Založ si blog

Harabin – Vlasť – a môže sa voči nemu začať a stupňovať mediálne “objektívne“ šialenstvo!

Ja p. Harabina, a stranu VLASŤ, kde bude volebným lídrom do PV 2020, voliť nebudem a ani nemôžem, pretože som členom inej politickej strany, a ja stranu dobrovoľne neopúšťam a ani ju vo voľbách nezradím, aj keď mám značné výhrady voči politike našich najvyšších straníckych predstaviteľov, ale pre mňa je strana, nie momentálne osobnostné obsadenie, ale jasné proklamované hodnoty v preambule našej strany, na ktorých bola založená a na ktorých musí pevne stáť, nech už je v jej čele, kto koľvek !

Ospravedlňujem sa za úvod, ale bolo to nanajvýš potrebné, aby som nebol označený „spravodlivými“ za harabinfila .

Včera na tlačovej besede p. Harabin oznámil, že vstupuje do parlamentnej politiky, tím, že bude lídrom na kandidátke strany VLASŤ.  Prítomní novinári sa na záver jeho TB rozhorčili nad tým, že p. Harabin nechcel odpovedať na ich „nezaujaté“ otázky, lebo mal podmienku či to naživo vysiela TA3. Keďže TA3, tejto, do predu ohlásenej TB p. Harabina, nevenovala takú pozornosť, ako iným novovznikajúcim stranám, tak odišiel. A má pravdu, a ja jeho krok schvaľujem.

Prečo ?, nuž pozrite si vážení archív TB na TA3, a zistíte, že keď zakladal stranu ZA ľudí p. Kiska, tak TA3 vysielala jeho TB naživo 17.6.2019. Keď predstavoval novú stranu p. Drucker Dobrá voľba, tak TA3, vysielala jeho TB naživo 19.9.2019 a o množstve tlačových besied vysielaných na TA3 naživo „najsilnejšej“ koalície strán PS/SPOLU, škoda písať – s akým koľvek nezmyslom prišli, tak TA3, samozrejme zabezpečila, priamy prenos s neobmedzeným časom na kladenie prítomných novinárov zväčša infantilných a „hladkajúcich“, proti vládnych, otázok ! Pravda je, že TA3 je súkromnou spravodajskou TV, a teda majú právo na vlastný „výber“ tém . p. Bielik si už mal do „svojej“ dennej večernej relácie „V politike“ pozvať p. Harabina, tak ako si hneď pozval p. Druckera, p. Trubana, p. Beblavého a pod.

Bude zaujímavé, ako sa bude stupňovať proti Harabinovské, mediálne besnenie všetkých „mienkotvorných“ médií na Slovensku, a čo to vlastne ešte na p. Harabina „vytiahnu“ za bludy, keď ho už niekoľko rokov „grilujú“ od rána do večera, a akosi ho nevedia „ugrilovať“ ! Bývala ministerka spravodlivosti SR, p. Žitňanská ho nedokázala „potopiť“, p. šéfka najvyššieho súdu SR, p. Švecová, ho nedokázala „zničiť“, ako sudcu (prehrala s ním všetky spory 14:0 !) a najlepšie na tom je aj to, že všetky politické strany, ktoré majú ambíciu dostať sa do NR SR po PV 2020, sa od neho dištancujú, ako by mal „mor ošípaných“, ktorý máme momentálne na východe SR ! ( a vraj tu nič nie je ) .

Jednoducho to nie je v tom, že by p. Harabin bol „špinavý“ a „špina“, ale to bude asi v tom, že sa ho všetci boja, lebo vedia, že p. Harabin povie a vykoná, len to, čo je v súlade s platnými zákonmi v SR. To čo na predchádzajúcej TB ( keď sa vzdával kandidatúry na post „šéfa“ najvyššieho súdu SR) p. Harabin povedal, „ …Ja viem čo mám urobiť, a viem, kedy to mám urobiť …“, tak toto práve včera naplnil – vstupuje do parlamentnej politiky s čistým štítom !, pretože ho ešte nikto na kolená nepoložil, a môže to skúsiť aj „ničiteľ“ politikov p. Matovič, ktorý sa nikdy nezabudne pochváliť, koľkých, že to on už svojimi „odhaleniami“ „položil“ na lopatky politikov a politických nominantov !

Už včera sa blysol Denník N, keď vo svojom komentári jasne tvrdí absolútnu nepravdu – „ Harabin zakladá stranu s názvom Vlasť „ !, pričom jej názov je VLASŤ ! Nuž Vážená redakcia Denníka N, najskôr si v registri Politických strán a hnutí v SR vyhľadajte stranu VLASŤ a zistíte, že táto strana je od 25.6.2019 nástupcom strany SOĽ ( Strana občianskej ľavice) a že jej členovia prípravného výboru sú : JUDr. Branislav Král, JUDr. Tibor Gaplovský, p. Štefan Sedláček a Ing. Vojtech Lampert. Štatutárom je od 11.08.2017 – generálny manažér – p. Jozef Tarkanič . Kde tam vidíte meno JUDr. Štefan Harabin ! Ešte len ste napísali prvý článok o vstupe (návratu) p. Harabina do „veľkej“ politiky, a hneď v úvode KLAMETE a zavádzate verejnosť SR ! A p. Monika Tódová, by mohla prísť s nejakým senzačným odhalením z „Kočnerovej sms komunikácie“, že si s p. Harabinom tiež písal sms správy, a mohlo by ich byť minimálne na desiatky tisíc, ako p. Harabin pre neho vybavoval rozsudky na Najvyššom súde SR, a že v komunikácii zo svojou Žužu, ho volali NEZNIČITEĽNÝ ! To by mohlo zabrať, a skôr ako p. Harabin začne volebnú kampaň, tak mu NAKA zaisti mobilný telefón, a dajú ho do kolúznej väzby, aby svojim vystupovaním a vyjadrovaním sa, na predvolebných mítingoch nemohol mariť riadny a „demokratický“ priebeh parlamentných volieb 2020 !!!

Som zvedaví čo v tomto smere spraví „verejnoprávna RTVS“, akých hostí si pozve do najbližšej relácie O 5 minút 12, nedeľa 06.10.2019, na zloženie a témy, možno to bude o vzniku nových strán a ich „šanciach“ v PV 2020, a možno bude najviac preberaná strana VLASŤ a jej líder na kandidátke p. Harabin, ale bez jeho prítomnosti, aby to bolo čo najobjektívnejšie !

A kde sú „naše“ slávne „ne manipulatívne“ agentúry verejnej mienky , FOCUS, AKO, MEDIAN, POLIS a iné. Ako to, že ste ešte dnes nezverejnili, najnovší prieskum na reprezentatívnej vzorke 1027 voličov, ako ste to urobili pri iných stranách, že na druhý deň po ich ohlásení a predstavení novej strany, ste im cez noc namerali napr. Za ľudí 7 % a účasť v parlamente, strane Správna voľba 7,1 % a účasť v parlamente, strane a koalícií PS/SPOLU na začiatku roka 2017 okolo 1,5 %, august 2018 – 4,2 %, február 2019 – 9,5 %, Apríl 2019 – 13,4 % a v júny 2019 už neuveriteľných 18,8%, čo dobre platili (ESET a spol)?! A strane PS/SPOLU, tak ako p. Čaputovej, nameriate tesne pred volebným moratóriom a v predvečer volebného moratória zverejníte „exkluzívny“ prieskum, že majú až 52% podporu a načisto zmanipulujete ľahko manipulatívnych voličov, hlavne tých prvovoličov !!!

  1. Harabin a strana VLASŤ nezaplatili a ani Vám nezaplatia !, a tak nemáte hneď na druhý deň „exkluzívny“ prieskum verejnej mienky, kde by mohli mať aspoň tých 5,1 %, ako všetky tie „nové“ tváre, v nových, Vám vyhovujúcich a platiacich stranách ! Apropo vážení legislatívci v NR SR, pouvažujte, či aj tieto výdavky politických strán na prieskumy verejnej mienky, ktoré si za veľké peniaze nechávajú robiť v priebehu volebného obdobia, by sa tiež nemali započítavať do aktuálnej volebnej kampane ?!

Ale určite sa nájde konkurenčná strana, ktorá Vám štedro a mastne zaplatí, aby ste vydali predsa len „exkluzívny“ prieskum, kde strana VLASŤ s volebným lídrom p. Harabinom, bude mať na začiatok 0,03 %, aby sa nepovedalo, že národ slovenský a občania SR to nezaregistrovali a tesne pred volebným moratórium im nameriate 0,04 %, no predsa len ešte stihli niekoľko málo voličov osloviť !

Takže vážení volič SR, maj sa na pozore, sleduj prieskumy verejnej mienky, a hlavne to beštiálne rodeo vo všetkých „demokratických“ a „mienkotvorných“ médiách SR, a očakávam, že aj nejaká zo zahraničných „západných“ a celým svetom uznávaných, agentúr, sa ozve, a bude v „našich“ médiách citovaná, čo to za populista a ďalší po p. Kotlebovi, ešte väčší extrémista, fašista, xenofób, rasista,  sa ukázal na slovenskej politickej scéne !

Záver :

Po PV 2020 možno očakávať premenovanie niektorých politických strán, napríklad takto : „ Za ľudí“ sa premenuje na „Bez ľudí“, strana, koalícia „PS/SPOLU“ na „PS/POLU SME ZLYHALI“ a skratka strany  „KDH“, sa bude čítať „Kade ľahšie Horali“, skratka „SaS“ – „Sami ale Svorne“ a napokon „OĽaNO“ na „ONO“ – Obyčajní Ničitelia Opozície .

Hospitalizácia Igora Matoviča je nevyhnutná a je celkom určite namieste!

26.11.2020

Myslím to celkom vážne ! A je to na prospech nie len jemu samotnému, ale predovšetkým je to na prospech celej našej spoločnosti. A ako to dosiahnuť ? Nuž presne tak, ako on chce dosiahnuť, aby sa občania SR išli testovať. Teda „dobrovoľne“ – nasilu! Je potrebné Igorovi Matovičovi dať jasnú slobodnú vôľu – buď pôjde dobrovoľne na niekoľko mesiacov na riadne [...]

I privinula Zuzana Igora na svoju politickú hruď, i zbavila ho viny. . .

25.11.2020

Zuzana Čaputová dňa 24.11.2020 učinila „zásadné“ vyhlásenie k občanom SR, k aktuálnej politickej situácií v našom štáte. Stretol som sa z názorom, že ju za toto nemáme už nijako „vyrušovať“ lebo viac už vykonať pre blaho národa nemôže. Naozaj ? Nuž ja som presvedčený, že svojim „zásadným“ vyhlásením ešte viacej situáciu zhoršila. Pozrime sa nato [...]

Zuzana Čaputová, je čas prezuť črievičky za bagandže!

24.11.2020

Aby nedošlo k omylu. Myslím tým prezutie – politické črievičky, za politické bagandže. Zuzana Čaputová, v pozícií najvyššieho ústavného činiteľa SR, už raz politické bagandže na „nohách“ mala. Bolo to po celý čas, keď v nich „chodila“ od svojej inaugurácie 15. júna 2019 do vyhlásenia výsledkov parlamentných volieb 2020 – do 1.3.2020. Začnem však [...]

NAKA

NAKA preverí informácie o údajnej korupcii prokurátorov

26.11.2020 16:48

O údajnom korupčnom správaní sa prokurátorov hovoril Alojz Baránik (SaS). Tvrdí, že môže mať informácie o tom, že prokurátori berú úplatky vo výškach 500 alebo 1000 eur.

Boris kollár

Kollárove návštevy sú vraj v poriadku, v piatok ho prepustia

26.11.2020 16:32

Generálny riaditeľ nemocnice potvrdil, že došlo ku konfliktu medzi sestričkami a priateľkami šéfa Národnej rady.

balistická raketa

Rusko vyskúšalo novú hypersonickú strelu protiraketovej obrany

26.11.2020 16:32, aktualizované: 17:01

Fregata triedy Admiral Gorškov úspešne otestovala protilodnú hypersonickú riadenú strelu 3M22 Cirkon v rámci testov nových zbraní.

November 89

Mikulec: Postup policajtov pri incidente s Gálom a Zajacom na výročie novembra '89 sa preveruje

26.11.2020 15:39

Minister vnútra sa podľa svojich slov o incident zaujíma. Postup bratislavských krajských policajtov je podľa neho predmetom kontroly.