Založ si blog

Čaputová, Matovič, Krajčí – tak toto si povinne pozrieť. .. !

…a nielen pozrieť, ale sa aj poriadne zamyslieť ! Čo to tu vlastne vystrájate, ako manipulujete za pomoci stále a večne vám naklonenými médiami !

https://www.youtube.com/watch?v=ElxjRl21Oes

Súhlasím s MUDr. Igorom Bukovským, úž nám dochádza s vami trpezlivosť, čo sa týka vášho „riešenia“ boja proti SARS-2.

Na základe uvedeného videa sa vás pýtam :

  • Igor Matovič, ešte aké si máme doma šiť svojpomocne rúška – totálny nezmysel
  • Zuzana Čaputová povedzte svojmu dobre platenému personálu, že vy nie ste bábika Barbie, že tie nádherné rúška, čom vám po stranách tváre odstávajú viac, ako jeden centimeter, vás neochránia pred ničím a nie to ešte pred vírusom SARS-2, ktorý je milión krát menší, ako jeden milimeter !
  • Marek Krajčí, vy máte len dve možnosti, buď zabezpečte a Igora Matoviča presvedčte, aby Igor Bukovský bol hlavný radca vlády SR v boji proti SARS-2, alebo sa vzdajte svojej ministerskej stoličky v jeho prospech a pustite na toto, dnes naozaj mimoriadne dôležité miesto človeka, ktorý si zachoval aj v tejto situácií zdravý rozum !

A čo sa týka povinného nosenia rúšok, tak to okamžite zrušte (nateraz s výnimkou návštevy nemocnice, obchodov) lebo rúška nás pred šírením tohto „nového“ vírusu nechránia.

Pretože nosenie rúšok, hlavne tých doma laicky vyrobených, má proti SARS-2, asi taký ochranný účinok, ako keď čistíte cibuľu a preto, aby ste zabránili páleniu očí, tak si dáte na nohy hrubšie ponožky ! Naozaj chodíme po ulici, ako nesvojprávny a doslova, ako id..ti !

Skúste denne k informáciám o zistených nakazených na SARS-2 a prípadne úmrtia aj z dôvodu SARS-2 (ešte som nikde nevidel štatistiku, že ľudia ktorí umreli „na“ SARS-2, umreli len „vďaka“ a na základe tohto vírusu) uvádzať aj štatistiky, koľko denne je nových zistení na rakovinu a koľko denne je úmrtí na rakovinu, koľko denne je nových zistení, doteraz „bežných“ ochorení a koľko im denne podľahlo obyvateľstva a potom si porovnajme, čo vlastne je pandémia a čo je len „pandémia“ lebo sme sa zamerali, len na tento jeden prípad. Pandémiu môžeme vytvoriť z hociktorého ochorenia, ak ho podrobíme takémuto podrobnému dennému sledovaniu a hlavne, ak mu vytvoríme takú masívnu mediálnu „reklamu“ !

Takže, vážení Čaputová, Matovič a vaša „vláda“ SR, buď sa nad veľmi rozumným názorom Igora Bukovského zamyslite a budete sa nim riadiť pri vašich ďalších „opatreniach“ a keď to na základe vašej „jedinečnosti“ a ješitnosti nedokážete, tak potom vám pekne ďakujeme – STAČILO ! – zbaľte sa a zbohom !!!

K Igorovi Bukovskému, vážený pán Bukovský, čo sa týka vašich názorov a odporúčaní na zdravú výživu, tak tu sa asi nezhodneme, ale pred týmto vašim videom o „opatreniach“ proti šíreniu sa SARS-2, úprimne snímam klobúk z hlavy a hlboko sa vám klaniam. Nuž, ale mám obavu, že vás YouTube (možno na žiadosť „vlády“ SR ), zablokuje, lebo hovoriť pravdu, poukazovať na pravdu, je dnes neprípustné, lebo svojim videom ste možno niekomu skazili kšeft (napr. z 35 € na 48 €, však Igor Matovič?!) a to sa predsa nerobí !!!

Slováci pozor. Opäť sa začína pomalá, plazivá covidizácia. .. !

29.06.2022

Dnes Slováci žijú každodennými starosťami, hlavne o tom, čo ich čaká ohľadne cien potravín, energií a pod. Média, tie dovolené, ich dennodenne kŕmia tým, ako je potrebné ešte viac zničiť Rusko, Rusov a ako si kvôli tomu je potrebné ešte viac utiahnuť opasky, ako je potrebné sa odstrihnúť od energií, ktoré by sa čo i len málinko obtreli o energetické nosiče, [...]

Čaputovej mediálna erupcia!

28.06.2022

Čo sa stalo? Čo sa deje? Zvonia niekomu „do politického hrobu“? Nuž áno, niekoľko otázok na úvod môjho dnešného názorového článku a to v súvislosti s Čaputovou, ktorá doslova mediálne explodovala, keď za ostatný týždeň stihla až tri TV predstavenia. Najskôr si zašla do RTVS do akejsi „Silnej zostavy“, ktorá je silná tak akurát svojou silnou [...]

Čaputová dala Slovákom jasne na vedomie, kto je dnes na Slovensku pánom a kde je dnes ich miesto!

26.06.2022

Čaputovej vyjadrenia je potrebné vnímať aj inak, ako len sucho prečítať a aj s navijakom spapkať! Jej vyjadrenia je potrebné vnímať v širšom kontexte a hlavne je potrebné čítať medzi riadkami, čo nám to vlastne odkazuje! Poniektorí mi vyčítajú, aj tvrdo, že neustále na ňu útočím, čo nie je pravda, a že na ňu, na nej, hľadám len to zlé. Nuž pravda je [...]

Vrtuľník Mi-171

Rezort vnútra chce nakúpiť dva vrtuľníky za vyše 29 miliónov eur, s Mi-171 má problémy

29.06.2022 11:52

Rezort poukazuje na problémy pri údržbe a prevádzke súčasných vrtuľníkov Mi-171 v súvislosti s aktuálnou situáciou na Ukrajine.

Americká armáda / Americký vojak / US Army /

V Európe bude ešte viac amerických vojakov

29.06.2022 11:38

V Poľsku vznikne nové armádne veliteľstvo.

Heslo Mirri2020

Remišová digitalizuje Slovensko. Odstrániť staré heslá z laptopu však nevie

29.06.2022 11:14

Remišová zverejnila video, kde sa pochválila účasťou na medzinárodnej konferencii. Záber však zachytáva jej pracovný laptop, na ktorom je na žltom papieriku uvedené prístupové heslo.

Ľuboš Blaha

Blahovi Facebook zablokoval po stránke aj osobný účet

29.06.2022 10:48

Na svojom súkromnom profile začal Blaha zdieľať svoje názory potom, ako mu Facebook zrušil stránku, ktorá mala vyše 174-tisíc sledovateľov.