Čaputovú dnes usvedčili z klamstvá jej vlastní. A „objektívne“ média nič! Opäť mlčia!

Niektorým už táto téma lezie takpovediac na nervy.

Ale sú to práve tí, ktorí dnes vládnej koalícií, Vláde SR najviac vyčítajú, že klame a zavádza Slovákov.

Nuž teda dobre.

Ale prečo nám, teda im, to nevadí resp. nevadilo, pri tých ich?

Pri tých ich, ktorých tak bezhranične, bez náznaku akejkoľvek kritiky, uznávali sťa politických bohov!

A áno, povedzme si to jasne a na rovinu, že jedným z takých politických bohov, ktorého sa bolo neslobodno, čo i len náznakom malinkej kritiky (napr. aj mediálne) dotknúť, bola a ešte stále je Čaputová.

Poniektorí hovoria, že Čaputová je už minulosť.

Že Čaputová, už nie je na pozícií Prezidenta SR, už viac ako rok.

Že Čaputovej, už treba dať pokoj.

Že Čaputová pre dnešný vývoj na Slovensku, ale aj v EÚ a Európe, ako takej, už nie je podstatná.

Že Čaputová, už nie je politicky aktívna.

A tak ďalej a tak ďalej.

Naozaj, už Čaputová nie je politicky aktívna a činná?

Naozaj sa Čaputová nechystá späť do politiky?

A čo napr. toto – https://www.youtube.com/watch?v=QNdvPuXYfEQ – „Jun 7, 2025  OSTRAVA – Šéfredaktor Respektu Erik Tabery debatoval v pondělí večer v Ostravě s bývalou slovenskou prezidentkou Zuzanou Čaputovou o demokracii a budoucnosti Slovenska a Evropy. Debatu moderoval Matúš Kostolný, šéfredaktor slovenského Denníku N.“

Ale aj TU – https://www.ndm.cz/cz/hoste/predstaveni/6637-neztratit-se-sama-sobe-debata-zuzany-caputove-a-erika-taberyho/2025-06-02/80266/

Kto má záujem a vydrží pri tejto „apolitickej“ debate nejakú tu minútu, tak nech posúdi, či Čaputová je dnes už mimo politického diania…

A keďže každý má právo, sa v politike angažovať, teda aj Čaputová, prečo nie, tak by mal zniesť aj primeranú mieru kritiky.

O Čaputovej sa jej obdivovatelia a jej mediálny donori, neustále vyjadrovali a aj dnes občas vyjadrujú (keď si na ňu akože spomenú), že je a stojí na hodnotách, ktoré sú dnešnej vládnej koalícií, Vláde SR, vraj na míle vzdialené.

Že Čaputová hlavne neklame, nezavádza a tak podobne politicky božský.

Naozaj?

Naozaj je to u Čaputovej takto?

Je toto o nej pravda?

Nuž tak, sa na toto jej politické božstvo nedotknuteľnosti pozrime očami a slovami toho, ktorý jednoznačne stál, stojí a keď na to príde, tak aj pevne pri nej, a na jej strane, stáť bude.

Ide o dnešného opozičného poslanca Parlamentu SR za SaS.

A ako vieme SaS vždy jasne stala na strane Čaputovej a to aj a hlavne v rokoch 2020-2023.

Dnes poslanec Parlamentu SR za SaS povedal v pléne nášho Parlamentu, okrem iných, aj tieto slová  – „Komunikačné zlyhanie počas tej kampane považujem za rovnako dôležité, ako aj tie manažérske zlyhania…, … Čo je to za slogan, že „Vakcína je sloboda“?! To sa nám dneska vracia ako bumerang…, … To sa nám dneska vracia ako bumerang, lebo sme klamali!

https://www.hlavnydennik.sk/2025/06/16/najmasovejsi-vakcinator-szalay-vakcina-je-sloboda a TU – https://www.youtube.com/watch?v=t3bygf9qN_w

Počujete to, vy všetci?

Vy všetci, čo ste Čaputovú chválili a nedali ste na ňu dopustiť, vtedy, ba ani dnes, keď skrze reklamno-vakcinačné video, ktoré zastrešovalo vtedajšie Ministerstvo zdravotníctva SR, na celé Slovensko nahlas, hlásala toto – „Vakcína je sloboda“ – 11.2.2021 – https://www.youtube.com/watch?v=FUnOZ44e8nY

Vtedy to bola ich mediálna mantra.

Vtedy sa k tomu hlásili všetci Čaputovej obdivovatelia, a tí a tých, ktorí vtedy hovorili, že toto je blud, tak tých oni, aj s Čaputovou, vykazovali na okraj spoločnosti, ako bludárov, dezinformátorov, hoaxerov, dezolátov, antivaxérov a neviem ako ešte hanlivo a nenávistne!

Preto, že dnes sa na tieto vedomé klamstvá zabúda, že sa zabúda na klamstvá Čaputovej, aj v tejto veci (o nevyprovokovanosti RF na Ukrajine na teraz taktne pomlčím v súvislosti s Čaputovou), tak aj preto, sa nedarí spoločnosť ukľudniť.

Preto, že sa neustále poukazuje, len na nedostatky a hriechy, či už bývalé alebo aj dnešné, len a výhradne dnešnej vládnej koalície, dnešných vládnych politických subjektov a na politické hriechy tých politicky „vyvolených“, sa nesme ani len najmenším náznakom poukázať, tak spoločnosť trpí!

Spoločnosť je neustále mediáne masírovaná, že len tí jedni sú zlí a tí druhí, sú spásou Slovenska a Slovákov.

A toto sa naozaj musí skončiť!

Preto, či sa to niekomu páči alebo nie, nepodarí sa nám dnes riešiť problémy Slovenska a Slovákov, ak sa nepostavíme čelom, nie len k politickej minulosti dnešnej vládnej koalície, ale aj všetkých tých, čo nás tu neodôvodnene gniavili, doslova klamali, zavádzali v rokoch 2020-2023, Čaputovú nevynímajúc.

A keďže bola v tej dobe na pozícií „Prezidenta“ SR, tak by mala byť braná na zodpovednosť (nie len politickú), ako prvá.

Šimečka ml. ťahá PS ku dnu a oni to nevidia?

30.04.2026

Pomaly, ale isto! A preto ich netreba pri tom vyrušovať. Čím viac Michalových vystúpení, tým lepšie. On sa totiž tak zamotáva, že politický pád celého PS je nevyhnutný a pre SR veľmi prospešný! Stačí, keď uvediem, len dve Michalove verejné vyjadrenia, citáty, ohľadne podozrení z nekalého konania jeho matky, ako ju obhajuje, ako obhajuje seba, ako obhajuje celé PS. [...]

Za bývalých hrôzovlád 2020-2023, by matky Fica-Danka-Eštoka-Uhríka, už dávno sedeli vo vyšetrovacej väzbe!

29.04.2026

To, čo dnes predvádza PS a im neustále naklonené „objektívne“ média, sa nedá inak nazvať, ako balamutenie národa slovenského! Nuž tak teda je čas, aby sa národ slovenský oboznámil s tým, prečo vlastne PS vystrája to, čo vystrája, hlavne dnes, keď je silné podozrenie z nekalej činnosti matky Šimečku ml. a spol., v oblasti tretieho sektora a štátnych grantov, čo [...]

STVR robí zo Slovákov hlupákov, nevzdelancov, tupcov. . . neakceptovateľné!

29.04.2026

Naozaj stručne. Naozaj už stačilo! Som za to, aby z STVR boli doslova a do písmena vykopnutí tí, čo si myslia, že si budú pred celým svetom robiť zo Slovákov hlupákov, nevzdelancov, primitívov… Nuž teda o čo ide. Áno, rozčúlilo ma to poriadne. Dnes ráno na SRo sa moderátor pýtal v kvízovej otázke Slovákov, poslucháčov SRo takúto otázku – K čomu by ste [...]

Belgium EU Hungary

Magyar obhajuje výber svojho švagra za ministra spravodlivosti

01.05.2026 22:52

Manželka budúceho ministra prinesie „obeť“ a odstúpi z pozície sudkyne, aby sa predišlo „čo i len zdaniu“ prepletenia zložiek moci.

požiar svidnik

VIDEO: Vo Svidníku po výbuchu odletela strecha a vypukol veľký požiar

01.05.2026 21:58, aktualizované: 22:46

Explózia nastala blízko obytných domov, obyvateľov evakuovali. „Plyn bol odstavený, výbuch kotolne nehrozí,“ uviedla primátorka.

Zelenskyj

Zelenskyj reaguje na šokujúce zábery: Zvýšime platy, „večných“ vojakov postupne uvoľníme

01.05.2026 20:50

Ukrajinský prezident oznámil, že v júni by sa mali zlepšiť podmienky vojakov na fronte.

Ratko Mladic

Smrť mu dýcha na chrbát. Právnici opäť žiadajú slobodu pre Ratka Mladiča, mäsiara z Bosny

01.05.2026 20:33

Medzi zločiny pripisované Mladićovi patrí aj masaker v Srebrenici, pri ktorom bolo zavraždených približne 8 000 bosnianskych mužov a chlapcov.