Založ si blog

Antisystémové strany – PS/SPOLU, KDH, ZĽ, SaS, OĽaNO

Za týmto nadpisom a pomenovaním, týchto strán, ako antisystémové si plne stojím, a následne to nižšie v texte aj zdôvodňujem.

Zástupcovia a lídri týchto strán sa na všetkých svojich tlačových besedách, netaja, a priam to zdôrazňujú, že po parlamentných voľbách 2020, keď „uchopia“ moc do svojich rúk (čo silne pochybujem !), tak zmenia na Slovensku systém. A môžu sa teraz všetci ohradiť, že majú na mysli systém vládnutia. Omyl vážení ! Oni chcú zmeniť systém, zmenou legislatívy a teda zmenou zákonov, aj ústavných, a to už je jasná zmena platnosti doterajšieho právneho a legislatívneho systému SR.

Títo „skutoční“ a „slušní“ „demokrati“ (Čističi), veľmi radi, ako antisystémové strany pomenúvajú K-ĽSNS a samozrejme aj stranu, za ktorú bude v PV 2020 kandidovať JUDr. Štefan Harabin.

Slovenské konšpiračné, manipulatívne a „mienkotvorné“ média s veľkou obľubou neustále opakujú toto :

Ak je niečo antisystémové, tak potom je to extrémistické, a čo je extrémistické, tak je to fašistické !

A na základe toho, mi vychádza, len jedna politická rovnica na Slovensku :

 

PS/SPOLU, ZĽ, KDH, SaS, OĽaNO = antisystémový = extrémistický = fašistický

 

Takže „vážená“ dnešná „slušná“ a „najslušnejšia“ opozícia, ja Vás poteším, a uvádzam Vám najnovšiu definíciu fašizmu, a to citátom historika a politológa Rogera Griffina z Oxford Brookes University (UK), ktorý jednoducho musí byť Vami akceptovaný, lebo pochádza z Vami zbožňovaného západného sveta (liberálneho a ultra liberálneho) a z najznámejšej univerzity sveta, teda citát znie :

 

„druh modernej politiky, ktorej ašpiráciou je vytvorenie totálnej revolúcie v politickej a spoločenskej kultúre určitého národného alebo etnického  spoločenstva. Zatiaľ čo je extrémne heterogénny v špecifickej ideológii rôznych svojich permutácií, spoločenskej podpore, forme organizácie, ktorú príjme ako antisystémové hnutie, a i v type politického systému, režimu či domova, ktorý plánuje vytvoriť, obecný fašizmus čerpá svoju internú kohéziu i citovú hnaciu silu z mýtického jadra, podľa ktorého vnímané obdobie dekadencie a degenerácie bezprostredne alebo časom ustúpi a dá priestor obdobiu znovuzrodenia a regenerácie v post-liberálnom novom svetovom poriadku.“

 

Keď viete čítať, „vážená“ opozícia s porozumením (čo Vy tvrdíte, že áno), tak by ste z vyššie uvedeného citátu, mali pochopiť, že to to je Váš obraz v politickom zrkadle Slovenska.

 

Moja skratka tohto citátu, pre menej chápavejších opozičníkov a hlavne slovenských „novinárov“, znie takto :

„Fašizmus, je moderná politika, totálnej revolúcie v politickej a spoločenskej kultúre, forma organizácie, pre obdobie znovuzrodenia v post – liberálnom novom systéme spoločnosti (Slovenska) !“

 

A ešte základná definícia slova fašizmus. Pojem fašizmus pochádza z latinského slova fasces, ktoré sa prekladá, ako zväzok !

A Vy predsa predstavujete ten „najpevnejší“ zväzok „slušných“, „demokratických“ a „nových“ politikov proti zlému a nenávidenému ficoizme !

Vo Vašom prejave je viacej fašistických prvkov, len jeden za všetky, je to popieranie jednej skupiny ľudí v systéme republiky, a to robotníkov, ktorým je potrebné, a možno to aj urobíte, vziať volebné právo, však „najčistejší“, „najslušnejší“ Čistič p. Truban ?, a ostatný jeho koaličníci mu ako Trúby ( výraz odvodený od slova „truban“) pritakávate, ale v jeho prípade je to pre Vás v poriadku, veď on sa vie aspoň ospravedlniť ! Totálny hnus !

A Vy konšpiračné „mienkotvorné“ média (Denník N, SME, Aktuality.sk, TV JOV, TV Markíza a RTVS), tiež by ste sa mali naučiť tieto vlády chtivé a moci chtivé, západnému kapitálu zapredané, strany, nazývať pravým menom, a to ako extrémistické a teda fašistické !

Volebné právo až po tridsiatke !

20.01.2020

Je to šok ?, je to nereálne ?, je to "choré"?, ak sa v dnešnom článku budem venovať volebnému právu a to tým spôsobom, že navrhujem, aby sa v spoločnosti začala verejná diskusia na zvýšenie viac »

Polícia SR, zaisťovanie osôb v „súčinnosti“ médiami!

17.01.2020

Dobroslav Trnka bol včera zadržaný Políciou SR (PSR), s tým súhlasím a súhlasím aj s tým, že sa tak malo udiať už oveľa skôr a taktiež súhlasím aj s tým, že mali byť zadržané aj viac »

Polícia SR a Čaputová nekonajú v súlade so záujmami „demokratickej“ opozície !

17.01.2020

V Dobroslav Trnka bol včera zadržaný Políciou SR (PSR), s tým súhlasím a súhlasím aj s tým, že sa tak malo udiať už oveľa skôr a taktiež súhlasím aj s tým, že mali byť zadržané aj viac »

Ceny správca mýta SkyToll tají, zmluvu nie. Prečítajte si ju

20.01.2020 19:46

Zverejnená suma 400 až 450 miliónov eur za odkúpenie mýtneho systému je nezmysel, tvrdí prevádzkovateľ mýtneho systému SkyToll.

spravodlivosť, hologram

Srebrenické matky podali sťažnosť proti Holandsku

20.01.2020 19:40

Odhaduje sa, že po obsadení Srebrenice, popravili jednotky bosnianskych Srbov približne 8000 mužov a chlapcov.

prasatá, prasce, ošípané, svine, Británia,

Veterinári: Africký mor ošípaných zistili u diviaka v okrese Košice-okolie

20.01.2020 19:22

Mor ošípaných, ktorý zabíja domáce a divé ošípané, na Slovensku prvýkrát potvrdili v roku 2019.

Nicolás Maduro / Venezuela /

Šef diplomacie USA vyzýva na ukončenie Madurovej moci vo Venezuele

20.01.2020 19:08

Podľa údajov OSN kríza vo Venezuele od začiatku roka 2016 vyhnala z krajiny takmer štyri milióny ľudí.

ferro

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 118
Celková čítanosť: 750896x
Priemerná čítanosť článkov: 6364x

Autor blogu

Kategórie