Založ si blog

Čaputová a jej prejav na oslavách SNP

Kto počúval, ak to dokázal, prejav podnájomníčky v Grasalkovičovom paláci na oslavách 75 výročia SNP v Banskej Bystrici, tak musel mať poriadne silný žalúdok. To čo tam ta pani narozprávala, bolo ako pre hluchonemého. Jednoducho nič – prázdno. Jedine čoho sa dotkla najviac (a žiaľ aj ostatný vystupujúci), bolo, že tu máme opäť extrémistov a fašistov, a jednoducho bolo zjavne, že sa venujú K-ĽSNS.

Tak vážení, Vy ste si nevšimli rozhodnutie najvyššieho súdu SR, že K-ĽSNS je štandardná parlamentná strana, ktorá nie je na politickej mape SR ničím a nikým limitovaná !? Veď GP p. Čižnár, žiadal zrušenie tejto strany preto, že je extrémistická s fašizoidnými prvkami a NS SR, mu dal jasne najavo, že neuspel a bodka !

Takže aj Vy vážená pani, z prezidentského paláca, už prestaňte s týmito osloveniami a narážkami na legitímnu politickú stranu.

Z Vašich vyjadrení na túto stranu nám všetkým, čo akceptujeme rozhodnutia slovenských súdov vyplýva, že nerešpektujete rozhodnutie NS SR a teda pohŕdate naším právnym systémom !

Či sa Vám to páči, alebo nie, K-ĽSNS tu je legálne, občania v slobodných parlamentných voľbách, jej môžu slobodne odovzdať svoj hlas, a nikto ich nemôže označovať za extrémistov alebo nebodaj fašistov !

Niet väčších extrémistických strán na Slovensku ako je „koalícia“ PS/SPOLU, z ktorej liahne ste vyšla aj Vy. A niet väčšieho extrému v politike, ako to, že ste sa nechala menovať prezidentkou SR, bez toho, aby ste vyčkala na rozhodnutie ústavného súdu na vyhlásenie právoplatnosti, neprávoplatnosti prezidentských volieb 2019 !

„Kam a nač, ten spěch“, povedali by bratia Česi ?!

Apropo, kedy sa naučíte text Slovenskej hymny ?!

Ostatné pasáže Vášho prejavu nestoja za komentár, lebo niet čo komentovať !

Test bezdomovcami!

19.06.2021

Potom, ako „minister“ Lengvarský púšťa na TB do slovenského Covid éteru tak „podložené“ správy o tom, ako naše deti po letnej sezóne 2020, po návštevách v DLT spôsobili na jeseň roku 2020 a na začiatku roku 2021 Covid vymieranie na Slovensku, ho dôrazne žiadam a vzývam, aby predložil tieto dve štatistiky resp. nech v spolupráci s dotknutými štátnymi [...]

Rodičia, dokedy budeme mlčky znášať gniavenie našich detí týmito covid judášmi? !

18.06.2021

Áno, ako inak mám nazvať ľudí, ktorí za judášsky groš manipulujú našimi deťmi, vymývajú im mozog, útočia na ich malé, mladé hlavičky, inak, ako COVID JUDÁŠI!!! Dnes týmito najväčšími slovenskými Covid judášmi sú Hegerovsko-Lengvarska politická Covid judášska klika podporovaná Zuzanou Čaputovou. Títo Covid Judáši, keď zistili, že na dospelú populáciu, [...]

Pre Čaputovú, Hegera, Matoviča, Krčméryovcov, Bražinovcov, Sabakovcov. ..

17.06.2021

…ale hlavne pre TEBA SLOVAČ! Pre tú časť Slovače, ktorá je zavesená výhradne na RTVS, TV Markíza, TV JOJ, Aktuality.sk, SME.sk, Denník N resp. tá časť Slovače, ktorá buď nemá čas alebo nemá možnosti si získať iné, ako tie „pravé“ a jedine „pravdivé“ informácie napr. na Internete. A potom chodí aj po vonku v rúšku, v respirátore, ponáhľa sa na [...]

Borša prezidentka Čaputová kaštieľ návšteva

Čaputovej verí najviac ľudí, Remišová a Matovič spolu s Kotlebom na chvoste

20.06.2021 13:38, aktualizované: 14:29

Druhým najdôveryhodnejším politikom je líder Hlasu Peter Pellegrini.

Gábor Grendel

Situácia v polícii je podľa Grendela výsledkom vládnutia Smeru

20.06.2021 13:18

Blanár sa zase pýta, prečo nebol zbavený mlčanlivosti exšéf SIS Vladimír Pčolinský.

škola, antverpy

Pri zrútení sa rozostavanej školy v Antverpách zahynulo päť robotníkov

20.06.2021 13:06

Zranenia utrpelo deväť ďalších pracovníkov.

zdravotník, sestrička, lekár, nemocnica, koronavírus

Obraz zdravotníka – hrdinu inšpiruje. Budeme mať viac sestričiek?

20.06.2021 13:00

Riaditelia stredných zdravotníckych škôl sa obávali, že pandémia sa podpíše pod nezáujem o štúdium, je to však zrejme naopak.