Čaputová dnes roní krokodílie slzy. Predtým ich viac ako 3 a pol roka mala absolútne suché!

Áno, na Čaputovú sa nesmie zabudnúť ani po 15.6.2024!

Ale nie z hľadiska takého, ako sa to budú snažiť robiť okolo nej média dezinfoscény tzv. hlavného prúdu, ale jednoznačne z hľadiska trestno-právnej, ako vedome zneužívala svoje spoločenské postavenie, ako „prezidenta“ SR, čo ja nemôžem inak nazvať ako podozrenie z trestného činu zneužívania právomoci verejného činiteľa a v mnohých prípadoch aj vlastizrady.

Áno, toto je moje presvedčenie a som za to, aby sa OČTK ňou zaoberali a preverili všetky tieto jej proti slovenské, proti národné…skutky!

Nech o nej rozhodne zákon a spravodlivosť!

A že tých trestných oznámení bude požehnane, tak o tom som presvedčený.

Ak chcem o Čaputovej písať nie len svoje domnienky, ale komentár na základe faktov, tak musím niekedy vytrpieť aj to, čo by iní nedokázali.

A tým je napr. aj to, že si vypočujem aj jej ostatný rozhovor u akéhosi Mareka Vagoviča zo dňa 19.4.2024 –  https://www.youtube.com/watch?v=MecxM9D685U&ab_channel=MarekVagovi%C4%8D

Tu v tomto videu Čaputová melie piate cez deviate a pritom vyplakáva a roní krokodílie slzy nad tým, ako dnešná legitímna Vláda SR, ktorá dostala na vládnutie demokraticky mandát v ostatných PV 2023, vraj podľa nej robí politické čistky a všade kde môže, si dosadzuje „svojich ľudí“, vraj absolútne nekompetentných a tak pod.

Naozaj?

Ale pekne po poriadku.

Čaputová hneď v úvode tohto „objektívneho a nestranného“ rozhovoru plného „nie“ nenávisti vyplakáva a roní krokodílie slzy nad tým, aká bola predvolebno-prezidentská kampaň neférová, ako sa opäť používala taktika strachu a hlavne z toho, že vyhral Pellegrini a nie Korčok, obvinila alternatívne média, ktoré vraj vo svojich rozhovoroch nekládli kandidátom (rozumej tým nesprávnym) kritické otázky, že tam bolo veľa dezinformácií, klamstiev, zavádzaní a tak pod.

Mňa „teší“, že práve v tomto rozhovore, v ktorom sa Čaputová takto vyplakáva, jej Vagovič kládol, len a výhradne samé „kritické“ otázky!

Zároveň hneď v úvode sa Čaputová priznala, že ona jasne podporovala Korčoka, že on bol jej vyvolený kandidát, že jedine v ňom našla politicko-prezidentské zaľúbenie, len škoda, že sa nedotkla ani slovkom toho resp., prečo jej hneď na toto Vagovič nepoložil kritickú otázku, že ako potom mohli byť tie jej predvolebné príhovory, jej „spoluobčiankam a spoluobčanom“ z obrazoviek, dne „apolitickej“ Machajovej RTVS, nestranné? Že boli jednoznačne na prospech Korčoka! Aj tak nepomohlo…

V ďalšom priebehu rozhovoru sa Čaputová opäť jasne stavia na stranu prokurátorov bývalého ÚŠP, ktorí sa vraj sami rozhodli odísť z prokuratúry.

Hlavne ide o Harkabusa, o ktorom sa Čaputová v predmetnom rozhovore vyjadrila aj takto – „…ja som nezaregistrovala odbornú výtku voči napr. týmto dvom pánom, ktorí sa rozhodli odísť…“

Naozaj?

Čaputová nepočúva, čo hovoria iní ústavní činitelia napr. aj o týchto dvoch pánoch a hlavne o Harkabusovi?

Nie?

Ona nikdy nepočula, čo hovorí o Harkabusovi Predseda  Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť – gen. v. v. PaedDr. Tibor Gašpar?

Ona jeho výtky na odbornosť Harkabusa nepočula?

Nuž aby započula, tak jej to pripomeniem, ale opäť budem musieť zaloviť v tej, pre Čaputovú neustále klamajúcu, zavádzajúcu alternatívu, teda v tomto prípade Infovojna, kde by sa Čaputová na margo Harkabusa dozvedela takúto rýdzo odbornú výtku – „Bývalý prezident Policajného zboru SR Tibor Gašpar už v máji 2023 komentoval vtedajšie vyjadrenie prokurátora ÚŠP Matúša Harkabusa, ktorý podľa neho naplno ukázal, že prácou Lipšicovej prokuratúry je politika a nie právo a zákonnosť. „Najprv v kauze Kuciak, v ktorej navrhuje obžalovaným doživotný trest, predložil po takmer 5 rokoch „zázračne nájdený dôkaz“, ktorý mu obhajoba rozbila na kašu, a potom sa na kameru pre média vyjadril, že pre ÚŠP vlastne nie je dôležité, ani podstatné dokazovať, či je ich kľúčový svedok klamár,“ uviedol Gašpar.

https://www.infovojna.bz/article/video-o-pravde-a-lzi-alebo-o-curillovcoch-a-ich-advokatoch-prezidentke-caputovej-pravnikovi-kubinovi-objektivnom-mainstreame

A to je len jedna z mnohých! Ale Čaputová to akosi nepočuje, citlivo nevníma…, tu je jednoducho „apoliticky“ hluchá!

No a potom začala roniť krokodílie slzy nad tým, ako vraj v tejto dobe, opäť za vlády Fica, prichádzame o (teda nepovedala kto prichádza, asi myslela len seba a politicky sebe rovných?)…, ale „vypočujme“ si ju, ako to ona komentovala v predmetnom rozhovore – „…, že v tejto dobe prichádzame o skvelých ľudí, ktorí pôsobili v rôznych oblastiach. Vidíme to v kultúre, vidíme to v oblasti životného prostredia, vlastne to vidíme úplne všade. Ja som sa z toho pocitu vypísala v jednom statuse, kde som to zhrnula pod názov, že – „Prepáčte a ďakujem“, pretože to čomu čelíme…, …je hazard s ľudským potenciálom a kapitálom, ktorý tu máme. My nie sme nekonečne veľká krajina (opäť nie štát alebo republika!) a dochádzame o profesionálov. Častokrát pretože sú odvolaní, sú odvolaní bez uvedenia dôvodu, prípadne sú odvolaní spôsobom, že sú pri tom verejne ponižovaní vo vyhláseniach politikov, nazývaní bezdomovcami a podobné veci, teraz som mala na mysli riaditeľa RTVS a rôznych iných kultúrnych inštitúcií, to je niečo, čo môže byť devastujúce na ďalšie generácie…, …toto sa tu nedialo podľa mňa nikdy v minulosti…, … toto tempo, ten spôsob, bez uvedenia dôvodu…“

Uf, takéto ronenie sĺz! Ale keď presne toto, čo teraz pomenovala a ešte vo väčšom rozsahu, robila od prvopočiatku a v mžiku, hrôzovláda Matoviča, tak vtedy mala Čaputová oči suché ako na Sahare!

Nuž teda jej pripomeniem, čo vystrájala ňou nad vodou držaná hrôzovláda Matoviča a spol.

Ako názorovo, nie odborne, nepohodlných ľudí z práce vyhadzovala, ako ľudí z odbornej verejnosti dehonestovala a to verejne a tak pod.

Tak napr. toto – „Matovič považuje výmenu všetkých prednostov OÚ za očistenie štátnej správy“ –  https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/553698-matovic-povazuje-vymenu-vsetkych-prednostov-ou-za-ocistenie-statnej-spravy/

Vtedy mala Čaputová oči suché!

Ďalej – „MATOVIČOVCI ROBIA ČISTKY V STV“ – https://www.extraplus.sk/clanok/matovicovci-robia-cistky-v-stv

Ani v tomto prípade Čaputovej oči ani len zľahka nezvlhli!

Ďalej – „Ľuboša Blahu a Eduarda Chmelára vyhodili z Akadémie Policajného zboru: Obrovská strata pre ľudstvo, ironicky reaguje Naď“ – https://refresher.sk/93721-Lubosa-Blahu-a-Eduarda-Chmelara-vyhodili-z-Akademie-Policajneho-zboru-Obrovska-strata-pre-ludstvo-ironicky-reaguje-Nad

Ani v tomto prípade Čaputovej oči, sa nezalesknú náznakom nejakej tej slzy!

Ďalej – „Igor Matovič nazval Bukovského BLÁZNOM…“ – https://www1.pluska.sk/soubiznis/domaci-soubiznis/igor-matovic-nazval-bukovskeho-blaznom-ten-reaguje-toto-prehnal-idem-podniknut-pravne-kroky

A Čaputová? Nič, ani len náznak slzičky!

Ďalej – „Matovičova vláda vymenila šéfa Sociálnej poisťovne…“ – https://sita.sk/matovicova-vlada-odvolala-sefa-socialnej-poistovne-smerak-vazny-si-vraj-neplni-povinnosti/ – „Matovič o odvolaní šéfa Správy štátnych hmotných rezerv“ – https://tv.pravda.sk/relacie/spravodajstvo/epizoda/3970-matovic-o-odvolani-sefa-spravy-statnych-hmotnych-rezerv – „Na Sulíkov návrh odvolali šéfa ÚRSO. Je to nezákonné, obrátim sa na súd, odkazuje Jahnátek“ – https://hnonline.sk/finweb/ekonomika/2158382-na-sulikov-navrh-odvolali-sefa-urso-je-to-nezakonne-obratim-sa-na-sud-odkazuje-jahnatek  , tu sa na chvíľu pri Jahnátkovi zastavím lebo ani toto akosi Čaputová pri svojich „náročných prezidentských“ povinnostiach, akosi nestihla zaregistrovať.

A toto Čaputová nečítala, toto jej nikto z jej radcovského okolia nepovedal, že – „ÚSTAVNÝ SÚD DAL JAHNÁTKOVI ZA PRAVDU. ODVOLANÍM Z FUNKCIE ŠÉFA ÚRSO PORUŠILA VLÁDA JEHO PRÁVA“ – https://energoklub.sk/sk/clanky/ustavny-sud-dal-jahnatkovi-za-pravdu-odvolanim-z-funkcie-sefa-urso-porusila-vlada-jeho-prava/ (?)

No a takto by som mohol pokračovať a pokračovať a pokračovať, ale Čaputová toto nikdy nevnímala, očká mala suché(!) lebo až teraz sa podľa nej dejú veci nevídané!

Za mňa totálny hnus!

No a na záver ešte jedná kritická otázka na Čaputovú, ktorú jej akosi „nestranný novinár“ Vagovič „zabudol“ pri tých všetkých „kritických“ otázkach, položiť.

Tak ja sa to Čaputovej pýtam za neho takto: – „Navoďme hypotetickú situáciu. Predstavme si, že prezidentské voľby by vyhral Štefan Harabin. Prezidentský palác by si obsadil svojimi nominantami, na komplet – vedúcich kancelárií, riaditelia odborov, zamestnanci, poradcovia atď. atď. Následné prezidentské voľby by ste vyhrali vy. Po nástupe do rezidentského paláca a ujatí sa svojho prezidentského úradu, koho z týchto Harabinových nominantov, by ste si ponechali?“

Ja osobne garantujem všetkým, že Čaputová by s nimi vyrazila dvere, so všetkými, aj s upratovacou firmou, už od okamihu kedy by jej prezidentská limuzína s ňou, prvýkrát prešla vstupnou bránou do objektu Grasalkovičovho paláca!!!

Alebo si niekto myslí opak?

A dnes Čaputová roní krokodílie slzy nad tým, že nová, legitímna a demokratický zvolená Vláda SR, upratuje všade tam, kde na to má dosah a kompetencie, len a výhradne na základe ústavnosti a zákonnosti lebo s tým, čo tam inštalovali hrôzovlády Matoviča, Hegera a Čaputovej Ódor, sa jednoducho vládnuť nedá, tak ako to Slovákom v predvolebnej kampani sľúbili a tak, aby naplno naplnili a splnili všetko to, čo si napísali do svojho PVV, na základe, ktorého im parlament SR vyslovil dôveru!

P.S.:

A ešte jedno Čaputovej tragikomické vyjadrenie v predmetnom uplakanom rozhovore s Vagovičom.

Čaputová tam bez hanby povedala aj toto – „Pellegrini by mal slúžiť aj tým, ktorí ho nevolili“

Je toto normálne?

A toto povie tá Čaputová, ktorá celých 5 rokov, podľa môjho hlbokého presvedčenia, neslúžila, nielenže všetkým voličom, teda aj tým, čo ju nevolili a tých bolo takmer 70% (aj stými čo sa volieb nezúčastnili), ale ona neslúžila ani tým, čo ju volili lebo ona slúžila vždy a výhradne len Washingtonu, Bruselu, Pentagónu a na koniec len a výhradne Zelenskému!!!

Toto je môj názor, moje presvedčenie a za tým si pevne stojím!

Takýto názor občana SR na Šimečku ml. nesmie zaznieť? Prečo?

10.03.2026

Slováci, toto o Šimečkovi ml. nesmiete napísať, lebo Vám admin pravdablog.sk vymaže článok z povrchu zemského! Nech sa páči posúďte: To už ani nie „prázdna fľaša, do ktorej sa niekto vymoč-l“, ako to PS odkázal ich niekdajší dvorný „český žurnalista“ Arpád Soltész, to sú už úplne politicky prázdne hlavy, plné politicko-idiotských pliev… Naposledy to [...]

Kataríne Lacovej z Na telo odbiehal z témy len a výhradne politik koalície!

09.03.2026

Víkendové politické diskusné resp. „diskusné“ relácie, je najlepšie pozerať (ak vôbec) zo záznamu. Má to niekoľko výhod – zastaviť záznam kedy to potrebujte, vypnúť to, vydýchať sa z toho a následne dopozerať, vrátiť si to o niekoľko sekúnd, minút späť, či ste dobre počuli…a tak ďalej. Nuž teda, tak som si v nedeľu v podvečer pozrel tie [...]

Zelenského režim a jeho Špeciálna poštová operácia voči občanom EÚ! Putinov jediný zničujúci sankčný balíček na EÚ!

08.03.2026

V názve môjho dnešného článku mám dve veľmi dôležité témy. Témy, ktoré úplne zatienia naše vnútropolitické, vnútro spoločenské témy, spory. Pretože, ak by malo dôjsť k naplneniu týchto dvoch hrozieb z nadpisu môjho článku, tak nemáme doma potom už čo riešiť! Takže k téme prvej – zelenského režim a jeho (ich) Špeciálna poštová operácia (ŠPO) [...]

Juraj Blanár / Robert Fico /

Bruselskí diplomati: Slovensko pohrozilo blokovaním predĺženia sankcií voči Rusku. Platnosť vyprší už čoskoro

10.03.2026 22:31

Podľa diplomatov Bratislava podmieňuje súhlas s predĺžením sankcií vyradením dvoch osôb zo sankčného zoznamu.

Požiar

Horel Kamenný mlyn v Trnave. Živel krotilo 30 hasičov

10.03.2026 22:18

Požiar bol nahlásený krátko po pol siedmej večer.

zbraň, hlaveň, streľba

Dvojica mužov pálila na americký konzulát v Toronte. Streľba ohrozila kanadskú národnú bezpečnosť

10.03.2026 21:47

Polícia reagovala posilnenou ochranou amerických a izraelských diplomatických budov v meste.

Dron Šáhid, rusko, vojna

Lacný klon šáhidu mení pravidlá hry: Američania nasadili LUCAS-a proti iránskym kamikadze útokom

10.03.2026 21:35

Pentagón tvrdí, že Irán stráca dronovú dominanciu.