Založ si blog

Novinár Martin Daňo zaistený NAKA! , „novinárka“ Monika Tódová (zatiaľ) NIE !

Keď policajný prezident SR opúšťal NR SR a jej Výbor pre obranu a bezpečnosť, ktorý bol zvolaný z dôvodu podania vysvetlenia obvinenia zo strany NAKA na Roberta Fica, sa jasne do médií vyjadril, že on si nenechá zasahovať do práce polície, a hlavná veta bola tá, že bude ešte veľmi zaujímavý predvianočný čas, myslel zo strany polície SR !

A je to tu, tak NAKA nám dnes zaistila novinára Martina Daňa, toho novinára, ktorý nám vo svojich príspevkoch na facebooku prinášal informácie, ktoré by sme márne čakali od tých naozajstných „novinároch“, a že boli pravdivé sme si mohli overiť na jeho nezostrihaných videách. Teda autentické, zámerne neskresľované informácie v plnej nahote. A keďže sa tým rúbalo do živého, istých „závadových“ osôb, tak sa stal predmetom veľkého záujmu NAKA.

Nebudem teraz konšpirovať, či NAKA má alebo nemá skutočné dôkazy proti novinárovi Martinovi Daňovi, takého charakteru, že bolo ho potrebné takto teatrálne zaistiť. Nuž počkáme si na obvinenie, ktoré bude voči nemu vznesené a následne bude môj komentár obšírnejší. Z môjho pohľadu novinár Martin Daňo nieže nemal byť NAKA zaistený, ale mal byť za svoju investigatívnu novinárčinu NAKA odmenený, a malo sa mu tiež jednoznačne dostať takej pocty ako toť nedávno sa dostalo p. Irene Bihariovej, podpredsedníčke Progresívne Slovensko !

Na celej veci ma prekvapilo hlavne to, že som od NAKA očakával, že ako prvú zaistí „novinárku“ Moniku Tódovú a to z jediného jasného dôvodu, neoprávnené a protizákonné vynášanie informácií zo živého trestného spisu, zverejnenie akejsi nikým neoverenej Threemy, a hlavne aby sa od tejto „Novinárky“ dozvedeli, kto že je to ten jej „zdroj“ z justičného prostredia, ktorý ju zásoboval takými „overenými“ informáciami a teda suplovala GP SR ?! Takto by sa NAKA dozvedela a aj celé Slovensko, kto je informátorom „novinárky“ Moniky Tódovej a či tá jeho „činnosť“ nie je protizákonná a či nemá slúžiť len jednému politickému prúdu, tomu ktorí je pre našu „krajinu“ s pohľadu západných neoliberálov najvýhodnejší.

Nuž na teraz len toľko, môžem za seba konštatovať, že zo strany NAKA, zatiaľ všetko zlé, pozorne sledujme dianie, udalosti a ďalšie kroky, majme otvorené oči, nastrážené uši a chladnú hlavu.

BODKA: „objektívne“ média na čele so SME sa už vytešujú a Daňove zaistenie komentujú posmechárskym spôsobom, že „…dnes NAKA zaistila agresívneho youtubera Daňa…!, lenže Vážení „novinári“ aj na Vás platí to staré známe „Kto sa smeje naposledy, ten sa smeje najlepšie !“ a ja by som to ešte upravil na „Kto sa dnes smeje najlepšie, asi tuší, že je to už naposledy!“

Volebné právo až po tridsiatke !

20.01.2020

Je to šok ?, je to nereálne ?, je to "choré"?, ak sa v dnešnom článku budem venovať volebnému právu a to tým spôsobom, že navrhujem, aby sa v spoločnosti začala verejná diskusia na zvýšenie viac »

Polícia SR, zaisťovanie osôb v „súčinnosti“ médiami!

17.01.2020

Dobroslav Trnka bol včera zadržaný Políciou SR (PSR), s tým súhlasím a súhlasím aj s tým, že sa tak malo udiať už oveľa skôr a taktiež súhlasím aj s tým, že mali byť zadržané aj viac »

Polícia SR a Čaputová nekonajú v súlade so záujmami „demokratickej“ opozície !

17.01.2020

V Dobroslav Trnka bol včera zadržaný Políciou SR (PSR), s tým súhlasím a súhlasím aj s tým, že sa tak malo udiať už oveľa skôr a taktiež súhlasím aj s tým, že mali byť zadržané aj viac »

počasie 21. 1. 2020

Počasie si na január pripravilo niečo výnimočné

20.01.2020 18:26

Masa vzduchu, ktorá je nad Európou, má parametre, ktoré meteorológovia považujú v januári za výnimočné.

migranti, presun

Rakúska polícia blízko hraníc s Českom a SR zadržala desiatky migrantov

20.01.2020 18:02

V nedeľu skoro ráno skončilo v rukách polície 44 občanov Afganistanu.

zuzana čaputová prezidentka

Čaputová odvolala z funkcie piatich sudcov, ktorí dosiahli vek 65 rokov

20.01.2020 17:50

Prezidentka pri odvolaní postupovala podľa Ústavy SR a podľa zákona o sudcoch a prísediacich.

Mýto, kamión

Štát a dopravcovia sa o mýte nedohodli

20.01.2020 17:11

Ministerstvo dopravy a výstavby SR na stretnutí s autodopravcami v pondelok predložilo dva návrhy na úpravu zliav zo sadzieb mýta. Nepochodilo.

ferro

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 118
Celková čítanosť: 750840x
Priemerná čítanosť článkov: 6363x

Autor blogu

Kategórie