Založ si blog

To čo robíte s našimi deťmi , sa spamätajte ! !!

To čo predvádza Matovič a jeho kaderník, vraj minister školstva, je niečo s čím sa nielenže nemá súhlasiť, ale je potrebné to rázne odmietnuť a čo najskôr vykonať nápravu v zmysle výmeny minimálne, týchto dvoch vládnych predstaviteľov. Niektorí si povedia, no konečne, pustili do škôlok a škôl aspoň deti do prvého stupňa a piatakov ZŠ. A ja hovorím, že všetko zle !!! To čo, títo nekompetentní ľudia vystrájajú s našimi deťmi ?! Prečo ich oddeľujú, že jedni áno a druhí nie ! Čo rodičia tých detí, čo nemôžu ísť do školy lebo im to zakázali. Stále PN a OČR ? A tie prehnané epidemiologické opatrenia ! Do školy v rúškach, v sprievode zákonného zástupcu, tiež v rúškach, v triede a pri vstupe do školy dezinfekcia rúk alkoholovým dezinfekčným prostriedkom. V celej škole všetko vystriekané dezinfekčnými prostriedkami. Počas prestávky, len na WC a opäť dezinfekcia rúk alkoholom – teda chémia. A stále dookola len dezinfekcia, na spolužiaka sa neotáčať, so spolužiakom nerozprávať, k spolužiakovi sa nepribližovať atď. atď. Veď toto je choré ! To čo má znamenať ? To čo chcete v deťoch „vypestovať“ ? Chcete aby mali strach zo všetkého, aby sa sami snažili žiť v sterilnom prostredí ?! Vy si neuvedomujete, že najviac našej telesnej imunite škodí, čo najviac umelo vytvorené a vytvárané sterilné prostredie?! To keď takto budú žiť naše deti a potom sa náhodou niekde v prírode „stretnú“ s nejakým bežným, doteraz pre ľudský organizmus neškodným vírusom, čo myslíte, čo sa stane s organizmom, ktorý vyrastá a „vyvíja“ sa v sterilnom prostredí ?! Áno, spôsobí to nesmierne zdravotné ťažkosti !!! To si už „nepamätáme“ že dlhé desaťročia, storočia, odjakživa, sa malé deti hrajúce v pieskovisku všetko berú (brali) do úst ! Lopatku od piesku, ruky od piesku a pod. Doslova sa toho piesku „najedli“ a tým si ľudský organizmus už v mladom veku buduje tak prepotrebnú imunitu organizmu. Robili sme to my, ako malé deti, robili to naše detí a predpokladám, že to budú robiť aj budúce generácie ! Pravda, ak niekto nevydá prísne epidemiologické opatrenia, že na detské ihrisko len a na základe prísnych hygienických opatrení ! Teda s rúškom, lebo naokolo môže lietať nejaký „nebezpečný“ vírus. Detičky a ich rodičia musia mať rukavice. Ak nemajú rukavice, tak minimálne raz za 15 minút vydezinfikovať ruky alkoholovým dezinfekčným prostriedkom. Ak by si detičky chceli medzi sebou vymeniť vedierko, lopatku, tak najskôr dezinfekčne ošetriť a až potom a podobné nezmysli ! Toto chceme docieliť ?! Toto má byť tá ostražitosť o ktorej neustále hovorí Matovič ! A ja hovorím, že je to cesta do pekla a je potrebné to okamžite zataviť !

Ja netvrdím, že v prvopočiatkoch tejto korona paniky, sa mali vykonať isté opatrenia, ale v nich zotrvávať, ba ešte ich takto nezmyselne sprísňovať, nemá žiadne opodstatnenie. Ja nespochybňujem to , že na začiatku sme nevedeli čo sa to na nás „valí“, ale pri dnešných informáciách, by sme si mali celkom jasne uvedomiť, že tento nový korona vírus nie je pre ľudskú populáciu, až taký nebezpečný, akým ho neustále mediálne robia a dáva sa mu prehnaná „popularita“ a prehnané strašenie. Matovič tvrdí, že sme ho „porazili“ lebo sme boli disciplinovaní, zodpovední, dodržiavali sme prísne pravidlá všetkého druhu a pod. Ja hovorím, že vírus sa „porazil“ sám lebo neexistuje žiadne opatrenie, ktoré zabráni šíreniu nano vírusu, ak je „života“ schopný ! Tento vírus nie je „života“ schopný a jediné čo ho porazilo je jeho malá schopnosť „rozmnožovať“ sa ľudskom tele  a imunita ľudského organizmu ! Teda možno sme boli z počiatku opatrní, disciplinovaní a zodpovední, ale dnes sa správame nezodpovedne, vystrašene a hlavne hlúpo ! Stačilo ! Je potrebné vrátiť život späť do normálu, nový korona vírus sledovať, ale nie mediálne, len medicínsky – ak má niekto potiaže s nachladením alebo prejavom chrípky, tak nech sa páči, bežná návšteva všeobecného lekára . Ak má niekto príznaky bežnej chrípky a nemá, nemal iné závažné zdravotné problémy, tak návštevu lekára odložiť, doma ľahnúť do postele, teplý čaj, vypotiť sa, maximálne acylpyrín, anopyrin, ibalgin alebo paralen, komu čo predtým zaberalo a ak sa stav nezlepší, tak následne návšteva všeobecného lekára. Ale v žiadnom prípade nie panika !

Pretože je potrebné dennodenne, aj viackrát do dňa, dávať Matovičovi a jeho odbornému konzíliu otázku, čo vyliečilo tých „chorých“ ľudí na nový korona vírus ?! Aká bola naordinovaná liečba ? Ako je to možné, že boli vyliečení, ak nato nemáme účinný liek ani očkovaciu vakcínu ?! Prečo potom hovoríme o vyliečených a nie o vyzdravených ?! Veď to je obrovský rozdiel ! Lebo keď ste vyliečený, tak vás niekto niečím liečil ! Ale keď ste vyzdravený, tak je to „zásluha“ jedine vášho imunitného systému !!!

Preto vyzývam Matoviča a kaderníka, nerobte pokusy na našich deťoch ! Nevštepujte im do ich mladých hlávok strach zo „špinavého“ životného prostredia ! Nenariaďujte im, aby žili v sterilnom prostredí ! Nevštepujte im do ich mladých hlávok, že je nebezpečné sa rozprávať so svojimi kamarátmi resp. aj cudzími deťmi, nevnucujte im potrebu sa izolovať od všetkého a všetkých atď. atď. Ak vy máte strach, tak nech sa páči, odíďte a izolujte sa v absolútne sterilnom prostredí, kdesi hlboko v podzemí, ale nás ostatných nechajte žiť normálnym životom ! Namiesto toho, aby ste našim deťom, aj dospelej populácií neustále „vtláčali“ do hláv, dodržiavajte prísne hygienické a epidemiologické opatrenia, nestretávajte sa, nezhovárajte sa , noste rúška a podobné nebezpečné veci, tak by ste nám mali dennodenne skrze vaše média vtĺkať do hláv – žite zdravo, jedzte čo najviac ovocia, zeleniny – našej slovenskej, veľa sa hýbte, športujte, hlavne na čerstvom vzduchu, v prírode, na slniečku a naberajte prirodzený D-vitamín, nebojte sa na ulici pozhovárať sa s vašimi známymi, blízkymi, stretávajte sa, diskutujte o všetkom, čo život robí životom a hlavne buďte slobodní a nenechajte sa vyviesť z miery nezodpovednými a ustráchanými politikmi !!!

A ešte jedna otázka na Matoviča – prečo vo vašom krízovom konzíliu máte len samých epidemiológov a nemáte tam aspoň dvoch imunológov ? (ale aj psychológov, psychiatrov a pod.) Lebo zatiaľ čo epidemiológ sa snaží vírus zničiť tým, že chce všetko vydezinfikovať a úplne ho z nejakej časti nášho životného prostredia vyhubiť (navždy a zo všadiaľ ho nikdy nezničí!), tak imunológ sa snaží proti vírusu v prvom rade „bojovať“ imunitou ľudského organizmu, jej neustálim posilňovaním !!!

Ak sa niekto pýta, odkiaľ a kde chodím na takéto názory a myšlienky a nestačí mu moja 54 ročná „prax“ a celoročné skúseností našich rodičov a starích rodičov (ktorí keď budovali našu republiku po II. sv. vojne a boli by takí vystrašení a ustráchaní, ako je väčšina nášho národa dnes, tak by sme tu nemali nemocnice, fabriky, školy a pod. Lebo by boli kdesi učupení a triasli by sa, že ich akýsi nový vírus zničí ! A viete vy všetci ustráchanci z čoho pili vodu moji rodičia a ich rovesníci po celom Slovensku (otec 80 r., mama 76 r.), keď v detstve chodili na pašu z dobytkom ? Nie, nemali prístup k pitnej vode, ako je dnes nevyhnutný štandard ! Pili ju z priehlbín v zemi, ktoré tam zanechal dobytok a kde sa nachádzala dažďová voda ! Lebo boli chúdence nielen hladní ale aj smädní. Kto z vás by sa dnes napil takejto dažďovej vody zo stopy dobytka ? Asi nikto, že ? Najskôr by ju bolo potrebné vydezinfikovať a …, škoda reči !), tak nech si vypočuje tento rozhovor s bývalým ministrom zdravotníctva ČR a dnes riaditeľom najväčšej českej nemocnice Praha – MOTOL Miloslavem Ludvíkem z 27.05.2020 – https://www.youtube.com/watch?v=NAJ2RfC7Jc8 , ktorého názov znie – „Roušky nemají smysl nikde, kvůli covidu hrozí vlna rakoviny, bojím se podzimu“

Tak čo Matovič, odborné konzílium, kaderník školstva a všetci ustráchanci aj tento rozhovor je číra konšpirácia a hoax, alebo je na ňom kus pravdy a zdravého rozumu ?!

Takže ďakujeme, stačilo, odíďte. Poďme žiť normálne životy bez zbytočnej prehnanej ostražitosti !!!

 

 

Z. Čaputová dostatočne vysvetlila seniorom svoju „ľudskosť“ ? !

11.07.2020

Zuzana Čaputová sa vybrala medzi pospolití ľud SR s odôvodnením, že od prezidentského stola nemôže posúdiť, ako sa občanom SR žije, čo ich trápi a pod. Naozaj ušľachtilá myšlienka a ešte ušľachtilejší počin hlavy štátu ! Ak by tu nebolo veľké ALE ! Svoje zisťovanie o stave životnej úrovne našej spoločnosti začala v tej „chudobnejšej“ časti SR, teda [...]

Peter Pellegrini a spol. (a vám podobní) – von z NR SR !

10.07.2020

Plne si uvedomujem, že na základe dnes platnej legislatívy si Peter Pellegrini a jeho zradcovská desiatka, nemusia túto moju výzvu ani v najmenšom všimnúť, ba naopak môžu sa na ňu zvysoka vykašlať a zradcovský pousmiať. Nie som členom SMER-SD, nikdy som nebol ani voličom SMER-SD, nie som ani ich sympatizant a ani neplánujem byť ich volič do budúcnosti lebo ako som už [...]

Zuzana Čaputová nadobudla novú hodnotovú skúsenosť !

09.07.2020

Vybavené ! Vybavené ? A opäť zo strany Zuzany Čaputovej prázdna, nič hovoriaca fráza. Na vzájomné obviňovanie sa koaličných partnerov počas „diplomovkakrízy“, ale aj na poukázanie ministra práce, sociálnych vecí a rodiny Milana Krajniaka na jej advokátsku minulosť (advokátska licencia) Zuzana Čaputová zareagovala takto – „…beriem to na vedomie. To hlasovanie [...]

Loď

USA oficiálne odmietli nároky Číny v oblasti Juhočínskeho mora

13.07.2020 22:18

Šéf americkej diplomacie zároveň prisľúbil podporu spojencom a partnerom USA v regióne.

Afganistan Kábul Výbuch

Útok na sídlo tajnej služby v Afganistane si vyžiadal 11 mŕtvych a 63 zranených

13.07.2020 21:44

Útok odštartoval samovražedný atentátnik, ktorý pri vchode do komplexu odpálil auto naložené výbušninami.

STU, FIIT, Fakulta informatiky a informačných technológií STU

Akademický senát STU neodvolal dekana fakulty informatiky

13.07.2020 20:42

Za návrh odvolať dekana Ivana Kotuliaka bolo 18 členov senátu, proti 13 členov a traja sa zdržali. Na odvolanie bolo potrebných 23 hlasov.

zbraň, pištol

Česká vláda schválila návrh, ktorý do ústavy zavedie právo na zbraň

13.07.2020 20:10

Zbraňou môže byť podľa správy všetko, čo urobí zásah voči ľudskému telu dôraznejším.

ferro

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 257
Celková čítanosť: 2491690x
Priemerná čítanosť článkov: 9695x

Autor blogu

Kategórie