Založ si blog

Novinár Martin Daňo zaistený NAKA! , „novinárka“ Monika Tódová (zatiaľ) NIE !

Keď policajný prezident SR opúšťal NR SR a jej Výbor pre obranu a bezpečnosť, ktorý bol zvolaný z dôvodu podania vysvetlenia obvinenia zo strany NAKA na Roberta Fica, sa jasne do médií vyjadril, že on si nenechá zasahovať do práce polície, a hlavná veta bola tá, že bude ešte veľmi zaujímavý predvianočný čas, myslel zo strany polície SR !

A je to tu, tak NAKA nám dnes zaistila novinára Martina Daňa, toho novinára, ktorý nám vo svojich príspevkoch na facebooku prinášal informácie, ktoré by sme márne čakali od tých naozajstných „novinároch“, a že boli pravdivé sme si mohli overiť na jeho nezostrihaných videách. Teda autentické, zámerne neskresľované informácie v plnej nahote. A keďže sa tým rúbalo do živého, istých „závadových“ osôb, tak sa stal predmetom veľkého záujmu NAKA.

Nebudem teraz konšpirovať, či NAKA má alebo nemá skutočné dôkazy proti novinárovi Martinovi Daňovi, takého charakteru, že bolo ho potrebné takto teatrálne zaistiť. Nuž počkáme si na obvinenie, ktoré bude voči nemu vznesené a následne bude môj komentár obšírnejší. Z môjho pohľadu novinár Martin Daňo nieže nemal byť NAKA zaistený, ale mal byť za svoju investigatívnu novinárčinu NAKA odmenený, a malo sa mu tiež jednoznačne dostať takej pocty ako toť nedávno sa dostalo p. Irene Bihariovej, podpredsedníčke Progresívne Slovensko !

Na celej veci ma prekvapilo hlavne to, že som od NAKA očakával, že ako prvú zaistí „novinárku“ Moniku Tódovú a to z jediného jasného dôvodu, neoprávnené a protizákonné vynášanie informácií zo živého trestného spisu, zverejnenie akejsi nikým neoverenej Threemy, a hlavne aby sa od tejto „Novinárky“ dozvedeli, kto že je to ten jej „zdroj“ z justičného prostredia, ktorý ju zásoboval takými „overenými“ informáciami a teda suplovala GP SR ?! Takto by sa NAKA dozvedela a aj celé Slovensko, kto je informátorom „novinárky“ Moniky Tódovej a či tá jeho „činnosť“ nie je protizákonná a či nemá slúžiť len jednému politickému prúdu, tomu ktorí je pre našu „krajinu“ s pohľadu západných neoliberálov najvýhodnejší.

Nuž na teraz len toľko, môžem za seba konštatovať, že zo strany NAKA, zatiaľ všetko zlé, pozorne sledujme dianie, udalosti a ďalšie kroky, majme otvorené oči, nastrážené uši a chladnú hlavu.

BODKA: „objektívne“ média na čele so SME sa už vytešujú a Daňove zaistenie komentujú posmechárskym spôsobom, že „…dnes NAKA zaistila agresívneho youtubera Daňa…!, lenže Vážení „novinári“ aj na Vás platí to staré známe „Kto sa smeje naposledy, ten sa smeje najlepšie !“ a ja by som to ešte upravil na „Kto sa dnes smeje najlepšie, asi tuší, že je to už naposledy!“

Z. Čaputová dostatočne vysvetlila seniorom svoju „ľudskosť“ ? !

11.07.2020

Zuzana Čaputová sa vybrala medzi pospolití ľud SR s odôvodnením, že od prezidentského stola nemôže posúdiť, ako sa občanom SR žije, čo ich trápi a pod. Naozaj ušľachtilá myšlienka a ešte ušľachtilejší počin hlavy štátu ! Ak by tu nebolo veľké ALE ! Svoje zisťovanie o stave životnej úrovne našej spoločnosti začala v tej „chudobnejšej“ časti SR, teda [...]

Peter Pellegrini a spol. (a vám podobní) – von z NR SR !

10.07.2020

Plne si uvedomujem, že na základe dnes platnej legislatívy si Peter Pellegrini a jeho zradcovská desiatka, nemusia túto moju výzvu ani v najmenšom všimnúť, ba naopak môžu sa na ňu zvysoka vykašlať a zradcovský pousmiať. Nie som členom SMER-SD, nikdy som nebol ani voličom SMER-SD, nie som ani ich sympatizant a ani neplánujem byť ich volič do budúcnosti lebo ako som už [...]

Zuzana Čaputová nadobudla novú hodnotovú skúsenosť !

09.07.2020

Vybavené ! Vybavené ? A opäť zo strany Zuzany Čaputovej prázdna, nič hovoriaca fráza. Na vzájomné obviňovanie sa koaličných partnerov počas „diplomovkakrízy“, ale aj na poukázanie ministra práce, sociálnych vecí a rodiny Milana Krajniaka na jej advokátsku minulosť (advokátska licencia) Zuzana Čaputová zareagovala takto – „…beriem to na vedomie. To hlasovanie [...]

Loď

USA oficiálne odmietli nároky Číny v oblasti Juhočínskeho mora

13.07.2020 22:18

Šéf americkej diplomacie zároveň prisľúbil podporu spojencom a partnerom USA v regióne.

Afganistan Kábul Výbuch

Útok na sídlo tajnej služby v Afganistane si vyžiadal 11 mŕtvych a 63 zranených

13.07.2020 21:44

Útok odštartoval samovražedný atentátnik, ktorý pri vchode do komplexu odpálil auto naložené výbušninami.

STU, FIIT, Fakulta informatiky a informačných technológií STU

Akademický senát STU neodvolal dekana fakulty informatiky

13.07.2020 20:42

Za návrh odvolať dekana Ivana Kotuliaka bolo 18 členov senátu, proti 13 členov a traja sa zdržali. Na odvolanie bolo potrebných 23 hlasov.

zbraň, pištol

Česká vláda schválila návrh, ktorý do ústavy zavedie právo na zbraň

13.07.2020 20:10

Zbraňou môže byť podľa správy všetko, čo urobí zásah voči ľudskému telu dôraznejším.

ferro

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 257
Celková čítanosť: 2491643x
Priemerná čítanosť článkov: 9695x

Autor blogu

Kategórie