Založ si blog

Denník SME a jeho tentokrát už skutočná pravda o Vladimírovi Mečiarovi

Dnes denník SME vyšiel na titulnej strane s článkom „ Skutočná pravda o Vladimírovi Mečiarovi“, ktorého autorom je p. Samo Mravec.

Takže sa môžeme podľa tohto nadpisu domnievať, že všetky v minulosti uverejnené články o Vladimírovi Mečiarovi v denníku SME, asi neboli skutočné pravdy, tak potom pred tým to čo bolo ?!

Denník SME je „najobjektívnejší“ a „ najpravdivejší“ denník, nielen na Slovensku, ale na celej zemeguli a priľahlom širokom vesmíre.

Nuž, vážený pán Samo Mravec, ak ste Vy a vlastníci Vášho denníka SME  100 % presvedčený, že toto je tá skutočná pravda o Vladimírovi Mečiarovi, tak okamžite podajte na Vladimíra Mečiara trestné oznámenie a ako zdôvodnenie Vášho trestného oznámenia pripojte, ako prílohu, tento dnešný Váš článok, ako jediný a pravdivý dôkazový materiál o trestnej činnosti menovaného pána ( Vami tak nenávideného) a podajte to priamo na generálnu prokuratúru a neuspokojte sa s tým, že Vám to dovolia podať, len do podateľne, ale dožadujte sa toho, aby ste mohol odovzdať priamo do rúk samotného generálneho prokurátora p. Čižnára a on na základe Vami predložených dôkazov tu rozpúta také peklo ( lebo doteraz ešte nemal dôvod),  aby ten nenávidený Mečiar a jeho kumpáni už konečne hnili na večne veky v base. Ak tak neučiníte, tak nemáte právo tvrdiť, že toto je tá skutočná pravda o Vladimírovi Mečiarovi, ale len Váš novinársky komentár na danú tému a nechajte čitateľa, aby sám posúdil do akej miery Ste blízko pravde, alebo je to len z ďalších ničím nepodložených výmyslov.

Nuž Vážení čitatelia, ak sa naozaj chcete z uvedeného článku dozvedieť skutočnú pravdu o Vladimírovi Mečiarovi, tak máte len dve možnosti, buď budete okamžite bežať do najbližšieho stánku, aby Ste  ho mohli zakúpiť tlačenú verziu denníka SME, alebo si tento článok môžete prečítať na web stránke www.sme.sk, ale pozor, opäť sa celú a  skutočnú pravdu o Vladimírovi Mečiarovi dozviete len vtedy, ak si zaplatíte online vstup na články, ktoré sú tu uvedené, ináč sa pravdu nikdy nedozviete.

K pánovi Samo Mravcovi ešte jedna poznámka, ako si môžete vo svojom článku napísať o p. Jánovi Ľuptákovi, ako o človeku s nižším intelektom a to len preto, lebo bol celý život poctivý robotník na stavbách a možno sa svojimi mozoľmi podieľal aj na stavbe budovy, kde Vy teraz píšete svoje „ skutočné pravdy“, alebo na výstavbe škôl do ktorých ste Vy chodil alebo dokonca aj na výstavbe bytov, kde ste býval so svojimi rodičmi.

Preložil ste Vy vo svojom živote aspoň slamku cez slamku. Choďte na stavbu a odmakajte si tam denne 8 a viac hodín v zime, v daždi v horúčavách a potom čosi píšte o intelekte robotníkov. Skúste položiť na seba aspoň dve tehly, tak aby zo seba nespadli. Niečo neskutočné ako jeden „novinár“ takto dehonestuje pracovitý poctivý ľud Slovenska. Desí ma, že vôbec ťažko pracujúci ľud si ešte dovolí zo svojej mizernej mzdy kúpiť tlačenú podobu tohto denníka.

Apropo, ja som vychodil stredné odborné učilište bez maturity, maturitu som si urobil popri zamestnaní (takže viem čo je to makať a ešte po večeroch sa vzdelávať) a vysokú školu Dopravy a spojov odbor Strojárska technológia som riadne vyštudoval na dennom štúdiu a diplomovú prácu som si robil celkom sám na internáte, ako časť výkresovú, tak aj písomnú na starom písacom stroji CONSUL, obhájil som ju za jedna, následne som bol promovaný na titul Ing. a  následne som sa opäť zamestnal, tam, kde som začínal ako mučeň učeň. Takže mi tiež môžete vyčítať môj menší intelekt, lebo som pracoval aj rukami.

Byť na mieste Vašich zamestnávateľov, tak ste za takýto článok na sekundu von z redakcie, ale je to vlastne len môj utopistický pohľad na Vašu redakciu, lebo veľmi dobre vieme, kto sú Vaši chlebodarcovia.

RTVS o 5 minút 12, nedeľa 13. 10. 2019 – RTVS má malé štúdio ? !

15.10.2019

Pán generálny riaditeľ RTVS, p. Jaroslav Rezník, a riaditeľ Sekcie spravodajstva a publicistiky RTVS p. Varham Chuguryan, prosím odstúpte ! Podľa zákona 532/2010 Z.z. Zákon o Rozhlase a televízií viac »

Mediálne hysterické konšpirácie okolo zločinca Antonina Vadalu !

14.10.2019

Ďalšia výborná téma pre naše „mienkotvorné“, „slušné“ a „nezávislé“ média a pre našu „novú“ opozičnú politickú garnitúru, zvlášť pre najčistejšieho z najčistejších viac »

p. Čaputová, Vy jednoznačne, musíte zniesť väčšiu dávku kritiky. .. !

11.10.2019

p. Čaputová , od chvíle, kedy ste vstúpila do politického diania na Slovensku, a to ste učinila svojim vstupom do centristického hnutia PS ( na zakladajúcom sneme v sobotu 20.01.2018), kde ste viac »

pocasie

Slovenskom sa preženú dažďové mraky. Pozor na búrlivý vietor!

15.10.2019 15:30

Aká veľká bude trhlina, ktorá naruší prebiehajúce babie leto? Viac sa dozviete vo videopredpovedi TV Pravda.

Peter Toth,

Tóth vypovedal, že Bödör získal pre Kočnera lustrácie novinárov z najvyšších miest polície

15.10.2019 15:00

Tóth bol Kočnerom poverený sledovať novinárov, ktorí mali voči obvinenému podnikateľovi kritický postoj.

Lekárnička

Ušetriť sa dá na liekoch, špecialistoch aj laboratóriách

15.10.2019 14:22

Veľké medzery má Slovensko v liekovej politike, kde je možné ušetriť 216 miliónov eur, uviedli analytici ministerstva financií.

sud, Kocner, Marian Kocner,

Ústavnoprávny výbor odporučil parlamentu, aby zrušil milosť pre Mariana Kočnera v kauze Technopol

15.10.2019 14:15

Novelu ústavného zákona posunul parlament do druhého čítania na septembrovej parlamentnej schôdzi.

ferro

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 57
Celková čítanosť: 330645x
Priemerná čítanosť článkov: 5801x

Autor blogu

Kategórie