Nie, ani náhodou sa nejdem „navážať“ do mamy Michala Šimečku. Skôr naopak. Chcem napísať, tak z rýdzo ľudského pohľadu na celú tu aféru okolo jednej mamy, jedného slovenského politika, niekoľko viet o tom, že z jednej stránky takéto konanie aj ľudsky chápem, čo neznamená, že takéto konanie ospravedlňujem resp. s ním nedajbože súhlasím. Nuž teda, začnem […]
Pokračovanie článku
