Tódová do Žilinku kameňmi, on do nej stále chlebíkom!

Monike Tódovej vadí, že GP SR vo voľnom čase, ako súkromná osoba bicykluje.

Dokonca vo voľnom čase, počas voľného pracovného dňa.

A dokonca počas voľného pracovného dňa, ktorý je v kalendári označený ako Nedeľa.

Monika Tódová z istého média, akéhosi enka tvrdí, že – „„Kým šikanujú ďalšieho policajta, Žilinka sa bicykluje.“

Teda vrhnutie nie kameňa do Žilinku, ale rovno veľkej skaly!

A GP SR Žilinka, si (ako vždy) vzal do ruky „čerstvý chlebík“ i takto ho do Moniky hodil – „Redaktorke Denníka N Monike Tódovej sa opäť podarilo namiešať kokteil manipulácie, neobjektivity, útokov a očierňovania. Nie, že by mi zvlášť záležalo na tom, čo píše táto redaktorka. Tentokrát však dvoma poznámkami zareagujem na jej „motanice“, prezentované dňa 05.08.2025 v bode 3. Newsfiltra DenníkaN s názvom: „Kým šikanujú ďalšieho policajta, Žilinka sa bicykluje.“.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid0pvnh4tbwE6wAa3zpXaHqGw6Ayr8a9DHnpY2ZKwnToKqGXL2je9apfn2QYVnUyngRl&id=100064021966129

Naozaj pán GP?

Stačí ku kameňom, čo po Vás neustále hádže Monika Tódová, ale aj celá tá časť týchto médií, len toľko?

Len takýto malinky vrh chlebíkom, smerom na nich?

Vám naozaj nezáleží na tom, čo píše o Vás (o celej GP pod Vašim vedením) Monika a k nej spriaznené média?

Veď v poriadku, jedna vec je sloboda prejavu a názor, a druhá vec je, ako sa tieto média, títo „žurnalisti“ chovajú.

Odkiaľ „investigatívne“ čerpajú svoje informácie a akú potom vyvíjajú činnosť!

To naozaj GP SR, ako taká, nevzhliada na týchto médiách a konkrétnych „novinároch“ nič, čo by bolo v kolízií s našou ústavnosťou a zákonnosťou?

Naozaj je všetko okolo nich také čisté, priezračné, že oni si do vás môžu hodiť tým svojim „novinárskym“ kameňom, kedy sa im zachce a koľkokrát, sa im zachce?

A vy, vy do nich, na nich, len ten mäkučký prokurátorsky chlebík?

Naozaj pán Žilinka a celá prokurátorská obec, nerozumiem Vám.

Čaputová – šíri poplašnú správu – „Na Slovensku ostanem len dovtedy, dokedy sa bude dať!

16.02.2026

Zuzana Čaputová je pre niektorých na Slovensku minulosť, pre niekoho nič znamenajúca osôbka…, ale pre niektorých je nádej, ba dokonca spása. Pre mňa osobne je Čaputová politička, ktorá Slovenskej republike, Slovákom uškodila tak, ako nik pred ňou. A preto je potrebné ju pozorne sledovať, aj keď sa javí, že politicky hibernuje. Nie, nie je tomu tak, pretože [...]

Prečo neboli 14. 02. 2026 Sobotné dialógy na STVR?

15.02.2026

Na úvod citát – „Počúvate Sobotné dialógy. Dialógy, ktoré budú pokračovať aj po dnešnej sobote.“ Toto niekoľkokrát zopakoval moderátor Sobotných dialógov STVR Matej Baránek, aj v predošlú sobotu 07.02.2026, keď mal v štúdiu Predsedu Vlády SR. I nadišla sobota 14.02.2026 a Sobotné dialógy nikde! To si Matej Baránek z nás robí srandu? Ako to, že neboli [...]

O budúcnosti EÚ a Európy v Mníchove, rozhodujú potomkovia nacistov, komunisti, nenávistníci!

14.02.2026

V Mníchove pokračuje 62. Mníchovská „bezpečnostná“ konferencia. Samozrejme bez účasti toho najdôležitejšieho, bez ktorého v Európe mier v pravom slova zmysle nikdy nebude – Ruskej federácie. Za to o „bezpečnosti“ tam mudrujú ľudia, ktorých predkovia boli aktívni hitlerovskí (NSDAP) nacisti, bojovníci proti ZSSR na jeho zvrchovanom území (Rusku, Rusom) v radoch [...]

vojna na Ukrajine, Buča

Ruská novinárka za informovanie o besnení okupantov v Buči dostala osem rokov väzenia

16.02.2026 11:12

Novinárka informovala aj o obetiach ruského útoku na ukrajinskú Odesu, medzi ktorými bolo trojmesačné dievčatko a jej matka.

polícia streľba Bratislava Petržalka Holíčska ulica páska

Tragédia v bratislavskej Petržalke: Po páde z bytovky zomrela žena

16.02.2026 10:48

Okolnosťami pádu 90-ročnej ženy zo siedmeho poschodia sa zaoberajú bratislavskí policajti.

vykolajeny vlak lavina sneh

V Švajčiarsku sa pre lavínu vykoľajil vlak, na mieste sú zranení

16.02.2026 10:30

Železničná spoločnosť BLS uviedla, že vykoľajený vlak bol regionálny expres, ktorý šiel zo Spiezu.

Mišustin

246 miliónov pre premiéra a jeho 10 námestníkov. Rusko prestalo zverejňovať platy a počty úradníkov

16.02.2026 10:14

V priemere každý z nich mal mesačný príjem po zdanení približne 1,3 milióna rubľov.