Založ si blog

Deň, keď majú naše deti narodeniny !

Dnes je pre mňa a moju manželku, ten najkrajší deň v roku. Naša dcérenka má 12 rokov ! Presne pred dvanástimi rokmi o 7:50 hod., prišla naša dcérenka na tento nádherný svet !

Tento deň a túto hodinu si budem pamätať do mojich posledných dní, lebo bol som pri pôrode, a samozrejme, že som bol celú noc v nemocnici, v jednej miestnosti, pri manželke, a očakávali sme príchod nášho potomka. Vedeli sme že to bude dievčatko, a ja som sa s mojou dcérenkou zhováral ešte keď bola v maminkinom brušku .

Bol som „prvý“ čo videl našu milovanú dcérenku, keď prišla na tento svet, bol som „prvý“, čo počul ten nádherný plač dieťatka, ktoré sa prvý krát nadýchlo. Bol som hrdý na moju milovanú manželku, ktorá priviedla na svet našu dcérenku, a najlepšie to vystihol pán doktor, ktorý pomáhal našej dcérenke na svet, „mamička, držali ste sa výborne!“ ( a veru aj ja, odišiel som s pôrodnej sály po vlastných).

Prajem všetkým otcom, mužom, a ak chcete aj chlapom, aby zažili (ak im to okolnosti umožňujú) tú nesmierne šťastnú  emóciu, keď ste pri tom, kedy Vaše dieťa prichádza na svet !

Áno, nehanbím sa za to, že po návrate domov som si od toho vypätia, od šťastia a mnou lomcujúcich emócií, že Ja som otec !, aj veru nahlas poplakal. A toto sú slzy šťastia, za ktoré by sme sa mi „neoblomní“ a „tvrdí“ chlapi, nikdy nemali hanbiť !

Prajem, nielen našej milovanej dcérenke, ale aj všetkým Vám, čo máte dnes ten krásny deň, deň narodenia, aby ste boli zdraví, aby ste boli čo najviac dní v roku šťastný (žiaľ život prináša aj smutné chvíle), aby Vás Vaši rodičia (ak ich ešte máte, ja mám to šťastie, že rodičia ešte žijú) milovali a zbožňovali minimálne tak, ako ja a moja manželka milujeme a zbožňujeme našu dcérenku.

A Vám všetkým, ktorí máte doma dieťa, ktoré má dnes ten nádherný deň, výročie svojho príchodu na tento nádherný svet, a to bez ohľadu na vek Vášho dieťaťa, prajem, aby Vaše deti boli zdravé a šťastné, a aby Ste ich po celý zbytok svojho života milovali a zbožňovali minimálne tak, ako ja a moja manželka milujeme a zbožňujeme našu dcérenku .

 

V tento deň, keď oslavujeme príchod našich detí na tento svet, ale nielen v tento deň, patrí od nás manželov a otcov, ale aj synov,  jedno veľké Ďakujem, našim manželkám, naším mamám , za to, že nám a  našim deťom, dali život, a že nás nadovšetko milujú, starajú sa o nás, nehľadia na seba a svoje potreby !

Igor si na úkor Pavlínky urobil skúšku správnosti !

22.09.2020

V dnešnom článku budem používať výhradne krstné mená lebo si ctím a rešpektujem prezumpciu neviny. A v tomto článku vám niektoré mená môžu pripomínať skutočné postavy, tak vedzte, že podobnosť je čisto náhodná, tak ako boli čisto „náhodné“ podobnosti osôb v takých slovenských kinematografických „skvostoch“ ako „Únos“, „Čiara“, „Sviňa“. [...]

Igor Matovič zbožňuje dni, keď naserie kopu ľudí a ja chcem nasrať jeho a mať krásny deň !

21.09.2020

Presne takto sa vyjadril Igor Matovič na nás občanov SR vo svojom FB statuse dňa 18. augusta 2020 keď napísal toto – „Nasral som kopu ľudí…“ a článok ukončil – „…Takéto dni ja mám rááád.“ Smutné na tom je to, že odvtedy Igor Matovič už nasral toľko ľudí, že sa v ňom kopí množstvo radosti a robí jednu hlúposť za druhou, aby tých [...]

TA3 – zámer ? – manipulácia ? – alebo, čo to malo znamenať, čo to malo vo verejnosti vyvolať ? !

20.09.2020

TA3 sa hrdí tým, že poskytujú slovenskej verejnosti vyvážené, pravdivé a hlavne overené informácie. Naozaj ? Hneď na úvod prezentujem, že v tomto článku si absolútne nebudem dávať servítku pred ústa. Naozaj už stačilo, aj keď v tomto prípade sa jedná o súkromnú, komerčnú TV. O čo ide ? Ide o účasť Igora Bukovského v dvoch reláciách na TA3, krátko po [...]

Vysoké Tatry, štíty,

Tatry majú ďalšiu obeť, Poliaka našli pod Ťažkým štítom

22.09.2020 20:40

Záchranári Horskej záchrannej služby (HZS) našli v utorok pod stenou Ťažkého štítu vo Vysokých Tatrách mŕtve telo 39-ročného poľského turistu.

Pellegrini,

Pellegrini klub nemá, aj keď ho podporili Šeliga či Grendel

22.09.2020 19:31

Poslanci okolo Petra Pellegriniho nebudú mať vlastný poslanecký klub. Plénum odmietlo návrh na jeho zriadenie v utorkovom hlasovaní.

Trump

Trump vo vystúpení na VZ OSN kritizoval Čínu za pandémiu a znečisťovanie

22.09.2020 18:35

Čína podľa neho v obmedzila vnútroštátne cestovanie, zatiaľ čo umožnila, aby lety smerujúce z Číny šírili nákazu po svete.

alkohol tester

Kamionista nebol schopný ani fúkať, odber krvi odmietol

22.09.2020 18:12

Obvineniu z trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky čelí 55-ročný kamionista, ktorého kontrolovala v pondelok polícia.

ferro

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 311
Celková čítanosť: 3320087x
Priemerná čítanosť článkov: 10676x

Autor blogu

Kategórie