Čaputovú dnes usvedčili z klamstvá jej vlastní. A „objektívne“ média nič! Opäť mlčia!

Niektorým už táto téma lezie takpovediac na nervy.

Ale sú to práve tí, ktorí dnes vládnej koalícií, Vláde SR najviac vyčítajú, že klame a zavádza Slovákov.

Nuž teda dobre.

Ale prečo nám, teda im, to nevadí resp. nevadilo, pri tých ich?

Pri tých ich, ktorých tak bezhranične, bez náznaku akejkoľvek kritiky, uznávali sťa politických bohov!

A áno, povedzme si to jasne a na rovinu, že jedným z takých politických bohov, ktorého sa bolo neslobodno, čo i len náznakom malinkej kritiky (napr. aj mediálne) dotknúť, bola a ešte stále je Čaputová.

Poniektorí hovoria, že Čaputová je už minulosť.

Že Čaputová, už nie je na pozícií Prezidenta SR, už viac ako rok.

Že Čaputovej, už treba dať pokoj.

Že Čaputová pre dnešný vývoj na Slovensku, ale aj v EÚ a Európe, ako takej, už nie je podstatná.

Že Čaputová, už nie je politicky aktívna.

A tak ďalej a tak ďalej.

Naozaj, už Čaputová nie je politicky aktívna a činná?

Naozaj sa Čaputová nechystá späť do politiky?

A čo napr. toto – https://www.youtube.com/watch?v=QNdvPuXYfEQ – „Jun 7, 2025  OSTRAVA – Šéfredaktor Respektu Erik Tabery debatoval v pondělí večer v Ostravě s bývalou slovenskou prezidentkou Zuzanou Čaputovou o demokracii a budoucnosti Slovenska a Evropy. Debatu moderoval Matúš Kostolný, šéfredaktor slovenského Denníku N.“

Ale aj TU – https://www.ndm.cz/cz/hoste/predstaveni/6637-neztratit-se-sama-sobe-debata-zuzany-caputove-a-erika-taberyho/2025-06-02/80266/

Kto má záujem a vydrží pri tejto „apolitickej“ debate nejakú tu minútu, tak nech posúdi, či Čaputová je dnes už mimo politického diania…

A keďže každý má právo, sa v politike angažovať, teda aj Čaputová, prečo nie, tak by mal zniesť aj primeranú mieru kritiky.

O Čaputovej sa jej obdivovatelia a jej mediálny donori, neustále vyjadrovali a aj dnes občas vyjadrujú (keď si na ňu akože spomenú), že je a stojí na hodnotách, ktoré sú dnešnej vládnej koalícií, Vláde SR, vraj na míle vzdialené.

Že Čaputová hlavne neklame, nezavádza a tak podobne politicky božský.

Naozaj?

Naozaj je to u Čaputovej takto?

Je toto o nej pravda?

Nuž tak, sa na toto jej politické božstvo nedotknuteľnosti pozrime očami a slovami toho, ktorý jednoznačne stál, stojí a keď na to príde, tak aj pevne pri nej, a na jej strane, stáť bude.

Ide o dnešného opozičného poslanca Parlamentu SR za SaS.

A ako vieme SaS vždy jasne stala na strane Čaputovej a to aj a hlavne v rokoch 2020-2023.

Dnes poslanec Parlamentu SR za SaS povedal v pléne nášho Parlamentu, okrem iných, aj tieto slová  – „Komunikačné zlyhanie počas tej kampane považujem za rovnako dôležité, ako aj tie manažérske zlyhania…, … Čo je to za slogan, že „Vakcína je sloboda“?! To sa nám dneska vracia ako bumerang…, … To sa nám dneska vracia ako bumerang, lebo sme klamali!

https://www.hlavnydennik.sk/2025/06/16/najmasovejsi-vakcinator-szalay-vakcina-je-sloboda a TU – https://www.youtube.com/watch?v=t3bygf9qN_w

Počujete to, vy všetci?

Vy všetci, čo ste Čaputovú chválili a nedali ste na ňu dopustiť, vtedy, ba ani dnes, keď skrze reklamno-vakcinačné video, ktoré zastrešovalo vtedajšie Ministerstvo zdravotníctva SR, na celé Slovensko nahlas, hlásala toto – „Vakcína je sloboda“ – 11.2.2021 – https://www.youtube.com/watch?v=FUnOZ44e8nY

Vtedy to bola ich mediálna mantra.

Vtedy sa k tomu hlásili všetci Čaputovej obdivovatelia, a tí a tých, ktorí vtedy hovorili, že toto je blud, tak tých oni, aj s Čaputovou, vykazovali na okraj spoločnosti, ako bludárov, dezinformátorov, hoaxerov, dezolátov, antivaxérov a neviem ako ešte hanlivo a nenávistne!

Preto, že dnes sa na tieto vedomé klamstvá zabúda, že sa zabúda na klamstvá Čaputovej, aj v tejto veci (o nevyprovokovanosti RF na Ukrajine na teraz taktne pomlčím v súvislosti s Čaputovou), tak aj preto, sa nedarí spoločnosť ukľudniť.

Preto, že sa neustále poukazuje, len na nedostatky a hriechy, či už bývalé alebo aj dnešné, len a výhradne dnešnej vládnej koalície, dnešných vládnych politických subjektov a na politické hriechy tých politicky „vyvolených“, sa nesme ani len najmenším náznakom poukázať, tak spoločnosť trpí!

Spoločnosť je neustále mediáne masírovaná, že len tí jedni sú zlí a tí druhí, sú spásou Slovenska a Slovákov.

A toto sa naozaj musí skončiť!

Preto, či sa to niekomu páči alebo nie, nepodarí sa nám dnes riešiť problémy Slovenska a Slovákov, ak sa nepostavíme čelom, nie len k politickej minulosti dnešnej vládnej koalície, ale aj všetkých tých, čo nás tu neodôvodnene gniavili, doslova klamali, zavádzali v rokoch 2020-2023, Čaputovú nevynímajúc.

A keďže bola v tej dobe na pozícií „Prezidenta“ SR, tak by mala byť braná na zodpovednosť (nie len politickú), ako prvá.

Dnes o 14: 35 hod. by sa mali rozozvučať všetky zvony Slovenska!

15.05.2026

Presne dnes pred 2. rokmi – 15.5.2024 zákerná, nenávistná ruka vraha-teroristu, vystrelila na Roberta Fica 5 smrteľných rán. Áno, píšem smrteľných, lebo každý vystrelený projektil na druhého človeka môže byť smrteľný a strieľajúci nemá ani len potuchy, či ho len zraní, doživotne na zdravý a psychike poznačí, na invalidný vozík resp. invalidnú posteľ [...]

Tromfne Šimečka ml. Fica, čo sa médií týka?

14.05.2026

Ej, ale to bolí! Ej, ako to hryzie! Ako to lezie, až pod kožu! Však, Michal Šimečka? Bolí, že až! Keď to neskúsiš, keď to neokúsiš na vlastnej koži, ani neuveríš! A Šimečka ml., to začína tomu Ficovi veriť. Hádam už aj Michal rozumie tomu, prečo Fico svojho času, isté média nazval, že – „presstitúti“. Že im pripomína, akí sú „objektívni“, ako [...]

Politický krvilačná opozícia, ako aj jej naklonené „objektívne“ média!

12.05.2026

Včerajšieho rána nevedeli dospať! Iste sa v noci prehadzovali, spať nemohli, pot ich oblieval…len, len nech je už ráno…nech sa to už konečne začne a ihneď aj skončí…,a ako inak, „spravodlivo“… Ale pekne po poriadku. Včera, pre našu „spravodlivú“ opozíciu a im naklonené „objektívne“ média, nastal deň „D“, na ktorý tak túžobne dlhé [...]

Russia Ukraine

ONLINE: Vojna zúri aj na ruskej strane. Putin mieri do Číny krátko po Trumpovi

16.05.2026 09:00

Belgorod, neďaleko ukrajinských hraníc, patrí medzi ruské mestá najviac postihnuté vojnou.

hormuzský prieliv

Emiráty si razia cestu okolo Iránu, obídu zablokovaný Hormuzský prieliv

16.05.2026 08:55

Spojené arabské emiráty v roku 2027 zdvojnásobia svoju kapacitu exportu ropy.

limetková alej, Lučenec

Limetková alej je pýchou mesta na strednom Slovensku. Patrí k jeho najmalebnejším zákutiam

16.05.2026 08:00

Nachádza sa priamo v centre a najkrajšia je práve v tomto období. Jej okolie zdobia historické stavby, tiež zaujímavo riešená oddychová zóna.

islamský štát

Myslel si, že sa ukryje v Afrike. Trump oznámil likvidáciu druhého muža Islamského štátu

16.05.2026 07:35

Americké sily v spolupráci s nigérijskými ozbrojenými zložkami usmrtili tamojšieho veliteľa teroristickej organizácie Islamský štát.