Založ si blog

Prehlási Igor Matovič o Donaldovi Trumpovi, že je blázon nebodaj aj dilino !

Veru, veru, takýmito a onakvejšími výrazmi častuje (ne)predseda vlády SR všetkých občanov SR, ktorí majú iný názor, ako on – slovutný Igor. Zvlášť ak sa jedná o rozchádzajúci sa názor na C-19 !

Čo čert nechcel, aj prezident svetovej veľmoci – USA, Donald Trumpa jeho manželka mali tu smolu a bolo im Covid testom preukázané, že sa nakazili C-19. Čo sa následne stalo ? Nuž nič mimoriadne ! Žiadna panika, nič, len celkom prirodzený postup. Donald Trump bol z celkom jasných dôvodov prevezený (išiel celkom zdravo po vlastných) do nemocnice, kde sa podrobil komplexnejšiemu vyšetreniu a keď po troch dňoch bola jeho zdravotná situácia takmer bezpríznaková na C-19, bol „prepustený“ do domácej „liečby“ . Lekár prezidenta Dr. Sean Conley jasne prehlásil – „Prezident nemá žiadne symptómy ochorenia Covid-19“. Následne sa USA obyvateľom, zo sídla prezidenta USA, prihovorí samotný Donald Trump, ako ináč, presne ako zdravo uvažujúci a zmýšľajúci človek a povie toto – „…naučil som sa toho veľa o koronavíruse a jedna vec je istá, nedovoľte aby vás ovládol, nebojte sa ho, porazíte ho…, …koronavírus porazíme!“ A tieto naozaj nie len povzbudzujúce slová, ale celkom jasne vystihujúce neoprávnenú paniku a strach okolo C-19, Donald Trump predniesol s úsmevom na tvári, tak ako by to mal spraviť každý veľký štátnik, či už panuje veľkému alebo malému štátu (rozlohou), či už panuje malému alebo veľkému národu (počtom obyvateľov) !

Pýtam sa Igora Matoviča, kedy bude mať „boha pri sebe“ (citujem ho), vystúpi pred úrad vlády a prednesie k občanom SR presne takéto povzbudivé slová a to bez rúška ?! Lebo ak to neurobí, tak potom sa pýtam, kto je tu väčší blázon, dilino – Igor alebo Donald ? Ja som si už odpovedal. A čo ty občan SR, verím, že naše odpovede sú zhodné !!! Z odpovede je jasné, že ďalšie zotrvanie Igora Matoviča v kresle predsedu vlády SR je pre našu republiku a pre nás občanov SR absolútne neprijateľné a likvidačné !!!

Dôvetok :

Kedy aj Igor Matovič vykoná podobný hrdinský čin a pôjde občanom Slovenskej republiky a dá sa otestovať na C-19 ! Veď neustále narieka, že málo testujeme, že je potrebné testovať aj bezpríznakových ! Takže Igor poďme a bude o jedného viac v testovaní, čím sa opäť vylepší štatistika testovaných na Slovensku. Netreba sa báť, aj keby vám test ukázal „pozitívny“ na C-19, stále sa môžete zachovať ako Donald !

Čo odkáže Z. Čaputová Matovičovým zdravotníckym „psom“ ? A zachová sa už konečne, ako hlava štátu a hlavná veliteľka OS SR ? ! Odvolá z Matovičovej akcie jedine jej podliehajúce OS SR ? !

29.10.2020

V úvode je potrebné vysvetliť pojem zdravotnícky „psi“. Na včerajšej mimoriadne dôležitej TB Slovenskej lekárskej komory (SLK) k nastávajúcemu celoplošnému testovaniu pofidernými antigénovými testami na C-19, jej prezident MUDr. Marian Kollár povedal, okrem iných závažných informácií, jasne aj toto – „pán premiér, kto vám to poradil ? Kto rozhodol, že toto je [...]

Zachytila Z. Čaputvá tento hnev z radov koalície na Igora Matoviča ? !

28.10.2020

Podľa toho, ako sa v tejto chvíli správa Zuzana Čaputová, keď sa hraje na mŕtveho politického chrobáka, tak asi nie ! Nič na tom nemení ani jej včerajšie (27.10.2020) stretnutie s odborníkmi, ktorých názor a riešenia na dnešné C-19 ničím opodstatnené a zdôvodnené šialenstvo je identické, ako názor diktátora Igora Matoviča! Ani náznakom sa nedotkla [...]

Matovičov strach narastá. Oprávnene? Jednoznačne!

27.10.2020

Hneď na úvod je potrebné zdôrazniť, že strach je veľmi zlý radca ! A rozhodnutia, ktoré človek vykonáva pod vplyvom strachu, sú vždy zmätočné a hlavne škodlivé ! A presne toto robí Igor Matovič, ihneď od okamžiku, ako si prevzal dekrét, že sa stáva predsedom SR ! Uvedomujem si, že na tak malom priestore, ako mám v tomto článku sa nedá poukázať na všetky [...]

Ide o pravdu, Miroslav Kollár

Kollár v Ide o pravdu: Vládu verejne kritizujem až keď nemám odozvu v koalícií

29.10.2020 20:00

Upozorňuje, že plošné testovanie nie je dostatočne pripravené. Poslanec a primátor Miroslav Kollár ale robí všetko preto, aby sa v Hlohovci otestovalo čo najviac ľudí.

Čaputová

Prezidentka telefonovala s nemocnicami, situácia v nich je zlá

29.10.2020 19:36

Nemocnice sú neuralgickým bodom celého úspechu v zápase s pandémiou ochorenia COVID-19, podľa prezidentky je v nich situácia zlá.

Jeremy Corbyn

Britskí labouristi pozastavili exlídrovi Corbynovi členstvo za antisemitizmus

29.10.2020 19:11

Jeremy Corbyn bol často adresátom obvinení, že toleroval, keď sa v opozičnej Labouristickej strane šíril antisemitizmus.

Igor Matovič, 500

Matovič sľubuje zdravotníkom 500 eur, šéfa SLK Kollára označil za vlastizradcu

29.10.2020 17:22

Ak zdravotníci odrobia celý víkend pri odbere vzoriek, prisľúbil im Igor Matovič špeciálnu odmenu 500 eur navyše.