Z. Čaputová a I. Matovič, dnes nie je priestor na vaše neoficiálne stretnutia!

TASR včera (15.3.201) o 17:26, uverejnila správu/vyhlásenie/oznam, ktorý jej bol doručený/oznámený, hovorcom Zuzany Čaputovej, Martinom Strižincom. Jeho plné znenie je takéto – „ Prezidentka SR Zuzana Čaputová pozvala v utorok 16. marca na stretnutie predsedu vlády SR Igora Matoviča. Stretnutie bude mať neoficiálny pracovný charakter a uskutoční sa bez účasti médií.“

Takže, keď sa SR vinou týchto dvoch ľudí, nachádza v absolútnom rozvrate, od vzniku ČSR a následne aj v obdobiach oboch, doteraz samostatných slovenských republík, sa SR nachádza v absolútnom spoločensko-ekonomicko-politickom marazme, tak Zuzana Čaputová si voči občanom SR dovolí takúto nebotyčnú drzosť, že sa ide stretnúť s Igorom Matovičom na neoficiálnom, opakujem a zdôrazňujem NEOFICIÁLNOM stretnutí, plné tajnostkárstva!!! Takéto niečo nepripadá do úvahy!

Igor Matovič ohlási, že ide do ústrania, niečo také Ústava SR nepozná! Tá pozná len demisiu predsedu vlády SR! A Zuzana Čaputová, Igora Matoviča neoficiálne vyrušuje z jeho utiahnutia sa do ústrania, do pozadia… (nebude jej to mať za zlé, že ho teraz vyrušuje? Je potrebné si dávať pozor Zuzana lebo aj samotný Richard jasne povedal, že Igor je nadmieru pomstychtivý! Teda, keď „zaslúžene“ odpočíva, tak ho neradno vyrušovať!))

Čo je toto za špinavá politika/hra, zo strany Zuzany Čaputovej? Zuzana Čaputová na základe posledných turbulentných udalosti a chaosu na strane vystrašenej koalície (ich ochrana, pred zúfalým národom slovenským, Núdzový stav, sa im končí v piatok 19.3.2021, aké príznačné – na Jozefa, to bude „oslava!“), by mala verejne, pred celým národom vyzvať Igora Matoviča, aby jej v čo najkratšom možnom čase osobne doručil do „jej“ prezidentského paláca svoju demisiu a následne by mala razantne konať v medziach, ktoré jej Ústava SR umožňuje!

Nie, Zuzana Čaputová má čas na tajnostkárske, neoficiálne stretnutia s človekom, ktorý očividne nezvládol úlohu byť predsedom Vlády SR a ktorý doviedol náš štát do stavu „klinickej smrti“! Ľudia umierajú lebo už rok im štát nedokázal (nechcel? nesmel?) zabezpečiť riadnu zdravotnú starostlivosť na všetky ľudské choroby! Každá jedna ľudská choroba je nebezpečná! Nedá sa povedať „toto je viac nebezpečné, toto je menej nebezpečné“, NIE, ak sa akákoľvek choroba nelieči, už v jej zárodku, tak je a stáva sa rovnocenne nebezpečnou, ako tá, čo sa za všeobecne nebezpečnú vydáva!!!

A keďže Zuzana Čaputová nám vo svojom oznámení dala jasne najavo, že ani z tohto neoficiálneho „pracovného“ stretnutia nám neposkytne žiaden mediálny výstup, to znamená, že nepredstúpi pred média, aby odpovedala na ich otázky (možno vydá len nejaké jalové tlačové vyhlásenie!), tak nám, naozaj obyčajným, bežným, prostým občanom nedáva inú možnosť, len aby sme si opäť o jej stretnutí s Igorom Matovičom zakonšpirovali!

Tak sa „konšpiratívne“ pýtam – naozaj, „náhodné“ stretnutie Zuzany Čaputovej s USA veľvyslankyňou na Slovensku, Bridget Brinkovou v deň (3.3.2021), kedy Zuzana riešila „ťažkú vládnu situáciu“ s Veronikou a Richardom, nemá absolútne žiaden súvis s terajšou politickou situáciou na Slovensku? O čom sa tieto dve, ženy – političky, asi tak zhovárali? O tom, aké majú doma v kuchyni záclonky/závesy (firhangy?) Asi ťažko!

Čo má dnes Zuzana Čaputová odkázať Igorovi Matovičovi? Aké mu má dať pokyny/inštrukcie? Prečo také tajnosti, keď v nedávnej minulosti Zuzana, sveto-svete tvrdila, že je s Igorom Matovičom v dennom kontakte, minimálne na úrovni SMS správ? Alebo Igor Matovič preukáže svoju politickú silu, neoblomnosť, prefíkanosť a bude to on, čo oznámi Zuzane Čaputovej, že on odstúpi, ale až po nej?

Toto mi pripomenulo jednu moju milú udalosť, z mojich študentských čias na VŠDS v Žiline – 1985-1990, kedy sme boli spolu s kamarátmi študentmi na obede vo vysokoškolskej Menze a kamarát sa postavil od stola, že si ide po čaj. Tak som ho požiadal, aby priniesol aj mne. Odpoveď bola naozaj originálna – „Prinesiem ti, ale poď so mnou“. Nuž veru, niečo také, by mohol dnes Igor povedať Zuzane – „Vieš čo Zuzka, sme v tom rovnako obaja, ja odstúpim, ale len, ak ty pôjdeš so mnou“

Nuž tých „konšpiračných“ otázok by bolo naozaj neúrekom!

Môj názor je jednoznačný – dnes už nie je čas na žiadne neoficiálne, tajnostkárske stretnutia! Je čas konať! Vláda musí podať demisiu, minimálne si vyžiadať od NR SR, či má ešte jej dôveru – podľa mňa, ju jednoznačne nemá! Po podaní demisie, je potrebné okamžite vyhlásiť predčasné PV a do zvolenia novej vlády, ktorá vzíde s predčasných PV, je potrebné zostaviť naozaj odbornú (nie rúškovú, nie respirátorovú, nie vakcinačnú) Vládu SR, na základe širokej politickej dohody! Inej cesty už dnes niet! Všetko ostatné je pre nás, pre občanov SR, pre našu republiku, len predlžovaním agónie. A podotýkam, že je to potrebné vykonať čo najskôr, kým k nám nepríde prípadná internacionálna „pomoc“, ale dnes už zo Západu!!!

Záver:

Možno si niekto pomyslí, že tento záver môjho názorového článku nesúvisí s témou dnešného článku, ale opak je pravdou. Súvisí a to celkom jednoznačne. Nuž ostalo nám v pamäti, ako aj samotná Zuzana Čaputová bola hlavnou tvárou vakcinačnej mediálnej reklamnej (osvetovej!) kampane, ktorá nás všetkých, vraj stála len niekde okolo 80 tisíc eur. Apropo, akosi som už dlhší čas nepočul/nevidel túto Zuzaninu vakcinačnú kampaň! Prečo?

No a v tejto kampani nám  Zuzana Čaputová neoznamuje, prečo výrobcovia vakcín sa zriekli niesť akúkoľvek zodpovednosť za aplikáciu svojich vakcín, na nás, budúcich „chorých“ ľuďoch na C-19, ale s úsmevom na tvári nám oznamuje, že – „vakcína je sloboda“ a to s rúškom na tvári!!! (https://www.youtube.com/watch?v=FUnOZ44e8nY)

Už len tým, že pri tak veľmi „dôležitej“ reklame na, podľa nej jediný „liek“, ako sa zbaviť vírusu C-19, má Zuzana Čaputová na tvári rúško (dnes je potrebné reklamu prerobiť, minimálne tvár Zuzany zaretušovať tak, aby rúško nahradil respirátor!), čím jasne dáva najavo, že vakcína nie je až taká účinná, dôveryhodná lebo rúško ostáva!!!

Dnes, keď sú u nás, ale aj vo svete podozrenia, že po podaní vakcíny od spoločnosti AstraZeneca, poniektorí ľudia umierajú, samozrejme, že „objektívne“ média sa to snažia všemocne obhajovať, že príčinná súvislosť nie je preukázaná, tak Zuzana Čaputová nenatočí aj video o možných vedľajších účinkoch napr. tejto vakcíny! Nie, Zuzana Čaputová neurobí NIČ!

Ale ja podotýkam, že zbaviť sa z tela škodlivej chemickej látky, podanej vpichnutím, nie je tak jednoduché, ako keď zjeme niečo, čo náš žalúdok neprijme a jednoducho to vyvrátime a je po probléme! Vakcína sa „vyvrátiť“ z tela nedá!!!

Nuž a ešte jedná „málo podstatná“ vec vo vzťahu k slovenskej pobočke spoločnosti AstraZeneca. Ak si chceme pri svojich, napr. obchodných jednaniach, aspoň ako tak „oťuknúť“ budúceho obchodného partnera, ktorý je riadne zaregistrovaný v Obchodnom registri SR, tak stačí navštíviť web stránku finstat.sk a máme prehľad o základných údajoch hospodárenia tej ktorej firmy/spoločnosti – aké má ekonomické výsledky, niekoľko rokov dozadu, či má voči štátu nejaké pozdĺžnosti a pod.

AstraZeneca má na Slovensku svoju pobočku, spoločnosť pod názvom  – AstraZeneca AB, organizačná zložka, IČO: – 31 802 877, so sídlom – Lazaretská 12, 811 08 Bratislava. Vedúci organizačnej zložky – Kuuno Vaher, Talin, Estónska republika –  https://orsr.sk/vypis.asp?ID=27894&SID=2&P=0.

A keď by ste sa na stránkach finstat.sk, chceli niečo dozvedieť o ekonomickom vývoji tejto na Slovensku, legálne pôsobiacej farmaceutickej spoločnosti, tak sa dozviete – NIČ! Zhola NIČ! Ak by ste mali záujem si naštudovať ich, napr. Riadnu individuálnu závierku za obdobie 1.1.2019 – 31.12.2019, tak sa dočítate tieto dôležité „informácie“ – „Údaje nie sú dostupné, účtovná závierka sa nachádza v neverejnej časti Registra účtovných závierok.“ (https://finstat.sk/31802877/zavierka, https://finstat.sk/31802877)

GRATULUJEM, Slovensko! Takže nielenže nevieme nič, aleže zhola nič o zložení, účinkoch, vedľajších účinkoch vakcíny na/proti C-19 od tejto spoločnosti, legálne pôsobiacej na území SR, ale nevieme, teda vieme zhola NIČ, aj jej ekonomických ukazovateľoch, ktoré svojou činnosťou dosahuje na území našej republiky – Slovenskej republiky!!!

 

 

Ako E. Chmelár vyprášil Z. Čaputovej politický kožuch.

18.12.2025

Eduard Chmelár ma predbehol, ale nezazlievam mu to. JA som mal pripravený na zverejnenie článok pod názvom – „Čaputová – „Ukrajina má plné právo slobodne rozhodovať o svojom osude“, v ktorom som chcel jasne poukázať na jej politické farizejstvo, politické pokrytectvo, politickú „čistotu“, tejto „našej“ bývalej „prezidentky“. Na záver sa dostanem aj [...]

Bude Fico voči Trumpovi aspoň tak odvážny, ako bol odvážny Husák voči Brežnevovi a Gorbačovovi?

17.12.2025

Je osobné pozvanie od Trumpa a osobné stretnutie s Trumpom, dostatočné stretnutie sa s tým najvyšším na Západe? Lebo istá časť nášho politického spektra a istá časť „objektívnych“ médií, sa neustále ponosuje na Predsedu Vlády SR, že sa stretáva len s východnými „diktátormi“ a že na Západe nemá žiadnych kontaktov, ba že sa s ním na Západe nikto [...]

Žilinka všetkým prokurátorom v SR – falšujte, falšujte, falšujte, je to v úplnom poriadku!

16.12.2025

Tento článok nepotrebuje žiadny dlhý predslov. Takže idem rovno k faktom. Fakt č. 1. 360tka rozhovor s prokurátorom GP SR JUDr. Vasil Špirkom, ohľadne falšovania podpisov na zápisniciach týkajúcich sa výpovedi obvineného Vargu, aj voči Robertovi Kaliňákovi v roku 2018 – https://www.youtube.com/watch?v=POHUaMaOJzE – na konci videa Otázka moderátora : – [...]

USA Argentína Milei Trump stretnutie diplomacia návštevy

Trump chce mať astronautov na Mesiaci do roku 2028, podpísal exekutívny príkaz

18.12.2025 23:49

Prezident Donald Trump vo štvrtok podpísal exekutívny príkaz o americkej dominancii vo vesmíre.

Miroslav Lajčák a Jeffrey Epstein

Americkí demokrati zverejňujú ďalšie fotky s Epsteinom, jedna je aj s Lajčákom

18.12.2025 22:50

Demokrati zo Snemovne reprezentantov USA vo štvrtok zverejnili ďalšie fotografie ku kauze odsúdeného sexuálneho delikventa Jeffreyho Epsteina.

Donald Trump

Trump odporúča Ukrajine, aby rýchlo prijala mierovú dohodu: Keď im to trvá dlho, Rusko zmení názor

18.12.2025 21:38

Americký prezident Donald Trump vo štvrtok vyzval Ukrajinu, aby „rýchlo“ dosiahla dohodu o ukončení ruskej invázie.

Andrej Babiš, Viktor Orbán, Robert Fico

Fico z Bruselu: Keď máte rozbité lietadlo, je čas vyjednávať. Držte mi palce, nech ma nedefenestrujú

18.12.2025 20:17, aktualizované: 23:41

Ideme do finále - rozhodnúť o peniazoch pre Ukrajinu, ozval sa premiér Robert Fico z Bruselu. Držte mi palce, odkázal.