Založ si blog

Matovič o mne (nás) – si (ste) hlúpy, ja o Matovičovi – ste. .. !

Postoj a správanie sa predsedu vlády, čo by najvplyvnejšieho, najmocnejšieho muža v republike, vo vzťahu k vlastnému národu a k občanom SR je drzé, povýšenecké, primitívne a absolútne neakceptovateľné !

Matovič mne a väčšine občanom SR prostredníctvom statusu na sociálnej sieti (samozrejme každému tyká – aj to svedčí o jeho primitívnom správaní sa !) odkazuje, že sme hlúpy. Môj odkaz jemu, v tomto článku pomenujem až na jeho konci, aby bolo z textu článku jasné prečo mu práve toto odkazujem.

Ale poďme od začiatku. Vyjadrenia Igora Matoviča vo vzťahu k občanom SR od doby, kedy oficiálne sedí na poste predsedu vlády SR sú absolútne neprijateľné !

  1. Občanom SR vracajúcim sa späť domov, do svojej milovanej vlasti, potom, ako vyslovili svoje rozhorčenie s problémami pri návrate, odkázal cez éter prostredníctvom rádia Express toto : „…Ísť tak, ako sa išlo doteraz, nenechať sa vyrušovať krikľúňmi zboku, alebo spoza plota kričiacimi. Ísť v duchu toho, ako sa hovorí, psy štekajú, karavána ide ďalej…“ Takže predseda vlády SR nazve občanov SR, kričiacimi krikľúňmi spoza plota a štekajúcimi psami ! Niečo neuveriteľné ! Ak by sa takto o svojich občanoch vyjadril, ktorýkoľvek iný predseda vlády, keď zoberiem len v rámci štátov EÚ (nebodaj Putin voči nevinným občanom RF !), tak by už dávno nesedel na svojej stoličke a ako „politik“ by bol stíhaný za urážku vlastného národa a občanov vlastnej republiky. Kde ste páni zo špeciálnej prokuratúry (Honz), kde ste páni z NAKA ?! Takéto vyjadrenie sa o časti vlastného národa vám nepripadá, ako hanobenie rasy a národa ?! Mne áno ! A vám Igor Matovič v súvislosti s týmto vašim vyjadrením odkazujem, že v tomto vašom vyjadrení za psa ktorý šteká po vlastnom národe, považujem vás a tou karavánou sú všetci oprávnení voliči SR, ktorí áno, idú ďalej a v rámci predčasných demokratických volieb, s vami urobia krátky proces !
  2. Ďalšiu nehoráznosť si Igor Matovič dovolil k prevádzkovateľom posilňovni, ktorí si dovolili a postavili sa mu na odpor. Týchto občanov SR dehonestujúco, opäť na sociálnej sieti nazval a oslovil, ako „svalovci“ ! To znamená, že im týmto oslovením nepriamo odkázal toto „…to, že ak má niekto svaly ešte neznamená že má aj rozum…“ a následne ešte diktátorsky dodal, že ich zamýšľaný spôsob prejavu odporu a nesúhlasu s jeho rozhodnutím, navrhne, aby to v budúcnosti bolo považované za trestný čin !!! Ale pozor, to platí pre všetkých občanov SR, ktorí by sa odvážili a chceli by takýmto spôsobom protestovať voči Igorovi ! Nuž Igor Matovič trestný čin je to, ako sa vy na poste predsedu vlády SR vyjadrujete o občanoch SR, „inak povedané“ je to urážka a možno to klasifikovať, ako ohováranie alebo vyhrážanie sa, lebo náš trestný zákon nepozná pojem urážka na cti ! Ale aj za toto vám Igor Matovič vystavia občania SR úhrnný trest preč z politiky na doživotie, v podobe výsledku demokratických predčasných PV !
  3. Ďalšej nehoráznosti a urážky značnej časti občanov SR sa dopustil svojim statusom opäť na sociálnej sieti (Facebook), keď občanov SR s iným názorom, aký má on nazval – HLUPÁKMI !!!

Citujem Igora – „Hlúpi ľudia tvrdia, že Covid-19 je len obyčajná chrípka, hoci jeho smrtnosť je dnes už dokázateľne mnohonásobne vyššia.“ Takže Igor k tomuto len toľko, áno aj ja som „hlúpy“ lebo si myslím, že tento nový korona vírus je len o niečo nebezpečnejší, ako bežný chrípkový vírus a to len preto lebo je pre nás nový, a venuje sa mu absurdná pozornosť médií a jednotlivých svetových vlád (o tom inokedy), ale ako nové poznatky o jeho „chovaní sa“ nám jasne ukazujú, je pre absolútnu väčšinu obyvateľstva, takmer neškodný a ľudia sa z neho uzdravujú sami, bez toho, žeby ich niekto nato to liečil. Alebo je už vyvinutý proti nemu nejaký liek, lebo zatiaľ počúvame, že nie ?! Tak potom čo ho ničí ! Áno múdry človek vie, že je to „obyčajný“ imunitný systém človeka !

Cituje Igora ďalej – „Hlúpi ľudia tvrdia, že Covid-19 je len výmysel svetových mocností, len aby mohli manipulovať ľuďmi.“ Ja si to tiež nemyslím a nikdy by som to netvrdil. Teda nie som hlúpy ! Ale čo si myslím a som o tom presvedčený, že isté záujmové skupiny bažiace po manipulácií sveta, túto „novinku“ nesmierne brutálnym spôsobom využili a naďalej využívajú vo svoj prospech (o tom taktiež inokedy) V tejto súvislosti vyvstáva otázka, prečo, ak teraz vieme, že je „samozničiteľný“, sa ľudstvo aj naďalej necháva v panike, v neustálom, neodôvodnenom strachu  a dáva sa mu celodenná abnormálna mediálna pozornosť a ostatné životu oveľa nebezpečnejšie choroby sú akoby nateraz neexistujúce, a stým je spojených množstvo ďalších otázok.

Nebudem tu citovať jeho ďalšie „perly“ ducha, ktoré tam popísal, pretože u tohto človeka to naozaj nemá význam. Kto chce a má nielen pevné nervy, ale aj zdravé srdce, nech sa páči – https://www.facebook.com/igor.matovic.7 .

Na záver to zhrniem asi takto. Ak je človek na počiatku hlúpy (lebo nemá všetky potrebné informácie), ale postupne ako vníma a vstrebáva neodškriepiteľné fakty a na základe týchto faktov si svoj názor na danú vec zmení a zmení sa tým nielen jeho myslenie, ale aj chovanie, tak sa tým pádom stáva menej hlúpym. Ak v strebávaní nových faktov pokračuje, tak nakoniec jeho názor na danú vec sa v nejakom časovom horizonte stáva múdrim. „Inak povedané“ – dá sa o ňom povedať, že je múdry resp. zmúdrel !

Ak je človek na počiatku hlúpy (lebo nemá všetky potrebné informácie) a aj keď sú mu dennodenne predkladané o danej problematike nové neodškriepiteľné fakty, ktoré popierajú jeho počiatočný názor na danú vec a on ani napriek tomu nechce a nemieni zmeniť svoj názor, myslenie a chovanie, tak nielen že sa stáva ešte hlúpejším, ale dá sa to nazvať aj idiotizmom. Lebo ako sa hovorí, len idiot nemení na základe nových poznatkov svoj názor. „Inak povedané“ – z počiatočného hlupáka sa stáva hlúpy idiot resp. len IDIOT !

Takže vážený, dennodenne Igorom Matovičom urážaný a ponižovaný občan SR, do ktorej kategórie podľa vyššie napísaného by si zaradil Igora Matoviča ? Do kategórie, keď hlúpy zmúdrel alebo do kategórie, keď sa z hlupáka stal ešte väčší hlupák „inak povedané“ idiot ?! Ja mám v tom úplne jasno !

Verím, že sme si nateraz s Igorom Matovičom „jedna jedna“ . Verím, že sa Igor neurazí a nenavrhne svojej ministerke spravodlivosti, aby navrhla text na zmenu trestného zákona, kde bude trestným činom aj slobodný názor slobodného občana !

BODKA :

Musím sa ešte vyjadriť k ostatnej TB Igora Matoviča, na ktorej nám predstavil ďalšie „drastické“ uvoľňovanie ekonomiky – od 03.06. ! Zareagujem len na vyjadrenie epidemiologičky Zuzany Krištúfkovej, ktorá okrem iného povedala aj toto „…máme veľmi dobrú epidemiologickú situáciu…“. Áno súhlasím, hlavne po tom, ako si dobrovoľne zo svojho životného prirodzeného prostredia robíme akúsi sterilnú bublinu. Chcem sa Zuzany Krištúfkovej opýtať, či by to isté povedali aj imunológovia, že situácia imunity našich občanov je veľmi dobrá, hlavne po tom, čo sa každý musí prispôsobiť umelej sterilizácií nášho životného prostredia ?! Aký je dnes názor odborníkov na onkologické onemocnenia, či by aj oni dnes po týchto prísnych epidemiologických opatreniach na TB uviedli, že situácia okolo onkologických pacientov je u nás výborná a že nám počas týchto korona vírusových mesiacoch nikto zbytočne neumrel na onkologické ochorenie a že ani nepribudli noví onkologický pacienti ?! Aký je názor odbornej verejnosti na srdcovocievne ochorenia ?! Aj tu máme počas týchto posledných mesiacov výborné výsledky. Aj tu nikto neumrel zbytočne ?! Aký názor má odborná verejnosť ohľadne pľúcnych chorôb ?! Aké následky na pľúcach a organizme na nás všetkých zanechá neopodstatnené dlhotrvajúce nosenie rúšok ?! Stále nás štát proti našej vôli núti nosiť rúška v uzavretých priestoroch, kto odškodní občanov, ktorí na základe toho, že dýchajú vlastný vydychovaný odpad ochorejú na pľúcne choroby a iné respiračné onemocnenia ?! Aký názor má odborná verejnosť z oblasti psychológie a psychiatrie ? Tak isto ako Zuzana Krištúfková aj s Igorom Matovičom, tiež sa môžu slobodne vyjadriť v situácií v ich obore a môžu s kľudným svedomím povedať, že aj v tejto oblasti máme vynikajúce výsledky ?! A o vynikajúcich výsledkoch, ktoré sme dosiahli tým, že sme neadekvátne dlho dusili ekonomiku štátu, môžu hovoriť zamestnávatelia, živnostníci, zamestnanci a predovšetkým ekonomické špičky ?! Nuž asi ťažko !!!

A nakoniec stále tá istá, ale veľmi podstatná otázka, kto alebo čo dokázalo z tejto pliagy vyliečiť tých, k tejto chvíli takmer 3 milónov ľudí ?! Veď všetci unisono tvrdia že liek ani vakcína neexistuje a dlho existovať nebude !!!

 

 

 

Igor Matovič hovorí – Ja si idem svoje! Dokedy mu to budeme tolerovať?

08.03.2021

Toto je tragédia národa slovenského, celej našej spoločnosti, tragédia Slovenskej republiky! Nie, nepovažujem za tragédiu to, že veľká väčšina občanov-voličov SR sa 29. februára 2020 v PV rozhodli tak, ako sa rozhodli a odovzdali svoje volebné hlasy hlavne OĽANO a predovšetkým Igorovi Matovičovi – 498740 preferenčných hlasov pre Igora a celkovo pre OĽANO 721166 [...]

Bezhraničný cynizmus Zuzany Čaputovej!

07.03.2021

Nie, mňa absolútne nezaujíma, kto pripravuje Zuzane Čaputovej program, ba ani to čo v tom programe hovorí/číta a vykonáva lebo takto musí? Nie z jediného dôvodu. Zuzana Čaputová sa hrdí tým, že terazky je najvyšším ústavným činiteľom SR, podľa Ústavy SR – prezident/ka SR! To zanemená, že sa má v otázkach spoločensko-politických, či už domácich alebo [...]

Keď sa poslanec za OĽANO sekne a zároveň zázračne stratí pamäť aj chrbtovú kosť!

06.03.2021

Aby som bol úplný a presný, jedná sa o poslanca NR SR, ktorý kandidoval v PV 2020 do NR SR na kandidačnej listine strany(?), koalície(?) s názvom- OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, Kresťanská únia (KÚ), ZMENA ZDOLA“ zo 40 miesta, tréner a manažér tenisovej akadémie – Ján Krošlák. Avšak neviem, kde ho mám na základe tak dlhého názvu tejto [...]

kollár

Podľa Kollára by Matovič a Sulík po odchode z vlády rozpútali peklo v parlamente

08.03.2021 16:51

Odstúpením Igora Matoviča a Richarda Sulíka z funkcií by sa podľa šéfa Sme rodina nič nezmenilo.

čaputová

Čaputová: 80 percent zamestnancov v prvej línii tvoria ženy

08.03.2021 16:42, aktualizované: 17:00

Prezidentka upozornila, že výskyt domáceho násilia celosvetovo stúpa a nevyhlo sa to ani Slovensku.

samuel paty vražda

Útok na učiteľa Patyho vo Francúzsku podnietili aj lživé tvrdenia študentky

08.03.2021 16:35

Počas výsluchov vyšlo najavo, že dievčina, ktorá učiteľa obvinila z islamofóbie, v danom čase v triede ani nebola.

Vatikán SR Prezidentka Pápež Audiencia

Pápež prijal pozvanie od Čaputovej a príde na Slovensko

08.03.2021 16:03, aktualizované: 16:27

Svätého Otca pozvala prezidentka na návštevu ešte počas ich spoločného stretnutia v decembri minulého roka.