Založ si blog

Denník SME a jeho tentokrát už skutočná pravda o Vladimírovi Mečiarovi

Dnes denník SME vyšiel na titulnej strane s článkom „ Skutočná pravda o Vladimírovi Mečiarovi“, ktorého autorom je p. Samo Mravec.

Takže sa môžeme podľa tohto nadpisu domnievať, že všetky v minulosti uverejnené články o Vladimírovi Mečiarovi v denníku SME, asi neboli skutočné pravdy, tak potom pred tým to čo bolo ?!

Denník SME je „najobjektívnejší“ a „ najpravdivejší“ denník, nielen na Slovensku, ale na celej zemeguli a priľahlom širokom vesmíre.

Nuž, vážený pán Samo Mravec, ak ste Vy a vlastníci Vášho denníka SME  100 % presvedčený, že toto je tá skutočná pravda o Vladimírovi Mečiarovi, tak okamžite podajte na Vladimíra Mečiara trestné oznámenie a ako zdôvodnenie Vášho trestného oznámenia pripojte, ako prílohu, tento dnešný Váš článok, ako jediný a pravdivý dôkazový materiál o trestnej činnosti menovaného pána ( Vami tak nenávideného) a podajte to priamo na generálnu prokuratúru a neuspokojte sa s tým, že Vám to dovolia podať, len do podateľne, ale dožadujte sa toho, aby ste mohol odovzdať priamo do rúk samotného generálneho prokurátora p. Čižnára a on na základe Vami predložených dôkazov tu rozpúta také peklo ( lebo doteraz ešte nemal dôvod),  aby ten nenávidený Mečiar a jeho kumpáni už konečne hnili na večne veky v base. Ak tak neučiníte, tak nemáte právo tvrdiť, že toto je tá skutočná pravda o Vladimírovi Mečiarovi, ale len Váš novinársky komentár na danú tému a nechajte čitateľa, aby sám posúdil do akej miery Ste blízko pravde, alebo je to len z ďalších ničím nepodložených výmyslov.

Nuž Vážení čitatelia, ak sa naozaj chcete z uvedeného článku dozvedieť skutočnú pravdu o Vladimírovi Mečiarovi, tak máte len dve možnosti, buď budete okamžite bežať do najbližšieho stánku, aby Ste  ho mohli zakúpiť tlačenú verziu denníka SME, alebo si tento článok môžete prečítať na web stránke www.sme.sk, ale pozor, opäť sa celú a  skutočnú pravdu o Vladimírovi Mečiarovi dozviete len vtedy, ak si zaplatíte online vstup na články, ktoré sú tu uvedené, ináč sa pravdu nikdy nedozviete.

K pánovi Samo Mravcovi ešte jedna poznámka, ako si môžete vo svojom článku napísať o p. Jánovi Ľuptákovi, ako o človeku s nižším intelektom a to len preto, lebo bol celý život poctivý robotník na stavbách a možno sa svojimi mozoľmi podieľal aj na stavbe budovy, kde Vy teraz píšete svoje „ skutočné pravdy“, alebo na výstavbe škôl do ktorých ste Vy chodil alebo dokonca aj na výstavbe bytov, kde ste býval so svojimi rodičmi.

Preložil ste Vy vo svojom živote aspoň slamku cez slamku. Choďte na stavbu a odmakajte si tam denne 8 a viac hodín v zime, v daždi v horúčavách a potom čosi píšte o intelekte robotníkov. Skúste položiť na seba aspoň dve tehly, tak aby zo seba nespadli. Niečo neskutočné ako jeden „novinár“ takto dehonestuje pracovitý poctivý ľud Slovenska. Desí ma, že vôbec ťažko pracujúci ľud si ešte dovolí zo svojej mizernej mzdy kúpiť tlačenú podobu tohto denníka.

Apropo, ja som vychodil stredné odborné učilište bez maturity, maturitu som si urobil popri zamestnaní (takže viem čo je to makať a ešte po večeroch sa vzdelávať) a vysokú školu Dopravy a spojov odbor Strojárska technológia som riadne vyštudoval na dennom štúdiu a diplomovú prácu som si robil celkom sám na internáte, ako časť výkresovú, tak aj písomnú na starom písacom stroji CONSUL, obhájil som ju za jedna, následne som bol promovaný na titul Ing. a  následne som sa opäť zamestnal, tam, kde som začínal ako mučeň učeň. Takže mi tiež môžete vyčítať môj menší intelekt, lebo som pracoval aj rukami.

Byť na mieste Vašich zamestnávateľov, tak ste za takýto článok na sekundu von z redakcie, ale je to vlastne len môj utopistický pohľad na Vašu redakciu, lebo veľmi dobre vieme, kto sú Vaši chlebodarcovia.

Vie Čaputová, že aj v USA je čoraz viacej ľudí „podliehajúcim“ ruskej propagande? A čo v tomto smere poradí Bidenovi?

09.06.2023

Čaputová pritvrdzuje svoju rétoriku vo vzťahu k Slovákom, čo potvrdzuje aj jej posledné vyjadrenie sa pre bruselský POLITICO – https://www.politico.eu/article/eu-risks-losing-slovakia-russia-disinformation-president-zuzana-caputova/ Nie, v tomto mojom článku sa nejdem podrobne venovať tomu, čo tam nepekného Čaputová o nás Slovákoch narozprávala, len pripomeniem [...]

Tvrdý odkaz B. Kollárovi a jemu podobným – My nie sme vaše hračky!

09.06.2023

Boris Kollár (BK) ešte oficiálne, ako „predseda“ nášho národného parlamentu, nevyhlásil termín konania mimoriadnych Parlamentných volieb na 30.09.2023 a už oblepil celé Slovensko svojimi predvolebnými pútačmi! Pútačmi tak hlúpymi, tak doslova Slovákov urážajúcimi, že jednoducho musím resp. chcem na to zareagovať. A ako je u mňa zvykom zareagujem priamo, otvorene, [...]

Prezident má svoj národ chrániť a nie ho v zahraničí haniť!

08.06.2023

Niečo neskutočné čo sa to tu deje! Dlhšie som sa k Čaputovej a spol. nevyjadroval lebo jednak pracovná zaneprázdnenosť a jednak nad tým všetkým, čo tu s nami Čaputová a spol. vystrájajú, tak nad tým sa rozum zastavuje! Takže jasne a stručne! Čaputová tvrdí, že Národ slovenský, Slováci, obyvatelia Slovenskej republiky (výrazná väčšina) má názory na [...]

Bordeaux / Oheň / Požiar / Hasič /

Pri lesných požiaroch v Kazachstane na ruských hraniciach zomrelo 14 ľudí

10.06.2023 19:04

Plamene sa rozšírili na 60 000 hektárov, čo zodpovedá takmer rozlohe Tatranského národného parku.

Juraj Šeliga, Eduard Heger, Demokrati

Demokrati žiadajú od Sulíka stiahnuť novelu, ktorá zvýši zisk poisťovní

10.06.2023 18:45

Ďalšie zvýšenie ziskov zdravotných poisťovní nijak nepomôže občanom ani zdravotníctvu, upozorňuje ÚDZS.

nord stream

Poľsko bolo zrejme základňou sabotérov pri útokoch na Nord Stream, tvrdia USA

10.06.2023 17:50

Pri útokoch na plynovody zohrala úlohu aj jachta Andromeda. Vyšetrovatelia plne zrekonštruovali jej dvojtýždňovú plavbu.

Air Defender 23

NATO chystá najväčšie letecké cvičenie v histórii. Nemci protestujú

10.06.2023 16:36

Demonštrácia pred základňou Wunstorf sa konala pod heslom „Cvičte mier namiesto vojny".