Založ si blog

Mníchov 1938 – američaniafili, anglosasofili, nič ? , Ticho ? , nehodí sa ? !

Kde ste p. Osuský, p. Šebej, celá neoliberálna Amerike a Anglosasom, poplatná časť politického spektra, p. Čaputová, ale s poľutovaním aj vláda SR a celá „demokratická“, mienkotvorná, slušná, mediálna pospolitosť, na čele s RTVS ! To ste si včera nevšimli, aký bol významný deň, dátum, a čo neskutočne podlé a hrozné, neospravedlniteľné, sa stalo pred 81 rokmi – 30.09.1938 ?! Nuž áno, oficiálne sa tomu hovorí Mníchovská dohoda, ale pre nás Slovákov a Čechov, to navždy bude Mníchovská zrada ! Je potrebné nahlas povedať, že to bola zrada anglosaského a amerického sveta voči mladému slovanskému štátu – Československej republiky ! Za túto zradu sa nám kedy, Nemci, Veľká Británia, Taliansko a Francúzsko, ospravedlnia a budú si s nami spoločne tento temný deň svetových dejín každoročne pripomínať ! Veď si uvedomme, že práve týmto podlým podpisom sa Hitlerovskému fašistickému Nemecku umožnilo začať 2. svetovú vojnu ! Západné mocnosti sa domnievali, že keď obetujú mladé (20 ročné – 30.05.2018 – podpísaná Pittsburská dohoda o vzniku 1.ČSR) Československo, že budú pred rozpínajúcim sa fašistickým nemeckom zachránený a naďalej s ním na obchodnej báze spolupracovali, veľkokapitalisti ! Nebudem sa rozpisovať o detailoch tejto zvrhlej a podlej zrady na našich dvoch národov západným chamtivým veľkokapitálom, dá sa to ľahko naštudovať na webe. Len týmto chcem poukázať na to, že nám kade čím masírujú mozgy, ale poukázať na vlastnú zradcovskú minulosť, tak to už nie, to sa nám ako hovoria bratia Česi „do krámu nehodí“ ! A kde boli vtedy „najdemokratickejší“ demokrati celého sveta, USA, keď sa ani náznakom nepokúšali Československú pomôcť, tobôž, keď de facto vzniklo na území USA ! Boli sme od USA ďaleko ?, nemali sme pre USA tie správne zásoby nerastných surovín, ktoré by stáli za povšimnutie ?, a čo vtedajší Sovietsky zväz, ten vtedy ešte pre USA nebol celosvetovým strašiakom a vojenskou hrozbou ?! Keď sa podpísala zradcovská Mníchovská dohoda, tak „prezident“ Beneš podal demisiu a ubzikol na čaj do Veľkej Británie, Odkiaľ „hrdinský“ bojoval proti nemeckým fašistom až do ukončenia vojny 09.05.1945 (Kapitulácia Nemecka bola podpísaná za účasti ruského velenia až 9.5.1945 , 43 minút po polnoci !)! Po ňom vládu prevzal gen. Ján Syrový a chcel sa nemeckým fašistom postaviť na vojenský odpor, ale pomoc o ktorú požiadal Spojené kráľovstvo a Francúzsko mu bola odmietnutá a bolo „vymaľované“ !

A kdeže to bojoval súdruh G. Husák proti fašistom, v Moskve na Stalinovej dači pri ruskej vodke ?!, alebo bol priamym účastníkom SNP a jedným z dôležitých ľudí v boji proti fašizmu priamo na okupovanom území Slovenska ?! Tak kto je tu väčší hrdina, vážení neoliberáli a veľkokapitalisti ?! Tak isto p. Osuský, p. Šebej a ostatný, nech sa páči dopodrobna naštudovať.

Vy si páni američaniafili a anglosasoviafili, neuvedomujete, že nebyť tej podlej zrady Anglosasov, tak by tu nikdy žiaden socializmus nebol ?!, lebo Rusi nie sú krvilačný a rozpínajúci sa národ (a prosím nenadávajte mi do rusofilov, to sú jednoducho fakty), ak by nebola 2. sv. vojna, tak sovietska vojenská čižma by na naše územie nikdy nevstúpila. Ale keďže sa západ nebol schopný sám ubrániť proti fašistickému Nemecku, tak tento boj za nás všetkých vybojovala chrabrá sovietska armáda, ku ktorej sa postupom času, ako sovieti postupovali na západ, pripájali aj iné fašistami porobené národy !

My teraz po vstupe do NATO, každý rok utekáme sa pokloniť hrdinským spojeneckým vojskám do Normandie (áno aj im patrí veľká vďaka), ale na oslavy konca vojny v Rusku, ktoré sa každoročne koná 09.05. „на Красной площади“ v Moskve, tak tam sa už „nehrnieme“, veď čo na tom, že to boli hlavne sovietske vojská a ich hrdinská Červena armáda, ktorá podľa odhadov počas týchto bojov prišla o 10,7 milióna padlých a nezvestných vojakov !!!, za našu slobodu, a aj za slobodu „západného“ sveta . Pre porovnanie, počet obetí na strane spojeneckých vojsk boli : Veľká Británia 382 600, Francúzsko 212 000 a USA 407 300 (ale tu nie všetci v Európe), spolu 1,002 mil. padlých vojakov .

A ešte jeden dôležitý fakt, ak by Hitlerov spojenec, Japonsko, 07.12.1941 nečakane nenapadlo americkú vojenskú základňu Pearl Harbor, na ostrove Oahu, na Havajských ostrovoch, tak USA, by sa do 2. svetovej vojny nezapojili, lebo dovtedy sa jej to netýkalo ! Prosím taktiež naštudovať.

Záver tohto článku a hlavná myšlienka je tá, že už konečne nemúťme hlavy našim mladým ľuďom, že vojnu vyhral „ demokratický Západ spolu s USA“, a že on si ju sám neprivodil, a že Rusom nie sme za nič vďačný a pod. nezmysli a bludy o Rusku !, a Vy RTVS (lebo iné súkromné „slovenské“ TV, platené americkými dolármi, to majú zakázané spomínať), by ste o tejto pre nás a následne aj pre celú Európu, podlej udalosti dopodrobna informovať a venovať z „Vášho“ vysielacieho času adekvátnu časť, aby sa nikdy nezabudlo, kto zradil Slovanov a čo bolo následkom tejto potupnej zrady !

 

Kto podpísal Mníchovskú zradu :

 

Arthur Neville Chamberlain – Spojené kráľovstvo (keď v Londýne vystupoval z lietadla, tak ňou mával a kričal „vybojoval som pre nás mier !“ – naozaj tragikomické !)

Édourad Daladier – Francúzsko

Adolf Hitler – Nemecko

Benitto Mussolini – Taliansko

 

A čerešnička na torte , pre západný „demokratický“ svet na čele s USA, viete Vážení, kedy Nemecko, už ako Nemecká spolková republika – Bundesrepublik Deutschland (teda nie DDR – Deutsche Demokratische Republik ) uznali oficiálne, že Mníchovská dohoda z 30.9.1938  a následne aj Viedenská arbitráž ( 2.11.1938 – donútenie Československa o odstúpení svojho územia bez boja – fašistickému Nemecku !), uznala, ako neplatnú od svojho počiatku – ÁNO až v roku 1973 (až 35 rokov po jej podpise a až 28 rokov po skončení 2. sv. vojny !) na Základe podpísania Zmluvy o medzinárodných vzťahov !

 

Test bezdomovcami!

19.06.2021

Potom, ako „minister“ Lengvarský púšťa na TB do slovenského Covid éteru tak „podložené“ správy o tom, ako naše deti po letnej sezóne 2020, po návštevách v DLT spôsobili na jeseň roku 2020 a na začiatku roku 2021 Covid vymieranie na Slovensku, ho dôrazne žiadam a vzývam, aby predložil tieto dve štatistiky resp. nech v spolupráci s dotknutými štátnymi [...]

Rodičia, dokedy budeme mlčky znášať gniavenie našich detí týmito covid judášmi? !

18.06.2021

Áno, ako inak mám nazvať ľudí, ktorí za judášsky groš manipulujú našimi deťmi, vymývajú im mozog, útočia na ich malé, mladé hlavičky, inak, ako COVID JUDÁŠI!!! Dnes týmito najväčšími slovenskými Covid judášmi sú Hegerovsko-Lengvarska politická Covid judášska klika podporovaná Zuzanou Čaputovou. Títo Covid Judáši, keď zistili, že na dospelú populáciu, [...]

Pre Čaputovú, Hegera, Matoviča, Krčméryovcov, Bražinovcov, Sabakovcov. ..

17.06.2021

…ale hlavne pre TEBA SLOVAČ! Pre tú časť Slovače, ktorá je zavesená výhradne na RTVS, TV Markíza, TV JOJ, Aktuality.sk, SME.sk, Denník N resp. tá časť Slovače, ktorá buď nemá čas alebo nemá možnosti si získať iné, ako tie „pravé“ a jedine „pravdivé“ informácie napr. na Internete. A potom chodí aj po vonku v rúšku, v respirátore, ponáhľa sa na [...]

Borša prezidentka Čaputová kaštieľ návšteva

Čaputovej verí najviac ľudí, Remišová a Matovič na chvoste

20.06.2021 13:38, aktualizované: 13:52

Druhým najdôveryhodnejším politikom je líder Hlasu Peter Pellegrini.

Gábor Grendel

Situácia v polícii je podľa Grendela výsledkom vládnutia Smeru

20.06.2021 13:18

Blanár sa zase pýta, prečo nebol zbavený mlčanlivosti exšéf SIS Vladimír Pčolinský.

škola, antverpy

Pri zrútení sa rozostavanej školy v Antverpách zahynulo päť robotníkov

20.06.2021 13:06

Zranenia utrpelo deväť ďalších pracovníkov.

zdravotník, sestrička, lekár, nemocnica, koronavírus

Obraz zdravotníka – hrdinu inšpiruje. Budeme mať viac sestričiek?

20.06.2021 13:00

Riaditelia stredných zdravotníckych škôl sa obávali, že pandémia sa podpíše pod nezáujem o štúdium, je to však zrejme naopak.