Založ si blog

Z. Čaputová, jej veľký sen, alebo cieľ ? !

Ďalší z „nezávislých“ a „mienkotvorných“ novinárov, moderátorov, pán Branislav Závodský z rádia EXPRES, mal tú „česť“ včera „vyspovedať“ pani „prezidentku“ Čaputovú. Akým podliezavým a úslužným spôsobom to vykonal, prosím posúďte sami, keď si to prehrajete z archívu a budete mať tak silný žalúdok, že to vydržíte počúvať až do konca ! Jeho výkon tu však nechcem hodnotiť, nemá to zmysel.

Otázky ktoré boli p. Čaputovej kladené, boli uhladené a s najväčšou pravdepodobnosťou, po vzájomnej konzultácií p. Závodského s komunikačným oddelením prezidentskej kancelárie, aj vopred konzultované a odsúhlasené, pretože jeden nezávislý moderátor nemôže byť až takto servilný. A zároveň pred svojimi otázkami, najskôr terajšiu koalíciu poohováral, „nezávisle“ ohodnotil a následne položil otázku ! Toľko k milému Braňovi .

Zuzana Čaputová sa vo svojich „odpovediach“ a „zamysleniach“, jasne vyprofilovala a verím, že už nikto nepochybuje o jej orientácií, ako politickej, tak aj osobnostnej a mravnej.

Jednoznačne sa jedná o neoliberálnu političku srdcom, telom aj dušou, oddanú svojej materskej strane PS, p. Trubana a západnému korporatnému kapitálu, hlavne vplyvu USA.

V piatok 06.09.2019, by sa v NRSR, mala začať mimoriadna schôdza parlamentu na odvolávanie predsedu vlády p. Pellegriniho, na popud opozičných politikov, ktorí akosi za svet nechcú pochopiť, že zmenu vlády majú v rukách len, a len voliči, a to raz za 4 roky v parlamentných slobodných voľbách, prípadne v predčasných parlamentných voľbách, ale tu musia nastať také pomery vo vládnej koalícií, že ona sama sa rozpustí a umožní hlasovanie o dôvere vláde, tak ako tomu bolo v prípade vlády p. Radičovej !

  1. Čaputová sa však v rádiu EXPRES, už teraz vyjadrila, že ona je za ukončenie tejto vlády a je pripravená vymenovať vládu úradnícku ! To pani Čaputová, ste sa pominula na rozume ?, alebo cielene cez éter rádia EXPRES odkazujete slobodným poslancom NRSR, ako sa majú zachovať pri hlasovaní o vyslovení dôvery resp. nedôvery predsedovi vlády ?! A Vy si hovoríte, že ste nezávislá „prezidentka“ všetkých občanov SR ? V tomto naozaj môžete aj s Vašimi kumpánmi v „demokratickej“ opozícií naozaj len snívať ! Vláda SR, ktorá bola v slobodných voľbách v marci 2016, slobodne občanmi SR zvolená (vzišla na základe koaličnej zmluvy), dovládne do konca volebného obdobia a následne budú slobodné a demokratické parlamentné voľby, kde sa so svojimi kumpánmi môžete uchádzať o priazeň voličov, a nie inak sa snažiť prevziať moc v tomto štáte !!!

Vy si neuvedomujete, že navádzate na rozvrat v tom to štáte, že Vaše konanie je protištátne a že vedome konáte voči Slovenskej republike a že je to aj pre prezidenta SR trestné – Vlastizrada, viď Ústava SR, Postavenie prezidenta SR, čl. 107 !

Ďalším Vaším nehoráznym vyjadrením v rádiu EXPRES, bolo, že nevymenujete za predsedu Najvyššieho súdu SR, kandidáta, ktorý bude mať sporný profesijný alebo osobnostný príbeh, samozrejme, podľa Vášho hodnotenia ! A aký je Váš profesijný a osobnostný príbeh ? Ten Váš príbeh nie je sporný, ale jasne v rozopre zo zákonmi SR a v rozpore s ústavou SR ! Vy ste cez éter prostredníctvom rádia EXPRES, odkázala všetkým členom súdnej rady, ktorí budú rozhodovať v tajnom hlasovaní o novom predsedovi NS SR, že v žiadnom prípade nie JUDr. Harabina ! A to je zásah do nezávislosti súdu SR, lebo aj keď mi takého kandidáta predložíte, tak ja ho nevymenujem, lebo Vaše hodnotenie jeho profesijného a osobnostného príbehu je mylné, ale moje je najspravodlivejšie na svete a v celom vesmíre. To Vy p. Čaputová chcete týmto sudcom v súdnej rade naznačiť, že ak budú voliť JUDr. Harabina, tak aj ich profesijný a osobnostný príbeh, nie je v súlade s Vašim „demokratickým“ videním sveta ?! Ešte raz zdôrazňujem, Vaše vyjadrenie je zásah do nezávislosti súdnej moci v SR, a to je neprípustné, a tobôž nie od osoby, ktorá zastupuje najvyšší post v tomto štáte !

A viete čo pani „prezidentka“, práve ten sudca je najnezávislejší vo svojom konaní a rozhodovaní, ktorého nemá rád ani jeden politik, či už opozičný alebo koaličný, pretože u takéhoto sudcu je zaručené, že bude konať na základe princípu „padni, komu padni“ a to platí aj vo vzťahu k prezidentovi SR. Toho sa bojíte, ak by súdna rada zvolila JUDr. Harabina ?!

Vy si myslíte p. Čaputová, že národ slovenský a občania SR, sú naozaj takí sprostí, že nepochopili o kom to vlastne hovoríte ?! Lebo ostatní kandidáti na predsedu NS SR sú jednoznačne niektorou zo strán v SR, či koalíciou alebo opozíciou, médiami, mimovládnymi organizáciami a Vami protežovaní, a u takýchto kandidátoch sa o nezávislosti nedá absolútne hovoriť !

BODKA :

Pevne verím, že sa už na slovenskej mediálnej scéne nenájde žiadne rádio a žiaden moderátor, ktorý „vypotí“, tak nehorázne zmanipulovanú reláciu s pani Čaputovou. To čo v rádiu EXPRES predviedol moderátor Závodský s p. Čaputovou, to nie je novinárska žumpa, ale novinárska žumpa na entú !!!

 

Volebné právo až po tridsiatke !

20.01.2020

Je to šok ?, je to nereálne ?, je to "choré"?, ak sa v dnešnom článku budem venovať volebnému právu a to tým spôsobom, že navrhujem, aby sa v spoločnosti začala verejná diskusia na zvýšenie viac »

Polícia SR, zaisťovanie osôb v „súčinnosti“ médiami!

17.01.2020

Dobroslav Trnka bol včera zadržaný Políciou SR (PSR), s tým súhlasím a súhlasím aj s tým, že sa tak malo udiať už oveľa skôr a taktiež súhlasím aj s tým, že mali byť zadržané aj viac »

Polícia SR a Čaputová nekonajú v súlade so záujmami „demokratickej“ opozície !

17.01.2020

V Dobroslav Trnka bol včera zadržaný Políciou SR (PSR), s tým súhlasím a súhlasím aj s tým, že sa tak malo udiať už oveľa skôr a taktiež súhlasím aj s tým, že mali byť zadržané aj viac »

počasie 21. 1. 2020

Počasie si na január pripravilo niečo výnimočné

20.01.2020 18:26

Masa vzduchu, ktorá je nad Európou, má parametre, ktoré meteorológovia považujú v januári za výnimočné.

Viktor Orbán

Bloomberg: EPP na zjazde zrejme nerozhodne o členstve Fideszu

20.01.2020 18:22

Maďarský premiér Viktor Orbán povedal, že ak EPP nepodporí Maďarsko, tak Fidesz bude musieť založiť nové európske hnutie.

migranti, presun

Rakúska polícia blízko hraníc s Českom a SR zadržala desiatky migrantov

20.01.2020 18:02

V nedeľu skoro ráno skončilo v rukách polície 44 občanov Afganistanu.

zuzana čaputová prezidentka

Čaputová odvolala z funkcie piatich sudcov, ktorí dosiahli vek 65 rokov

20.01.2020 17:50

Prezidentka pri odvolaní postupovala podľa Ústavy SR a podľa zákona o sudcoch a prísediacich.

ferro

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 118
Celková čítanosť: 750820x
Priemerná čítanosť článkov: 6363x

Autor blogu

Kategórie