Žiaden sarkazmus, ba ani irónia. Ale podľa mňa, fakt. Ale pekne po poriadku. Zlé jazyky, aj v „objektívnych“ médiách hovoria, že Šimečka ml., je ako predseda PS na odstrel. Ja si myslím, že nie. Že Šimečka ml., by mal ostať presne tak, ako to tvrdošijne hovorí, že on ostane a teda, že „nikám neodchádza“, ba ani sa nikam odísť nehodlá. Že takúto radosť […]
Pokračovanie článku
