Založ si blog

Druhá vlna idiotizmu je tu ! Ďalšiu už nedopusťme !

Včera (13.8.2020) od 10:00 do večerných hodín zasadala vláda SR pod vedením predsedu vlády Jána Mikasa a členov jeho vlády SR – odborného epidemiologického konzília. Komparz im robili niektorí, akože predstavitelia „vlády SR“ a nejakú chvíľu sa zdržal aj hlavný komparzista Igor Matovič, ale keďže to bolo na neho pravdepodobne veľmi emočne vypäté, tak sa zdekoval a nechal ich dumať samotných. A čo vydumali ? Nuž idiotizmus nehrubšieho zrna ! Deti druhého stupňa a stredných škôl budú musieť prvé dva týždne povinne nosiť rúška v škole, všade kde sa len pohnú ! Hneď na úvod – dajte našim deťom pokoj, nešikanujte ich a netýrajte ich ! Pýtam sa čo je to za idiotský nápad, aby sa v slnkom prehriatých triedach naše deti parili ešte aj tým, že budú vdychovať a vydychovať cez rúško. Toto môže vymyslieť a odsúhlasiť naozaj len … ! Deti celé prázdniny sa pohybujú kade dade ! U starích rodičoch, v detských táborov, po dovolenkách v rámci Slovenska, niektoré boli aj v zahraničí a keď sa vrátia tesne pred koncom prázdnin domov, tak majú tendenciu sa okamžite so svojimi spolužiakmi stretnúť a porozprávať sa čo kto zažil. Tento rok majú na to celkom dobrú príležitosť lebo kalendár nepustí. August končí v pondelok (31.8.) na druhý deň utorok (1.9.) je štátny sviatok a do škôl nastupujú až v stredu 2.9. Čo z toho vyplýva ? vyplýva z toho jedno jediné . Je veľký predpoklad, že väčšina detí bude doma už v nedeľu 30.8. a teda nasledujúci pre nich ešte dva voľné dni sú ideálne by sa stretli pred nástup do škôl so svojimi spolužiakmi, či už rovesníkmi alebo aj z iných ročníkov. Samozrejme poniektoré sa na znak dlhšieho nevidenia sa, budú aj objímať a pod. Samozrejme to všetko bez rúška ! Ešte raz plné dva dni a najkritickejší je 31.8. (pondelok), pretože deti majú ešte prázdniny, ale rodičia sú v ten deň pravdepodobne v práci a kontrola nad ich deťmi je nulová ! No a potom príde deň „D“ nástup do škôl. Deti sa opäť ešte vo väčšom počte stretnú na školskom dvore resp. pred školou, budú sa rozprávať, objímať, vystrájať a pod. Následne otvoria školu nasadia si rúška a celý deň sa budú v nich pariť. A keďže majú ochranu dýchacích ciest (horných) tak sa im už v objekte školy nemôže nič stať ! Následne vyučovanie skončí vyjdú von zo školy, samozrejme predýchané, prepotené rúška dole, lebo sa budú chúdence dusiť a opäť sú  vystavené preveľkému nebezpečenstvu ! Pre boha už sa zobuďme !!! Je nad slnko jasné že nový COVID – 1 je dnes asi tak škodlivý a má takú škodiacu silu pre náš dobre vyvinutý imunitný systém ako trikrát vylúhovaný čaj !!!

Áno aj ja sa priznávam, ako sa denne priznáva Igor Matovič čo všetko on už vo svojom živote porušil, čo si nesplnil atď., že odkedy prišiel prvý idiotský príkaz nosiť  rúško ihneď potom, ako opustíme svoje obydlia, tak som ho od prvého okamihu nenosil. Mal som ho pod bradou a z ťažkým srdcom som si ho nasadil, len keď som musel ísť na poštu alebo vo výnimočnom prípade do potravín. Väčšinou chodievala manželka a ja som ju čakal vonku, aby som jej následne pomohol z nákupom ! Takže NAKA a iné represívne zložky, nech sa páči som plne k dispozícií ! Ďalšia moja skúsenosť s týmto „nebezpečným“ vírusom je tá, že moji rodičia, ktorí už od detstva mali ťažký život (tvrda práca na poliach atď.) v povojnovom období (dnes majú mama 76 r. a otec 80 r.), mi jasne povedali hneď od začiatku „…syn môj, nieže teraz neprídeš na návštevu, inakšie veci sme my v živote prekonali, takže nevymýšľaj a príďte, celá rodinka !“ Áno prišli sme vždy keď to bolo možné, lebo mali sme s manželkou to šťastie, že naše zamestnanie si vyžaduje, aby sme boli na svojich pracoviskách aj v stave vojny ! A keď sme prišli k mojim naozaj už vekovo starým rodičom, tak sme sa samozrejme zvítali tak ako vždy – bez rúška, bez rukavíc, objatím a pusou – priznávam s počiatku na líce, ale neskôr aj na pusu !!! A nič ! Absolútne nič ! Všetci sme tu zdraví a nemáme žiadne Covidové príznaky. Čudujem sa ľuďom že sa sami od seba dávajú „testovať“ na prítomnosť tohto Covidu a dokonca nechajú takto týrať aj svoje deti ! Halóóó budíček !!! Ešte ste nezistili, že je to všetko robené v niečom záujme ! Teraz som postrehol v jednom našom „objektívnom“ denníku, že je nadmieru nebezpečné viesť diskusiu, či očkovanie proti COBVID-19 povinné alebo odporúčané. Že je to veľmi nebezpečné pripúšťať čo i len myšlienku dobrovoľnosti ! Tak tomuto „novinárovi“ odkazujem, že nebezpečné sú jeho články a keď príde vládny, celosvetový príkaz na povinné očkovanie, tak jemu odporúčam, aby sa do rady postavil už skoro ráno medzi prvými a ja budem stáť v rade ako posledný a budem pred seba púšťať všetkých ostatných a možno kým príde rada na mňa, tak sa niekomu rozsvieti v hlave a zruší povinné idiotské očkovanie !

Apropo, práve v týchto dňoch sa nám tu po strednej Európe poneviera minister zahraničných vecí Mike Pompeo a div sa svete všade, kde príde je bez rúška. Čo to je za opovážlivosť ! Veď prichádza z oblasti, z USA, kde je najviac infikovaných, najviac umretých a on si tu pobehuje s celým svojim ansámblom bez rúška. Aha tak už mi to došlo, prečo nechce navštíviť aj SR ! Určite preto, že ešte len by vstúpil na lietadlové schodíky a predseda vlády Ján Mikas by mu sám osobne nasadil rúško !

Takže myslím si že stačilo, že je zrejme, že áno máme tu druhú vlnu, ale nie COVIDU, ale celkom určite IDIOTIZMU ! Je potrebné toto opatrenie napadnúť a zrušiť. To do školy budeme posielať deti s tromi štyrmi rúškami !

Priznám sa nemám chuť o tomto ďalšom idiotizme, ďalej písať. Je jednoznačné, že je potrebné čo najskôr odstaviť týchto strachopudov, amatérov od vládnych postov a zvoliť do čela štátu osoby so zdravým rozumom, pevného charakteru, ktorí sa nepokakaju ihneď a pred ničím !

Vážne uvažujem, že svojho potomka na prvé dva týždne slobodne nepošlem do školy, predsa ho nenechám sa trápiť a trýzniť nič riešiacim idiotským opatrením !!!

 

Eduard Heger je blázon alebo fanatik?

16.06.2021

Podľa môjho hlbokého presvedčenia je Eduard Heger pre mňa osobne sfanatizovaný blázon! Lebo len blázon a fanatik (Covid!) môže povedať niečo tak idiotské, ako povedal Eduard Heger (Opatrenia by mali byť zrozumiteľné. Heger chce jednoduchší Covid automat – TA3) Eduard Heger v súvislosti s „pandémiou“ koronavírusu „nového“ typu, povedal toto – „Porazená [...]

Hrôzostrašná tvár Slovenska!

15.06.2021

Na sklonku ostatného týždňa som/sme, pobudli niekoľko dní v našich veľhorách. Zažili sme niekoľko pekných zážitkov, ale čo je najhoršie, aj niekoľko hrôzostrašných, nadmieru nepochopiteľných, des naháňajúcich „zážitkov“!!! Najskôr tie naozaj pekné. Na Rainerovej chate (Rainerka) sme sa stretli s „neposlušnou“ líškou Eliškou. Pravdepodobne ju tak nazvali [...]

Áno, Zuzana Čaputová by sa mala postaviť a odísť!

14.06.2021

Štátna RTVS sa „odhodlala“ a odvysielala „objektívnu“ diskusnú reláciu so Zuzanou Čaputovou, ako prvú časť, politickej diskusie O 5 minút 12 v nedeľu 13.6.2021. Hneď úvod bol rozpačitý! Moderátor Marek Makara na úvod, pred rozhovorom so Zuzanou Čaputovou, informuje občana-voliča-diváka, že – „…na to všetko sme sa jej pýtali pred dvoma dňami v piatok, [...]

Petržalka / Bytovka / Panelák / Hasiči / Požiar /

V bratislavskej Petržalke zomrelo po páde z 11. poschodia dieťa

16.06.2021 20:25

V tejto súvislosti začal vyšetrovateľ piateho bratislavského okresu trestné stíhanie pre prečin usmrtenia.

globsec korčok

Ministri zahraničných vecí V4 hovorili na Globsecu o pandémii a budúcnosti EÚ

16.06.2021 19:24

Ivan Korčok konštatoval, že jednotlivé členské krajiny neboli na koronakrízu pripravené.

výbuch čerpacej stanice Novosibirsk

VIDEO: Masívny výbuch čerpacej stanice pri Novosibirsku

16.06.2021 19:19

Najprv vybuchla stanica plynu. Následne požiar zasiahol aj susednú čerpaciu stanicu.

Zuzana Čaputová

Prezidentka: Svoju zodpovednosť cítim úplne rovnako ako pri skladaní sľubu

16.06.2021 18:50

Prezidentka Čaputová si pripomenula druhé výročie svojej inaugurácie. Jej druhý rok vo funkcii ovplyvnila podľa jej slov najmä pandémia covidu a politická kríza.