Založ si blog

Monika Tódová a jej ústup z pozícií ?

Tak čo, „najinformovanejšia“ novinárka Slovenska, sveta a celej priľahlej galaxie ?

Kde máte ďalšie kompromitujúce sms z Kočnerovho telefónu. Veď ste sa chválila, že je ich okolo 10 000 (máte ich všetky k dispozícií) a to čo ste „autenticky“ zverejnila, je tak ani nie jedno promile !

Čo sa stalo ?, veď verejnosť čaká na Vaše ďalšie blúznenia. Stratil sa Vám dôveryhodný zdroj ?, alebo sa stalo niečo ešte horšie a zistila ste, že konáte v rozpore nielen s morálkou novinára, ale aj v rozpore zo zákonom. Iste ste si všimla, že aj Vaši kolegovia z „mienkotvorných“ médií Vám dali jasne najavo, že takouto „novinárčinou“, cesta k úspechu nevedie. Alebo Vaši mecenáši, ktorý Vás platia špinavými eurami a dolármi, Vám na teraz dali stopku, a teda ste sa zamerala na zahraničie, konkrétne na pána Babiša v Čechách, kde žiaden novinár nedostal, ako prvý informáciu, že štátny zástupca, ukončil voči nemu trestné stíhanie. Prečo ten útek za hranice Slovenska !?

Píšete, že ste sa v tejto „autentickej“ komunikácií našla aj Vy, ale nie tak, žeby ste si Vy osobne dopisovala sms správami s p. Kočnerom, ale že ste mala byť tiež na jeho muške. Nuž dobre, ale „páchateľ“ je už vo väzení a teda Vám nemôže ublížiť, a to hlavne aj preto, že aj keby z väzenia niečo voči Vám chcel podniknúť, tak Vy predsa budete o tom vedieť ako prvá, lebo „dobré informovaný zdroj“, Vám da ihneď avízo !

Myslím si a som presvedčený, že dôvod je úplne iný a jednoduchý. Zamotala ste sa do svojich klamstiev, výmyslov a varenia z vody. Ja viem, že Vy by ste aj ďalej pokračovala v týchto blúzneniach, ale zasiahol niekto „z hora“ a na teraz máte stopku. Veď ono to začínalo zapáchať, a to tým, že p. Kočner nepoznal nikoho, len vládne špičky, a aj to len z čias vládnutia Smeru-SD so svojimi koaličnými partnermi a všetci ostatný sú mimo hry a nič tam o nich nie je. Ale na to nemusíme mať „autentické“ prepisy sms správ z „autentického“ mobilného telefónu p. Kočnera, pretože p. Matovič sa priznal k niekoľkohodinovému rozhovoru s p. Kočnerom, ako ináč len a len o nesmrteľnosti chrústa a p. Sulík má aj videjko, z ktorého vôbec nie je zrejme, že so svojim priateľom sa bavia či p. Trnka áno alebo nie generálnym prokurátorom GP SR !

Toto sú pani Monika Tódová autentické informácie o styku politikov s p. Kočnerom a nie to čo Vy tu predvádzate a vystrájate.

Ja už len čakám, kedy Vám opäť dajú „ z hora“ pokyn, Monika choď, teraz opäť môžeš. Špina a hnus !

Odporúčanie pre Vás Monika Tódová : Okamžite sa straťte z mediálneho priestoru a najlepšie by bolo, aby ste sa zamestnala ako operátor výroby v jednom zo zahraničných podnikov na výrobu aut, aby ste zažila, čo je to poctivá práca a nakoniec sama zistíte, že to čo ste doteraz robila a ešte stále robíte, je na zvracanie !

Pán farár Marián Kuffa, obraz a vážnosť katolíckej cirkvi na Slovensku

13.09.2019

Vážený pán farár Marián Kuffa, veľmi dobre sa počúvajú Vaše kázne, a aj ja v nich nachádzam veľa božej pravdy aj ľudskej múdrosti. Avšak sa obávam, že to čo tu budete, dúfam, čítať viac »

Krutá pravda o socializme a ešte krutejšia o kapitalizme !

12.09.2019

Milé moje deti, mladšie ako 40 rokov. Ja som v socializme prežil rovných 23 rokov, a teda môj pohľad na život v SSR ( Slovenská socialistická republika), by už asi nemal byť pohľad človeka, viac »

Tódovej priznanie na RTVS, orgány činné v trestnom konaní, konajte !

11.09.2019

Ani mňa nebaví, stále sa „motať“ okolo „novinárky“ Moniky Tódovej z Denníka N, ale to čo nám vo včerajšej hlavnej večernej spravodajskej relácií „ponúkla“ „verejnoprávna“ viac »

tablet, výnosy, obchod, ekonomika, globalizácia, graf, hospodársky výsledok

Svet v roku 2040? Ovplyvní ho sedem hlavných trendov

15.09.2019 20:00

Za posledných 25 rokov mala globalizácia oveľa väčší vplyv na zníženie chudoby ako celá zahraničná pomoc bohatých krajín od 2. svetovej vojny.

bezpilotný, dron, global, hawk

Irak odmietol tvrdenia o tom, že drony zaútočili na Saudskú Arábiu z jeho územia

15.09.2019 19:04

K sobotňajším útokom dronmi na dve významné ropné zariadenia v Saudskej Arábii sa prihlásili jemenskí húsíovia.

Turecko Rusko S-400 dodávka protivzdušná obrana, lietadlo

Rusko dodalo Turecku druhú batériu systému protivzdušnej obrany S-400

15.09.2019 17:56

Vojenské vzťahy Turecka s Ruskom sú predmetom znepokojenia zo strany Severoatlantickej aliancie.

jurčovič, počasie

Po peknom týždni škaredý. Zo severu príde rozsiahla oblačnosť!

15.09.2019 17:13

Rozlúčte sa s mariánskym letom.

ferro

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 36
Celková čítanosť: 194561x
Priemerná čítanosť článkov: 5404x

Autor blogu

Kategórie