Založ si blog

Deň, keď majú naše deti narodeniny !

Dnes je pre mňa a moju manželku, ten najkrajší deň v roku. Naša dcérenka má 12 rokov ! Presne pred dvanástimi rokmi o 7:50 hod., prišla naša dcérenka na tento nádherný svet !

Tento deň a túto hodinu si budem pamätať do mojich posledných dní, lebo bol som pri pôrode, a samozrejme, že som bol celú noc v nemocnici, v jednej miestnosti, pri manželke, a očakávali sme príchod nášho potomka. Vedeli sme že to bude dievčatko, a ja som sa s mojou dcérenkou zhováral ešte keď bola v maminkinom brušku .

Bol som „prvý“ čo videl našu milovanú dcérenku, keď prišla na tento svet, bol som „prvý“, čo počul ten nádherný plač dieťatka, ktoré sa prvý krát nadýchlo. Bol som hrdý na moju milovanú manželku, ktorá priviedla na svet našu dcérenku, a najlepšie to vystihol pán doktor, ktorý pomáhal našej dcérenke na svet, „mamička, držali ste sa výborne!“ ( a veru aj ja, odišiel som s pôrodnej sály po vlastných).

Prajem všetkým otcom, mužom, a ak chcete aj chlapom, aby zažili (ak im to okolnosti umožňujú) tú nesmierne šťastnú  emóciu, keď ste pri tom, kedy Vaše dieťa prichádza na svet !

Áno, nehanbím sa za to, že po návrate domov som si od toho vypätia, od šťastia a mnou lomcujúcich emócií, že Ja som otec !, aj veru nahlas poplakal. A toto sú slzy šťastia, za ktoré by sme sa mi „neoblomní“ a „tvrdí“ chlapi, nikdy nemali hanbiť !

Prajem, nielen našej milovanej dcérenke, ale aj všetkým Vám, čo máte dnes ten krásny deň, deň narodenia, aby ste boli zdraví, aby ste boli čo najviac dní v roku šťastný (žiaľ život prináša aj smutné chvíle), aby Vás Vaši rodičia (ak ich ešte máte, ja mám to šťastie, že rodičia ešte žijú) milovali a zbožňovali minimálne tak, ako ja a moja manželka milujeme a zbožňujeme našu dcérenku.

A Vám všetkým, ktorí máte doma dieťa, ktoré má dnes ten nádherný deň, výročie svojho príchodu na tento nádherný svet, a to bez ohľadu na vek Vášho dieťaťa, prajem, aby Vaše deti boli zdravé a šťastné, a aby Ste ich po celý zbytok svojho života milovali a zbožňovali minimálne tak, ako ja a moja manželka milujeme a zbožňujeme našu dcérenku .

 

V tento deň, keď oslavujeme príchod našich detí na tento svet, ale nielen v tento deň, patrí od nás manželov a otcov, ale aj synov,  jedno veľké Ďakujem, našim manželkám, naším mamám , za to, že nám a  našim deťom, dali život, a že nás nadovšetko milujú, starajú sa o nás, nehľadia na seba a svoje potreby !

Slovensko potrebuje prezidenta! Nie Zuzanu Čaputovú! ! !

23.01.2021

Áno, PREZIDENTA a je jedno, či to bude muž alebo žena. Zuzana Čaputová dnes a denne ukazuje, že nie je hodná vykonávať a už vôbec nie, zotrvávať na pozícií najvyššieho ústavného činiteľa SR!!! Toto je moje osobné presvedčenie a môj, nateraz ničím vyvrátiteľný názor, vysvetlím nižšie v texte. Považujem za veľmi potrebné, aby čitateľ pochopil o čom [...]

Zaslúžia si Slováci diktátorskú vládu I. Matoviča? Na základe dnešného správania sa, určite ÁNO!

22.01.2021

Tento môj článok a môj osobný postoj k tejto diktátorskej vláde, nie je porazenecký, ba naopak, mal by slúžiť na to, aby sa Slovač konečne prebudila a začala aj skutočne nebojácne konať! Už dlhé mesiace čítam na sociálnych sieťach, počúvam všade, kde sa pohnem, samú ostrú kritiku na túto vládu a predovšetkým na samotného despotu Igora Matoviča a aj na Zuzanu [...]

V tomto sa R. Fico brutálne mýli! I. Matovič si môže vyložiť nohy! !!

21.01.2021

Skôr, ako prejdem k podstate, obsahu tohto môjho názorového článku, je potrebné z mojej strany, aby som uviedol tieto skutočnosti a ich možné následky! Prvá, na prvý pohľad menej podstatná vec. Dotýka sa „našich“ „objektívnych“ médií, v tomto prípade, konkrétne denníka SME a jeho šéfredaktorky Beaty Balogovej. Táto tiež „slovenská“, „objektívna“ [...]

Zdravotná sestra / Testovanie / Covid / Koronavírus /

Pri testovaní v Prievidzi pomáha aj Patrícia. Jej starká podľahla koronavírusu

23.01.2021 19:17

Zdravotná sestra Patrícia Bojková hovorí, že jej stará mama nemala žiadne závažné zdravotné problémy. No Covid-19 mal u nej rýchly priebeh.

Peniaze, euro, ekonomika

Tepličanom vracajú dane, ale len časť

23.01.2021 17:36

Obyvatelia Trenčianskych Teplíc dostávajú do rúk nové výmery daní. Radnica totiž neoprávnene vybrala od približne sedemtisíc ľudí vyššie dane.

Robert Fico

Nakupovanie Ag testov trnavskou firmou sa podľa Fica musí prešetriť

23.01.2021 14:00

Vicepremiérka a líderka strany Za ľudí Veronika Remišová tvrdí, že Slovensko nakupovalo testy za jednu z najlepších cien.

Andrej Danko

Danko žiada Matoviča o stretnutie k ruskej vakcíne proti covidu

23.01.2021 13:25

Podľa Danka môže prísť čas, že množstvo západných vakcín nebude stačiť a bude treba nakupovať vakcínu z východu.