Založ si blog

Čaputová, Matovič, Sulík, konšpirácie. ..

…pred rokom 1989 sa takým, ktorí mali iní názor, ako bol ten oficiálny, dovolený, hovorilo „triedny nepriateľ“, dnes ak máte iný názor a nikto vám nedokázal, že nie je pravdivý, ale je v ostrom rozpore s tým jediným, dovoleným,  „demokratickým“ a „správnym“, tak ste okamžite označený za konšpirátora. Naozaj, som konšpirátor ? Nuž pozrime sa nato bližšie.

Matovič tvrdí, že momentálne zvysoka kašle na štátne peniaze („inak povedané“, na peniaze nás všetkých) a najdôležitejšie je pre neho zdravie občanov jeho krajiny (rozumej Slovenskej republiky). On sa veru na svet nepozerá cez eurá a doláre, ako jeho koaličný partner a minister jeho vlády Sulík. Veľmi úprimné priznanie, ak si odmyslíme, že Igor sa „vzdal“ všetkého svojho bohatstva a to takým čistým spôsobom, že všetok svoj majetok prepísal na manželku. Čo Igor, politik nesmie byť bohatý ? A hlavne prečo by nemohol, ak svoje bohatstvo nadobudol poctivo, ako to o sebe neustále hovoríte vy ?! Ja nemám nič proti bohatým ľuďom, ak naozaj k tomuto bohatstvu došli tvrdou a poctivou prácou ! A preto mne absolútne neprekáža človek, ktorý dlhé roky poctivo pracoval, na základe tejto poctivej tvrdej práce zbohatol a následne sa rozhodol ísť do politiky. Nevidím najmenší dôvod, prečo by sa mal tak poctivo nadobudnutého majetku vzdať a hlavne, ak sa ho nevzdáva, len ho prepíše na blízkeho príbuzného ! Ak sa tak stane, tak tam voľačo neštimuje ! No ale k veci. Igor hovorí, že zdravie na prvom mieste. Súhlasím, ale každé zdravie sa od niečoho odvíja. Odvíja sa hlavne od toho v akej psychickej pohode sa daný jedinec nachádza. Dobrá psychická pohoda sa odvíja od toho, či máte prácu, ktorá vás nenudí, ktorá vás baví a ktorá vás dokáže slušne uživiť (myslím celú vašu rodinu). Zároveň to, že máte slušný príjem z tejto práce vám umožňuje sa aj zdravo stravovať, dovoliť si nejaký ten šport (bicyklovanie, korčuľovanie, lyžovanie, plávanie a pod. – amatérsky), teda pohyb a toto všetko vášmu telu dodáva potrebnú energiu a hlavne si vaše telo vytvára tak prepotrebnú imunitu, ktorá vás ochraňuje pred napr. takými „nepoznanými“ vírusmi, ako je ten dnešný – SARS-2 ! Takže, ako Igor chcete zabezpečiť pre občanov SR väčšiu imunitu voči vírusom, keď im zoberiete prácu, zoberiete im možnosť príjmu, zoberiete im nádej, obdaríte ich stresom a vystavíte psychickému tlaku, čo ďalej, čo bude potom, zavriete ich doma medzi štyri steny a keď idú von, tak ich obmedzíte v dýchaní čerstvého vzduchu psychologickými rúškami ?! Vy nepoznáte rovnicu : práca=príjem=zdravá výživa=zdravý životný štýl=dobrá psychická pohoda=IMUNITA ! a druhá rovnica : strata práce=strata príjmu=nezdravá výživa=nezdravý životný štýl=zlá psychická pohoda=strata IMUNITY !!!

Veď ak má človek príjem, tak sa zdravšie stravuje lebo si môže dovoliť kúpiť čerstvé ovocie, zeleninu a pod., môže si dovoliť viacej športovať, mať iné, zdraviu prospešné aktivity a tým pádom jeho organizmus, ako taký má aj oveľa väčšiu a silnejšiu imunitu voči akýmsi vírusom !

Človek, ktorý má nízky príjem resp. žiaden, je vystavený psychickým tlakom a vitamíny dostáva do seba tak, že raz mesačne navštívi lekáreň, kde si nakúpi vitamíny v práškoch (oveľa lacnejšie ako čerstvá zelenina a ovocie a zároveň dlhšie vydržia), rozdelí si ich na pravidelné denné užívanie, dáva do tela chemicky vyrobené „vitamíny“ a jednoducho aj imunita jeho organizmu je umelá, chemická a položí ho na lopatky akýkoľvek vírus a nemusí to byť ani ten dnešný, „nový“ SARS-2 ! Hádam k tomu viac ani netreba !

Sulík – nerobím si o ňom žiadne ilúzie, ale aspoň sa riadi tým známym a veru aj pravdivým príslovím „Bez práce nie sú koláče“ a ja dodávam „bez koláčov nie je energia“, „bez energie nemôžeš pracovať“, „bez práce nemáš príjem“, „bez príjmu sa nemôžeš zdravo stravovať“ a „bez zdravej výživy nemáš tu dnes prepotrebnú imunitu !“ Sulík sa neustále nadrapuje, nafukuje, čo všetko je potrebné dnes urobiť, aby sme nespadli na úplne dno, ale ako náhle mu Igor naznačí, že buď drž balónik a pochoduj, alebo jednoducho drž h..u !, tak Richard sklapne ! Tu je potrebné Richardovi odkázať, že on je suverénnym šéfom politickej strany SaS a keď si myslí, že to čo dnes vláda robí, ako celok, nie je podľa jeho gusta a nechce v budúcnosti zato niesť zodpovednosť, tak je chlapské a korektné z takejto vlády vycúvať skôr, ako to bude pre neho, jeho stranu a hlavne pre občanov SR neskoro ! Veď ako môže existovať funkčná vládna koalícia, ak „premiér“ cez média odkazuje svojmu ministrovi a šéfovi jednej z koaličných strán, že nech sa zdrží akýchkoľvek komentárov na jeho výkon, ako „premiéra“ vlády SR a Richard mu na oplátku cez sociálne siete odkáže že je šialenec a treba s tým skoncovať ?! Veď Richard jasne povedal na tie zápchy na diaľniciach po vyhlásení Veľkonočného blackoutu, že je to šialenstvo a je potrebné to zastaviť – „inak povedané“ – „Igor si šialenec a treba ťa zastaviť“ ! Takže traja chlapci (Igor, Boris,Richard) a jedno dievča (Veronika), vás aké lepidlo drží pokope, je to zdravie našich občanov ?, je to zdravie našej ekonomiky ?, je to pomoc naším malým a stredným poctivo pracujúcim podnikateľom ?, je to záujem o prostého pracujúceho občana SR ? – NIE a ešte raz NIE !, vaším lepidlom je vidina vášho zdravia, vášho ekonomického prospechu a vyžívanie sa v tom, že máte konečne po viac ako desiatich rokoch moc v tomto štáte !

No a environmentalistka Zuzana, tá tak dôveruje Igorovi a jeho vláde, že sa radí so svojím odborným konzíliom a vytešuje sa z toho, že je jediná čelná predstaviteľka štátov EÚ a USA, ktorá nosí psychologické rúško podľa najnovších slovenských trendov – modré šaty=modré rúško, čierne šaty=čierne rúško a pod. A veru zabralo to, veď už bola aj v najrenomovanejších amerických médiach odprezentovaná a dávaná za vzor všetkým svetovým lídrom. Nuž som zvedavý či sa dočkám, kedy uvidím s rúškom na tvári nemeckú kancelárku Angelu Dorotheu Merkelovú a teda vzhľadom na jej vek (65) by ho mala nosiť ako prvá, kedy uvidím s rúškom na tvári francúzskeho prezidenta Emmanuela Macrona, kedy uvidím s rúškom na tvári amerického prezidenta Donalda Trumpa atď. Veď oni po roku 1989 boli, sú a naveky budú našim vzorom ! Uvedomuje si niekto, že ak by boli dnes na území „zvrchovaného“ Slovenska, tak by im hrozila za nenosenie rúška mastná pokuta, možno násilné zavretie na samotku a na uliciach by sme ich obchádzali obrovským oblúkom a nenávistne by sme na nich pokrikovali „Daj si rúško, daj si rúško, ty nezodpovedný jedinec, ty nevieš že nás všetkých môžeš nakaziť aj tými vírusmi, ktoré nás dodnes nijak výrazne neohrozovali, ty, ty, ty …!“ Naozaj úbohé a tragikomické !

Záver :

To si nikto nevšimol tú včerajšiu slovenskú štatistiku o SARS-2 ?!, že pribudlo 28 nakazených a 38 vyliečených ! To si nikto nevšimol že je o desať viac ! vyliečených, ako nakazených a tým pádom je tento vírus na ústupe !? A prečo stále Igor nenájde odvahu a aj celé jeho odborné konzílium a nepovie nahlas, že jediným liekom proti tomuto vírusu je jedine imunita týchto samo vyliečených jedincov ?! Pýtam sa prečo ?! Áno rozumiem tomu, je ľahké vytvoriť v spoločnosti stres, strach, paniku, aby sa dosiahli isté ciele (čas ukáže aké) a následne sa predsa nemôžeme zo dňa na deň povedať „prepáčte ľudia, klamali sme vás …“, ale je potrebné sa z toho dostať postupne a teda, ako hovorí hlavný hygienik Ján Mikas, ešte dva tri týždne a budeme vedieť, kde sa nachádzame, ale občania pozor !, návrat nebude rýchly, ale postupný, čo ak sa to vráti…

Nuž Janko, Igor, Zuzana a spol., nič sa nevráti lebo to tu bolo, je a bude tak dlho, ako bude ľudstvo na tejto planéte a všetok tento humbug je dielom niekoho a pre niečo ! Tak a teraz som ten najväčší konšpirátor a čas ukáže do akej miery !!!

 

Otvorený list adresovaný, zaslaný – Prezidentský palác, NR SR, Vláda SR

19.04.2021

Tento Otvorený list bude dnes oficiálnou cestou, so všetkými náležitosťami, čo k nemu patria, zaslaný – Prezidentský palác, NR SR, Vláda SR, všetkým poslancom NR SR, všetkým na Slovensku pôsobiacim médiám, všetkým týmto listom dotknutým slovenským, aj neslovenským inštitúciám pôsobiacich na území SR. Pozorný čitateľ určite postrehne, že v tomto Otvorenom [...]

Štefan Harabin opäť na scéne. Fatálna chyba! Tento nepremyslený krok je ich koniec!

18.04.2021

Vlkovi baránka sa zachcelo?! Teda je to taký vĺčko nezbedný, ale aj ten musí z niečoho predsa žiť! Za socializmu sa tradovalo, že vláda, ktorá zvýši cenu piva, padne. Dnes, keď to trochu, málinko preženiem, môžem napísať, že vláda, ktorá neopodstatnene siahne na Štefana Hrabina, padne. To prvé sa už stalo! To druhé sa čo nevidieť stane tiež! Je komické sledovať, [...]

I. Matovič odkazuje Z. Čaputovej – začína ma to baviť, nikam neodchádzam!

17.04.2021

A nie len to, Igor Zuzane odkazuje oveľa viac a adresuje jej prostredníctvom FB, veľmi tvrdé slová. Zuzana možno, ľutuje to, že vymenovala Igora Matoviča do „novej“, druhej Matovičovej vlády, v podobe premiéra na kresle ministra financií, ale ako som už v niektorom predchádzajúcom článku napísal, dnes už je neskoro lamentovať nad tým, že rozliate mlieko, je už [...]

Štefan Ágh

Proces so Štefanom Ághom v kauze televíznych zmeniek vytýčili na jún

19.04.2021 16:52

Ágh v minulosti figuroval v kauze, v ktorej súd právoplatne odsúdil Ruska a Kočnera na 19-ročné tresty.

pocasie-20-4-2021

Teplo, teplejšie, ale s dažďom. A ešte raz sa počasie zlomí

19.04.2021 16:42

Nízke teploty už nebudú hrozbou, ale veľa slnka si neužijeme. Môžu sa dokonca vyskytnúť aj búrky. Navyše nás ešte čaká teplotný zlom. Kedy?

Joe Biden

Je veľká šanca, že Biden navštívi Slovensko

19.04.2021 16:09

Hlavným bodom Bidenovej cesty do Európy je summit NATO, ktorý sa v Bruseli uskutoční v júni.

miroslav lehotský

Sériový vrah Lehotský dostal doživotie

19.04.2021 15:03, aktualizované: 17:23

Miroslav Lehotský je obžalovaný z troch brutálnych vrážd. Všetky obete likvidoval spálením.