Založ si blog

Čaputová, Matovič, Krajčí – tak toto si povinne pozrieť. .. !

…a nielen pozrieť, ale sa aj poriadne zamyslieť ! Čo to tu vlastne vystrájate, ako manipulujete za pomoci stále a večne vám naklonenými médiami !

https://www.youtube.com/watch?v=ElxjRl21Oes

Súhlasím s MUDr. Igorom Bukovským, úž nám dochádza s vami trpezlivosť, čo sa týka vášho „riešenia“ boja proti SARS-2.

Na základe uvedeného videa sa vás pýtam :

  • Igor Matovič, ešte aké si máme doma šiť svojpomocne rúška – totálny nezmysel
  • Zuzana Čaputová povedzte svojmu dobre platenému personálu, že vy nie ste bábika Barbie, že tie nádherné rúška, čom vám po stranách tváre odstávajú viac, ako jeden centimeter, vás neochránia pred ničím a nie to ešte pred vírusom SARS-2, ktorý je milión krát menší, ako jeden milimeter !
  • Marek Krajčí, vy máte len dve možnosti, buď zabezpečte a Igora Matoviča presvedčte, aby Igor Bukovský bol hlavný radca vlády SR v boji proti SARS-2, alebo sa vzdajte svojej ministerskej stoličky v jeho prospech a pustite na toto, dnes naozaj mimoriadne dôležité miesto človeka, ktorý si zachoval aj v tejto situácií zdravý rozum !

A čo sa týka povinného nosenia rúšok, tak to okamžite zrušte (nateraz s výnimkou návštevy nemocnice, obchodov) lebo rúška nás pred šírením tohto „nového“ vírusu nechránia.

Pretože nosenie rúšok, hlavne tých doma laicky vyrobených, má proti SARS-2, asi taký ochranný účinok, ako keď čistíte cibuľu a preto, aby ste zabránili páleniu očí, tak si dáte na nohy hrubšie ponožky ! Naozaj chodíme po ulici, ako nesvojprávny a doslova, ako id..ti !

Skúste denne k informáciám o zistených nakazených na SARS-2 a prípadne úmrtia aj z dôvodu SARS-2 (ešte som nikde nevidel štatistiku, že ľudia ktorí umreli „na“ SARS-2, umreli len „vďaka“ a na základe tohto vírusu) uvádzať aj štatistiky, koľko denne je nových zistení na rakovinu a koľko denne je úmrtí na rakovinu, koľko denne je nových zistení, doteraz „bežných“ ochorení a koľko im denne podľahlo obyvateľstva a potom si porovnajme, čo vlastne je pandémia a čo je len „pandémia“ lebo sme sa zamerali, len na tento jeden prípad. Pandémiu môžeme vytvoriť z hociktorého ochorenia, ak ho podrobíme takémuto podrobnému dennému sledovaniu a hlavne, ak mu vytvoríme takú masívnu mediálnu „reklamu“ !

Takže, vážení Čaputová, Matovič a vaša „vláda“ SR, buď sa nad veľmi rozumným názorom Igora Bukovského zamyslite a budete sa nim riadiť pri vašich ďalších „opatreniach“ a keď to na základe vašej „jedinečnosti“ a ješitnosti nedokážete, tak potom vám pekne ďakujeme – STAČILO ! – zbaľte sa a zbohom !!!

K Igorovi Bukovskému, vážený pán Bukovský, čo sa týka vašich názorov a odporúčaní na zdravú výživu, tak tu sa asi nezhodneme, ale pred týmto vašim videom o „opatreniach“ proti šíreniu sa SARS-2, úprimne snímam klobúk z hlavy a hlboko sa vám klaniam. Nuž, ale mám obavu, že vás YouTube (možno na žiadosť „vlády“ SR ), zablokuje, lebo hovoriť pravdu, poukazovať na pravdu, je dnes neprípustné, lebo svojim videom ste možno niekomu skazili kšeft (napr. z 35 € na 48 €, však Igor Matovič?!) a to sa predsa nerobí !!!

Návšteva Pápeža v SR – pretvárka, faloš, farizejstvo!

16.09.2021

Nie, nejdem hodnotiť pápeža Františka lebo súhlasím s tým, čo napísal Eduard Chmelár na svojom FB profile, že – „Nemýľte sa – toto nie je pápež bratislavskej kaviarne, nie je to ten gýčový ujo, ktorého vám ukazujú v sklenenej vitrínke.“ Nuž áno o predošlom živote pápeža Františka, toho veľa naštudovaného nemám a teda sa nebudem k nemu nijako [...]

Očistec „očistca“!

15.09.2021

Zapredanecké, neoliberálne, Covid apartheidnej segregačnej diktatúre naklonené „slovenské objektívne“ média doslova šalejú! „Novinárske“ vlasy si trhajú! Koľkože títo zapredaneckí „novinári“ nadpráce vykonali, aby sa naplnili slová Igora Matoviča o tom, že oni (Matovičovci a spol.) budú iní, ako tí pred nimi, že oni kradnúť nebudú, že oni sú Vláda [...]

O 5 minút 12 – 12. 9. 2021 – nebotyčná tuposť a hlúposť!

14.09.2021

Ostatná politická diskusia na RTVS O 5 minút 12 bola pre mňa osobne, ukážkou totálnej nebotyčnej tuposti a hlúposti. Hovorím o moderátorovi RTVS Marekovi Makarovi a dvoch „dámach političkách“, o Anne Zemanovej z SaS a Miriam Šutekovej zo Za ľudí. Marek Makara považuje stav rozhádanosti a rozštiepenosti v zo Za ľudí pre občanov SR za tak dôležitý, že [...]

Virus Outbreak Bolivia

ONLINE: Koronavírus nepribrzdil zmenu klímy, ľudstvo opäť plytvá

17.09.2021 06:00

Spomalenie ekonomík pre pandémiu koronavírusu nezbrdilo klimatické zmeny, emisie CO2 opäť rýchlo rastú a ľudstvo sa nespráva ekologickejšie.

Ide o pravdu, Marián Gavenda

Kňaz Gavenda v Ide o pravdu: V kauze Bezák je na ťahu Vatikán. Predpokladám ponuku diecézy mimo Slovenska

17.09.2021 05:00

„Pápež František vedel o tom, čo počas jeho návštevy prežíva prezidentka Zuzana Čaputová vo svojej rodine,“ priznal v relácii Ide o pravdu kňaz Marián Gavenda.

Týždeň mobility, bicykel

Namiesto áut kroky i cestovanie zadarmo

17.09.2021 05:00

Urobte 10-tisíc krokov a vyhrajte, alebo sa vyberte tatranskou električkou za polovičnú cenu. Začal sa Európsky týždeň mobility.

Preberanie štátnej ceny Jozefa Miloslava Hurbana

Hurbanovu cenu dostali Feldek, Sabaka i Hegerová

17.09.2021 05:00

Ceny udeľujú za mimoriadny prínos v kultúrnej, spoločenskej i humanitnej oblasti