Založ si blog

Novinár Martin Daňo zaistený NAKA! , „novinárka“ Monika Tódová (zatiaľ) NIE !

Keď policajný prezident SR opúšťal NR SR a jej Výbor pre obranu a bezpečnosť, ktorý bol zvolaný z dôvodu podania vysvetlenia obvinenia zo strany NAKA na Roberta Fica, sa jasne do médií vyjadril, že on si nenechá zasahovať do práce polície, a hlavná veta bola tá, že bude ešte veľmi zaujímavý predvianočný čas, myslel zo strany polície SR !

A je to tu, tak NAKA nám dnes zaistila novinára Martina Daňa, toho novinára, ktorý nám vo svojich príspevkoch na facebooku prinášal informácie, ktoré by sme márne čakali od tých naozajstných „novinároch“, a že boli pravdivé sme si mohli overiť na jeho nezostrihaných videách. Teda autentické, zámerne neskresľované informácie v plnej nahote. A keďže sa tým rúbalo do živého, istých „závadových“ osôb, tak sa stal predmetom veľkého záujmu NAKA.

Nebudem teraz konšpirovať, či NAKA má alebo nemá skutočné dôkazy proti novinárovi Martinovi Daňovi, takého charakteru, že bolo ho potrebné takto teatrálne zaistiť. Nuž počkáme si na obvinenie, ktoré bude voči nemu vznesené a následne bude môj komentár obšírnejší. Z môjho pohľadu novinár Martin Daňo nieže nemal byť NAKA zaistený, ale mal byť za svoju investigatívnu novinárčinu NAKA odmenený, a malo sa mu tiež jednoznačne dostať takej pocty ako toť nedávno sa dostalo p. Irene Bihariovej, podpredsedníčke Progresívne Slovensko !

Na celej veci ma prekvapilo hlavne to, že som od NAKA očakával, že ako prvú zaistí „novinárku“ Moniku Tódovú a to z jediného jasného dôvodu, neoprávnené a protizákonné vynášanie informácií zo živého trestného spisu, zverejnenie akejsi nikým neoverenej Threemy, a hlavne aby sa od tejto „Novinárky“ dozvedeli, kto že je to ten jej „zdroj“ z justičného prostredia, ktorý ju zásoboval takými „overenými“ informáciami a teda suplovala GP SR ?! Takto by sa NAKA dozvedela a aj celé Slovensko, kto je informátorom „novinárky“ Moniky Tódovej a či tá jeho „činnosť“ nie je protizákonná a či nemá slúžiť len jednému politickému prúdu, tomu ktorí je pre našu „krajinu“ s pohľadu západných neoliberálov najvýhodnejší.

Nuž na teraz len toľko, môžem za seba konštatovať, že zo strany NAKA, zatiaľ všetko zlé, pozorne sledujme dianie, udalosti a ďalšie kroky, majme otvorené oči, nastrážené uši a chladnú hlavu.

BODKA: „objektívne“ média na čele so SME sa už vytešujú a Daňove zaistenie komentujú posmechárskym spôsobom, že „…dnes NAKA zaistila agresívneho youtubera Daňa…!, lenže Vážení „novinári“ aj na Vás platí to staré známe „Kto sa smeje naposledy, ten sa smeje najlepšie !“ a ja by som to ešte upravil na „Kto sa dnes smeje najlepšie, asi tuší, že je to už naposledy!“

Henrich Krejča dnes na TV Markíza – „Urobili sme všetko preto, aby voľby dopadli dobre“! Škandál!

29.09.2023

TV Markíza, na Slovensku prevádzkuje spoločnosť CME Slovak Holdings B.V., ktorá patrí do skupiny Central European Media Enterprises, ktorej sídlo je na/v Hamilton, Bermudy! Teda každému súdnemu obyvateľovi SR je zrejmé, že táto TV nie je pro slovenská, pro národná…a že „spieva a tancuje“, tak, ako jej pískajú Západný zahraniční majitelia… Zároveň [...]

Čaputovej posledné predvolebné politicko-hadie zákerné uštipnutie!

28.09.2023

Poniektorí to aj predpovedali. Že Čaputová tesne pred začiatkom moratória na politickú prezentáciu politických subjektov, ktoré sa zúčastnia parlamentných volieb, ešte raz naposledy (naozaj naposledy?!) sa brutálne zapojila do predvolebnej kampane, ako keby sama kandidovala na čele jedného nemenovaného politického subjektu. A keďže je moratórium, tak nebudem konkrétne [...]

RTVS a ich dnešné posledné predvolebné dno manipulácie s voličmi! Po PV neakceptovateľné!

27.09.2023

To je niečo neskutočné! Dnes, 27.9.23, počas obedňajších hodín, som zachytil reláciu RTVS/SRo – Z prvej ruky, kde akýsi dvaja „mudrci“ – MICHAL MISLOVIČ, riaditeľ prieskumnej agentúry Median SK a SAMUEL ABRAHÁM, Politológ a rektor BISLA v Bratislave, preberali ostatný predvolebný model, dvornej to prieskumnej agentúry RTVS – Median SK. Ani by som ich [...]

ponorka, Gotland

Británia vloží štyri miliardy libier do vývoja novej útočnej ponorky

01.10.2023 22:01

Postaviť ju plánuje spoločne s Austráliou.

hasiči Trenčín auto požiar

Hasiči v Trenčíne likvidujú požiar výrobnej haly

01.10.2023 21:35, aktualizované: 21:56

Na likvidáciu požiaru vyslali 12 kusov techniky a 22 hasičov.

Volodymyr Zelenskyj

Víťazstvo Ukrajiny vo vojne príde, povedal Zelenskyj

01.10.2023 21:21

Prezident zároveň zdôraznil, že „odvaha, húževnatosť, jednota sú veci, ktoré nesmieme stratiť, aby sme nestratili Ukrajinu“.

lietadlo

Pád malého lietadla v Senici si vyžiadal dve obete

01.10.2023 19:58

V senickej mestskej časti Čáčov spadlo v nedeľu podvečer malé lietadlo.