočkovaný a urobím maximum, aby som takýmito experimentálnymi vakcínami nebol nikdy zaočkovaný a zároveň odmietam [...]

Protesty 1. septembra 2021 proti dnešnej covidchuntovláde nie sú pomoc ani SMERU-SSD, ani R. Ficovi, ale sebe samému!

22.07.2021

Strach, nekonečný strach tých, čo pred parlamentnými voľbami 2020 za absolútnej pomoci Západnej rozvratnej činnosti a USA administratívy, ale hlavne za pomoci všetkých „mienkotvorných“ médií pôsobiacich na území SR na čele so štátnou RTVS prišli k moci, ako slepé kura k zrnu! Hlavne Igor Matovič, ktorý ani nechcel byť víťazom volieb, ihneď po vyhlásení takmer [...]

S pápežom, len plne zaočkovaní. S Bohom bez rozdielu každý!

21.07.2021

Čítam, počúvam a neverím vlastným ušiam ani očiam, kam až zachádzajú dnešní „slovenskí“ Covidchuntovládcovia. Už im nestačí, že rozdeľujú/segregujú občanov SR na základe svetských, ich Covidchuntovskovládnych parametrov, oni už absolútne bez hanby a bez zábran rozdeľujú občanov SR na veriacich zaočkovaných a na veriacich nezaočkovaných, pričom z tých [...]

okresny sud, Bratislava II, Ba II, Drienova 5

Takáčovec Dömötör bude stíhaný väzobne

23.07.2021 18:01

Je obava, že by mohol ovplyvňovať svedkov a pokračovať v trestnej činnosti.

Mária Kolíková

Parlament odklepol lehotu pri trvaní kolúznej väzby

23.07.2021 17:42

Úpravu schválili 77 hlasmi.

DPB / Autobusy / MHD

Cestujúci slovne napadli vodiča bratislavskej MHD, odmietli mať vo vozidle rúško

23.07.2021 16:50

Skupina cestujúcich, najmä v staršom veku, vodičovi vulgárne nadávala. Incident zachytáva video, ktoré sa šíri sociálnymi sieťami.

LGBT / Dúha / Pride /

Verejná ochrankyňa práv Patakyová podporí Dúhový Pride aj tento rok

23.07.2021 16:33

Patakyová ho podporí prejavom na virtuálnom podujatí, ktoré sa uskutoční v sobotu i vyvesením dúhovej vlajky z okna Kancelárie verejného ochrancu práv počas piatka.