Založ si blog

Objektívny článok o Zuzane Čaputovej – prezidentke tejto krajiny .

Táto krajina má nesmierne šťastie, že občania tejto krajiny si v prezidentských voľbách 2019 zvolili za hlavu tejto krajiny, pani Zuzanu Čaputovú. Pani Zuzana Čaputová svojim kultivovaným predvolebným vystupovaním, kedy v diskusných reláciách preukázala, že chce a vie robiť nekonfliktnú a slušnú politiku, presvedčila v druhom kole prezidentských volieb až 58,40 % voličov tejto krajiny. Teda právom bola dňa 16. júna 2019 inaugurovaná a oficiálne sa stala prvou ženou tejto krajiny, ktorá obsadila post prezidentky našej krajiny.

Od prvého dňa sa prezidentka Zuzana Čaputová s veľkou vážnosťou ujala postu najvyššieho činiteľa krajiny a začala napĺňať svoje predsavzatia, ktoré deklarovala ešte, ako kandidát na post prezidenta a teda začala uplatňovať politiku slušnosti, spravodlivosti a to aj na základe svojho hodnotového nastavenia a osobného životného príbehu.

Prezidentka tejto krajiny Zuzana Čaputová sa okamžite pozitívne etablovala na politickej scéne EÚ o čom svedčí ja fakt , že prestížny a objektívny server Politico zaradil prezidentku našej krajiny medzi 28 najvplyvnejších ľudí v Europe. S pohľadu občana tejto krajiny sa jedná o isté ocenenie občana – voliča tejto krajiny, že po 30 rokoch slobody a demokracie, dospel do štádia, kedy si vie aj on správne vybrať, a to bez toho, žeby pani Zuzana Čaputová vo volebnej kampani na prezidenta tejto krajiny nekalo útočila na svojich spolu kandidátov.

Jednoducho občan – volič pochopil, že pre túto krajinu je nevyhnutné si zvoliť do čela krajiny osobnosť, ktoré má nielen famózny životný príbeh, ale vie, ako sa dá politika robiť slušne a pre všetkých občanov, tak ťažko skúšaných niekoľko ročným vládnutím strany SMER-SD, ktorá jednoznačne umožnila vstup mafie do politiky tejto krajiny.

Zuzana Čaputová spolu s demokratickými stranami, momentálne v opozícií – PS/SPOLU, Za ľudí a KDH a hlavne objektívnymi médiami tejto krajiny, občianskymi združeniami a mimovládnymi organizáciami, sa snaží občanovi ukázať, že politika sa dá robiť slušne a so slušnými ľuďmi, a pevne sa nádeja, že po PV 2020 sa táto krajina vydá cestou prosperity, slušnosti a spravodlivosti . Prezidentka tejto krajiny Zuzana Čaputová pevne verí, že po PV 2020 bude zostavená taká vláda, ktorá v tejto krajine vystrieda vládu oligarchov, vládu politikov, ktorí sa nepozastavovali nad tým, že do najvyšších poschodí vlády krajiny pustili mafiu, politikov, ktorí nebrali ohľad na občana tejto krajiny, ale len na svoj vlastný prospech a na vlastné obohatenie sa. Prezidentka Zuzana Čaputová sa nádeja, že vláda po PV 2020 bude slušná, bude presadzovať záujmy pracujúceho ľudu tejto krajiny,  bude presadzovať a svojim konaním bude preukazovať, že naša krajina bude pevnou súčasťou NATO a EÚ, vymedzí sa voči orientácií predošlej vlády na východ a hlavne, že zabezpečí rovnosť všetkých občanov krajiny, teda rovnosť v právach aj povinnostiach.

Prezidentka Zuzana Čaputová je zárukou, že naša krajina sa nevráti späť pred obdobie pred PV 2020, späť pred rok 1998, ba ani späť pred rok 1989.

Prezidentka tejto krajiny Zuzana Čaputová …

 

Záver :

Stačilo, naozaj je mi až nevoľno z toho čo som vyššie napísal, ale chcel som tým len poukázať nato, že dnes je vo verejnom priestore dovolené, ba priam až žiadúce písať o Zuzane Čaputovej, o „objektívnych“ médiách, ktoré pôsobia dnes na území našej republiky a o dnešnej „demokratickej“ opozícií, len takéto články a máte istotu, že sa o Vás nebude zaujímať ani NAKA, ani iná štátna inštitúcia zaoberajúca sa posudzovaním , čo je ešte v súlade s naším „demokratickým“ právom, že Váš článok nebude stiahnutý z obehu, že nebudete označený za rasistu, xenofóba, extrémistu alebo až fašistu. Že nebudete označený za rusofila, že jednoducho nebudete označený za nepriateľa tejto „krajiny“.

Avšak napísať článok takéhoto znenia, tak to si naozaj vyžaduje veľké sebazaprenie, a ja sa vo svojich článkoch už takto seba zapierať a seba trýzniť naozaj nebudem, asi budem musieť zniesť aj to, že niektoré moje články „budú“ objektívne posúdené, tak, že sa označia za nežiadúce a to z jediného dôvodu, že nebudú obsahovať takú „objektívnu pravdu“ o niektorých „našich“, „demokratických“ politikoch, o akej píšem vyššie v texte toho článku.

 

Slovensko potrebuje prezidenta! Nie Zuzanu Čaputovú! ! !

23.01.2021

Áno, PREZIDENTA a je jedno, či to bude muž alebo žena. Zuzana Čaputová dnes a denne ukazuje, že nie je hodná vykonávať a už vôbec nie, zotrvávať na pozícií najvyššieho ústavného činiteľa SR!!! Toto je moje osobné presvedčenie a môj, nateraz ničím vyvrátiteľný názor, vysvetlím nižšie v texte. Považujem za veľmi potrebné, aby čitateľ pochopil o čom [...]

Zaslúžia si Slováci diktátorskú vládu I. Matoviča? Na základe dnešného správania sa, určite ÁNO!

22.01.2021

Tento môj článok a môj osobný postoj k tejto diktátorskej vláde, nie je porazenecký, ba naopak, mal by slúžiť na to, aby sa Slovač konečne prebudila a začala aj skutočne nebojácne konať! Už dlhé mesiace čítam na sociálnych sieťach, počúvam všade, kde sa pohnem, samú ostrú kritiku na túto vládu a predovšetkým na samotného despotu Igora Matoviča a aj na Zuzanu [...]

V tomto sa R. Fico brutálne mýli! I. Matovič si môže vyložiť nohy! !!

21.01.2021

Skôr, ako prejdem k podstate, obsahu tohto môjho názorového článku, je potrebné z mojej strany, aby som uviedol tieto skutočnosti a ich možné následky! Prvá, na prvý pohľad menej podstatná vec. Dotýka sa „našich“ „objektívnych“ médií, v tomto prípade, konkrétne denníka SME a jeho šéfredaktorky Beaty Balogovej. Táto tiež „slovenská“, „objektívna“ [...]

Zdravotná sestra / Testovanie / Covid / Koronavírus /

Pri testovaní v Prievidzi pomáha aj Patrícia. Jej starká podľahla koronavírusu

23.01.2021 19:17

Zdravotná sestra Patrícia Bojková hovorí, že jej stará mama nemala žiadne závažné zdravotné problémy. No Covid-19 mal u nej rýchly priebeh.

Peniaze, euro, ekonomika

Tepličanom vracajú dane, ale len časť

23.01.2021 17:36

Obyvatelia Trenčianskych Teplíc dostávajú do rúk nové výmery daní. Radnica totiž neoprávnene vybrala od približne sedemtisíc ľudí vyššie dane.

Robert Fico

Nakupovanie Ag testov trnavskou firmou sa podľa Fica musí prešetriť

23.01.2021 14:00

Vicepremiérka a líderka strany Za ľudí Veronika Remišová tvrdí, že Slovensko nakupovalo testy za jednu z najlepších cien.

Andrej Danko

Danko žiada Matoviča o stretnutie k ruskej vakcíne proti covidu

23.01.2021 13:25

Podľa Danka môže prísť čas, že množstvo západných vakcín nebude stačiť a bude treba nakupovať vakcínu z východu.