Založ si blog

Víkendové (ne)vládne tliachaniny ! Dokedy to budeme musieť trpieť a strpieť ? !

Počas ostatného víkendu sme sa z úst (ne)vládnych politikov napočúvali nesmierne množstvo tliachanin ! Azda natliachanejšie stretnutie malo byť to z nedele, na ktorom Richard Sulík vytrval sedieť a „počúvať“ nie dlhšie, ako práve nastúpivší škôlkar do prvého ročníka ŽŠ na prvej vyučovacej hodine. Richard sa znechutene postavil a jednoducho odišiel, ale aby to z jeho strany nevyznelo, ako absolútna ignorancia krízového epidemiologického štábu, zanechal tam svoju „spolužiačku“ Janku Kiššovú, tá sa musela premôcť a tliachaniny si vypočuť až do samého konca. Janka musela neskutočne trpieť ! Podľa „vševediaceho“ Igora si Riško odskočil na „obedík“ a už sa zabudol vrátiť späť do „materskej škôlky“ a počúvať tie nezmyselné tliachaniny !

Nuž naozaj ukážka skutočného stavu (ne)vládnutia tejto koalície z ríše „snov“ !

Zoberme si len jednu vec, ako sa z Igora z večera do rána stala slovenská neomylná Sibyla ! Igor pred dvoma týždňami povie (nie je to doslovný citát) – „…dnes sme na čísle dvesto, ale o pár dni to už môže byť štyristo…“ – a čo sa nestane, nuž stane sa ! O pár dni máme štyristo. Keď sa dosiahne Igorom vytúžená méta štyristo Igor sa zase zahraje na Sibylu a Slovákom oznámi – „…možno o týždeň v taký čas, budeme mať denný nárast pozitívnych na C-19 niekde okolo osemsto…“ – a čo sa nestane ? O niekoľko dní Igor s plačom na krajíčku oznamuje, že sa naplnilo presne to, čo on pred niekoľkými dňami avizoval a nezabudne dodať „…ľudia majte Boha pri sebe lebo o niekoľko málo dní to môže byť okolo tisícky a tým pádom ideme do ťažkých časov…“ BINGO ! O niekoľko dní (možno dva či tri) tu máme prvú tisícku pozitívnych na C-19 a Igor už kolabuje ! Ale nikto z „novinárov“ sa ho neopýta, ako je možné, že dokázal tak presne „predpovedať“ vývoj pozitívnych ! Toto nikoho nezaujíma ?! A nie je za tým aj niečo iné ? Týmito strašeniami a ničím nepodloženými argumentami, že nárastom počtu pozitívnych rastie aj ťažká chorobnosť zapríčinená výlučne C-19 sa má zakryť ARCA – Pavlínka ?! A preto je potrebné denne na TB tliachať a tliachať !!!

Samozrejme keďže nezaberá ROR (rúška, odstupy, ruky), tak nastupuje Núdzový stav a na základe nedeľných tliachanin na epidemiologickom štábe sa zavedú od 15.10.2020 prísne epidemiologické opatrenia, ktoré nemajú v sebe ani najmenší náznak logiky ! Na jar, keď sa C-19 ešte len „udomácňoval“ tak prvé čo bolo, Igor zatvoril vonkajšie terasy reštaurácií ! Vtedy sme išli do teplých dní a teda bolo by celkom príjemnejšie sa naobedovať resp. si len tak posedieť radšej na terase na slniečku a nachytať prepotrebný „D“ vitamín, ako vo vnútri. Dnes, keď C-19 je už nastálo v nás udomácnený a jeho sila je oslabená takmer na nulu, tak Igor „otvára“ vonkajšie reštauračné terasy a môžete si „obedík“ vychutnať vonku v daždi, pri teplote okolo 10oC. Ideálne na to, aby ste sa nachladili a zmiešali chrípku, tú doteraz „neškodnú“ pôvodnú, s novým oveľa „nebezpečnejším“ jej novým priateľom – C-19! Naozaj jedno z nesmierne logických opatrení a reštaurácie máme zachránené !!! No a takých „logických“ opatrení počas nedele natliachali toľko, že si nevšimli, že najväčšia tliachanina je to, že ich „účinné“ opatrenia začnú až od 15.10.2020, teda ešte plné tri dni tu C-19 nebude a objaví sa až zo stredy na štvrtok. Asi by sme si mali spraviť taký malý predbežný veselý Silvester a počkať si do stredajšej polnoci a presne o 24:00 hod. si nasadiť rúška, hneď za tým by mohol na všetkých dostupných mediálnych kanáloch vystúpiť so svojim tliachajúcim prejavom k národu SR vystúpiť (ne)predseda vlády SR Igorko Sibyla Matovič a oznámil by občanom, kedy bude ďalší malý predbežný Silvester a snímeme si všetko riešiace rúška dole ! Dovtedy však milý občan sa ani len neopováž sňať si rúško lebo nastupujú represívne zložky a môžeš dopadnúť zle, nedobre !!!

No a čo sa týka samotného Richarda Sulíka ? Nuž tomu tiež oznamujem, že tiež by už stačilo, aby neustále tliachal o tom, ako s Igorom a jeho epidemiologickým krízovým štábom nesúhlasí a mal by okamžite so svojou SaS opustiť takúto (ne)vládu resp. vládu tliachanin lebo história sa nebude pýtať, kto v tejto tliachacej vláde bol proti nezmyselným opatreniam, ale jednoznačné sa bude pýtať, kto sa na takejto tliachacej vláde podieľal. Takže Riško, je na čase opäť si zobrať balónik, vyjsť vonku na čerstvý vzduch, balónik z názvom „koaličná vláda Igora Matoviča“ vypustiť do stratosféry, následne sňať rúško a pokúsiť sa riadnym zákonným spôsobom o prevzatie moci v tomto štáte na základe riadnych predčasných Parlamentných volieb a v predvolebnej kampani občanom SR bez rúška a bez servítky vyrozprávať, koľkože ste sa vy a vaši členovia SaS, podieľajúci sa na tejto (ne)moci museli napočúvať tliachanin ! Len toto je Richard jediná cesta, ako vyviesť tento zbedačený národ, vašimi tliachaninovými opatreniami z tejto naozaj zlej situácie, ale nie s pohľadu medicínskej nebezpečnosti C-19, ale jednoznačne s pohľadu politicko-ekonomicko-spoločenského ! Naozaj už stačilo !!!

Záver :

Asi by si mali členovia tliachaceho epidemiologického krízového štábu prečítať niečo o najnovšej aktivite 500 nemeckých popredných lekárov resp. sa s nimi minimálne telefonicky spojiť a dozvedeli by sa od nich napr. aj také informácie, ktoré doteraz u nás vyslovovali len „blázni“ (napr. Dr. Bukovský) Títo, zatiaľ v počte 500 uznávaných medicínskych odborníkov odkazujú nemeckí, ale aj celosvetovej verejnosti napr. toto – „ Jeden z členov iniciatívy údajne priznal, že disponujú množstvom dôkazov. Podľa nich je to všade na svete ten istý príbeh, v každej krajine je pandémia iba obyčajný podvod. Netvrdí, že samotný vírus neexistuje, ale že nebezpečenstvo, ktoré predstavuje, je vysoko nadsadené.“

Zdroj :

(https://www.badatel.net/500-nemeckych-lekarov-spochybnuje-pandemiu-nastal-cas-vziat-veci-do-vlastnych-ruk/)

 

Čo odkáže Z. Čaputová Matovičovým zdravotníckym „psom“ ? A zachová sa už konečne, ako hlava štátu a hlavná veliteľka OS SR ? ! Odvolá z Matovičovej akcie jedine jej podliehajúce OS SR ? !

29.10.2020

V úvode je potrebné vysvetliť pojem zdravotnícky „psi“. Na včerajšej mimoriadne dôležitej TB Slovenskej lekárskej komory (SLK) k nastávajúcemu celoplošnému testovaniu pofidernými antigénovými testami na C-19, jej prezident MUDr. Marian Kollár povedal, okrem iných závažných informácií, jasne aj toto – „pán premiér, kto vám to poradil ? Kto rozhodol, že toto je [...]

Zachytila Z. Čaputvá tento hnev z radov koalície na Igora Matoviča ? !

28.10.2020

Podľa toho, ako sa v tejto chvíli správa Zuzana Čaputová, keď sa hraje na mŕtveho politického chrobáka, tak asi nie ! Nič na tom nemení ani jej včerajšie (27.10.2020) stretnutie s odborníkmi, ktorých názor a riešenia na dnešné C-19 ničím opodstatnené a zdôvodnené šialenstvo je identické, ako názor diktátora Igora Matoviča! Ani náznakom sa nedotkla [...]

Matovičov strach narastá. Oprávnene? Jednoznačne!

27.10.2020

Hneď na úvod je potrebné zdôrazniť, že strach je veľmi zlý radca ! A rozhodnutia, ktoré človek vykonáva pod vplyvom strachu, sú vždy zmätočné a hlavne škodlivé ! A presne toto robí Igor Matovič, ihneď od okamžiku, ako si prevzal dekrét, že sa stáva predsedom SR ! Uvedomujem si, že na tak malom priestore, ako mám v tomto článku sa nedá poukázať na všetky [...]

Ide o pravdu, Miroslav Kollár

Kollár v Ide o pravdu: Vládu verejne kritizujem až keď nemám odozvu v koalícií

29.10.2020 20:00

Upozorňuje, že plošné testovanie nie je dostatočne pripravené. Poslanec a primátor Miroslav Kollár ale robí všetko preto, aby sa v Hlohovci otestovalo čo najviac ľudí.

Čaputová

Prezidentka telefonovala s nemocnicami, situácia v nich je zlá

29.10.2020 19:36

Nemocnice sú neuralgickým bodom celého úspechu v zápase s pandémiou ochorenia COVID-19, podľa prezidentky je v nich situácia zlá.

Jeremy Corbyn

Britskí labouristi pozastavili exlídrovi Corbynovi členstvo za antisemitizmus

29.10.2020 19:11

Jeremy Corbyn bol často adresátom obvinení, že toleroval, keď sa v opozičnej Labouristickej strane šíril antisemitizmus.

Igor Matovič, 500

Matovič sľubuje zdravotníkom 500 eur, šéfa SLK Kollára označil za vlastizradcu

29.10.2020 17:22

Ak zdravotníci odrobia celý víkend pri odbere vzoriek, prisľúbil im Igor Matovič špeciálnu odmenu 500 eur navyše.