Nemýlil som sa. .. !

…dnešným opätovným hlasovaním NR SR o predsedníckych postoch vo výboroch pre dvoch opozičných poslancov – Ľubomír Blaha (SMER-SD) a Marián Kotleba (K-ĽSNS), jasne preukázala v ktorých laviciach sedia demokrati a v ktorých laviciach sedia, tiež „demokrati“.

Dopadlo to opäť tak, ako požadoval Ondrej Dostal, že komunisti a fašisti nemajú miesto na predsedníckych postoch výborov NR SR určených pre opozičné politické strany a zároveň im bolo jasne dané najavo, dnes už druhýkrát, že nie oni, si budú zo svojich radov vyberať, koho nanominujú, ale „demokratická“ koaličná väčšina im „demokratický“ určí, ktorá že to nominácia z ich strany je pre nich priechodná.

Nuž občan volič, zamyslí sa a sám pre seba si odpovedz, kto je v tomto prípade extrémista, komunista, fašista a kto naozajstný demokrat.

Či tí prví sú Ľubomír Blaha a Marián Kotleba a tí druhí sú Ondrej Dostál a všetci koaliční poslanci alebo je to absolútne naopak.

Pre mňa je jednoznačne pravdivá tá druhá možnosť !!!

Áno, v mojom dnešnom prvom článku, som sa nemýlil, žiaľ už si ho nemáte možnosť prečítať !!!

Ukrajina už 4 roky útočí na EÚ a členské štáty NATO! A my nič?

08.04.2026

Pred čím si to zakrývame neustále oči? Prečo sa to bojíme povedať na priamo a nahlas? Ale pekne po poriadku a len fakty, ako vždy. 24.2.2022 RF vojensky vstúpila na východne územia UA. Každý príčetný človek musí, akékoľvek vojenské zásahy, odsúdiť. Teda aj ten rusky. Každý príčetný človek však za každým takýmto a podobným vojenským zásahom na cudzie [...]

Toto je dôkaz o „výhodnosti“ nášho členstva v EÚ! Potvrdí to konečne oficiálne aj Ministerstvo financií SR?

07.04.2026

Začnem od piky. Západ sa neuveriteľne triasol, aby sa socialisticky blok štátov v rámci RVHP (Rada vzájomnej hospodárskej pomoci) rozpadol čím skôr, aby potom, na tom „zaostalom“ socialistickom hospodárstve, mohli začať profitovať! Profitovať tým, že si ho za babku od nás odkúpia a potom nás skrze týchto našich zlatých nosníc budú nie len ekonomicky vyciciavať, [...]

Slováci takúto „kultúru“ poďme všetci zachraňovať do ulíc!

02.04.2026

Ja viem, je čas Veľkonočných sviatkov a teda bolo by načim, si dať aspoň po tieto dni pokoj s politikou, ale keď „čert“ opozičný akosi nikdy nespí, a nespí ani po tieto sviatočné dni. A pochybujem, či oni neoliberáli progresivisticky vôbec uznávajú tieto kresťanské sviatky, lebo už ani Vianoce neuznávajú…, ale nie o tom bude dnes „reč“. Nuž tak teda, [...]

Projekt Prečerpávacej vodnej elektrárne (PVE) Málinec

Progresívci po zrušení tendra znovu kritizujú plánovanú prečerpávaciu elektráreň na Podpoľaní

09.04.2026 16:00

Štátny podnik Vodohospodárska výstavba zrušil tender na obstaranie dokumentácie zámeru verejnej práce pre prečerpávaciu vodnú elektráreň.

Snimka obrazovky 2025-06-13 111143

Rómsky splnomocnec Daško dostal 750-tisíc pre "svoju" hudobnú školu Lavuta

09.04.2026 16:00

Splnomocnenec Daško dostal trištvrte milióna pre združenie, ktoré prevádzkuje aj hudobnú školu a riaditeľkou je jeho manželka.

Israel Lebanon Iran

Dohody bokom: Hizballáh hlási strety s izraelskou armádou, Bejrút dostal príkaz na evakuáciu

09.04.2026 15:45

Posledné izraelské údery si v Libanone podľa miestneho ministerstva zdravotníctva vyžiadali vyše 200 životov.