Založ si blog

Čaputová a jej prejav na oslavách SNP

Kto počúval, ak to dokázal, prejav podnájomníčky v Grasalkovičovom paláci na oslavách 75 výročia SNP v Banskej Bystrici, tak musel mať poriadne silný žalúdok. To čo tam ta pani narozprávala, bolo ako pre hluchonemého. Jednoducho nič – prázdno. Jedine čoho sa dotkla najviac (a žiaľ aj ostatný vystupujúci), bolo, že tu máme opäť extrémistov a fašistov, a jednoducho bolo zjavne, že sa venujú K-ĽSNS.

Tak vážení, Vy ste si nevšimli rozhodnutie najvyššieho súdu SR, že K-ĽSNS je štandardná parlamentná strana, ktorá nie je na politickej mape SR ničím a nikým limitovaná !? Veď GP p. Čižnár, žiadal zrušenie tejto strany preto, že je extrémistická s fašizoidnými prvkami a NS SR, mu dal jasne najavo, že neuspel a bodka !

Takže aj Vy vážená pani, z prezidentského paláca, už prestaňte s týmito osloveniami a narážkami na legitímnu politickú stranu.

Z Vašich vyjadrení na túto stranu nám všetkým, čo akceptujeme rozhodnutia slovenských súdov vyplýva, že nerešpektujete rozhodnutie NS SR a teda pohŕdate naším právnym systémom !

Či sa Vám to páči, alebo nie, K-ĽSNS tu je legálne, občania v slobodných parlamentných voľbách, jej môžu slobodne odovzdať svoj hlas, a nikto ich nemôže označovať za extrémistov alebo nebodaj fašistov !

Niet väčších extrémistických strán na Slovensku ako je „koalícia“ PS/SPOLU, z ktorej liahne ste vyšla aj Vy. A niet väčšieho extrému v politike, ako to, že ste sa nechala menovať prezidentkou SR, bez toho, aby ste vyčkala na rozhodnutie ústavného súdu na vyhlásenie právoplatnosti, neprávoplatnosti prezidentských volieb 2019 !

„Kam a nač, ten spěch“, povedali by bratia Česi ?!

Apropo, kedy sa naučíte text Slovenskej hymny ?!

Ostatné pasáže Vášho prejavu nestoja za komentár, lebo niet čo komentovať !

Čaputová, Kovačič a im podobní, boli zrušení na jednu dobu naozajstným demokratom!

29.05.2024

Kedysi dávno za mojich mladých čias, teda dávno pred novembrom 1989, sa zvyklo hovoriť, že – „Zrušil ho na tri doby“. Toto slovné spojenie sa zvyklo použiť vtedy, ak niekto niekoho na základe faktov a nepriestrelných argumentov dostal do polohy, že sa dotyčný musel hanbiť za to, čo urobil, povedal…, čomu jednoducho nerozumel resp. nebol v tom dostatočne zdatný. [...]

Zamestnanci TV Markíza a spol. nič nepochopili!

28.05.2024

A nie len v TV Markíza, ale aj v Sme.sk, v Aktuality.sk, v Denníku N a vo všetkých tých médiach, ktoré si ešte stále namýšľajú, že len oni jediné sú tie, čo majú právo a patent na pravdu, že len oni sú tí, čo majú právo odsudzovať iné média, že len oni sú tí, čo majú právo Slovákov nie informovať, ale ich vedomie a mienku formovať na svoj obraz! TV [...]

Čaputová Jančkárovej – „Držím palce aj Vám“.

27.05.2024

Týmito slovami sa Čaputová rozlúčila s redaktorkou RTVS v relácií O 5 minút 12 v ostatnej nedeľnej relácií. https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/14036/468070#4219 Pýtam sa, to čo je? V čom Čaputová drží Jančkárovej palce? Nuž, ale pekne po poriadku. Skôr, ako sa dostanem k hlavnej téme dnešného môjho článku, k „nestrannej“ a „apolitickej“ TV diskusií [...]

Klíma / Emisie / Dym / Továreň / Fabrika / Znečistenie /

Toto je boj s emisiami a cesta k uhlíkovej neutralite? Scholzova vláda odklepla ukladanie CO2 do mora

29.05.2024 14:08

Metóda vyvoláva kontroverzie kvôli vysokým nákladom a možným rizikám pre životné prostredie.

ministerstvo zdravotníctva, mz sr,

Pre nález obálky s neznámym obsahom evakuovali budovu sídla ministerstva zdravotníctva

29.05.2024 13:38

Na mieste sa momentálne vykonávajú nevyhnutné prvotné úkony.

Stíhačka F-35

Druhá havária za mesiac: V USA sa zrútila stíhačka F-35, pilot utrpel vážne zranenia

29.05.2024 13:33

Stroj pred haváriou doplnil palivo počas zastávky na leteckej základni Kirtland v Novom Mexiku.

Turów / Turw /

Suma sa vyšplhala do závratných výšok. Poľsko pokutu za baňu Turów musí zaplatiť, rozhodol súd

29.05.2024 13:15

Česko podalo žalobu na Poľsko ešte vo februári 2021.