Založ si blog

Denník SME a jeho tentokrát už skutočná pravda o Vladimírovi Mečiarovi

Dnes denník SME vyšiel na titulnej strane s článkom „ Skutočná pravda o Vladimírovi Mečiarovi“, ktorého autorom je p. Samo Mravec.

Takže sa môžeme podľa tohto nadpisu domnievať, že všetky v minulosti uverejnené články o Vladimírovi Mečiarovi v denníku SME, asi neboli skutočné pravdy, tak potom pred tým to čo bolo ?!

Denník SME je „najobjektívnejší“ a „ najpravdivejší“ denník, nielen na Slovensku, ale na celej zemeguli a priľahlom širokom vesmíre.

Nuž, vážený pán Samo Mravec, ak ste Vy a vlastníci Vášho denníka SME  100 % presvedčený, že toto je tá skutočná pravda o Vladimírovi Mečiarovi, tak okamžite podajte na Vladimíra Mečiara trestné oznámenie a ako zdôvodnenie Vášho trestného oznámenia pripojte, ako prílohu, tento dnešný Váš článok, ako jediný a pravdivý dôkazový materiál o trestnej činnosti menovaného pána ( Vami tak nenávideného) a podajte to priamo na generálnu prokuratúru a neuspokojte sa s tým, že Vám to dovolia podať, len do podateľne, ale dožadujte sa toho, aby ste mohol odovzdať priamo do rúk samotného generálneho prokurátora p. Čižnára a on na základe Vami predložených dôkazov tu rozpúta také peklo ( lebo doteraz ešte nemal dôvod),  aby ten nenávidený Mečiar a jeho kumpáni už konečne hnili na večne veky v base. Ak tak neučiníte, tak nemáte právo tvrdiť, že toto je tá skutočná pravda o Vladimírovi Mečiarovi, ale len Váš novinársky komentár na danú tému a nechajte čitateľa, aby sám posúdil do akej miery Ste blízko pravde, alebo je to len z ďalších ničím nepodložených výmyslov.

Nuž Vážení čitatelia, ak sa naozaj chcete z uvedeného článku dozvedieť skutočnú pravdu o Vladimírovi Mečiarovi, tak máte len dve možnosti, buď budete okamžite bežať do najbližšieho stánku, aby Ste  ho mohli zakúpiť tlačenú verziu denníka SME, alebo si tento článok môžete prečítať na web stránke www.sme.sk, ale pozor, opäť sa celú a  skutočnú pravdu o Vladimírovi Mečiarovi dozviete len vtedy, ak si zaplatíte online vstup na články, ktoré sú tu uvedené, ináč sa pravdu nikdy nedozviete.

K pánovi Samo Mravcovi ešte jedna poznámka, ako si môžete vo svojom článku napísať o p. Jánovi Ľuptákovi, ako o človeku s nižším intelektom a to len preto, lebo bol celý život poctivý robotník na stavbách a možno sa svojimi mozoľmi podieľal aj na stavbe budovy, kde Vy teraz píšete svoje „ skutočné pravdy“, alebo na výstavbe škôl do ktorých ste Vy chodil alebo dokonca aj na výstavbe bytov, kde ste býval so svojimi rodičmi.

Preložil ste Vy vo svojom živote aspoň slamku cez slamku. Choďte na stavbu a odmakajte si tam denne 8 a viac hodín v zime, v daždi v horúčavách a potom čosi píšte o intelekte robotníkov. Skúste položiť na seba aspoň dve tehly, tak aby zo seba nespadli. Niečo neskutočné ako jeden „novinár“ takto dehonestuje pracovitý poctivý ľud Slovenska. Desí ma, že vôbec ťažko pracujúci ľud si ešte dovolí zo svojej mizernej mzdy kúpiť tlačenú podobu tohto denníka.

Apropo, ja som vychodil stredné odborné učilište bez maturity, maturitu som si urobil popri zamestnaní (takže viem čo je to makať a ešte po večeroch sa vzdelávať) a vysokú školu Dopravy a spojov odbor Strojárska technológia som riadne vyštudoval na dennom štúdiu a diplomovú prácu som si robil celkom sám na internáte, ako časť výkresovú, tak aj písomnú na starom písacom stroji CONSUL, obhájil som ju za jedna, následne som bol promovaný na titul Ing. a  následne som sa opäť zamestnal, tam, kde som začínal ako mučeň učeň. Takže mi tiež môžete vyčítať môj menší intelekt, lebo som pracoval aj rukami.

Byť na mieste Vašich zamestnávateľov, tak ste za takýto článok na sekundu von z redakcie, ale je to vlastne len môj utopistický pohľad na Vašu redakciu, lebo veľmi dobre vieme, kto sú Vaši chlebodarcovia.

Besnenie Denníka N a spol. – zastavte to GP JUDr. Čižnár ! Hrozia nepokoje a občianska vojna !

16.08.2019

Včerajšie spravodajstvo našich mienkotvorných TV, ma doslova šokovalo. Na základe protištátneho Denníka N, ktoré prostredníctvom „novinárky“ Moniky Tódovej, zverejnilo „najpravdivejšiu“ viac »

Blíži sa koniec „prezidentovania“ pani Čaputovej ? !

15.08.2019

Možno sa Vám zdá táto konštatácia poriadne pritiahnutá za vlasy, ale povedzme si čo nás čaká v septembri a októbri, po prázdninách. NR SR bude opäť, a tentoraz už určite vo verejnej voľbe, viac »

Slovenský zbedačený pracujúci ľud, tras sa ! Opäť sa blíži recesia ekonomiky EÚ a celého sveta ! Čo na to, nedajbože budúci premiér SR p. Truban ?

15.08.2019

Dôvody na novú recesiu ekonomiky, neprichádzajú z východu ( Rusko, Čína), ale opäť zo západu, keď hlavne nemecká ekonomika, už tretí mesiac po sebe vykazuje pokles, ako nás o tom informujú viac »

Venezuela US Talks

USA tajne rokujú so šéfom venezuelskej vládnej strany

19.08.2019 07:06

Podľa agentúry AP nie je jasné, či sa predbežné rozhovory konajú s Madurovým súhlasom, alebo nie.

Adrian Darya 1 / Grace 1 / Irán / Gibraltár /

Iránsky tanker i napriek úsiliu USA opustil Gibraltár

19.08.2019 06:33

Podľa webového portálu MarineTraffic, ktorý poskytuje informácie o pohybe lodí, iránsky supertanker vyplával včera krátko pred polnocou juhovýchodným smerom.

Grónsko, ľadovce, Arktída, zima

Trump o kúpe Grónska nežartoval. Keby bolo na predaj, stálo by miliardy

19.08.2019 06:16

V roku 1946 USA ponúkli Dánsku za Grónsko 100 miliónov USD, čo je po zohľadnení inflácie 1,3 miliardy USD. Dnes by to bolo oveľa viac.

Sýria

Sýrske vládne sily prvýkrát od roku 2014 vstúpili do mesta Chán Šajchún

19.08.2019 06:08

Cez Chán Šajchún na južnom okraji provincie Idlib prechádza dôležitá diaľnica spájajúca sýrske hlavné mesto Damask s mestom Aleppo ležiacim na severe Sýrie.

ferro

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 18
Celková čítanosť: 73965x
Priemerná čítanosť článkov: 4109x

Autor blogu

Kategórie