Založ si blog

Čaputová, Matovič, Krajčí – tak toto si povinne pozrieť. .. !

…a nielen pozrieť, ale sa aj poriadne zamyslieť ! Čo to tu vlastne vystrájate, ako manipulujete za pomoci stále a večne vám naklonenými médiami !

https://www.youtube.com/watch?v=ElxjRl21Oes

Súhlasím s MUDr. Igorom Bukovským, úž nám dochádza s vami trpezlivosť, čo sa týka vášho „riešenia“ boja proti SARS-2.

Na základe uvedeného videa sa vás pýtam :

  • Igor Matovič, ešte aké si máme doma šiť svojpomocne rúška – totálny nezmysel
  • Zuzana Čaputová povedzte svojmu dobre platenému personálu, že vy nie ste bábika Barbie, že tie nádherné rúška, čom vám po stranách tváre odstávajú viac, ako jeden centimeter, vás neochránia pred ničím a nie to ešte pred vírusom SARS-2, ktorý je milión krát menší, ako jeden milimeter !
  • Marek Krajčí, vy máte len dve možnosti, buď zabezpečte a Igora Matoviča presvedčte, aby Igor Bukovský bol hlavný radca vlády SR v boji proti SARS-2, alebo sa vzdajte svojej ministerskej stoličky v jeho prospech a pustite na toto, dnes naozaj mimoriadne dôležité miesto človeka, ktorý si zachoval aj v tejto situácií zdravý rozum !

A čo sa týka povinného nosenia rúšok, tak to okamžite zrušte (nateraz s výnimkou návštevy nemocnice, obchodov) lebo rúška nás pred šírením tohto „nového“ vírusu nechránia.

Pretože nosenie rúšok, hlavne tých doma laicky vyrobených, má proti SARS-2, asi taký ochranný účinok, ako keď čistíte cibuľu a preto, aby ste zabránili páleniu očí, tak si dáte na nohy hrubšie ponožky ! Naozaj chodíme po ulici, ako nesvojprávny a doslova, ako id..ti !

Skúste denne k informáciám o zistených nakazených na SARS-2 a prípadne úmrtia aj z dôvodu SARS-2 (ešte som nikde nevidel štatistiku, že ľudia ktorí umreli „na“ SARS-2, umreli len „vďaka“ a na základe tohto vírusu) uvádzať aj štatistiky, koľko denne je nových zistení na rakovinu a koľko denne je úmrtí na rakovinu, koľko denne je nových zistení, doteraz „bežných“ ochorení a koľko im denne podľahlo obyvateľstva a potom si porovnajme, čo vlastne je pandémia a čo je len „pandémia“ lebo sme sa zamerali, len na tento jeden prípad. Pandémiu môžeme vytvoriť z hociktorého ochorenia, ak ho podrobíme takémuto podrobnému dennému sledovaniu a hlavne, ak mu vytvoríme takú masívnu mediálnu „reklamu“ !

Takže, vážení Čaputová, Matovič a vaša „vláda“ SR, buď sa nad veľmi rozumným názorom Igora Bukovského zamyslite a budete sa nim riadiť pri vašich ďalších „opatreniach“ a keď to na základe vašej „jedinečnosti“ a ješitnosti nedokážete, tak potom vám pekne ďakujeme – STAČILO ! – zbaľte sa a zbohom !!!

K Igorovi Bukovskému, vážený pán Bukovský, čo sa týka vašich názorov a odporúčaní na zdravú výživu, tak tu sa asi nezhodneme, ale pred týmto vašim videom o „opatreniach“ proti šíreniu sa SARS-2, úprimne snímam klobúk z hlavy a hlboko sa vám klaniam. Nuž, ale mám obavu, že vás YouTube (možno na žiadosť „vlády“ SR ), zablokuje, lebo hovoriť pravdu, poukazovať na pravdu, je dnes neprípustné, lebo svojim videom ste možno niekomu skazili kšeft (napr. z 35 € na 48 €, však Igor Matovič?!) a to sa predsa nerobí !!!

RTVS, tak ale toto je už vrchol, čo predvádzal. ..

26.05.2020

…moderátor Marek Makara v ostatnej relácií O 5 minút 12 ! Hosťami tejto relácie boli za vládnu koalíciu Marián Viskupič (SaS) a za opozíciu (akoby v NR SR bola jen táto jedna jediná opozičná strana!) Juraj Blanár (SMER-SD) – https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/14036/227472. V úvode dostal slovo Viskupič, aby ozrejmil, prečo v piatok nastala na hraniciach [...]

Nebezpečné vyhrážanie sa Igora Matoviča. ..

25.05.2020

…jeho hulvátske správanie sa a diktátorské chúťky !!! Včera to Igor už naozaj prehnal. Ako ináč, opäť cez Facebook (prvý facebookový predseda vlády SR, pevne verím, že aj posledný a to už čoskoro!) odkázal majiteľom a zamestnancom fitness centier a posilňovní, ktorých drzo a hulvátsky nazval „svalovci“, že ak sa opovážia svoje požiadavky riešiť, tým [...]

Matovič ? Kočner ? Ktorý z nich bude prvý. ..

24.05.2020

…čo mu prasknú nervy a začne hovoriť ?! Korona téma ohľadne zdravotných rizík, začína byť už takmer nepodstatná, vzhľadom na samo odídenie tejto pandémie (samozrejme, že nie naveky, ako u každého vírusu) a najlepších výsledkov v rámci sveta, ktoré SR v „boji“ s touto pandémiou dosiahla a to „len“ vďaka Igorovi ! Ale korona kríza hospodárska [...]

Thaci

Kosovský prezident odmietol rokovania so Srbskom, ktoré mal viesť Lajčák

26.05.2020 20:18

Namiesto toho Hashim Thaci vyzval na silnejšiu úlohu USA v procese normalizácii vzťahov so Srbskom.

kalinak

Nerozumné, nedôstojné, nešťastné. Kaliňák, Číž a Beňová reagujú na situáciu v Smere

26.05.2020 19:46

Čo hovoria na výzvu Petre Pellegriniho, ktorú adresoval Robertovi Ficovi, niektorí známi členovia Smeru?

Virus Outbreak Croatia

Na víkend k Jadranu? Dobro došli aj na dlhšie

26.05.2020 19:26, aktualizované: 19:27

Chorvátsko sa od piatka chystá otvoriť turistom zo Slovenska, Česka, Maďarska a Rakúska.

fico

Fico odkazuje Matovičovi: Ľuďom ste mali rozdať peniaze, ste amatéri!

26.05.2020 18:45

Ruky preč od minimálnej mzdy, Zákonníka práce a 13. dôchodku, predseda Smeru Robert Fico sa tvrdo pustil do vlády.

ferro

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 217
Celková čítanosť: 1855654x
Priemerná čítanosť článkov: 8551x

Autor blogu

Kategórie