Založ si blog

Z. Čaputová, jej veľký sen, alebo cieľ ? !

Ďalší z „nezávislých“ a „mienkotvorných“ novinárov, moderátorov, pán Branislav Závodský z rádia EXPRES, mal tú „česť“ včera „vyspovedať“ pani „prezidentku“ Čaputovú. Akým podliezavým a úslužným spôsobom to vykonal, prosím posúďte sami, keď si to prehrajete z archívu a budete mať tak silný žalúdok, že to vydržíte počúvať až do konca ! Jeho výkon tu však nechcem hodnotiť, nemá to zmysel.

Otázky ktoré boli p. Čaputovej kladené, boli uhladené a s najväčšou pravdepodobnosťou, po vzájomnej konzultácií p. Závodského s komunikačným oddelením prezidentskej kancelárie, aj vopred konzultované a odsúhlasené, pretože jeden nezávislý moderátor nemôže byť až takto servilný. A zároveň pred svojimi otázkami, najskôr terajšiu koalíciu poohováral, „nezávisle“ ohodnotil a následne položil otázku ! Toľko k milému Braňovi .

Zuzana Čaputová sa vo svojich „odpovediach“ a „zamysleniach“, jasne vyprofilovala a verím, že už nikto nepochybuje o jej orientácií, ako politickej, tak aj osobnostnej a mravnej.

Jednoznačne sa jedná o neoliberálnu političku srdcom, telom aj dušou, oddanú svojej materskej strane PS, p. Trubana a západnému korporatnému kapitálu, hlavne vplyvu USA.

V piatok 06.09.2019, by sa v NRSR, mala začať mimoriadna schôdza parlamentu na odvolávanie predsedu vlády p. Pellegriniho, na popud opozičných politikov, ktorí akosi za svet nechcú pochopiť, že zmenu vlády majú v rukách len, a len voliči, a to raz za 4 roky v parlamentných slobodných voľbách, prípadne v predčasných parlamentných voľbách, ale tu musia nastať také pomery vo vládnej koalícií, že ona sama sa rozpustí a umožní hlasovanie o dôvere vláde, tak ako tomu bolo v prípade vlády p. Radičovej !

  1. Čaputová sa však v rádiu EXPRES, už teraz vyjadrila, že ona je za ukončenie tejto vlády a je pripravená vymenovať vládu úradnícku ! To pani Čaputová, ste sa pominula na rozume ?, alebo cielene cez éter rádia EXPRES odkazujete slobodným poslancom NRSR, ako sa majú zachovať pri hlasovaní o vyslovení dôvery resp. nedôvery predsedovi vlády ?! A Vy si hovoríte, že ste nezávislá „prezidentka“ všetkých občanov SR ? V tomto naozaj môžete aj s Vašimi kumpánmi v „demokratickej“ opozícií naozaj len snívať ! Vláda SR, ktorá bola v slobodných voľbách v marci 2016, slobodne občanmi SR zvolená (vzišla na základe koaličnej zmluvy), dovládne do konca volebného obdobia a následne budú slobodné a demokratické parlamentné voľby, kde sa so svojimi kumpánmi môžete uchádzať o priazeň voličov, a nie inak sa snažiť prevziať moc v tomto štáte !!!

Vy si neuvedomujete, že navádzate na rozvrat v tom to štáte, že Vaše konanie je protištátne a že vedome konáte voči Slovenskej republike a že je to aj pre prezidenta SR trestné – Vlastizrada, viď Ústava SR, Postavenie prezidenta SR, čl. 107 !

Ďalším Vaším nehoráznym vyjadrením v rádiu EXPRES, bolo, že nevymenujete za predsedu Najvyššieho súdu SR, kandidáta, ktorý bude mať sporný profesijný alebo osobnostný príbeh, samozrejme, podľa Vášho hodnotenia ! A aký je Váš profesijný a osobnostný príbeh ? Ten Váš príbeh nie je sporný, ale jasne v rozopre zo zákonmi SR a v rozpore s ústavou SR ! Vy ste cez éter prostredníctvom rádia EXPRES, odkázala všetkým členom súdnej rady, ktorí budú rozhodovať v tajnom hlasovaní o novom predsedovi NS SR, že v žiadnom prípade nie JUDr. Harabina ! A to je zásah do nezávislosti súdu SR, lebo aj keď mi takého kandidáta predložíte, tak ja ho nevymenujem, lebo Vaše hodnotenie jeho profesijného a osobnostného príbehu je mylné, ale moje je najspravodlivejšie na svete a v celom vesmíre. To Vy p. Čaputová chcete týmto sudcom v súdnej rade naznačiť, že ak budú voliť JUDr. Harabina, tak aj ich profesijný a osobnostný príbeh, nie je v súlade s Vašim „demokratickým“ videním sveta ?! Ešte raz zdôrazňujem, Vaše vyjadrenie je zásah do nezávislosti súdnej moci v SR, a to je neprípustné, a tobôž nie od osoby, ktorá zastupuje najvyšší post v tomto štáte !

A viete čo pani „prezidentka“, práve ten sudca je najnezávislejší vo svojom konaní a rozhodovaní, ktorého nemá rád ani jeden politik, či už opozičný alebo koaličný, pretože u takéhoto sudcu je zaručené, že bude konať na základe princípu „padni, komu padni“ a to platí aj vo vzťahu k prezidentovi SR. Toho sa bojíte, ak by súdna rada zvolila JUDr. Harabina ?!

Vy si myslíte p. Čaputová, že národ slovenský a občania SR, sú naozaj takí sprostí, že nepochopili o kom to vlastne hovoríte ?! Lebo ostatní kandidáti na predsedu NS SR sú jednoznačne niektorou zo strán v SR, či koalíciou alebo opozíciou, médiami, mimovládnymi organizáciami a Vami protežovaní, a u takýchto kandidátoch sa o nezávislosti nedá absolútne hovoriť !

BODKA :

Pevne verím, že sa už na slovenskej mediálnej scéne nenájde žiadne rádio a žiaden moderátor, ktorý „vypotí“, tak nehorázne zmanipulovanú reláciu s pani Čaputovou. To čo v rádiu EXPRES predviedol moderátor Závodský s p. Čaputovou, to nie je novinárska žumpa, ale novinárska žumpa na entú !!!

 

Pán farár Marián Kuffa, obraz a vážnosť katolíckej cirkvi na Slovensku

13.09.2019

Vážený pán farár Marián Kuffa, veľmi dobre sa počúvajú Vaše kázne, a aj ja v nich nachádzam veľa božej pravdy aj ľudskej múdrosti. Avšak sa obávam, že to čo tu budete, dúfam, čítať viac »

Krutá pravda o socializme a ešte krutejšia o kapitalizme !

12.09.2019

Milé moje deti, mladšie ako 40 rokov. Ja som v socializme prežil rovných 23 rokov, a teda môj pohľad na život v SSR ( Slovenská socialistická republika), by už asi nemal byť pohľad človeka, viac »

Tódovej priznanie na RTVS, orgány činné v trestnom konaní, konajte !

11.09.2019

Ani mňa nebaví, stále sa „motať“ okolo „novinárky“ Moniky Tódovej z Denníka N, ale to čo nám vo včerajšej hlavnej večernej spravodajskej relácií „ponúkla“ „verejnoprávna“ viac »

tablet, výnosy, obchod, ekonomika, globalizácia, graf, hospodársky výsledok

Svet v roku 2040? Ovplyvní ho sedem hlavných trendov

15.09.2019 20:00

Za posledných 25 rokov mala globalizácia oveľa väčší vplyv na zníženie chudoby ako celá zahraničná pomoc bohatých krajín od 2. svetovej vojny.

bezpilotný, dron, global, hawk

Irak odmietol tvrdenia o tom, že drony zaútočili na Saudskú Arábiu z jeho územia

15.09.2019 19:04

K sobotňajším útokom dronmi na dve významné ropné zariadenia v Saudskej Arábii sa prihlásili jemenskí húsíovia.

Turecko Rusko S-400 dodávka protivzdušná obrana, lietadlo

Rusko dodalo Turecku druhú batériu systému protivzdušnej obrany S-400

15.09.2019 17:56

Vojenské vzťahy Turecka s Ruskom sú predmetom znepokojenia zo strany Severoatlantickej aliancie.

jurčovič, počasie

Po peknom týždni škaredý. Zo severu príde rozsiahla oblačnosť!

15.09.2019 17:13

Rozlúčte sa s mariánskym letom.

ferro

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 36
Celková čítanosť: 194544x
Priemerná čítanosť článkov: 5404x

Autor blogu

Kategórie