Založ si blog

Novinár Martin Daňo zaistený NAKA! , „novinárka“ Monika Tódová (zatiaľ) NIE !

Keď policajný prezident SR opúšťal NR SR a jej Výbor pre obranu a bezpečnosť, ktorý bol zvolaný z dôvodu podania vysvetlenia obvinenia zo strany NAKA na Roberta Fica, sa jasne do médií vyjadril, že on si nenechá zasahovať do práce polície, a hlavná veta bola tá, že bude ešte veľmi zaujímavý predvianočný čas, myslel zo strany polície SR !

A je to tu, tak NAKA nám dnes zaistila novinára Martina Daňa, toho novinára, ktorý nám vo svojich príspevkoch na facebooku prinášal informácie, ktoré by sme márne čakali od tých naozajstných „novinároch“, a že boli pravdivé sme si mohli overiť na jeho nezostrihaných videách. Teda autentické, zámerne neskresľované informácie v plnej nahote. A keďže sa tým rúbalo do živého, istých „závadových“ osôb, tak sa stal predmetom veľkého záujmu NAKA.

Nebudem teraz konšpirovať, či NAKA má alebo nemá skutočné dôkazy proti novinárovi Martinovi Daňovi, takého charakteru, že bolo ho potrebné takto teatrálne zaistiť. Nuž počkáme si na obvinenie, ktoré bude voči nemu vznesené a následne bude môj komentár obšírnejší. Z môjho pohľadu novinár Martin Daňo nieže nemal byť NAKA zaistený, ale mal byť za svoju investigatívnu novinárčinu NAKA odmenený, a malo sa mu tiež jednoznačne dostať takej pocty ako toť nedávno sa dostalo p. Irene Bihariovej, podpredsedníčke Progresívne Slovensko !

Na celej veci ma prekvapilo hlavne to, že som od NAKA očakával, že ako prvú zaistí „novinárku“ Moniku Tódovú a to z jediného jasného dôvodu, neoprávnené a protizákonné vynášanie informácií zo živého trestného spisu, zverejnenie akejsi nikým neoverenej Threemy, a hlavne aby sa od tejto „Novinárky“ dozvedeli, kto že je to ten jej „zdroj“ z justičného prostredia, ktorý ju zásoboval takými „overenými“ informáciami a teda suplovala GP SR ?! Takto by sa NAKA dozvedela a aj celé Slovensko, kto je informátorom „novinárky“ Moniky Tódovej a či tá jeho „činnosť“ nie je protizákonná a či nemá slúžiť len jednému politickému prúdu, tomu ktorí je pre našu „krajinu“ s pohľadu západných neoliberálov najvýhodnejší.

Nuž na teraz len toľko, môžem za seba konštatovať, že zo strany NAKA, zatiaľ všetko zlé, pozorne sledujme dianie, udalosti a ďalšie kroky, majme otvorené oči, nastrážené uši a chladnú hlavu.

BODKA: „objektívne“ média na čele so SME sa už vytešujú a Daňove zaistenie komentujú posmechárskym spôsobom, že „…dnes NAKA zaistila agresívneho youtubera Daňa…!, lenže Vážení „novinári“ aj na Vás platí to staré známe „Kto sa smeje naposledy, ten sa smeje najlepšie !“ a ja by som to ešte upravil na „Kto sa dnes smeje najlepšie, asi tuší, že je to už naposledy!“

Biden verí Putinovi a povzbudzuje ho do konečného víťazstva, Trumpa si vybral za svoju pravú ruku!

12.07.2024

A takýto človek vraj „vládne“ svetu? A takémuto človeku sa EÚ klania? Naozaj toto už ani nie je smiešne! Toto je tragédia, ktorá môže ľudstvo veľmi mrzieť! Toto je na hlboké zamyslenie sa! Je nemysliteľné, aby človek s tak ťažkým mentálnym postihnutím, aké s najväčšou pravdepodobnosťou má „prezident“ USA Joe Biden, bol ten, ktorého budú poslúchať [...]

Samit NATO Washington 2024 – spolok mierotvorcov alebo kazisvetov?

11.07.2024

Hneď na úvod celkom jasne napíšem, že ak by to bolo v mojej moci, tak by som okamžite z tohto spolku stiahol Pellegriniho aj Blanára a nechal by som tam za SR len tých najnižšie protokolárne postavených z nášho rezortu zahraničnej diplomacie, ktorý by tam boli pro forma! Z obsahu článku jasne vyplynie prečo. Ale pekne po poriadku. Vo Washingtone prebieha stretnutie NATO, [...]

Bola to Moskva alebo Kyjev? A opäť ani len náznak elementárnej zdržanlivosti!

10.07.2024

Isteže dňa 24.2.2022 to bola Moskva, ktorá vojensky vstúpila na územie Ukrajiny. O tom niet pochýb ani sporu. Spor nie je ani v tom, že tak učiniť nikdy nemala. V čom spor však je, či to bola akcia vyprovokovaná alebo nevyprovokovaná. Ale toto tu dnes riešiť nejdem. V dnešnom článku sa povenujem tomu, že tu máme opäť niečo, čo sa na území Ukrajiny nikdy stať nemalo [...]

Czech Republic Protest

Časť pracujúcej chudoby stratí garanciu najnižšieho príjmu. Ako budú vyzerať preteky minimálnej mzdy medzi Českom a Slovenskom?

25.07.2024 18:00

Najmenej zarábajúci Česi a Slováci sú na tom v súčasnosti takmer rovnako. Ako by mohlo dopadnúť ich porovnanie o päť rokov neskôr?

Matúš Šutaj Eštok

Ministri avizujú zlepšenie podmienok pre príslušníkov ozbrojených zborov

25.07.2024 17:32, aktualizované: 18:02

Avizovaný je aj návrh na zavedenie stabilizačného a náborového príspevku vo výške 5000 eur.

Elon Musk, Trump

Trump: Musk mi nikdy nepovedal o úmysle darovať 45 miliónov na kampaň

25.07.2024 17:17

S elektrickými autami pre všetkých nesúhlasím, povedal tiež republikánsky kandidát na prezidenta USA.

Baňa

Zadlžený indický robotník vykopal obrí diamant. Svojim deťom chce zaplatiť kvalitné vzdelanie

25.07.2024 16:58

Rádžu Gound si už viac ako desať rokov prenajíma bane v meste Panna v nádeji, že nájde diamant.