Založ si blog

Koniec Matoviča ! FOCUS sa opäť prebúdza ! Čaputovej syndróm !

Ale nielen tak, sám (FOCUS) z ničoho nič. Museli doň chlapci a dievčatá z TV Markíza štuchnúť a oni si zívli a toto nám vyzívali ! Opäť na „reprezentatívnej“ vzorke oprávnených voličov SR vykonali „prepotrebný“ politický prieskum verejnej mienky na „až“ 1011 respondentov ! Stále nechápem tie ich „profesionálne“ prepočty na celú voličskú základňu SR, keď raz im stačí 1000 respondentov, inokedy 1050 respondentov a tentokrát bolo potrebných akurát 1011 respondentov ! Vysvetlí mi to niekto ?! Alebo si povedali, už nie je čas, zadávateľ nepočká, tak práve v tejto chvíli je to 1011 respondentov, to musí stačiť !

No a z tohto ich „exkluzívneho“ prieskumu im vyšlo div sa svete, že ešte ani nová strana Petra Pellegriniho nie je na svete a už by ju vo voľbách volilo 21,4 % voličskej základne ! Uf, to je výkon ! Vážení, vo FOCUSE a TV Markíza, to ako zase chcete oblbnúť slovenskú verejnosť ? Veď keď máte za úlohu rozhádať a rozštiepiť, v tomto prípade SMER-SD, prečo to robíte takým primitívnym spôsobom ?! To si naozaj myslíte o slovenskom voličovi, že je až taký sprostý, že ihneď, ako vy pustíte do éteru, že Peter Pellegrini, by si mohol založiť aj vlastnú politickú stranu, že teraz všetci čo volili SMER-SD okamžite prejdú k tejto novej strane ?! A čo štruktúry tejto novej strany, zakladajúci snem, osoby a obsadenie, politický program, zameranie, smerovanie, agenda atď. atď. To všetko sú veci, na základe ktorých sa rozhoduje rozumný volič a nie „baran“ ktorému položia otázku napr. „Ak by Peter Pellegrini odišiel zo smeru lebo ho zlý Fico vyštval a založil by si novú politickú stranu. Volili by ste takúto stranu ?!

Naozaj väčší a trápnejší primitivizmus som už naozaj dlho nevidel ani nepočul. Alebo na Petrovi Pellegrinim si chcete odskúšať Čaputovej volebný syndróm ! Nezáleží či je dobrý, či je zlý, či ho (ju) ľudia poznajú alebo nepoznajú, keď ho (ju) budeme v TV denne ukazovať, denne budeme divákov. Občanov, voličov presviedčať, že toto je to najlepšie pre nich a SR, tak by v tom musel čert byť, aby sme ho (ju) nedostali tam kam chceme ! „nezištní“ sponzori sa určite nájdu a oni do tejto marketingovej kampane vložia státisíce eur, ale nie preto, žeby v budúcnosti chceli mať z toho nejaký prospech jednoducho len a len preto, lebo Fico už nie a Pellegrini áno ! To by bol čert v tom, žeby sme ho (Pellegriniho) mediálne a hlavne prostredníctvom „objektívnych“ prieskumných agentúr nedostali aspoň nad 30 % v preferenciách a keď prídu voľby (predčasné), tak ľudia budú voliť Pellegriniho novú stranu (mohla by sa volať Moja nová nádej – MVN !) a tým pádom bude na politickej scéne ďalší politický subjekt s koaličným potenciálom pre také strany akými sú Za Ľudí, PS/Spolu a SaS lebo všetky tieto tri strany pred PV2020 o Matovičovom OĽANO hovorili, že s ním áno, ale len, ak to bude nevyhnutné a s Kollárovým Sme rodina len vtedy, ak by už bolo naozaj zle a hrozila by koalícia predošlých vládnych strán !

Nuž áno TV Markíza, FOCUS a ľudia v pozadí, tejto veľmi dobre premyslenej politickej stratégie, týmto môžete oblbnúť naozaj veľa „múdrych“ voličov, ale tých naozaj múdrych a prezieravých nepresvedčíte a opäť si popálite tie svoje špinavé politické paprče, ako ste si ich popálili pri posledných PV 2020, keď sa podľa vás mal stáť predsedom vlády Andrej Kiska a sekundovať mu mali Veronika Remišová, Michal Truban a Mirko Beblavý !

Ale taktiež pripúšťam, že moc špinavých peňazí, „objektívnych“ médií a ešte „objektívnejších“ prieskumných agentúr,  je naozaj silná a aj pri Petrovi Pellegrinim vám môže zabrať Čaputovej volebný syndróm, keď z neznámej environmentalistky, tam odniekiaľ, kde líšky dávajú dobrú noc, sa za tri mesiace od decembra 2019 do februára 2020 stala politická „celebrita“ ktorej percentá narástli z mizerných počiatočných 5 %, desaťnásobne, až nad 50 % a keby kampaň bola, čo i len o týždeň dlhšia, tak by táto pani prekročila aj vlastný tieň a preferencie by boli nad 100 % !!!

Nuž občan – oprávnený volič SR, pozorne sleduj vývoj politickej situácie. Chystá sa na teba ďalší podvod, na ktorom môže byť dobré jediné to, že týmito bludmi záujmové skupiny sledujú ako sa čo „najčistejšie“ zbaviť Igora Matoviča, ktorý už prekáža aj tým, čo sa doteraz a stále sa tvária, že je „dobrým“ premiérom“ SR. Ono to totiž, bolo všetko naplánované pred PV 2020 úplne ináč a nebyť tohto „prešľapu“ voličov, tak by dnes Andrej Kiska nemal zdravotné problémy a vyhrieval by sa on na poste predsedu vlády, vlády nesmierne neoliberálnej a protislovenskej. Matovič je prekážkou a je potrebné sa ho zbaviť ! Až do tohto momentu súhlasím, ale nikdy sa nesmú na Slovensku dostať k moci zradcovia (Pellegrini, Remišová), rotujúci politici (Beblavý a spol) a tie politické strany, ktoré chcú zo Slovenska a z občanov SR urobiť ešte väčších vazalov západnej „demokracie“ USA administratívy a „poddaných“ pre západné nadnárodné kapitalistické, vykorisťovateľské korporáty !  Táto špinavá hra je tak priehľadná, ako keď futbalista chce prihrať spoluhráčovi a skôr ako tak spraví, ukáže súperovi rukou, na koho bude nahrávať ! My vieme vážení, komu chcete nahrať a preto musíme, vážený občan – volič SR, ostať v strehu !

Na záver, už sa teším na najbližší prieskum verejnej mienky, ďalšej „objektívnej“ agentúry AKO. Myslím, že tá na svoj prieskum nenechá dlho čakať. Zaujímavé bude hlavne to, kto bude zadávateľom, kto sa podujme, že to urobí za Pellegriniho, samozrejme “bez“ jeho vedomia, aby sa mohol tváriť Peter presne tak „prekvapivo“, ako sa tváril v relácií Michala Kovačiča v TV Markíza „na telo“, div mu oči nevypadli z očných jamiek .  Ja si myslím, že AKO bude chcieť byť ešte lepším na tomto politickom boji a ich prieskum na „reprezentatívnej“ vzorke „až“ 1012 respondentov nám všetkým ukáže, že Pellegriniho nová strana (stále bez názvu), by v prieskume preskočila už aj Matovičove OĽANO, ktoré sa začne pomaly, ale iste prepadávať !

Nuž počkáme si ! Buďme trpezliví, ale ako hovorí „veľký“ Igor Matovič, aj ostražití !!!

 

 

Z. Čaputová dostatočne vysvetlila seniorom svoju „ľudskosť“ ? !

11.07.2020

Zuzana Čaputová sa vybrala medzi pospolití ľud SR s odôvodnením, že od prezidentského stola nemôže posúdiť, ako sa občanom SR žije, čo ich trápi a pod. Naozaj ušľachtilá myšlienka a ešte ušľachtilejší počin hlavy štátu ! Ak by tu nebolo veľké ALE ! Svoje zisťovanie o stave životnej úrovne našej spoločnosti začala v tej „chudobnejšej“ časti SR, teda [...]

Peter Pellegrini a spol. (a vám podobní) – von z NR SR !

10.07.2020

Plne si uvedomujem, že na základe dnes platnej legislatívy si Peter Pellegrini a jeho zradcovská desiatka, nemusia túto moju výzvu ani v najmenšom všimnúť, ba naopak môžu sa na ňu zvysoka vykašlať a zradcovský pousmiať. Nie som členom SMER-SD, nikdy som nebol ani voličom SMER-SD, nie som ani ich sympatizant a ani neplánujem byť ich volič do budúcnosti lebo ako som už [...]

Zuzana Čaputová nadobudla novú hodnotovú skúsenosť !

09.07.2020

Vybavené ! Vybavené ? A opäť zo strany Zuzany Čaputovej prázdna, nič hovoriaca fráza. Na vzájomné obviňovanie sa koaličných partnerov počas „diplomovkakrízy“, ale aj na poukázanie ministra práce, sociálnych vecí a rodiny Milana Krajniaka na jej advokátsku minulosť (advokátska licencia) Zuzana Čaputová zareagovala takto – „…beriem to na vedomie. To hlasovanie [...]

Afganistan Kábul Výbuch

Útok na sídlo tajnej služby v Afganistane si vyžiadal 11 mŕtvych a 63 zranených

13.07.2020 21:44

Útok odštartoval samovražedný atentátnik, ktorý pri vchode do komplexu odpálil auto naložené výbušninami.

STU, FIIT, Fakulta informatiky a informačných technológií STU

Akademický senát STU neodvolal dekana fakulty informatiky

13.07.2020 20:42

Za návrh odvolať dekana Ivana Kotuliaka bolo 18 členov senátu, proti 13 členov a traja sa zdržali. Na odvolanie bolo potrebných 23 hlasov.

zbraň, pištol

Česká vláda schválila návrh, ktorý do ústavy zavedie právo na zbraň

13.07.2020 20:10

Zbraňou môže byť podľa správy všetko, čo urobí zásah voči ľudskému telu dôraznejším.

Poland Presidential Election

Rozdelené Poľsko si vybralo Dudu

13.07.2020 20:00

Je Poľsko polarizovaná spoločnosť? Potvrdzujú to prezidentské voľby, ktoré vyhrala súčasná hlava štátu Andrzej Duda?

ferro

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 257
Celková čítanosť: 2491577x
Priemerná čítanosť článkov: 9695x

Autor blogu

Kategórie