Založ si blog

Objektívny článok o Zuzane Čaputovej – prezidentke tejto krajiny .

Táto krajina má nesmierne šťastie, že občania tejto krajiny si v prezidentských voľbách 2019 zvolili za hlavu tejto krajiny, pani Zuzanu Čaputovú. Pani Zuzana Čaputová svojim kultivovaným predvolebným vystupovaním, kedy v diskusných reláciách preukázala, že chce a vie robiť nekonfliktnú a slušnú politiku, presvedčila v druhom kole prezidentských volieb až 58,40 % voličov tejto krajiny. Teda právom bola dňa 16. júna 2019 inaugurovaná a oficiálne sa stala prvou ženou tejto krajiny, ktorá obsadila post prezidentky našej krajiny.

Od prvého dňa sa prezidentka Zuzana Čaputová s veľkou vážnosťou ujala postu najvyššieho činiteľa krajiny a začala napĺňať svoje predsavzatia, ktoré deklarovala ešte, ako kandidát na post prezidenta a teda začala uplatňovať politiku slušnosti, spravodlivosti a to aj na základe svojho hodnotového nastavenia a osobného životného príbehu.

Prezidentka tejto krajiny Zuzana Čaputová sa okamžite pozitívne etablovala na politickej scéne EÚ o čom svedčí ja fakt , že prestížny a objektívny server Politico zaradil prezidentku našej krajiny medzi 28 najvplyvnejších ľudí v Europe. S pohľadu občana tejto krajiny sa jedná o isté ocenenie občana – voliča tejto krajiny, že po 30 rokoch slobody a demokracie, dospel do štádia, kedy si vie aj on správne vybrať, a to bez toho, žeby pani Zuzana Čaputová vo volebnej kampani na prezidenta tejto krajiny nekalo útočila na svojich spolu kandidátov.

Jednoducho občan – volič pochopil, že pre túto krajinu je nevyhnutné si zvoliť do čela krajiny osobnosť, ktoré má nielen famózny životný príbeh, ale vie, ako sa dá politika robiť slušne a pre všetkých občanov, tak ťažko skúšaných niekoľko ročným vládnutím strany SMER-SD, ktorá jednoznačne umožnila vstup mafie do politiky tejto krajiny.

Zuzana Čaputová spolu s demokratickými stranami, momentálne v opozícií – PS/SPOLU, Za ľudí a KDH a hlavne objektívnymi médiami tejto krajiny, občianskymi združeniami a mimovládnymi organizáciami, sa snaží občanovi ukázať, že politika sa dá robiť slušne a so slušnými ľuďmi, a pevne sa nádeja, že po PV 2020 sa táto krajina vydá cestou prosperity, slušnosti a spravodlivosti . Prezidentka tejto krajiny Zuzana Čaputová pevne verí, že po PV 2020 bude zostavená taká vláda, ktorá v tejto krajine vystrieda vládu oligarchov, vládu politikov, ktorí sa nepozastavovali nad tým, že do najvyšších poschodí vlády krajiny pustili mafiu, politikov, ktorí nebrali ohľad na občana tejto krajiny, ale len na svoj vlastný prospech a na vlastné obohatenie sa. Prezidentka Zuzana Čaputová sa nádeja, že vláda po PV 2020 bude slušná, bude presadzovať záujmy pracujúceho ľudu tejto krajiny,  bude presadzovať a svojim konaním bude preukazovať, že naša krajina bude pevnou súčasťou NATO a EÚ, vymedzí sa voči orientácií predošlej vlády na východ a hlavne, že zabezpečí rovnosť všetkých občanov krajiny, teda rovnosť v právach aj povinnostiach.

Prezidentka Zuzana Čaputová je zárukou, že naša krajina sa nevráti späť pred obdobie pred PV 2020, späť pred rok 1998, ba ani späť pred rok 1989.

Prezidentka tejto krajiny Zuzana Čaputová …

 

Záver :

Stačilo, naozaj je mi až nevoľno z toho čo som vyššie napísal, ale chcel som tým len poukázať nato, že dnes je vo verejnom priestore dovolené, ba priam až žiadúce písať o Zuzane Čaputovej, o „objektívnych“ médiách, ktoré pôsobia dnes na území našej republiky a o dnešnej „demokratickej“ opozícií, len takéto články a máte istotu, že sa o Vás nebude zaujímať ani NAKA, ani iná štátna inštitúcia zaoberajúca sa posudzovaním , čo je ešte v súlade s naším „demokratickým“ právom, že Váš článok nebude stiahnutý z obehu, že nebudete označený za rasistu, xenofóba, extrémistu alebo až fašistu. Že nebudete označený za rusofila, že jednoducho nebudete označený za nepriateľa tejto „krajiny“.

Avšak napísať článok takéhoto znenia, tak to si naozaj vyžaduje veľké sebazaprenie, a ja sa vo svojich článkoch už takto seba zapierať a seba trýzniť naozaj nebudem, asi budem musieť zniesť aj to, že niektoré moje články „budú“ objektívne posúdené, tak, že sa označia za nežiadúce a to z jediného dôvodu, že nebudú obsahovať takú „objektívnu pravdu“ o niektorých „našich“, „demokratických“ politikoch, o akej píšem vyššie v texte toho článku.

 

Pracuje sa na ďalšom mega podvode na občanoch SR?

09.05.2021

Dnešná „vládna“ despoticko-diktátorsko-tyranská mašinéria, chunta, sa sväto-sväte zadúša, že predčasné PV sú pre ňu absolútne neprijateľné. Presne tak isto sa tvári aj Zuzany Čaputová, ktorá sa ani len málinko nepozastavila nad tým, presne 1. apríla 2021, že vymenováva opäť tú istú vládu, vládu Igora Matoviča, ktorý bol presunutý v rokovacej sále vlády [...]

Ponovembrová-89 mládež, toto je pravda a nie to, čo Vám odkazuje Z. Čaputová a spol. !

08.05.2021

Manipulácia s novodobou históriou Európy, sa začala ihneď po tom, čo v strednej Európe, v štátoch bývalého sovietskeho socialistického bloku, ČSSR nevynímajúc, prevzali moc do svojich špinavých imperialistických, kapitalistických rúk, Západne veľkokapitalistické, buržoázne, neoliberálne sily na čele s USA administratívou. Vtedy, v novembri 1989, si socialisticky [...]

Vysokoškolská študentská rada, hanba Vám, aj všetkým VŠ študentom!

07.05.2021

Som presvedčený, že na napísanie tohto porovnávacieho článku o študentoch z novembra 1989 a o dnešných študentoch – máj 2021 mám kompetenciu, ako málokto! Samozrejme, že nie som jediný, ale asi som dnes jediný, ktorý sa podujal napísať tento naozaj nadmieru kritický článok na našu dnešnú, hlbokým spánkom spiacu, VŠ mládež. Hneď na úvod je potrebné z mojej [...]

koronavírus, India

ONLINE: Niektoré ľudnaté krajiny desí ako vírus ničí Indiu

10.05.2021 07:00

Ľudnaté krajiny sveta, ktoré bojujú s rastúcim počtom prípadov nákazy koronavírusom, s obavami hľadia na katastrofu, ktorá teraz ničí Indiu.

Colorado, streľba

Muž zastrelil na oslave šesť ľudí, potom aj seba

10.05.2021 05:50

Šesť dospelých osôb vrátane svojej priateľky zastrelil muž v nedeľu skoro ráno na narodeninovej oslave v americkom štáte Colorado.

navaľný navalnyj

Hlavný lekár z nemocnice v Omsku, kde ležal Navaľnyj, je nezvestný

10.05.2021 05:30

Alexander Murachovskij, od novembra minulého roka minister zdravotníctva Omskej oblasti, sa v piatok nevrátil z poľovačky.

pocasie-10-5-2021

Týždeň kontrastov. Najskôr nás vyfúka horúci vzduch, potom poleje dážď

10.05.2021 00:00

Počasie počas týždňa bude mať dve tváre. Najskôr veľmi horúcu, potom zase mokrú. Kam až stúpnu teploty a kedy sa počasie zlomí?