Založ si blog

Prosíme Vás, neberte nám (princa) Trubana

Takto nejako si môžeme preložiť vyjadrenia spolu straníkov p. Trubana v PS/Spolu, ako aj predvolebných „ koaličných „ partnerov strany PS a čo je zarážajúce aj  KDH ústami p. Hlinu, ktorý to jednoducho odbil tým, že koaličného partnera „ Vám vyberajú občania vo voľbách „ !. Možno, ale Vy ste si PS/Spolu, za koaličného partnera vybrali už pred voľbami !

Pán Hlina si asi neuvedomuje, že ak sa teraz a okamžite nedištancuje od p. Trubana a to nielen na čele tejto strany PS, ale aj ako radového člena PS, tak vo voľbách 2020 KDH pochová na dlhé roky, ak nie na veky. Dosiahnutie 5% hranice v PV 2020, je takto v nedohľadne.

PS/Spolu majú totiž voličov hlavne medzi liberálnou, voľnomyšlienkárskou a voľno konajúcou mládežou v Bratislave, na západnom Slovensku a vo veľkých mestách Slovenska, kde je ich životná úroveň na vyššej úrovni, ako na chudobnom vidieku a ešte sú živený a ubytovávaný u svojich rodičoch, tak že život zatiaľ žiaden problém.

Ale KDH má voličov, hlavne v časti kresťanskej, konzervatívnej, strednej a staršej generácie, ťažko pracujúci ľud za nízku, ak nie minimálnu mzdu, a tento volič Vaše konanie určite nepochopí a ani vo voľbách nepodporí.

To, že takúto prosbu o ponechanie „Nám“, Trubana, vyjadruje  SaS a im podobný liberáli, tak to je z určitých dôvodov jasné.

Ale prečo tak činia všetky konšpiračné mienkotvorné média ? Nuž to je tiež jasné, lebo oni nevidia smietku vo „vlastnom“ oku, ale vidia brvno v oku svojho „nepriateľa“. Veď, ako môžu teraz napísať niečo odsudzujúceho na p. Trubana, keď ich mecenáši dobre platili za to, aby z neho a „nových“ politikov spravili priam ikony slušnej novej slovenskej politiky.

Viete, a vieme si predstaviť, čo by vypisovali a zverejňovali tieto konšpiračné a mienkotvorné média, ak by sa k takému niečomu po prvotných klamstvách o množstve a kvalite užívania drog, priznal niekto zo súčasnej koalície alebo „nedemokratickej“ opozície, nuž išli by sa roztrhnúť od nenávistných článkov a reportáži a priam by ich označili nielen za užívateľov drog, ale aj mafiánskych dílerov a kategoricky by žiadali GP JUDr. Čižnára o okamžité začatie trestného stíhania, kolúznej väzby a návrh na zrušenie týchto strán a to všetko s poriadnym rozpútaním pekla. Tu by tieto média nepísali o akejsi novej politickej kultúre, však priznal sa, je sebakriticky, prosím odpusťme mu a povýšme ho ešte na vyšší piedestál !

Takže pán GP JUDr. Čižnár, máte málo poznatkov o trestnej činnosti, ku ktorej sa priznal p. Truban, aby Ste začali ex offo konať ? Alebo aj Vám stačí „nová politická kultúra“, že stačí sa priznať a ide sa veselo ďalej ?! A čo na to NPJ ( Národná protidrogová jednotka), veď p. Truban, by ich mohol naviesť na stopu drogových dílerov, až do ich „spálne“. A prečo prof. JUDr. Kurilovská, s navretými žilami na krku, oduševnene, nevysvetľuje do konšpiračných a mienkotvorných, médií, aké je toto konanie p. Trubana pre spoločnosť a našu mládež, nebezpečné a že je potrebné v jeho veci okamžite, začať trestné stíhanie, lebo takto to učia ich absolventov na Akadémií Policajného zboru, kde je ona Rektorkou ?!

Veď trestný čin nepácha, len ten čo drogy predáva, ale aj ten čo ich kupuje a následne konzumuje. Prečo p. Truban a všetci Tí, ktorí sa k požívaniu drog priznali (p. Poliačik, p. Sulík a ďalší), nečelia trestnému stíhaniu z užívania, kupovania a možno aj šírenia drog a prečo sa ich v tejto súvislosti nepýtate, kto boli Tí díleri, čo im tie drogy predávali ?! Veď Tí čo im tie drogy predávali, tu možno ešte na našom drogovom trhu existujú a veselo ich šíria za nie malé peniaze našej mládeži, ktorá na stretnutiach s p. Trubanom, na našich školách ( čo na to riaditelia a zriaďovatelia tých to škôl ?), ho s otvorenými ústami od úžasu počúvajú, uznanlivo pokyvkávajú hlávkami, a nevedia sa dočkať, kedy by to mohli aj oni v „malom“, ako p. Truban vyskúšať, ale na to potrebujú, aby im p. Truban povedal zdroj, kde si to môžu zadovážiť a tak isto, by im mal poradiť, koľko eur na to budú potrebovať a kde ich majú zohnať, ale a bacha, dobre sa skrývajte a maskujte, lebo aj keď je to „slušné“, ešte stále je to u nás trestné, no keď ma budete voliť, tak to zmiernime na nulu a už, to bude pohodička.

Z takejto Slovenskej politiky našich konšpiračných mienkotvorných médií a nekonania našich orgánov v trestnom konaní je mi nielen smutno, ale aj zle od žalúdka.

V médiách, by sa mali od teraz objavovať články a reportáže, už len v súvislosti s jeho trestným stíhaním, investigatívni novinári, by mali začať pátrať po tom, kto boli díleri drog od koho si ich p. Truban zadovažoval a nie oslavné články a reportáže v našich  „spravodlivých“ médiách o tom, ako „slušne“, chce p. Truban riešiť školstvo, do ktorého on svojimi prednáškami našej mládeži vtláča názor, že užívanie drog je predsa normálne a dá sa s ním skončiť, kedykoľvek, keď to mládež uzná za vhodne, lebo on to dokázal a má len o jednu „slušnú“ skúsenosť v živote navyše a My ostatní, ktorí sme to, ani počas svojej mladosti a ani teraz v zrelom veku ešte nevyskúšali, mu to môžeme len ticho závidieť a pred našou mládežou sme len jedno veľké ZERO !

Hospitalizácia Igora Matoviča je nevyhnutná a je celkom určite namieste!

26.11.2020

Myslím to celkom vážne ! A je to na prospech nie len jemu samotnému, ale predovšetkým je to na prospech celej našej spoločnosti. A ako to dosiahnuť ? Nuž presne tak, ako on chce dosiahnuť, aby sa občania SR išli testovať. Teda „dobrovoľne“ – nasilu! Je potrebné Igorovi Matovičovi dať jasnú slobodnú vôľu – buď pôjde dobrovoľne na niekoľko mesiacov na riadne [...]

I privinula Zuzana Igora na svoju politickú hruď, i zbavila ho viny. . .

25.11.2020

Zuzana Čaputová dňa 24.11.2020 učinila „zásadné“ vyhlásenie k občanom SR, k aktuálnej politickej situácií v našom štáte. Stretol som sa z názorom, že ju za toto nemáme už nijako „vyrušovať“ lebo viac už vykonať pre blaho národa nemôže. Naozaj ? Nuž ja som presvedčený, že svojim „zásadným“ vyhlásením ešte viacej situáciu zhoršila. Pozrime sa nato [...]

Zuzana Čaputová, je čas prezuť črievičky za bagandže!

24.11.2020

Aby nedošlo k omylu. Myslím tým prezutie – politické črievičky, za politické bagandže. Zuzana Čaputová, v pozícií najvyššieho ústavného činiteľa SR, už raz politické bagandže na „nohách“ mala. Bolo to po celý čas, keď v nich „chodila“ od svojej inaugurácie 15. júna 2019 do vyhlásenia výsledkov parlamentných volieb 2020 – do 1.3.2020. Začnem však [...]

NAKA

NAKA preverí informácie o údajnej korupcii prokurátorov

26.11.2020 16:48

O údajnom korupčnom správaní sa prokurátorov hovoril Alojz Baránik (SaS). Tvrdí, že môže mať informácie o tom, že prokurátori berú úplatky vo výškach 500 alebo 1000 eur.

Boris kollár

Kollárove návštevy sú vraj v poriadku, v piatok ho prepustia

26.11.2020 16:32

Generálny riaditeľ nemocnice potvrdil, že došlo ku konfliktu medzi sestričkami a priateľkami šéfa Národnej rady.

balistická raketa

Rusko vyskúšalo novú hypersonickú strelu protiraketovej obrany

26.11.2020 16:32, aktualizované: 17:01

Fregata triedy Admiral Gorškov úspešne otestovala protilodnú hypersonickú riadenú strelu 3M22 Cirkon v rámci testov nových zbraní.

November 89

Mikulec: Postup policajtov pri incidente s Gálom a Zajacom na výročie novembra '89 sa preveruje

26.11.2020 15:39

Minister vnútra sa podľa svojich slov o incident zaujíma. Postup bratislavských krajských policajtov je podľa neho predmetom kontroly.