Založ si blog

Denník SME a jeho tentokrát už skutočná pravda o Vladimírovi Mečiarovi

Dnes denník SME vyšiel na titulnej strane s článkom „ Skutočná pravda o Vladimírovi Mečiarovi“, ktorého autorom je p. Samo Mravec.

Takže sa môžeme podľa tohto nadpisu domnievať, že všetky v minulosti uverejnené články o Vladimírovi Mečiarovi v denníku SME, asi neboli skutočné pravdy, tak potom pred tým to čo bolo ?!

Denník SME je „najobjektívnejší“ a „ najpravdivejší“ denník, nielen na Slovensku, ale na celej zemeguli a priľahlom širokom vesmíre.

Nuž, vážený pán Samo Mravec, ak ste Vy a vlastníci Vášho denníka SME  100 % presvedčený, že toto je tá skutočná pravda o Vladimírovi Mečiarovi, tak okamžite podajte na Vladimíra Mečiara trestné oznámenie a ako zdôvodnenie Vášho trestného oznámenia pripojte, ako prílohu, tento dnešný Váš článok, ako jediný a pravdivý dôkazový materiál o trestnej činnosti menovaného pána ( Vami tak nenávideného) a podajte to priamo na generálnu prokuratúru a neuspokojte sa s tým, že Vám to dovolia podať, len do podateľne, ale dožadujte sa toho, aby ste mohol odovzdať priamo do rúk samotného generálneho prokurátora p. Čižnára a on na základe Vami predložených dôkazov tu rozpúta také peklo ( lebo doteraz ešte nemal dôvod),  aby ten nenávidený Mečiar a jeho kumpáni už konečne hnili na večne veky v base. Ak tak neučiníte, tak nemáte právo tvrdiť, že toto je tá skutočná pravda o Vladimírovi Mečiarovi, ale len Váš novinársky komentár na danú tému a nechajte čitateľa, aby sám posúdil do akej miery Ste blízko pravde, alebo je to len z ďalších ničím nepodložených výmyslov.

Nuž Vážení čitatelia, ak sa naozaj chcete z uvedeného článku dozvedieť skutočnú pravdu o Vladimírovi Mečiarovi, tak máte len dve možnosti, buď budete okamžite bežať do najbližšieho stánku, aby Ste  ho mohli zakúpiť tlačenú verziu denníka SME, alebo si tento článok môžete prečítať na web stránke www.sme.sk, ale pozor, opäť sa celú a  skutočnú pravdu o Vladimírovi Mečiarovi dozviete len vtedy, ak si zaplatíte online vstup na články, ktoré sú tu uvedené, ináč sa pravdu nikdy nedozviete.

K pánovi Samo Mravcovi ešte jedna poznámka, ako si môžete vo svojom článku napísať o p. Jánovi Ľuptákovi, ako o človeku s nižším intelektom a to len preto, lebo bol celý život poctivý robotník na stavbách a možno sa svojimi mozoľmi podieľal aj na stavbe budovy, kde Vy teraz píšete svoje „ skutočné pravdy“, alebo na výstavbe škôl do ktorých ste Vy chodil alebo dokonca aj na výstavbe bytov, kde ste býval so svojimi rodičmi.

Preložil ste Vy vo svojom živote aspoň slamku cez slamku. Choďte na stavbu a odmakajte si tam denne 8 a viac hodín v zime, v daždi v horúčavách a potom čosi píšte o intelekte robotníkov. Skúste položiť na seba aspoň dve tehly, tak aby zo seba nespadli. Niečo neskutočné ako jeden „novinár“ takto dehonestuje pracovitý poctivý ľud Slovenska. Desí ma, že vôbec ťažko pracujúci ľud si ešte dovolí zo svojej mizernej mzdy kúpiť tlačenú podobu tohto denníka.

Apropo, ja som vychodil stredné odborné učilište bez maturity, maturitu som si urobil popri zamestnaní (takže viem čo je to makať a ešte po večeroch sa vzdelávať) a vysokú školu Dopravy a spojov odbor Strojárska technológia som riadne vyštudoval na dennom štúdiu a diplomovú prácu som si robil celkom sám na internáte, ako časť výkresovú, tak aj písomnú na starom písacom stroji CONSUL, obhájil som ju za jedna, následne som bol promovaný na titul Ing. a  následne som sa opäť zamestnal, tam, kde som začínal ako mučeň učeň. Takže mi tiež môžete vyčítať môj menší intelekt, lebo som pracoval aj rukami.

Byť na mieste Vašich zamestnávateľov, tak ste za takýto článok na sekundu von z redakcie, ale je to vlastne len môj utopistický pohľad na Vašu redakciu, lebo veľmi dobre vieme, kto sú Vaši chlebodarcovia.

Igor Matovič hovorí – Ja si idem svoje! Dokedy mu to budeme tolerovať?

08.03.2021

Toto je tragédia národa slovenského, celej našej spoločnosti, tragédia Slovenskej republiky! Nie, nepovažujem za tragédiu to, že veľká väčšina občanov-voličov SR sa 29. februára 2020 v PV rozhodli tak, ako sa rozhodli a odovzdali svoje volebné hlasy hlavne OĽANO a predovšetkým Igorovi Matovičovi – 498740 preferenčných hlasov pre Igora a celkovo pre OĽANO 721166 [...]

Bezhraničný cynizmus Zuzany Čaputovej!

07.03.2021

Nie, mňa absolútne nezaujíma, kto pripravuje Zuzane Čaputovej program, ba ani to čo v tom programe hovorí/číta a vykonáva lebo takto musí? Nie z jediného dôvodu. Zuzana Čaputová sa hrdí tým, že terazky je najvyšším ústavným činiteľom SR, podľa Ústavy SR – prezident/ka SR! To zanemená, že sa má v otázkach spoločensko-politických, či už domácich alebo [...]

Keď sa poslanec za OĽANO sekne a zároveň zázračne stratí pamäť aj chrbtovú kosť!

06.03.2021

Aby som bol úplný a presný, jedná sa o poslanca NR SR, ktorý kandidoval v PV 2020 do NR SR na kandidačnej listine strany(?), koalície(?) s názvom- OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, Kresťanská únia (KÚ), ZMENA ZDOLA“ zo 40 miesta, tréner a manažér tenisovej akadémie – Ján Krošlák. Avšak neviem, kde ho mám na základe tak dlhého názvu tejto [...]

samuel paty vražda

Útok na učiteľa Patyho vo Francúzsku podnietili aj lživé tvrdenia študentky

08.03.2021 16:35

Počas výsluchov vyšlo najavo, že dievčina, ktorá učiteľa obvinila z islamofóbie, v danom čase v triede ani nebola.

Vatikán SR Prezidentka Pápež Audiencia

Pápež prijal pozvanie od Čaputovej a príde na Slovensko

08.03.2021 16:03, aktualizované: 16:27

Svätého Otca pozvala prezidentka na návštevu ešte počas ich spoločného stretnutia v decembri minulého roka.

počítač, ruky, bankovníctvo, hacker, klávesnica, písať

USA chystajú odvety za nedávne počítačové útoky, terče sú v Rusku a Číne

08.03.2021 15:44

Protiútok budú sprevádzať ďalšie ekonomické sankcie.

pápež, irak

Pápež na historickej návšteve Iraku precestoval vyše 1 400 kilometrov

08.03.2021 15:07

Pápež sa stretol aj s otcom chlapčeka, ktorý sa utopil počas plavby cez Egejské more a stal sa symbolom ťažkého údelu utečencov.